skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen mededeling.

Rotterdam, 17 september 2022

Jongens  C – 100 meter
Naam Team Resultaat OBP Punten totaal Team punten
19 Marijn Walstra GAC H JC Team 1 12,53 +1.0 m/s 12,43 739 739
25 Daniël Westerweel GAC H JC Team 1 12,71 -0.2 m/s 12,33 711 711
28 Thijs Rosdorff GAC H JC Team 1 12,86 +3.1 m/s 13,38 689 0
Jongens  C – 1500 meter
Naam Team Resultaat OBP Punten totaal Team punten
3 Joost Peper GAC H JC Team 1 04:23,49 04:32,7 827 827
7 Harry Smallbone GAC H JC Team 1 04:36,14 04:33,2 753 753
13 Ruben Lagas GAC H JC Team 1 04:48,94 04:46,2 684 0
Jongens  C – 100 meter horden
Naam Team Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal Team punten
13 Youri van der Linden GAC H JC Team 1 83.8cm 15,11 +1.0 m/s 14,88 715 715
16 Boudewijn van den Haak GAC H JC Team 1 83.8cm 15,49 +0.3 m/s 15,09 680 680
25 Daniël Westerweel GAC H JC Team 1 83.8cm 16,92 +0.7 m/s 561 0
Jongens  C – 4 x 100 meter
Estafetteteam Team Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
5 GAC H JC Team 1 (4x100m) GAC H JC Team 1 M. Walstra N. Bitter Y. Linden D. Westerweel 47,77 802 802
Jongens  C – Discuswerpen
Naam Team Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
3 Boudewijn van den Haak GAC H JC Team 1 1kg X 41,2 X X 41,20 38,73 632 632
4 Niels Bitter GAC H JC Team 1 1kg X 40,98 41,15 X 41,15 44,29 631 0
Jongens  C – Kogelstoten
Naam Team Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
6 Boudewijn van den Haak GAC H JC Team 1 4kg X 12,26 10,99 11,02 12,26 12,59 625 625
16 Marijn Walstra GAC H JC Team 1 4kg 10,18 10,56 10,19 10,2 10,56 549 0
Jongens  C – Hoogspringen
Naam Team 1.50 1.55 1.60 1.65 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
12 Jochem Krans GAC H JC Team 1 O O XO XXX 1,6 1,65 702 702
17 Thimo Gisius GAC H JC Team 1 O XXO XXX 1,55 1,55 663 0
Jongens  C – Verspringen
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
1 Niels Bitter GAC H JC Team 1 5,56 5,97 X 5,68 5,97 +1.1 m/s 5,85 805 805
Youri van der Linden GAC H JC Team 1 X X X X NM 5,24 0 0
Jongens  D – 80 meter
Naam Team Resultaat OBP Punten totaal Team punten
4 Yuri Scholte GAC H JD Team 1 10,63 +0.8 m/s 10,62 682 682
13 Luuk Loonstra GAC H JD Team 1 11,12 +1.5 m/s 10,81 599 599
Mees de Jong GAC H JD Team 1 DNS 11,63 0 0
Jongens  D – 600 meter
Naam Team Resultaat OBP Punten totaal Team punten
6 Thijmen van Wijchen GAC H JD Team 1 01:41,18 01:41,6 674 674
8 Florian van Wijchen GAC H JD Team 1 01:42,73 01:41,2 650 650
20 Laurens Bijlard GAC H JD Team 1 01:49,95 01:46,7 548 0
Jongens  D – 80 meter horden
Naam Team Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal Team punten
11 Florian van Wijchen GAC H JD Team 1 76.2cm 13,53 +1.0 m/s 13,48 533 533
19 Thijmen van Wijchen GAC H JD Team 1 76.2cm 14,61 -0.1 m/s 14,78 434 434
Mees de Jong GAC H JD Team 1 76.2cm DNS 15,32 0 0
Jongens  D – 4 x 80 meter
Estafetteteam Team Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
8 GAC H JD Team 1 (4x80m) GAC H JD Team 1 Y. Scholte R. Snel L. Loonstra onbekend 43,54 607 607
Jongens  D – Kogelstoten
Naam Team Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
1 Yuri Scholte GAC H JD Team 1 3kg 14,02 15,54 15,91 15,34 15,91 16,9 773 773
11 Jimi Cramer GAC H JD Team 1 3kg 8,71 7,99 8,51 8,81 8,81 9,06 464 0
Jongens  D – Speerwerpen
Naam Team Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
4 Florian van Wijchen GAC H JD Team 1 400gr 29,22 31,1 28,33 30,12 31,10 30,9 512 512
9 Thijmen van Wijchen GAC H JD Team 1 400gr X 27,32 28,24 28,47 28,47 34,96 471 0
Jongens  D – Hoogspringen
Naam Team 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 Resultaat OBP Punten totaal
8 Frits Nijs GAC H JD Team 1 O O O O XO XXX 1,40 1,43 541
11 Jimi Cramer GAC H JD Team 1 O O O O XXO XXX 1,40 1,45 541
Jongens  D – Verspringen
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
8 Roan Snel GAC H JD Team 1 4,35 4,55 4,37 4,46 4,55 -0.4 m/s 4,39 529 529
