Apeldoorn, 6 januari 2018
Jongens Junior A – 60 meter
Naam | 60m | Q | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|---|
2 | Gabriël Cornelissen | 7,36 | q | 7,42 Gemeld | Gemeld |
Jongens Junior A – 60 meter finale
Naam | 60m_f | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
4 | Gabriël Cornelissen | 7,37 | 7,36 Gemeld | Gemeld |
Jongens Junior A – 200 meter
Naam | 200m | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
5 | Gabriël Cornelissen | 23,61 | 23,05 Gemeld | Gemeld |
Jongens Junior B – 60 meter
Naam | 60m | Q | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|---|
9 | Miro van Wieringen | 7,74 | – | 7,81 Gemeld | Gemeld |
Yoram Vriezen | — | – | 7,53 Afgemeld | Afgemeld |
Jongens Junior B – 400 meter
Naam | 400m | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
2 | Luc Blank | 52,64 | 51,05 Toegelaten | Toegelaten |
9 | Laurens Jordense | 56,22 | 1:02,34 Toegelaten | Toegelaten |
Jongens Junior B – 60 meter horden
Naam | 60mH | Q | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|---|
6 | Miro van Wieringen | 9,18 | q | 9,22 Gemeld | Gemeld |
Yoram Vriezen | — | – | 8,42 Afgemeld | Afgemeld |
Jongens Junior B – 60 meter horden finale
Naam | 60mH_f | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
7 | Miro van Wieringen | 9,45 | 9,18 Gemeld | Gemeld |
Jongens Junior C – 60 meter
Naam | 60m | Q | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|---|
9 | Lucas Man | 8,05 | q | 7,91 Gemeld | Gemeld |
Jongens Junior C – 60 meter finale
Naam | 60m_f | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
8 | Lucas Man | 8,07 | 8,05 Gemeld | Gemeld |
Jongens Junior C – 200 meter
Naam | 200m | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
Lucas Man | DNS | 26,98 Gemeld | Gemeld |
Jongens Junior D – 60 meter
Naam | 60m | Q | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|---|
Daniël Westerweel | — | – | 9,66 Afgemeld | Afgemeld |
Jongens Junior D – 1000 meter
Naam | 1000m | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
1 | Florian Vriezen | 3:09,87 | 3:02,85 Gemeld | Gemeld |
7 | Friso Bruins | 3:21,56 | 3:34,08 Gemeld | Gemeld |
Daniël Westerweel | — | 3:36,89 Afgemeld | Afgemeld |
Jongens Junior D – 60 meter horden
Naam | 60mH | Q | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|---|
2 | Florian Vriezen | 9,45 CR | q | 9,66 Gemeld | Gemeld |
Daniël Westerweel | — | – | 12,13 Niet gemeld | Niet gemeld |
Jongens Junior D – 60 meter horden finale
Naam | 60mH_f | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
2 | Florian Vriezen | 9,68 | 9,45 Gemeld | Gemeld |
Senioren mannen – 60 meter
Naam | 60m | Q | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|---|
23 | Boris Schram | 7,73 | – | 7,88 Gemeld | Gemeld |
Senioren mannen – 200 meter
Naam | 200m | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
3 | Jurre Wildschut | 23,06 | 22,63 Gemeld | Gemeld |
24 | Richard van Delft | 26,08 | 24,74 Gemeld | Gemeld |
Senioren mannen – 400 meter
Naam | 400m | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
16 | Boris Schram | 53,41 | 52,09 Gemeld | Gemeld |
Meisjes Junior A – 60 meter
Naam | 60m | Q | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|---|
9 | Justine Fleming | 8,59 | – | 8,54 Gemeld | Gemeld |
10 | Linde Buruma | 8,72 | – | 8,69 Gemeld | Gemeld |
Meisjes Junior A – 200 meter
Naam | 200m | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
5 | Justine Fleming | 28,01 | 28,15 Gemeld | Gemeld |
Kato Leusink | — | 26,07 Afgemeld | Afgemeld |
Meisjes Junior A – 800 meter
Naam | 800m | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
6 | Wieke van Kaam | 2:39,53 | 2:32,00 Toegelaten | Toegelaten |
Meisjes Junior A – 60 meter horden
Naam | 60mH | Q | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|---|
Kato Leusink | — | – | 8,56 Niet gemeld | Niet gemeld |
Meisjes Junior B – 200 meter
Naam | 200m | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
9 | Eline Dalderop | 27,77 | 26,60 Gemeld | Gemeld |
Meisjes Junior B – 400 meter
Naam | 400m | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
2 | Eline Dalderop | 1:01,27 | 58,39 Gemeld | Gemeld |
Meisjes Junior B – 800 meter
Naam | 800m | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
7 | Suzet Doornheim | 2:34,15 | 2:27,70 Gemeld | Gemeld |
Meisjes Junior C – 60 meter
Naam | 60m | Q | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|---|
10 | Dilay Yandi | 8,36 | – | 8,27 Gemeld | Gemeld |
14 | Samantha Westerweel | 8,56 | – | 8,72 Gemeld | Gemeld |
24 | Nsama van Midde | 8,82 | – | 8,57 Gemeld | Gemeld |
Meisjes Junior C – 200 meter
Naam | 200m | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
7 | Dilay Yandi | 27,76 | 27,54 Gemeld | Gemeld |
10 | Samantha Westerweel | 28,60 | 29,22 Gemeld | Gemeld |
Meisjes Junior C – 1000 meter
Naam | 1000m | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
1 | Shantell Kwofie | 3:04,74 CR | 3:02,85 Gemeld | Gemeld |
6 | Lianne Wuring | 3:17,75 | 3:14,26 Gemeld | Gemeld |
Meisjes Junior C – 60 meter horden
Naam | 60mH | Q | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|---|
Samantha Westerweel | — | – | 11,54 Niet gemeld | Niet gemeld |
Meisjes Junior D – 60 meter
Naam | 60m | Q | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|---|
15 | Julia Velt | 10,07 | – | 10,01 Gemeld | Gemeld |
Meisjes Junior D – 60 meter horden
Naam | 60mH | Q | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|---|
9 | Julia Velt | 11,75 | – | 12,36 Gemeld | Gemeld |
Senioren vrouwen – 60 meter
Naam | 60m | Q | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|---|
21 | Dieuwertje Kok | 8,90 | – | 8,82 Gemeld | Gemeld |
Senioren vrouwen – 400 meter
Naam | 400m | OBP | Status | |
---|---|---|---|---|
14 | Judith Rasch | 1:02,46 | 59,33 Gemeld | Gemeld |