skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen beperkingen.

Hilversum, 15 januari 2022

Jongens Junior C – 2000 meter
Naam Resultaat
1 Joost Peper 08:35,7
2 Harry Smallbone 09:01,0
3 Ruben Lagas 09:15,7
4 Thomar Neidig 09:29,8
5 Siebren Verra 09:40,7
6 Marijn Walstra 10:10,5
7 Kane van Verseveld 11:15,8
8 Siebe van der Weerden 11:27,6
9 Fedde van den Bos 11:54,5
10 Kian Hullegie 12:38,3
11 Finn Schemkes 14:50,7
12 Jelmer Kool 14:53,6
13 Thymen Moen 16:13,6
Koen Bader DNS
Jongens Junior D1 – 1500 meter
Naam Resultaat
1 Laurens Bijlard 04:34,9
2 Tim Bultman 05:07,7
3 Derek Truijens 05:12,1
4 Mark Antoons 05:18,5
5 Simon Renaud 06:07,2
6 Rafael Kooij 06:12,9
7 Lukas van der Heijden 06:36,0
Marnix Mooij DNS
Jongens Junior D2 – 1500 meter
Naam Resultaat
1 Florian van Wijchen 04:13,8
2 Thijmen van Wijchen 04:20,3
3 Rikki Vree 05:19,7
4 Flint Woolfitt 05:29,5
5 Pepijn van Nunen 06:17,8
6 Tom Brekelmans 07:55,8
7 Valentijn de Jonge 07:56,9
Bento Vieira Eikhoudt DNS
Florian Middendorp DNS
Jongens Pupil A1 – 1500 meter
Naam Resultaat
1 Pieke van der Blom 05:09,5
2 Tommy Hinke 05:11,6
3 Geertjan van de Wetering 05:13,1
4 Mees Moen 05:16,7
5 Daan Zieck 05:21,5
6 Thijn Kortleve 05:36,7
7 Ibe Ambaum 05:43,7
8 Otto Karsijns 05:45,4
9 Eelco Mooij 05:47,5
10 Lucas Ruijs 05:49,7
11 Rolf ter Braak 05:52,4
12 Julius Doelman 05:53,9
13 Matthias Kammer 06:00,9
14 Lennard Oost 06:05,9
15 Otis Cramer 06:09,9
16 Robin Engel 06:29,6
17 Michael Woering 06:39,2
18 Timo Speetjens 06:41,9
Jongens Pupil A2 – 1500 meter
Naam Resultaat
1 Linus van Herpt 04:53,9
2 Arsh Sahu 05:02,4
3 Lou de Vries 05:10,7
4 Mels Hogervorst 05:13,0
5 Brent Wierenga 05:14,5
6 Hidde Oldenhof 05:16,6
7 Ties Tentij 05:34,4
8 Dennis Lagcher 05:39,2
9 Fedde Veldmeijer 05:49,6
10 Mika Kelder 05:55,9
11 Nils Strommer 05:59,3
12 Kian van Henten 06:06,1
Friso Kiel DNS
Quinten Gisius DNS
Jongens Pupil B – 1000 meter
Naam Resultaat
1 Madé Oldenhof 05:25,1
2 Mathise Roos 05:25,4
3 Job Galenkamp 05:26,3
4 Nicolas Erazo 05:35,4
5 Bouke van der Weerden 05:44,7
6 Hugo van der Veen 05:46,4
7 Wessel Hessing 05:48,1
8 Lukas van Veenendaal 06:00,3
9 Ate Truijens 06:01,2
10 Brem Fijnheer 06:11,3
11 Sven Lagcher 06:28,7
12 Aron Reus 06:47,2
13 Roman Senster 07:13,5
14 Fabian Koutstaal 07:24,4
15 Hidde Casteleijn 07:29,1
16 Ruben Luxwolda 07:59,9
17 Jop Breedveld 10:47,9
Sepp Veldmeijer DNS
Jack Leguit DNS
Jongens Pupil C – 1000 meter
Naam Resultaat
1 Tijmen van Popta 03:40,8
2 Sieb Lamme 03:46,0
3 Thijs Verkerk 03:56,2
4 Sander Boersema 04:09,4
5 Lennox Knegt 04:10,8
6 Dex Quist 04:22,6
7 Hidde Boersma 04:24,4
8 Sander Kleinsmit 04:26,9
9 Boris Borsik 04:36,4
10 Daley Jay-Milan de Gooijer Cabau 04:47,0
11 Ted Malins 04:47,9
12 Noah Doornekamp 04:56,7
13 Mees Wind 04:57,4
14 Pepijn Buitenhuis 05:10,7
Aron Kovacs DNS
Berend van der Veen DNS
Ellis Dunne DNS
Luuk Hinke DNS
Jongens Pupil D – 600 meter
Naam Resultaat
1 Jonathan Visser 03:37,5
2 Jorrit Verra 03:50,2
3 Thijs Galenkamp 03:53,4
4 Pepijn Rikmans 03:54,7
5 Sam Huijsing 03:55,9
6 Hidde de Birk 04:00,6
7 Lovro Ivankovic 04:13,3
8 Jonas Nijenkamp 04:22,3
9 Bjorn Duijf 04:28,4
10 Olivier Tentij 04:29,9
11 Dorus Fijnheer 04:57,0
Mannen 16+ – 2000 meter
Naam Categorie
1 Thijs Karreman U18 Mannen
2 Friso Bruins U18 Mannen
3 Tijs Hollander U18 Mannen
Finn de Keizer U18 Mannen
Meisjes Junior C – 2000 meter
Naam Resultaat
1 Anna Bilstra 11:02,8
2 Sylke Faber 11:03,5