9 Luuk Loonstra GAC H JD Team 1 4,5 4,48 4,54 4,54 4,54 -1.4 m/s 4,81 527 0
Meisjes  C – 80 meter
Naam Team Resultaat OBP Punten totaal Team punten
6 Andrea Stojanovic GAC H MC Team 1 10,76 +2.1 m/s 10,55 659 659
33 Kate Nijs GAC H MC Team 1 11,98 +1.4 m/s 11,81 470 470
Elisha Kwofie GAC H MC Team 1 DNS 10,68 0 0
Meisjes  C – 1500 meter
Naam Team Resultaat OBP Punten totaal Team punten
13 Annephine Slütter GAC H MC Team 1 05:27,24 05:28,6 512 512
22 Sylke Faber GAC H MC Team 1 05:44,95 05:27,4 445 445
Anna Bilstra GAC H MC Team 1 DNS 06:38,0 0 0
Jasmijn Drupsteen GAC H MC Team 1 DNS 06:06,8 0 0
Meisjes  C – 80 meter horden
Naam Team Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal Team punten
14 Anneloes van Erkelens GAC H MC Team 1 76.2cm 12,66 +3.6 m/s 12,19 625 625
17 Andrea Stojanovic GAC H MC Team 1 76.2cm 12,83 +1.0 m/s 12,52 606 606
Julia Velt GAC H MC Team 1 76.2cm DNS 14,35 0 0
Meisjes  C – 4 x 80 meter
Estafetteteam Team Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Resultaat Punten totaal Team punten
10 GAC H MC Team 1 (4x80m) GAC H MC Team 1 F. Kesteren R. Maas A. Stojanovic onbekend 43,14 624 624
Meisjes  C – Kogelstoten
Naam Team Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
8 Renske van der Maas GAC H MC Team 1 3kg 8,49 10,52 9,85 10,03 10,52 11,25 547 547
14 Loïcq Koutstaal GAC H MC Team 1 3kg 9,31 9,75 X 9,94 9,94 10,67 520 0
Meisjes  C – Speerwerpen
Naam Team Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
8 Florien van Kesteren GAC H MC Team 1 500gr 28,09 26,95 28,86 29,66 29,66 30,07 490 490
11 Renske van der Maas GAC H MC Team 1 500gr 29,09 X 29,11 28,09 29,11 34,05 481 0
Meisjes  C – Hoogspringen
Naam Team Resultaat OBP Punten totaal Team punten
3 Anneloes van Erkelens GAC H MC Team 1 1,6 1,61 702 702
12 Kate Nijs GAC H MC Team 1 1,45 1,47 582 0
Meisjes  C – Verspringen
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
3 Anneloes van Erkelens GAC H MC Team 1 4,75 X 5,26 5,26 +0.5 m/s 5,38 672 672
Elisha Kwofie GAC H MC Team 1 DNS 4,9 0 0
Meisjes  D – 60 meter
Naam Team Resultaat OBP Punten totaal Team punten
17 Jinthe van Loon GAC H MD Team 1 8,94 +1.2 m/s 8,83 560 560
28 Roos Hogervorst GAC H MD Team 1 9,27 +0.0 m/s 9,22 499 499
29 Annemette Hommema GAC H MD Team 1 9,37 +2.6 m/s 9,03 481 0
Meisjes  D – 1000 meter
Naam Team Resultaat OBP Punten totaal Team punten
6 Orla White GAC H MD Team 1 03:17,93 03:16,5 560 560
18 Frida Larsson GAC H MD Team 1 03:32,06 03:27,2 467 467
21 Liz Heuveling GAC H MD Team 1 03:32,96 03:29,4 461 0
Meisjes  D – 60 meter horden
Naam Team Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal Team punten
3 Orla White GAC H MD Team 1 76.2cm 9,95 +1.9 m/s 10,04 616 616
26 Hanna Karsijns GAC H MD Team 1 76.2cm 11,61 +0.0 m/s 11,73 414 414
30 Franca Koutstaal GAC H MD Team 1 76.2cm 11,87 +1.2 m/s 12,04 388 0
Meisjes  D – 4 x 60 meter
Estafetteteam Team Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Resultaat Punten totaal Team punten
9 GAC H MD Team 1 (4x60m) GAC H MD Team 1 F. Koutstaal A. Hommema J. Loon R. Hogervorst 35,64* 481 481
Meisjes  D – Discuswerpen
Naam Team Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
11 Cheyenne van den Bos GAC H MD Team 1 750gr 17,93 16,85 18,99 19,7 19,7 18,28 301 301
12 Nina Kaposi GAC H MD Team 1 750gr 19,53 X X X 19,53 18,83 298 0
Meisjes  D – Kogelstoten
Naam Team Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
11 Elke Woerdeman GAC H MD Team 1 2kg 8,99 8,6 9,1 8,99 9,1 9,72 478 478
18 Cheyenne van den Bos GAC H MD Team 1 2kg 7,8 7,89 8,36 7,36 8,36 9,22 440 0
Meisjes  D – Hoogspringen
Naam Team Resultaat OBP Punten totaal Team punten
5 Franca Koutstaal GAC H MD Team 1 1,40 1,45 541 541
17 Frida Larsson GAC H MD Team 1 1,30 1,35 462 0
Meisjes  D – Verspringen
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
5 Orla White GAC H MD Team 1 4,6 4,31 X 4,6 -0.5 m/s 4,59 540 540
15 Jinthe van Loon GAC H MD Team 1 3,95 4,09 3,97 4,25 4,25 -1.3 m/s 4,27 468 0
Back To Top
X