skip to Main Content

Van Eckstanden / Beste prestaties 2018

Bijgewerkt t/m 31-10-2018

Hier vind je de actuele lijsten met beste prestaties van 2018 (indoor en outdoor) voor de categorieën van C-junioren en ouder. Voor senioren en A/B-junioren worden dit ook wel de ‘Van Eckstanden’ genoemd. De ranglijsten worden bepaald o.b.v. de puntentelling van de Atletiekunie (voor masters inclusief leeftijdscorrectie), zoals die ook bij de competities gebruikt worden. Zo worden prestaties op verschillende onderdelen onderling vergelijkbaar gemaakt. Prestaties o.b.v. handtijd en prestaties op sprint- en verspringonderdelen met te veel wind (meer dan 2,0 m/s) of geen windmeting zijn niet meegenomen. Voor aanvullingen of andere opmerkingen over de ranglijsten kun je contact opnemen met Arjan van Harn.

Jongens Junioren C
1. Yoram Vriezen Polsstokhoogspringen 3,92 888
2. Yoram Vriezen 60 meter horden 8,68 877 i
3. Yoram Vriezen 100 meter 11,85 851 (+1,8)
4. Yoram Vriezen Hoogspringen 1,77 832
5. Yoram Vriezen 50 meter horden 7,63 831 i
6. Jurre Brouwer 1.000 meter 2:46,63 823
7. Yoram Vriezen 60 meter 7,77 819 i
8. Yoram Vriezen 100 meter horden 14,19 809 (+1,7)
9. Yoram Vriezen Verspringen 5,94 799
10. Laurens Jordense 100 meter 12,23 787 (+1,8)
Meisjes Junioren C
1. Dilay Yandi 60 meter 8,27 699 i
2. Myrte van der Schoot 600 meter 1:40,23 689
3. Dilay Yandi 80 meter 10,65 678 (+0,5)
4. Myrte van der Schoot 80 meter 10,71 668 (+1,5)
5. Myrte van der Schoot Hoogspringen 1,55 663
6. Myrte van der Schoot 800 meter 2:20,99 651
7. Myrte van der Schoot Verspringen 5,11 642 (+0,3)
8. Samantha Westerweel 60 meter 8,72 604 i
9. Myrte van der Schoot 150 meter 20,18 602 (+0,4)
10. Suzet Doornheim 800 meter 2:27,70 582
Jongens Junioren B
1. Luc Blank 110 meter horden 14,99 850
2. Tobias van Ee Polsstokhoogspringen 4,10 833
3. Luc Blank 60 meter horden 8,59 831 i
4. Tobias van Ee 110 meter horden 15,17 831
5. Thijmen Hakenkruger Polsstokhoogspringen 4,00 807
6. Bram van der Laan Kogelslingeren 49,85 801
7. Bram van der Laan Speerwerpen 63,08 799
8. Youri Fransen Polsstokhoogspringen 3,90 781 i
9. Max van Groeningen 1.000 meter 2:34,15 774
10. Tobias van Ee 60 meter horden 8,82 763 i
Meisjes Junioren B
1. Kato Leusink 60 meter horden 8,56 997 i
2. Kato Leusink 50 meter horden 7,78 845 i
3. Eline Dalderop 400 meter horden 63,80 841
4. Eline Dalderop 400 meter 58,39 828
5. Kato Leusink 60 meter 7,86 819 i
6. Kato Leusink 100 meter horden 14,54 801 (+1,5)
7. Puck Harms Hoogspringen 1,57 800
Mette Oosterink Hoogspringen 1,57 800
9. Eline Dalderop Hink-stap-springen 11,26 787 (-2,5)
10. Mette Oosterink 800 meter 2:22,49 759
Jongens Junioren A
1. Siem ter Braake Polsstokhoogspringen 4,42 913
