Hilversum, 9 maart 2019
Jongens Junior B – 3000 meter
Naam | Resultaat | OBP | |
---|---|---|---|
1 | Alex van Buttingha Wichers | 10:05,12 | — |
2 | Jurre Brouwer | 10:05,26 | — |
3 | David Neidig | 12:10,96 | — |
4 | Bastian Jansma | 13:05,22 | — |
Jongens Junior C – 2000 meter
Naam | Resultaat | OBP | |
---|---|---|---|
1 | Jente Faber | 7:21,01 | — |
2 | Lukas Renaud | 7:29,54 | — |
3 | Dani Suparmono | 7:32,46 | — |
4 | Finn de Keizer | 7:55,51 | — |
5 | Fons Borninkhof | 8:12,29 | — |
6 | Mees van der Meer | 8:13,57 | — |
7 | Merlijn den Elzen | 8:22,09 | — |
8 | David Elzinga | 8:29,29 | — |
9 | Roelant den Elzen | 9:28,66 |
Senioren mannen – 3000 meter
Naam | Resultaat | OBP | |
---|---|---|---|
1 | Remco Hoetmer | 11:30,13 | — |
Meisjes Junior B – 3000 meter
Naam | Resultaat | OBP | |
---|---|---|---|
1 | Suzet Doornheim | 12:52,15 | — |
2 | Mila Jonkvorst | 13:10,14 | — |
3 | Pien Scheer | 14:17,90 | — |
4 | Laura Bokel | 14:19,75 | — |
5 | Isa Nijkamp | 14:37,91 | — |
Meisjes Junior C – 2000 meter
Naam | Resultaat | OBP | |
---|---|---|---|
1 | Lianne Wuring | 8:05,78 | — |
2 | Shantell Kwofie | 8:40,78 | — |
3 | Lois Doornheim | 9:20,20 | — |
4 | Rikkie Bosman | 11:36,42 | — |
5 | Mare Lei | 11:36,91 | — |
6 | Senne Wijma | 12:36,84 | — |
7 | Meike Bakker | 12:37,26 | — |
Maaike van Kesteren | DNS | — |
Jongens Junior D1 – 2000 meter
Naam | Resultaat | OBP | |
---|---|---|---|
1 | Ruben Lagas | 8:05,31 | — |
2 | Marijn Walstra | 8:33,31 | — |
3 | Niels Bitter | 8:42,96 | — |
4 | Tim van der Knaap | 8:51,03 | — |
5 | Koen Bader | 9:12,43 | — |
6 | Bas Wesselink | 9:35,86 |
Meisjes Junior D1 – 2000 meter
Naam | Resultaat | OBP | |
---|---|---|---|
1 | Julia Velt | 8:34,68 | — |
2 | Maud Bleijs | 8:37,96 | — |
3 | Inte van Kralingen | 8:45,80 | — |
4 | Tanisha Haakmat | 8:53,51 | — |
5 | Elisha Kwofie | 9:01,29 | — |
6 | Florien van Kesteren | 9:05,33 | — |
7 | Sylke Faber | 9:13,49 | — |
8 | Tess Wuring | 9:16,23 | — |
9 | Ivanka Majoor | 9:18,68 | — |
10 | Karlijn Greeve | 9:47,92 | — |
11 | Sabine Renaud | 9:51,10 | — |
Elin Nanninga | DNF | — |
Jongens Junior D2 – 2000 meter
Naam | Resultaat | OBP | |
---|---|---|---|
1 | Florian Vriezen | 7:34,69 | — |
2 | Tijs Hollander | 7:35,82 | — |
3 | Jippe van Drogenbroek | 7:53,29 | — |
4 | Tibbe Teeuwen | 8:09,79 | — |
5 | Toon van den Hende | 8:19,84 | — |
6 | Senne Gisius | 8:26,38 | — |
7 | Daniël Negerman | 8:28,74 | — |
8 | Aidan Zorgdrager | 8:36,91 | — |
9 | Robbe Noordanus | 8:40,61 | — |
10 | Ben Roest | 8:45,44 | — |
11 | Luce Wijma | 9:24,10 | — |
Friso Bruins | DNS | — |
Meisjes Junior D2 – 2000 meter
Naam | Resultaat | OBP | |
---|---|---|---|
1 | Sophie van der Schoot | 8:00,46 | — |
2 | Paula Kliphuis | 8:04,08 | — |
3 | Lotte Pos | 8:25,11 | — |
4 | Emmelie Pos | 8:27,34 | — |
5 | Hannah Nijkamp | 9:25,58 | — |
6 | Iris Mackaaij | 9:29,50 | — |
7 | Dinisha Overvliet | 9:29,93 | — |
8 | Tess Janssen | 9:41,96 | — |
9 | Senna Bandsma | 9:43,65 | — |
10 | Marjolein Schelfhout | 10:20,88 | — |
Jiska Welp | DNS | — | |
Rosalie Schouten | DNS |