skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen waarschuwing

Apeldoorn, 6 januari 2018

Jongens Junior A – 60 meter

Naam 60m Q OBP
2 Gabriël Cornelissen 7,36 q 7,42 Gemeld

 

Jongens Junior A – 60 meter finale

Naam 60m_f OBP
4   7,37 7,36 Gemeld

 

Jongens Junior A – 200 meter

Naam 200m OBP
5    23,61 23,05 Gemeld

 

Jongens Junior B – 60 meter

Naam 60m Q OBP
9 Miro van Wieringen 7,74 7,81 Gemeld
Yoram Vriezen  7,53 Afgemeld

 

Jongens Junior B – 400 meter

Naam 400m OBP
2 Luc Blank  52,64 51,05 Toegelaten
9 Laurens Jordense 56,22 1:02,34 Toegelaten

 

Jongens Junior B – 60 meter horden

Naam 60mH Q OBP
6 Miro van Wieringen  9,18 q 9,22 Gemeld
Yoram Vriezen  8,42 Afgemeld

 

Jongens Junior B – 60 meter horden finale

Naam 60mH_f OBP
7 Miro van Wieringen  9,45 9,18 Gemeld

 

Jongens Junior C – 60 meter

Naam 60m Q OBP
9 Lucas Man  8,05 q 7,91 Gemeld

 

Jongens Junior C – 60 meter finale

Naam 60m_f OBP
8 Lucas Man 8,07 8,05 Gemeld

 

Jongens Junior C – 200 meter

Naam 200m OBP
Lucas Man  DNS 26,98 Gemeld

 

Jongens Junior D – 60 meter

Naam 60m Q OBP
Daniël Westerweel  9,66 Afgemeld

 

Jongens Junior D – 1000 meter

Naam 1000m OBP
1 Florian Vriezen  3:09,87 3:02,85 Gemeld
7 Friso Bruins  3:21,56 3:34,08 Gemeld
Daniël Westerweel  3:36,89 Afgemeld

 

Jongens Junior D – 60 meter horden

Naam 60mH Q OBP
2 Florian Vriezen  9,45 CR q 9,66 Gemeld
Daniël Westerweel 12,13 Niet gemeld

 

Jongens Junior D – 60 meter horden finale

Naam 60mH_f OBP
2 Florian Vriezen  9,68 9,45 Gemeld

 

Senioren mannen – 60 meter

Naam 60m Q OBP
23 Boris Schram   7,73 7,88 Gemeld

 

Senioren mannen – 200 meter

Naam 200m OBP
3 Jurre Wildschut  23,06 22,63 Gemeld
24 Richard van Delft  26,08 24,74 Gemeld

 

Senioren mannen – 400 meter

Naam 400m OBP
16 Boris Schram  53,41 52,09 Gemeld

 

Meisjes Junior A – 60 meter

Naam 60m Q OBP
9 Justine Fleming  8,59 8,54 Gemeld
10 Linde Buruma  8,72 8,69 Gemeld

 

Meisjes Junior A – 200 meter

Naam 200m OBP
5 Justine Fleming  28,01 28,15 Gemeld
Kato Leusink 26,07 Afgemeld

 

Meisjes Junior A – 800 meter

Naam 800m OBP
6 Wieke van Kaam  2:39,53 2:32,00 Toegelaten

 

Meisjes Junior A – 60 meter horden

Naam 60mH Q OBP
Kato Leusink 8,56 Niet gemeld

 

Meisjes Junior B – 200 meter

Naam 200m OBP
9 Eline Dalderop   27,77 26,60 Gemeld

 

Meisjes Junior B – 400 meter

Naam 400m OBP
2 Eline Dalderop  1:01,27 58,39 Gemeld

 

Meisjes Junior B – 800 meter

Naam 800m OBP
7 Suzet Doornheim  2:34,15 2:27,70 Gemeld

 

Meisjes Junior C – 60 meter

Naam 60m Q OBP
10 Dilay Yandi  8,36 8,27 Gemeld
14 Samantha Westerweel  8,56 8,72 Gemeld
24 Nsama van Midde 8,82 8,57 Gemeld

 

Meisjes Junior C – 200 meter

Naam 200m OBP
7 Dilay Yandi 27,76 27,54 Gemeld
10 Samantha Westerweel  28,60 29,22 Gemeld

 

Meisjes Junior C – 1000 meter

Naam 1000m OBP
1 Shantell Kwofie  3:04,74 CR 3:02,85 Gemeld
6 Lianne Wuring  3:17,75 3:14,26 Gemeld

 

Meisjes Junior C – 60 meter horden

Naam 60mH Q OBP
Samantha Westerweel  11,54 Niet gemeld

 

Meisjes Junior D – 60 meter

Naam 60m Q OBP
15 Julia Velt 10,07 10,01 Gemeld

 

Meisjes Junior D – 60 meter horden

Naam 60mH Q OBP
9 Julia Velt  11,75 12,36 Gemeld

 

Senioren vrouwen – 60 meter

Naam 60m Q OBP
21 Dieuwertje Kok 8,90 8,82 Gemeld

 

Senioren vrouwen – 400 meter

Naam 400m OBP
14 Judith Rasch  1:02,46 59,33 Gemeld

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top
X