skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen waarschuwing

Hardlooptrainingen

In onderstaand schema vind je een overzicht van de hardlooptrainingen van de loopsport.

Uitleg over de soorten trainingen vind je hier.

De hardlooptrainingen zijn ingedeeld naar zwaarte. Er wordt niveau A t/m F onderscheiden. Klik hier voor een beschrijving van de niveaus.

De trainingen zijn hoofdzakelijk in natuurgebieden (bos, heide e.d.) of op de weg. We hechten veel waarde aan de veiligheid tijdens de trainingen en hebben daarom een aantal regels, afspraken en adviezen opgesteld. Deze kun je hier vinden.

Er zijn een aantal speciale groepen: de startersclinic voor beginners, de blessureherstelgroep voor lopers die terug komen van een blessure en PowerGAC voor sporters die zich niet specifiek op hardlopen willen richten maar wel hun conditie, kracht en souplesse willen vergroten.  Voor lopers die zich willen voorbereiden op en marathon is er een marathonclinic.

CategorieDagTijdStart bijTrainerSchema
A - duur en intervaldinsdag18.30-20.00ClubhuisMarijke Westenbrink
A - duur en intervalzaterdag09.00-10.30CronebosMarijke Westenbrink
Ria Hofland
A - duur en interval (uurgroep)dinsdag18.30-19.30clubhuisBea de Boer
Frits Knegt
Barbara Knegt
A - duur en interval (uurgroep)zaterdag09.00-10.00clubhuisMarion Boshuis
Gonda Nieuwenhuize
Barbara Knegt
A en B - duur, interval en vaartspeldinsdag09.00-10.30clubhuisKarin de Bruijn
Yvonne Passe
A en B - looptechniek en kracht (uurgroep)donderdag19.00-20.00clubhuisMarijke de Boer
Chris Jensen
A en B - vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuisCindy van der Blom
Marijke de Boer
Barbara Majoor
Wilma Terwel
A/B - duur en interval (uurgoep)dinsdag18.30-19.30clubhuisMary Langerak
Ellen Ruwe
A/B - duur en interval (uurgroep)zaterdag09.00-10.00clubhuisJosje Lozowski
Frits Knegt
Ellen Ruwe
A/B - duur, interval en vaartspeldinsdag18.45-20.15clubhuisElse van der Esch
Hedwig van Lier
A/B - duur, interval en vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuisDennis ‘t Jong
Else van der Esch
A/B - duur, interval en vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuisMonique Budding
Christa Prins
Kees Verburg
A/B en B/C - (uurgroep) vaartspelzaterdag09.00-10.00clubhuisDorien Hopma
Evelien Kuijt
B - duur en intervaldinsdag09.00-10.30clubhuisAb Hermsen
Dick van der Lee
B - duur en intervaldinsdag18.30-19.30clubhuis (uurgroep)Dick Slootbeek
Piet Doorn
B - duur en intervaldinsdag18.45-20.15clubhuisRon Buisman
Eric Poelmann
B - duur en intervaldonderdag09.00-10.30CronebosAb Hermsen
Fons Heinink
Dick van der Lee
B - duur en interval (75 en 90 minuten)zaterdag09.00-10.15 / 10.30clubhuisBabette Groen
Irma Vos
Erwin de Rijk
B - duur, interval en vaartspeldonderdag19.00-20.30clubhuisIngrid Huiskamp
Bert List
Ron Cornelissen
B - duur, interval en vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuis Ron Buisman
Peter Koperdraad
B - duur, interval, kracht (75 min.)woensdag09.00-10.15La Place Hilversumseweg/WesterheideBabette Groen
Irma Vos
B en C - baantraining en intervaldonderdag18.30-20.00baanAstrid van Haaften
Jan Pijl
Laus Bosman
Ferdinand van den Bergen