3 Nora Oosterling 11:31,5
4 Jasmijn Drupsteen 11:41,8
5 Inte van Kralingen 11:44,0
6 Elisha Kwofie 13:01,4
Florien van Kesteren DNS
Annephine Slütter DNS
Meisjes Junior D1 – 1500 meter
Naam Resultaat
1 Orla White 04:43,8
2 Hanna Karsijns 04:48,4
3 Jasmijn Edelbroek 04:49,9
4 Julia Wouda 05:03,1
5 Roos Hogervorst 05:35,1
6 Liv Marshall 05:43,6
7 Tara Miedema 05:51,8
8 Ruby O’Hora 06:10,5
9 Clarice Eijkelkamp 06:21,8
10 Maren Kool 06:46,7
11 Julie van den Berg 07:01,6
Franca Koutstaal DNS
Frida Larsson DNS
Ariane Gnodde DNS
Phileine Ober DNS
Maud van der Meer DNS
Ava van Rooy DNS
Paulides Charlotte DNS
Erin Murray DNS
Ninthe Hagen DNS
Meisjes Junior D2 – 1500 meter
Naam Resultaat
1 Elke Woerdeman 04:49,5
2 Liz Heuveling 04:53,1
3 Cheyenne van den Bos 05:25,2
4 Sienna Van Arkel 05:48,7
5 Maaike van Klei 06:11,8
6 Tara Van Vliet 06:12,4
7 Esmee Boegschoten 06:26,1
8 Nina Kaposi 07:00,0
Jinthe van Loon DNS
Emma de Rooij DNS
Meisjes Junioren B – 2000 meter
Naam Resultaat
1 Shantell Kwofie 11:24,1
2 Lianne Wuring 11:42,9
3 Lois Doornheim 11:43,8
4 Maaike van Kesteren 12:27,1
5 Tess Janssen 12:27,2
Tara Zorgdrager DNS
Meisjes Pupil A1 – 1500 meter
Naam Resultaat
1 Sofie Walstra 05:10,1
2 Lianne Cornelissen 05:35,3
3 Iris Drupsteen 05:51,5
4 Igoné van Nunen 05:54,4
5 Melody Kooiman 06:10,2
6 Dionne Egberts 06:14,2
7 Nadine Boersema 06:19,6
8 Danne de Lange 06:30,4
9 Emma Weishut 06:43,9
10 Evi Miedema 06:49,2
11 Fleur Bosman 06:49,6
12 Liv van der Heijden 07:19,9
13 Fiene Wierenga 07:31,1
14 Eline Dijkstra 07:35,5
15 Elisa Tijs 07:38,2
16 Eef de Lange 07:45,5
Elise Bomers DNS
Floor van Buul DNS
Isabella Beuming DNS
Klara Grabowska DNS
Meisjes Pupil A2 – 1500 meter
Naam Resultaat
1 Hanne Cents 05:03,4
2 Dille de Gooijer 05:26,4
3 Jasmijn de Jonge 05:29,1
4 Myrna Prakken 05:32,3
5 Febe Nap 05:48,2
6 Isa Gerrits 05:52,2
7 Myrthe Bijlsma 05:55,4
8 Maxime Klaasen 05:56,2
9 Elise van den Hombergh 06:38,9
10 Quahneah van den Bos 07:03,6
11 Ana Erazo 07:34,0
Nout Slütter DNS
Saar Gnodde DNS
Meisjes Pupil B – 1000 meter
Naam Resultaat
1 Saskia van Rhee 05:38,0
2 Aniek van der Helm 05:50,0
3 Louisa Visser 05:50,3
4 Regan Schaasberg 05:59,1
5 Ana-Sofia Huijzer 06:01,6
6 Mila White 06:01,8
7 Marthe van der Heijden 06:18,1
8 Tirza van den Berg 06:53,5
9 Oona Flink 07:18,8
10 Romy Breidel 07:29,5
11 Ina Strasse 07:40,6
12 Cathelijn de Groot 07:41,1
13 Anika Molenaar 08:06,7
14 Fleur Werkman 08:50,1
Iselin van der Kleij DNS
Miley Kuiper DNS
Noa Warmerdam DNS
Meisjes Pupil C – 1000 meter
Naam Resultaat
1 Loïs Wierenga 03:54,1
2 Veronica Hrytsyuk 03:56,7
3 Fien Keuning 04:00,8
4 Julia Tijs 04:01,7
5 Sarah Kammer 04:04,4
6 Rosalie Vos 04:05,6
7 Luna van de Weerd 04:07,2
8 Vesper Westmijze 04:12,5
9 Noor van Laer 04:14,1
10 Helle Wierenga 04:15,9
11 Noor van Dijk 04:17,4
12 Ilse Hogervorst 04:18,3
13 Rosalie Fleurke 04:28,0
14 Kate Arbeel 04:40,8
Meisjes Pupil D – 600 meter
Naam Resultaat
1 Pleuni van der Blom 03:40,7
2 Rowa Hoekstra 03:46,4
3 Naomi Reus 04:01,3
4 Emi Endurance 04:25,4
5 Roos Gerrits 04:33,8
6 Celeste Ober 04:34,3
7 Julia Ruijs 04:34,5
8 Lynn Woering 05:14,2
9 Pien Hoogendijk 05:24,7
10 Ziva Buddelmeijer 05:28,0
Mae Oudenaller DNS
Sofie de Leeuw DNS
Vrouwen 16+ – 2000 meter
Naam Categorie
1 Shantell Kwofie U18 Vrouwen
2 Lianne Wuring U18 Vrouwen
3 Lois Doornheim U18 Vrouwen
4 Maaike van Kesteren U18 Vrouwen
5 Tess Janssen U18 Vrouwen
Tara Zorgdrager U18 Vrouwen
Back To Top
X