skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen beperkingen.

Ranglijsten outdoor 2021 – Mannen

Bijgewerkt t/m 13-5-2021. Prestaties op sprint- en verspringonderdelen zonder windmeting of met te veel wind (meer dan 2 m/s) zijn niet meegenomen.

100 meter
1. Jurre Wildschut 11,74 (-3,2) MSen
2. Jari Van der Voorn 11,83 (-3,2) JB
3. Laurens Jordense 12,09 (-3,2) JA
4. Laurens Lucassen 12,27 (-3,2) JB
5. Micha Groen 12,32 (-1,8) JA
6. Miro van Wieringen 12,33 (-3,2) JA
7. Ryan Andela 12,53 (-1,8) JB
8. Lucas Man 12,67 (-3,2) JB
9. Hugo Krans 12,72 (-2,8) JB
10. Tijmen van der Bij 12,82 (-2,8) JB
200 meter
1. Jurre Wildschut 22,70 (-1,4) MSen
2. Laurens Jordense 23,38 (-1,4) JA
3. Jari Van der Voorn 23,72 (-1,4) JB
4. Jorik Bokelman 24,31 (-2,6) JB
5. Lucas Man 24,77 (-1,4) JB
6. Laurens Lucassen 24,92 (-2,6) JB
7. Tijmen van der Bij 25,72 (-2,7) JB
8. Thijs Karreman 27,05 (-3,5) JB
9. Mees Sengers 28,29 (-4,0) JB
400 meter
1. Jurre Wildschut 49,35 MSen
2. Youri Fransen 49,72 MSen
3. Laurens Jordense 50,69 JA
4. Jorik Bokelman 51,34 JB
5. Tobias van Ee 52,15 JA
6. Rick van der Meer 52,25 JB
7. Luc Blank 52,47 JA
8. Tijmen van der Bij 55,19 JB
9. Lukas Renaud 55,48 JB
10. Lucas Man 55,82 JB
800 meter
1. Max van Groeningen 2:01,99 JA
2. Lukas Renaud 2:04,92 JB
3. Thijs Karreman 2:06,37 JB
4. David Neidig 2:16,17 JA
5. Finn de Keizer 2:22,25 JB
6. Lukas Jensen 2:36,53 JB
1.000 meter
1. Thijs Karreman 2:47,38 JB
2. David Neidig 2:59,12 JA
3. Ben Smallbone 3:00,83 JB
4. Fons Borninkhof 3:03,89 JB
5. Bastian Jansma 3:06,23 JA
6. Finn de Keizer 3:09,15 JB
1.500 meter
1. Nick van Tol 4:07,67 MSen
2. Max van Groeningen 4:10,04 JA
3. Jente Faber 4:20,17 JB
4. Thijs Karreman 4:27,82 JB
5. Lars Mol 4:35,54 MSen
6. David Neidig 4:38,84 JA
7. Finn de Keizer 5:09,67 JB
8. Lukas Jensen 5:29,46 JB
5.000 meter
1. Nick van Tol 15:08,40 MSen
110 meter horden
1. Yoram Vriezen 15,18 (-0,5) (99,1cm) JA
2. Rick van der Meer 16,12 (-4,0) (91,4cm) JB
3. Miro van Wieringen 17,30 (-4,0) (99,1cm) JA
Verspringen
1. Boris Schram 6,35 (+1,6) MSen
2. Fons Borninkhof 5,17 (+1,9) JB
3. Kaj van Raalte 5,12 (+1,0) JB
4. Thijs Karreman 4,64 (-2,3) JB
5. Bram Raes 4,55 (+0,2) JB
Hoogspringen
1. Ivar Pijnenburg 1,80 JB
2. Pepijn van Arendonk 1,50 JB
Fons Borninkhof 1,50 JB
4. Laurens Mudde 1,45 JB
Polsstokhoogspringen
1. Koen Duikersloot 4,20 JA
2. Thijmen Hakenkruger 4,00 JA
3. Youri Fransen 3,80 MSen
4. Rick van der Meer 3,60 JB
5. David Vroegindeweij 3,50 JB
6. Wietse Hoekstra 2,54 JB
Hink-stap-springen
1. Laurens Mudde 10,30 (-1,7) JB
2. Fons Borninkhof 8,91 (+0,1) JB
3. Thijs Karreman 8,00 (-0,2) JB
Kogelstoten
1. Micha Groen 14,22 (6kg) JA
Bas Nolsen 14,22 (5kg) JB
3. Rick van der Meer 13,40 (5kg) JB
4. Yoram Vriezen 13,33 (6kg) JA
5. Youri Fransen 11,90 (7,26kg) MSen
6. Kris Andriessen 10,24 (6kg) JA
7. Jonas Elzinga 9,50 (6kg) JA
8. Michael Fleming 4,66 (6kg) JA
Discuswerpen
1. Bas Nolsen 44,24 (1,5kg) JB
2. Youri Fransen 39,38 (2kg) MSen
3. Yoram Vriezen 35,72 (1,75kg) JA
4. Ryan Andela 32,16 (1,5kg) JB
5. Micha Groen 30,24 (1,75kg) JA
Speerwerpen
1. Rick van der Meer 40,96 (700gr) JB
2. Youri Fransen 40,94 (800gr) MSen
3. Niels de Boer 37,49 (800gr) JA
4. Tom Dankers 35,51 (800gr) MSen
5. Ryan Andela 31,78 (700gr) JB
6. Fons Borninkhof 31,01 (700gr) JB
7. Laurens Lucassen 28,36 (700gr) JB
8. Rob Dankers 27,48 (800gr) JA
9. Laurens Mudde 23,41 (700gr) JB
10. Thijs Karreman 20,34 (700gr) JB
Kogelslingeren
1. Bas Nolsen 50,69 (5kg) JB
2. Bram van der Laan 40,24 (7,26kg) MSen
3. Laurens Prins 36,06 (6kg) JA

Back To Top
X