Ga naar hoofdinhoud

Weerwijzer:

Geen mededeling.

Ranglijsten outdoor 2022 – Mannen

Bijgewerkt t/m 31-10-2022. Prestaties op sprint- en verspringonderdelen zonder windmeting of met te veel wind (meer dan 2 m/s) zijn niet meegenomen.

100 meter
1. Yoram Vriezen 10,96 (+2,0)   JA  
2. Youri Fransen 11,20 (+0,3)   MSen  
3. Jorik Bokelman 11,34 (+1,6)   JA  
4. Jurre Wildschut 11,45 (+0,2)   MSen  
5. Micha Groen 11,51 (+0,6)   JA  
6. Jari van der Voorn 11,54 (+2,0)   JB  
7. Florian Vriezen 11,55 (+0,6)   JB  
8. Laurens Lucassen 11,67 (+1,9)   JA  
9. Rick van der Meer 11,73 (-0,6)   JA  
10. Laurens Jordense 11,78 (-0,7)   JA  
             
200 meter
1. Yoram Vriezen 22,36 (+0,5)   JA  
2. Jorik Bokelman 22,90 (-1,6)   JA  
3. Jurre Wildschut 23,22 (+0,5)   MSen  
4. Jari van der Voorn 23,46 (+1,3)   JB  
5. Laurens Jordense 23,57 (-0,9)   JA  
6. Rick van der Meer 23,74 (+0,5)   JA  
7. Laurens Lucassen 23,90 (+0,3)   JA  
8. Miro van Wieringen 24,52 (+0,8)   JA  
9. Hugo Krans 25,15 (-1,7)   JB  
10. Tibbe Teeuwen 25,36 (+0,5)   JB  
             
400 meter
1. Youri Fransen 48,54     MSen  
2. Yoram Vriezen 48,89     JA  
3. Laurens Jordense 49,63     JA  
4. Laurens Lucassen 50,09     JA  
5. Jorik Bokelman 50,15     JA  
6. Florian Vriezen 50,75     JB  
7. Rick van der Meer 51,18     JA  
8. Jurre Wildschut 51,44     MSen  
9. Tijmen van der Bij 52,84     JB  
10. Lars Heldring 54,17     MSen  
             
800 meter
1. Lukas Renaud 1:59,03     JA  
2. Tijmen van der Bij 2:00,05     JB  
3. Friso Bruins 2:02,96     JB  
4. Lars Heldring 2:03,78     MSen  
5. Lars Mol 2:07,31     MSen  
6. Jente Faber 2:07,64     JA  
7. Thijs Karreman 2:10,37     JB  
8. Finn de Keizer 2:16,82     JB  
             
1.000 meter
1. Lukas Renaud 2:39,98     JA  
2. Tijmen van der Bij 2:42,43     JB  
             
1.500 meter
1. Jente Faber 4:07,05     JA  
2. Lukas Renaud 4:12,51     JA  
3. Thijs Karreman 4:22,32     JB  
4. Friso Bruins 4:26,04     JB  
5. Yoram Vriezen 4:28,42     JA  
6. Jippe van Drogenbroek 4:28,72     JB  
7. Youri Fransen 4:30,24     MSen  
8. Florian Vriezen 4:30,89     JB  
9. Lars Heldring 4:34,50     MSen  
10. Finn de Keizer 4:35,81     JB  
             
3.000 meter
1. Jente Faber 8:57,36     JA  
2. Jippe van Drogenbroek 9:17,94     JB  
3. Tijs Hollander 10:36,05     JB  
4. Finn de Keizer 10:36,56     JB  
             
5.000 meter
1. Pablo Velt 15:13,83     MSen  
2. Jonatan Venema 15:18,53     MSen  
3. Jente Faber 15:55,06     JA  
4. Lars Mol 17:44,08     MSen  
             
2.000 meter steeplechase
1. Thijs Karreman 6:22,16     JB  
             
3.000 meter steeplechase
1. Jente Faber 10:09,10     JA  
2. Lars Mol 11:06,52     MSen  
             
110 meter horden
1. Yoram Vriezen 13,92 (+0,8) (99,1cm) JA  
2. Florian Vriezen 14,31 (+1,5) (91,4cm) JB  
3. Rick van der Meer 14,80 (+1,5) (99,1cm) JA  
4. Micha Groen 15,27 (+0,9) (99,1cm) JA  
5. Bruce Boon 15,42 (+0,6) (91,4cm) JB  
6. Youri Fransen 15,54 (-0,5) (106,7cm) MSen  
7. Brend Baak 15,71 (+0,2) (99,1cm) JA  
8. Tibbe Teeuwen 17,14 (+1,5) (91,4cm) JB  
9. Senne Gisius 17,29 (+1,5) (91,4cm) JB  
10. Miro van Wieringen 17,56 (+1,3) (99,1cm) JA  
             