B en C - duur, interval en vaartspeldinsdag18.30-20.00clubhuisClemens van Wilgenburg
Arien Tabak
B/C - duur, interval en vaartspeldinsdag19.00-20.30clubhuisPeter Beukers
Tjeerd Buruma
Ed Borsboom
Roel Frissen
B/C - duur, interval en vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuis Saskia Bons
Eric Poelmann
B/C - duur, interval en vaartspel met aandacht voor cross en trailzondag09:00-10:30Flexibele startlocatie, info bij Frank 06-1849 1872Frank Aalten
Ingrid Huiskamp
Elly Majoor
Marc Hek
B/C - duur, interval en vaartspel
Bij duurloop splitsing in 2 niveaus.
dinsdag18.30-20.00clubhuisElly Majoor
Bert List
Frank Aalten
Remko Groot
Blessure herstel groep - individuele training op maat. Vooraf aanmelden bij SportMedische Commissie (smc@gach.nl)zaterdag08.45-10.15clubhuisStephanie van Leeuwen
Karin de Bruijn
Jaap van Hamersveld (coörd.)
Bootcamp GACmaandag19.45-21.00baan of bij mooi weer Lapersveld/HoorneboegRon Lasterie
Nadine Scheer
Arnoud Neidig
C - duurdonderdag09:00-10:30CronebosChristine Rietdijk
C - duur en intervaldinsdag09.00-10.30clubhuisChristine Rietdijk
Ad van der Lee
C - duur en intervalzaterdag09.00-10.30clubhuisTjeerd Buruma
Rene Klarenbeek
Elmer van Krimpen
C - duur, interval en vaartspeldonderdag19.00-20.30clubhuisFrank Aalten
Mathieu Ekelschot
Ed Borsboom
Roel Frissen
C - training halve marathonzaterdag09.00-10.30clubhuisClemens van Wilgenburg
Koos van den Wijngaard
Arien Tabak
C en D - vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuisHenk van Heemskerk
Felix Debets
C/D - duur en intervaldinsdag09.00-10.30clubhuisRichard Egberink
Koos van den Wijngaard
C/D - duur en intervaldinsdag18.30-20.00clubhuisLaus Bosman
George de Groot
C/D - duur en intervaldonderdag18:30-20:00clubhuisFelix Debets
Henk van Heemskerk
C/D - duur en intervalzaterdag09.00-10.30clubhuisEugène Milot
Nadine Scheer
D - duur en intervaldinsdag18.30-20.00clubhuisFelix Debets
Henk van Heemskerk
D - duur en intervaldonderdag09:00-10:30CronebosKarel Hagen
Ron Lasterie
D/E/F - lange duurloopzaterdag09.00-11.00clubhuisPaul van der Zande
Mathieu Ekelschot
E - vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuisLaus Bosman
Fred Verkerk
Dirk de Boer
Arnoud Neidig
Robert Fey
E/F - duurloopdonderdag18.30-20.00clubhuisFrans Looijer
Martin de Vor
Robert Fey
E/F - intervaldinsdag18.30-20.00clubhuis (zomer buiten, winter op de baan)Friso van Wieringen
Frans Looijer
Dirk de Boer
Gertjan Halleen
Robert Fey
Gymnastiek voor vrouwen - okt. t/m aprilwoensdag19.00 - 20.00Goudenregenschool (Goudenregenlaan 1)Karin de Bruijn
Marathonclinic op 3 niveauszondag09.00-12.00clubhuisTjeerd Buruma
Elmer van Krimpen
Richard Egberink
Peter Beukers
Robert Fey
Ed Borsboom
Roel Frissen
Startersclinic - sept. t/m aprildinsdag18.40-20.10clubhuisAstrid van Haaften (coörd.)
Chris Doornekamp
Joop de Vink
Kees Verburg
Frederike Spaargaren
Chris Jensen
Sigrid Nijstad
Startersclinic - sept. t/m aprilzaterdag08.50-10.20clubhuisAstrid van Haaften (coörd.)
Chris Doornekamp
Nienke Brouwer
Joop de Vink
Jim de Kroon
Z - Carolusgroep (65 - 85 jr) - intervaldinsdag09.00-10.30clubhuismotto: Carolus blijft bewegen!
Z - Carolusgroep (65 - 85 jr) - intervalzaterdag09.00-10.30clubhuismotto: Carolus blijft bewegen!
Back To Top
X