
Alle leden van de GAC, dus niet alleen de recreanten, maar ook de baan-atleten, kunnen meedoen aan de loop. Je kunt een tag ophalen in het clubhuis om je gelopen tijd te laten registreren.
Ten zuiden van het Hilversums Wasmeer worden weer twee mooie parcoursen uitgezet:
- één van 5,7 km voor de Nordiccers en Sportief Wandelaars;
- één van 4 km voor de hardlopers. Dit parcours kan 1, 2 of 3 keer worden afgelegd.
De Nordiccers en Sportief Wandelaars vertrekken met hun eigen groep en trainer op het gebruikelijke tijdstip vanaf het hek bij het Cronebos. Na de warming-up komen zij tijdig naar de start.
De hardlopers lopen in om 9 uur vanaf het clubhuis naar het Cronebos. Daar, op de oude gymplek, doen zij om ca. 9.15 uur een gezamenlijke warming-up. De start is om ca. 9.30 uur weer naast het fietspad naar de Lage Vuursche, vlak bij de afslag naar het Wasmeer.
Als je je tijd wilt laten registreren, kun je je op de ochtend zelf van 8.00 uur tot 9.00 uur inschrijven op het clubhuis en krijg je daar een tag om aan je veters vast te maken. De tag lever je bij de finish weer in. Als je geen tijdregistratie wilt, is inschrijven vooraf niet nodig en loop je gewoon mee.
Na afloop zijn er voor alle deelnemers weer de traditionele worteltjes en een consumptiebon voor in de kantine.
Voor de recreatieve lopers is er die dag geen training zodat iedereen aan dit evenement kan deelnemen.
