skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen waarschuwing

Jongens Pupil A1 – 2000 meter
Naam Resultaat
1 Florian van Wijchen 07:45,2
2 Thijmen van Wijchen 07:49,3
3 Melle de Lange 08:51,3
4 Jimi Cramer 08:56,1
5 Rick van Harn 08:56,5
6 Boris Hendrix 08:56,7
7 Luke van den Berg 09:33,3
8 Flint Woolfitt 09:42,3
9 Luuk Buwalda 10:03,7
10 Thijmen Middag 10:05,6
11 Joep Deiman 10:28,2
12 Gavin Hulsman 10:32,1
13 Roan Snel 10:38,3
14 Valentijn de Jonge 10:42,7
15 Tom Brekelmans 11:18,5
16 Yuri Scholte 11:42,2
17 Victor Jan Verweij 13:32,2
18 Bento Vieira Eikhoudt 13:32,8
Christiaan Blok DNS
Mika Strubbe DNS
Jongens Pupil A2 – 2000 meter
Naam Resultaat
1 Nout van der Schoot 08:06,2
2 Thimo Gisius 08:23,8
3 Kealan Steba 08:30,2
4 Thomar Neidig 08:32,1
5 Youri van der Linden 08:41,4
6 Boudewijn van den Haak 08:45,2
7 Sjaak de Boer 08:53,4
8 Kane van Verseveld 08:55,9
9 Alex Spieker 09:13,1
10 Siebe van der Weerden 09:17,8
11 David Spieker 09:23,4
12 Abel Schuurman 09:24,3
13 Kian Hullegie 09:52,7
14 Sam de Bock 10:01,9
15 Mylo Noordanus 10:06,7
16 Niek van Braam 10:11,7
17 Peb van Rooy 10:36,6
18 Liam Brouwer 11:50,1
Millan Poels DNS
Thymen Moen DNS
Jongens Pupil B – 1000 meter
Naam Resultaat
1 Laurens Bijlard 04:00,4
2 Frits Nijs 04:02,0
3 Melle van der Meer 04:03,0
4 Olivier van Luttervelt 04:04,0
5 Robin van den Berg 04:04,8
6 Tim Bultman 04:22,4
7 Quint van der Knaap 04:23,0
8 Mark Antoons 04:24,6
9 Merijn Senster 04:25,4
10 Joep Wilhelmus 04:26,9
11 Derek Truijens 04:31,9
12 Simon Renaud 04:35,6
13 Stijn van der Gugten 04:36,6
14 Stan de Vries 04:50,9
15 Rens Ouwehand 04:57,4
16 Ingmar Reinds-Winters 05:00,0
17 Matthijs Roumen 05:04,7
18 Marnix Mooij 05:05,8
19 Thijs Mollema 05:18,6
Imre Oostenburg DNS
Lewis Huguenin DNS
Oscar Breunesse DNS
Jongens Pupil C – 1000 meter
Naam Resultaat
1 Jip ter Smitten 04:15,9
2 Emmanuel Kwofie 04:19,7
3 Hidde Oldenhof 04:23,9
4 Quinten Gisius 04:26,2
5 Lou de Vries 04:31,2
6 Friso Kiel 04:31,7
7 Mees de Vries 04:40,7
8 Mels Hogervorst 04:52,9
9 Ole Vuur 04:58,5
10 Mats-Bjorn de Groot 04:59,5
11 Donato Russo 05:00,4
12 Thijmen Dijkstra 05:01,1
13 Teun Pauwels 05:05,9
14 Stijn van Harn 05:09,5
15 Brent Wierenga 05:10,6
16 Mika Kelder 05:12,1
17 Ties Tentij 05:13,0
18 Peter Kliphuis 05:22,5
19 Aeyden de Neef 05:27,1
20 Fedde Veldmeijer 05:41,7
21 Caed Steba 05:52,9
22 Sam Kolpa 06:13,4
Abhav Sahu DNS
Arsh Sahu DNS
Taeke van Wee DNS
Jongens Pupil D – 1000 meter
Naam Resultaat
1 Pieke van der Blom 04:43,6
2 Bodhi Weemaes 04:48,5
3 Tijn Kroon 04:55,1
4 Max Schot 04:59,8
5 Eelco Mooij 05:02,7
6 Mees Moen 05:07,6
7 Geertjan van de Wetering 05:25,2
8 Otto Karsijns 05:40,1