2. Skip Renders 400 meter 51,07 758
3. Siem ter Braake 60 meter horden 8,85 754 i
4. Siem ter Braake 110 meter horden 15,97 752 (+1,0)
5. Skip Renders 200 meter 22,98 742 (+0,8)
6. Skip Renders 100 meter 11,27 740 (+1,8)
7. Siem ter Braake Hoogspringen 1,85 725 i
Olaf van de Pavert Hoogspringen 1,85 725
9. Hielke Hilberts 5.000 meter 16:00,30 715
10. Rens Wildschut 200 meter 23,30 710 (+0,1)
Meisjes Junioren A
1. Marieke van der Laan Kogelslingeren 41,87 771
2. Eden Göbbels 800 meter 2:23,29 749
3. Sterre Weber Hoogspringen 1,50 726
4. Sterre Weber 60 meter horden 9,88 709 i
5. Sterre Weber 50 meter horden 8,37 700 i
6. Justine Fleming 400 meter 63,43 676
7. Mauve Bos Hoogspringen 1,45 672
8. Justine Fleming 400 meter horden 70,88 665
9. Sterre Weber Hink-stap-springen 10,12 656 (-0,3)
10. Justine Fleming 200 meter 27,41 654 (+0,9)
Mannen Senioren
1. Roman Monte Polsstokhoogspringen 5,08 1071 i
2. Paul Groen 60 meter horden 8,07 1001 i
3. Christian Oberdorfer Polsstokhoogspringen 4,73 989 i
4. Cas Lutz 3.000 meter 8:27,37 888 i
5. Aldo Vree Polsstokhoogspringen 4,31 886 i
6. Paul Groen 110 meter horden 14,70 881 (-0,4)
7. Cas Lutz 3.000 meter steeple 9:16,81 874
8. Jurre Wildschut 400 meter 48,90 856
9. Cas Lutz 5.000 meter 14:55,23 850
10. Paul Groen Polsstokhoogspringen 4,15 846
Vrouwen Senioren
1. Nele van den Broek Hoogspringen 1,73 965
2. Evelien Hooijman 800 meter 2:15,39 850
3. Lianne Bruins Discuswerpen 46,30 843
4. Nele van den Broek Verspringen 5,70 840 (+1,1)
5. Nele van den Broek 100 meter horden 14,42 815 (+1,2)
6. Sanne Eekel Polsstokhoogspringen 3,55 809
7. Judith Rasch 400 meter 59,33 798 i
8. Judith Rasch 400 meter horden 65,48 796
9. Nele van den Broek 200 meter 26,00 762 (+0,1)
10. Evelien Hooijman 400 meter 60,76 754
Mannen Masters
1. Wim Threels Hoogspringen 1,56 992 i M65
2. Wim Threels 400 meter 59,21 979 i M65
3. Wim Threels 60 meter horden 10,58 888 i M65
4. Wim Threels 200 meter 27,17 870 M65
5. Wim Threels 800 meter 2:25,89 867 i M65
6. Wim Threels 1.000 meter 3:15,49 863 M65
7. Wim Threels Verspringen 4,70 846 M65
8. Wim Threels 60 meter 8,74 828 i M65
9. Wim Threels Speerwerpen 41,77 824 M65
10. Kees Jägers Hoogspringen 1,23 822 i M75
Vrouwen Masters
1. Rietje Dijkman Hoogspringen 1,15 1188 V75
2. Rietje Dijkman Hink-stap-springen 7,60 1132 V75
3. Ingrid van Dijk Kogelslingeren 44,02 1023 V55
4. Brigitte van de Kamp Polsstokhoogspringen 3,02 1008 i V55
5. Rietje Dijkman Verspringen 3,33 954 V75
6. Brigitte van de Kamp 60 meter horden 10,91 883 i V55
7. Brigitte van de Kamp Hoogspringen 1,26 863 i V55
8. Ingrid van Dijk Kogelstoten 10,50 860 V55
9. Denise van der Linden 200 meter 29,04 843 V50
10. Pauline Manni 800 meter 2:36,58 837 V50
Back To Top
X