skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen mededeling.

Amsterdam, 27 augustus 2022

  JC – 100 meter horden (84cm)            
                 
  Naam Resultaat   Q OBP Punten totaal  
12 Youri van der Linden 15,21 +1.1 m/s   14,88 28    
                 
                 
  JC – Speerwerpen 600 gram            
                 
  Naam P1 P2 P3 Resultaat Q OBP Punten totaal
6 Niels Bitter 37,65 39,33 42,7 42,7 Q 48,05 25
7 Boudewijn van den Haak 42,16 42,16 Q 41,4 24
10 Marijn Walstra 32,46 35,56 39,72 39,72 q 42,01 21
24 Youri van der Linden X 32,46 X 32,46   37,32 7
                 
  MC – Kogelstoten 3 kilogram            
                 
  Naam P1 P2 P3 Resultaat Q OBP Punten totaal
5 Anneloes van Erkelens 9,86 10,69 9,8 10,69   11,25 14
12 Loïcq Koutstaal 9,94 9,7 9,94 9,94   10,67 7
                 
  MC – 80 meter              
                 
  Naam Resultaat   Q OBP Punten totaal  
25 Andrea Stojanovic  11,16 +0.3 m/s   10,55 45    
                 
  MC – 300 meter horden (76cm)          
                 
  Naam Resultaat Q OBP Punten totaal    
2 Anneloes van Erkelens  46,92 Q 45,68 39      
                 
  MC – Discuswerpen 1 kilogram          
                 
  Naam P1 P2 P3 Resultaat Q OBP Punten totaal
14 Loïcq Koutstaal  18,11 25,51 24,73 25,51   26,93 16
19 Brechtje Hoekstra  22,21 22,61 22,68 22,68   21,86 11
                 
  JC – 150 meter                  
                     
  Naam Resultaat   Q OBP Punten totaal      
19 Marijn Walstra  18,73 -0.2 m/s   18,66 22        
21 Daniël Westerweel  18,76 +1.2 m/s   19,27 20        
  Youri van der Linden      19,52 0        
                     
  JC – 1500 meter                  
                     
  Naam Resultaat OBP Punten totaal          
15 Harry Smallbone  04:34,32 04:33,2 27            
39 Siebren Verra  05:18,88 05:30,1 3            
                     
                     
                     
  JC – 100 meter horden (84cm) halve finale            
                     
  Naam Resultaat   Q OBP Punten totaal      
9 Youri van der Linden  15 +0.6 m/s   15,21 16        
                     
                     
  JC – Speerwerpen 600 gram finale              
                     
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
6 Niels Bitter  43,23 45,76 44,1 43,43 38,46 X 45,76 42,7 7
8 Boudewijn van den Haak  44,26 40,67 38,5 r     44,26 42,16 5
10 Marijn Walstra  35,97 38,02 38,19       38,19 39,72 3
                     
  JC – Kogelslingeren 4 kilogram                
                     
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
6 Niels Bitter  30,76 29,1 28,47 31,02 32,18 X 32,18 33,83 3
                     
  MC – 800 meter                  
                     
  Naam Resultaat OBP Punten totaal          
  Annephine Slütter  DNS 02:40,0 0            
                     
  MC – 300 meter horden (76cm)              
                     
  Naam Resultaat Q OBP Punten totaal        
2 Anneloes van Erkelens  46,92 Q 45,68 39          
                     
  MC – 1500 meter steeplechase              
                     
  Naam Resultaat OBP Punten totaal          
8 Anna Bilstra  06:11,47 05:58,7 10            
9 Julia Velt  06:17,28 9            
                     

 

Back To Top
X