9 Matthias Kammer 05:41,1
10 Lars Bitter 05:48,5
11 Thomas van den Berg 06:01,6
12 Otis Cramer 06:05,9
13 Fender Albus 06:12,8
14 Julius Doelman 06:17,4
15 Logan Yon Smit 06:27,6
16 Quinten van Schaik 06:46,0
Meisjes Pupil A1 – 2000 meter
Naam Resultaat
1 Cheyenne van den Bos 09:15,0
2 Merle Brocks 09:44,3
3 Fay Janssen 10:05,0
4 Isabella de Bruin 10:08,9
5 Tara van Vliet 10:30,8
6 Lotte Erkels 10:38,1
7 Stine Welp 10:46,2
8 Maaike van Klei 10:59,0
9 Anna Steeman 11:21,5
10 Bente Verberne 12:31,1
Evi Westerveld DNS
Quirine Frehen DNS
Meisjes Pupil A2 – 2000 meter
Naam Resultaat
1 Kate Nijs 09:22,8
2 Anna Bilstra 09:45,3
3 Carmen van Soest 09:48,7
4 Nora Oosterling 09:51,8
5 Jente Meertens 10:16,7
6 Evie Jurgens 10:27,1
7 Eva Spreuwenberg 10:41,1
8 Loïcq Koutstaal 10:43,2
9 Noor Cents 10:52,5
10 Anouk Lucassen 11:08,0
11 Bente van Delft 12:18,1
12 Brechtje Hoekstra 12:46,3
13 Anouk van Wieringen 12:59,1
Sophie Harms DNS
Meisjes Pupil B – 1000 meter
Naam Resultaat
1 Orla White 04:00,0
2 Liv Marshall 04:09,8
3 Roos Hogervorst 04:16,8
4 Hanna Karsijns 04:20,0
5 Julia Wouda 04:21,5
6 Maud van der Meer 04:28,7
7 Jasmijn Edelbroek 04:30,5
8 Tara Miedema 04:44,5
9 Joëlle van Wilsum 04:45,6
10 Ariane Gnodde 04:47,2
11 Julia Wahlen 04:48,5
12 Ruby O’Hora 04:48,9
13 Aafke Oostveen 04:58,6
14 Franca Koutstaal 05:01,1
15 Nina van der Spoel 05:08,4
16 Roos van Schijndel 05:15,7
17 Phileine Obèr 05:17,9
18 Amy van Gameren 05:19,5
19 Isolde Schwencke 05:24,1
20 Heleen van Popta 05:28,1
21 Elena Mangnus 05:29,0
22 Julie van den Berg 05:34,9
23 Valerie van Wieringen 05:36,8
Sofija Bradetic DNS
Meisjes Pupil C – 1000 meter
Naam Resultaat
1 Hanne Cents 04:33,2
2 Dille de Gooijer 04:51,0
3 Nout Slütter 04:54,2
4 Saar Gnodde 04:55,3
5 Tosca Quite 04:56,4
6 Laura Vroon 04:57,8
7 Meis Ottenheijm 05:04,3
8 Isa Gerrits 05:22,4
9 Jasmijn Eindhoven 05:23,7
10 Olivia Zwier 05:29,0
11 Jacintha van Beusekom 05:36,7
12 Quahneah van den Bos 05:36,9
13 Elise de Jong 05:40,0
14 Tessa Oostveen 05:43,3
15 Olivia Peters 05:51,2
16 Kim Kooistra 05:52,0
17 Olivia Huijzer 05:53,9
18 Anne-Britt Pel 05:56,1
19 Mille Heylen 06:06,9
20 Lisa Mulder 06:13,4
Isabelle Harms DNS
Tess Grieving DNS
Carina Jaffri DNS
Meisjes Pupil D – 1000 meter
Naam Resultaat
1 Lianne Cornelissen 04:38,4
2 Sofie Walstra 04:42,1
3 Isolde Roelofsen 05:05,0
4 Fien van der Duin 05:11,5
5 Iris elenbaas Drupsteen 05:33,3
6 Igoné van Nunen 05:38,4
7 Lobke van Duren 05:42,4
8 Eline Dijkstra 06:11,5
9 Sara Wahlen 06:18,5
10 Fiene Wierenga 06:37,6
11 Feline Puijk Hoeben 06:39,5
12 Evi Miedema 06:41,0
Noor Waterhout DNS

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top
X