400 meter horden
1. Florian Vriezen 55,72   (83,8cm) JB  
2. Thijs Karreman 62,24   (83,8cm) JB  
             
Verspringen
1. Youri Fransen 7,01 (-0,9)   MSen  
2. Florian Vriezen 6,83 (+1,7)   JB  
3. Yoram Vriezen 6,82 (+0,4)   JA  
4. Micha Groen 6,74 (+2,0)   JA  
5. Rick van der Meer 6,62 (0,0)   JA  
6. Hugo Krans 6,09 (+1,7)   JB  
7. Bruce Boon 5,99 (0,0)   JB  
8. Paul Groen 5,98 (0,0)   MSen  
9. Jurre Wildschut 5,89 (0,0)   MSen  
10. Yaran Wienneke 5,83 (-0,6)   MSen  
             
Hoogspringen
1. Yoram Vriezen 1,90     JA  
  Ivar Pijnenburg 1,90     JA  
3. Youri Fransen 1,89     MSen  
4. Micha Groen 1,85     JA  
5. Florian Vriezen 1,81     JB  
6. Senne Gisius 1,75     JB  
7. Rick van der Meer 1,72     JA  
8. Brend Baak 1,70     JA  
  Kim Alofsen 1,70     JA  
10. Fons Borninkhof 1,55     JB  
             
Polsstokhoogspringen
1. Roman Monte 4,81     MSen  
2. Yoram Vriezen 4,71     JA  
3. Florian Vriezen 4,51     JB  
4. Christian Oberdorfer 4,23     MSen  
5. Koen Duikersloot 4,20     MSen  
6. Youri Fransen 4,15     MSen  
7. Aldo Vree 4,10     MSen  
8. Rick van der Meer 4,05     JA  
9. Micha Groen 3,90     JA  
10. Kim Alofsen 3,81     JA  
             
Hink-stap-springen
1. Bruce Boon 12,93 (+1,5)   JB  
2. Yaran Wienneke 12,72 (-0,9)   MSen  
3. Thijs Karreman 10,78 (+0,5)   JB  
             
Kogelstoten
1. Bas Nolsen 18,55   (5kg) JB  
2. Yoram Vriezen 13,71   (6kg) JA  
3. Bruce Boon 13,47   (5kg) JB  
4. Florian Vriezen 13,39   (5kg) JB  
5. Micha Groen 13,19   (6kg) JA  
6. Youri Fransen 12,56   (7,26kg) MSen  
7. Rick van der Meer 12,25   (6kg) JA  
8. Brend Baak 11,88   (6kg) JA  
9. Bram van der Laan 11,87   (7,26kg) MSen  
10. Casper Sollman 11,33   (5kg) JB  
             
Discuswerpen
1. Bas Nolsen 50,89   (1,5kg) JB  
2. Micha Groen 43,76   (1,75kg) JA  
3. Yoram Vriezen 42,09   (1,75kg) JA  
4. Bruce Boon 41,34   (1,5kg) JB  
5. Florian Vriezen 39,74   (1,5kg) JB  
6. Youri Fransen 38,91   (2kg) MSen  
7. Rick van der Meer 37,30   (1,75kg) JA  
8. Bram van der Laan 33,20   (2kg) MSen  
9. Casper Sollman 32,11   (1,5kg) JB  
10. Karel Out 28,86   (2kg) MSen  
             
Speerwerpen
1. Florian Vriezen 57,84   (700gr) JB  
2. Brend Baak 57,29   (800gr) JA  
3. Yoram Vriezen 50,66   (800gr) JA  
4. Yaran Wienneke 47,23   (800gr) MSen  
5. Karel Out 46,30   (800gr) MSen  
6. Youri Fransen 46,06   (800gr) MSen  
7. Paul Groen 45,44   (800gr) MSen  
8. Bas Nolsen 44,63   (700gr) JB  
9. Kim Alofsen 44,25   (800gr) JA  
10. Bram van der Laan 43,88   (800gr) MSen  
             
Kogelslingeren
1. Bas Nolsen 60,04   (5kg) JB  
2. Bram van der Laan 45,97   (7,26kg) MSen  
3. Casper Sollman 44,72   (5kg) JB  
             
Tienkamp
1. Yoram Vriezen 7592 pnt.     JA  
2. Florian Vriezen 7174 pnt.     JB  
3. Youri Fransen 7024 pnt.     MSen  
4. Rick van der Meer 6454 pnt.     JA  
5. Micha Groen 6087 pnt.     JA  

Back To Top