Ga naar hoofdinhoud

Weerwijzer:

Geen mededeling.

Ranglijsten outdoor 2022 – Jongens junioren C

Bijgewerkt t/m 31-10-2022. Alleen prestaties op sprint- en verspringonderdelen met te veel wind (meer dan 2 m/s) zijn niet meegenomen.

100 meter
1. Daniël Westerweel 12,10 (+0,8)
2. Marijn Walstra 12,43 (0,0)
3. Niels Bitter 12,54 (+0,2)
4. Kealan Steba 12,68 (+0,2)
5. Youri van der Linden 12,84 (+0,6)
6. Boudewijn van den Haak 13,15 (-0,1)
7. Nout van der Schoot 13,51 (-0,1)
8. Gabriel Klus 13,54 (+1,0)
9. Siebe van der Weerden 14,34 (+1,8)
10. Liam Brouwer 15,51 (0,0)
150 meter
1. Marijn Walstra 18,73 (-0,2)
2. Daniël Westerweel 18,76 (+1,2)
3. Kealan Steba 18,82 (+1,7)
4. Niels Bitter 19,13 (+0,8)
5. Youri van der Linden 19,50 (0,0)
6. Nout Van der Schoot 20,44 (+0,3)
7. Siebe van der Weerden 21,27 (+0,3)
8. Peb van Rooy 26,44 (-2,2)
300 meter
1. Kealan Steba 39,84
2. Daniël Westerweel 40,92
800 meter
1. Joost Peper 2:04,67
2. Ruben Lagas 2:21,31
3. Thomar Neidig 2:37,52
4. Siebren Verra 2:39,51
5. Koen Bader 2:43,99
1.000 meter
1. Kealan Steba 3:15,41
2. Youri van der Linden 3:15,87
3. Niels Bitter 3:16,74
4. Boudewijn van den Haak 3:17,36
5. Nout van der Schoot 3:38,57
1.500 meter
1. Joost Peper 4:20,15
2. Harry Smallbone 4:33,24
3. Ruben Lagas 4:46,17
4. Thomar Neidig 5:13,88
5. Siebren Verra 5:18,88
6. Koen Bader 5:34,75
7. Peb van Rooy 6:30,09
100 meter horden (83,8cm)
1. Youri van der Linden 14,88 (-1,3)
2. Kealan Steba 15,01 (-1,3)
3. Niels Bitter 15,10 (-0,9)
4. Boudewijn van den Haak 15,13 (-0,6)
5. Daniël Westerweel 16,34 (+0,3)
6. Nout van der Schoot 16,82 (+1,7)
7. Wijnand van Gulik 20,08 (-2,6)
300 meter horden (76,2cm)
1. Kealan Steba 42,25
2. Youri van der Linden 45,06
3. Daniël Westerweel 46,05
4. Boudewijn van den Haak 46,11
5. Marijn Walstra 46,35
6. Siebren Verra 60,01
Verspringen
1. Niels Bitter 5,97 (+1,1)
2. Youri van der Linden 5,60 (0,0)
3. Kealan Steba 5,49 (-1,0)
4. Daniël Westerweel 5,33 (-0,7)
5. Marijn Walstra 5,02 (-0,5)
6. Boudewijn van den Haak 4,99 (+0,6)
7. Nout van der Schoot 4,97 (+0,3)
8. Thimo Gisius 4,88 (-2,0)
9. Siebe van der Weerden 4,58 (0,0)
10. Liam Brouwer 4,28 (-1,2)
Hoogspringen
1. Youri van der Linden 1,65
Niels Bitter 1,65
Jochem Krans 1,65
Kealan Steba 1,65
5. Thimo Gisius 1,55
Boudewijn van den Haak 1,55
Nout van der Schoot 1,55
8. Daniël Westerweel 1,53
9. Wijnand van Gulik 1,45
10. Liam Brouwer 1,40
Polsstokhoogspringen
1. Thimo Gisius 3,60
2. Niels Bitter 3,31
3. Nout van der Schoot 3,05
4. Boudewijn van den Haak 3,01
5. Youri van der Linden 2,41
6. Wijnand van Gulik 2,15
Kogelstoten (4kg)
1. Boudewijn van den Haak 12,59
2. Niels Bitter 12,40
3. Thimo Gisius 11,27
4. Marijn Walstra 10,56
5. Youri van der Linden 10,30
6. Kealan Steba 10,16
7. Philippe Sengers 9,81
8. Siebe van der Weerden 8,00
9. Nout van der Schoot 7,81
10. Liam Brouwer 7,75
Discuswerpen (1kg)
1. Niels Bitter 44,62
2. Boudewijn van den Haak 41,20
3. Kealan Steba 38,76
4. Thimo Gisius 34,19
5. Youri van der Linden 31,31
6. Nout van der Schoot 26,53
7. Philippe Sengers 22,54
Speerwerpen (600gr)
1. Niels Bitter 48,05
2. Boudewijn van den Haak 44,26
3. Marijn Walstra 41,45
4. Youri van der Linden 37,32
5. Daniël Westerweel 36,42
6. Liam Brouwer 32,69
7. Nout van der Schoot 31,04
8. Thimo Gisius 29,75
9. Kealan Steba 24,71
10. Jochem Krans 23,28
Kogelslingeren (4kg)
1. Niels Bitter 36,99
Achtkamp
1. Niels Bitter 5410 pnt.
2. Boudewijn van den Haak 5073 pnt.
3. Youri van der Linden 4880 pnt.
4. Kealan Steba 4823 pnt.
5. Nout van der Schoot 3861 pnt.
Back To Top