Ga naar hoofdinhoud

Weerwijzer:

Geen mededeling.

Ranglijsten outdoor 2022 – Meisjes Junioren C

Bijgewerkt t/m 31-10-2022. Alleen prestaties op sprint- en verspringonderdelen met te veel wind (meer dan 2 m/s) zijn niet meegenomen.

80 meter
1. Andrea Stojanovic 10,88 (-0,1)
2. Renske van der Maas 10,89 (-0,1)
3. Elisha Kwofie 11,40 (-0,1)
4. Florien van Kesteren 11,59 (+1,4)
5. Bregje Spriensma 11,60 (-0,1)
6. Eloe Blankevoort 11,87 (+0,5)
7. Kate Nijs 11,98 (+1,4)
8. Inte van Kralingen 12,05 (+0,6)
9. Nora Oosterling 12,36 (+0,4)
10. Senna Moll 12,73 (+0,2)
150 meter
1. Anneloes van Erkelens 19,91 (-0,3)
2. Andrea Stojanovic 20,34 (+0,8)
3. Elisha Kwofie 20,43 (-1,6)
4. Bregje Spriensma 21,63 (0,0)
5. Julia Velt 21,94 (+0,3)
6. Florien van Kesteren 22,00 (0,0)
7. Anna Bilstra 22,14 (+0,8)
8. Kate Nijs 22,38 (+0,8)
9. Eloe Blankevoort 22,66 (-1,5)
10. Nora Oosterling 23,78 (-1,5)
300 meter
1. Julia Velt 49,04
2. Jasmijn Drupsteen 51,65
600 meter
1. Anneloes van Erkelens 1:43,13
800 meter
1. Evie de Roos 2:26,77
2. Annephine Slütter 2:39,98
3. Sylke Faber 2:41,52
4. Jasmijn Drupsteen 2:45,46
5. Nora Oosterling 2:46,72
1.500 meter
1. Annephine Slütter 5:27,24
2. Sylke Faber 5:32,95
3. Nora Oosterling 5:42,74
4. Jasmijn Drupsteen 5:43,58
1.500 meter steeplechase
1. Anna Bilstra 5:58,71
2. Julia Velt 6:17,28
80 meter horden (76,2cm)
1. Renske van der Maas 12,16 (+0,3)
2. Anneloes van Erkelens 12,19 (+1,6)
3. Andrea Stojanovic 12,52 (+0,3)
4. Anna Bilstra 13,56 (-1,9)
5. Iris Loonstra 13,85 (+0,1)
6. Julia Velt 14,01 (0,0)
300 meter horden (76,2cm)
1. Anneloes van Erkelens 45,58
2. Andrea Stojanovic 50,05
3. Julia Velt 50,76
4. Anna Bilstra 52,46
5. Annephine Slütter 54,45
6. Sylke Faber 58,06
Verspringen
1. Anneloes van Erkelens 5,38 (+0,5)
2. Renske van der Maas 5,13
3. Elisha Kwofie 4,76 (-0,4)
4. Andrea Stojanovic 4,75 (-2,3)
5. Iris Loonstra 4,49 (-1,2)
6. Anna Bilstra 4,41 (+1,7)
7. Kate Nijs 4,40
8. Inte van Kralingen 4,36
9. Bregje Spriensma 4,25
10. Florien van Kesteren 4,21 (-0,3)
Hoogspringen
1. Anneloes van Erkelens 1,60
2. Renske van der Maas 1,55
3. Kate Nijs 1,47
4. Inte van Kralingen 1,40
5. Andrea Stojanovic 1,39
Polsstokhoogspringen
1. Renske van der Maas 2,66
2. Anneloes van Erkelens 2,65
3. Andrea Stojanovic 2,64
4. Bregje Spriensma 2,21
5. Senna Moll 2,01
6. Teuntje Scholten 1,85
Kogelstoten (3kg)
1. Iris Loonstra 11,34
2. Renske van der Maas 11,25
Anneloes van Erkelens 11,25
4. Loïcq Koutstaal 10,73
5. Elisha Kwofie 10,54
6. Florien van Kesteren 9,44
7. Brechtje Hoekstra 8,58
Discuswerpen (1kg)
1. Renske van der Maas 27,13
2. Loïcq Koutstaal 26,93
3. Anneloes van Erkelens 25,82
4. Iris Loonstra 24,28
5. Brechtje Hoekstra 22,68
Speerwerpen (500gr)
1. Anneloes van Erkelens 41,43
2. Renske van der Maas 34,05
3. Iris Loonstra 30,65
4. Florien van Kesteren 29,86
5. Inte van Kralingen 27,62
6. Julia Velt 26,11
7. Brechtje Hoekstra 20,42
8. Loïcq Koutstaal 16,88
Kogelslingeren (3kg)
1. Loïcq Koutstaal 40,57
2. Brechtje Hoekstra 31,17
Zevenkamp
1. Anneloes van Erkelens 4328 pnt.
Back To Top