Utrecht, 3 juli 2021
Jongens Junior C – 150 meter
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|
2 | Florian Vriezen | 18,00 | +0.0 m/s | 19,67 | 821 |
3 | Marijn Walstra | 19,11 | -0.8 m/s | 21,13 | 703 |
7 | Daniël Westerweel | 20,22 | +0.0 m/s | 20,71 | 599 |
8 | Niels Bitter | 20,72 | +0.0 m/s | 20,95 | 555 |
Dylan Eberhard | DNS | 21,50 | 0 |
Jongens Junior C – 1500 meter
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|
3 | Friso Bruins | 4:59,42 | 4:57,83 | 633 |
Jongens Junior C – 100 meter horden (84cm)
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Florian Vriezen | 14,12 | -0.4 m/s | 14,24 | 816 |
Jongens Junior C – Speerwerpen 600 gram
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niels Bitter | 39,45 | 37,60 | 39,27 | 40,40 | 40,40 | 38,68 | 645 |
2 | Marijn Walstra | 32,74 | 37,38 | 35,86 | 36,82 | 37,38 | 37,01 | 604 |
5 | Senne Gisius | 28,49 | 29,74 | 29,61 | 28,96 | 29,74 | — | 0 |
6 | Damian van de Sande | 24,05 | 25,84 | 27,02 | 21,25 | 27,02 | 21,21 | 0 |
Daniël Westerweel | 24,06 | 24,06 | 22,12 | 0 | ||||
Philippe Sengers | – | – | – | DNS | 22,31 | 0 |
Jongens Junior C – Kogelstoten 4 kilogram
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Casper Sollman | 10,18 | 9,55 | 10,70 | 10,28 | 10,70 | 11,28 | 556 |
3 | Niels Bitter | 9,95 | 10,11 | 9,44 | 9,82 | 10,11 | 10,02 | 528 |
4 | Damian van de Sande | X | 8,56 | 8,72 | 9,14 | 9,14 | 9,00 | 0 |
Philippe Sengers | – | DNS | 7,49 | 0 |
Jongens Junior C – Hoogspringen
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|
1 | Senne Gisius | 1,60 | 1,62 | 702 |
2 | Jochem Krans | 1,55 | 1,25 | 663 |
5 | Marijn Walstra | 1,45 | 1,57 | 0 |
Jongens Junior C – Verspringen
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Florian Vriezen | 5,62 | – | 6,01 | 5,61 | 6,01 | +0.4 m/s | 6,05 | 812 |
3 | Daniël Westerweel | 4,57 | 4,74 | – | – | 4,74 | +0.1 m/s | 4,86 | 568 |
4 | Thijmen Knops | 3,95 | X | 4,48 | X | 4,48 | +0.2 m/s | 3,50 | 515 |
6 | Gabriel Klus | 3,99 | 3,96 | 3,80 | 4,09 | 4,09 | +0.2 m/s | 3,24 | 436 |
8 | Jochem Krans | 3,94 | 3,78 | 3,90 | 3,66 | 3,94 | -0.4 m/s | 3,19 | 0 |
Dylan Eberhard | – | DNS | 4,30 | 0 |
Jongens Junior D – 80 meter
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|
3 | Nout van der Schoot | 11,65 | -1.0 m/s | 11,97 | 517 |
4 | Thimo Gisius | 11,70 | -0.6 m/s | 11,74 | 510 |
9 | Gavin Hulsman | 12,23 | -0.8 m/s | 13,02 | 436 |
10 | Jimi Cramer | 12,26 | -1.0 m/s | 13,00 | 432 |
14 | Joep Deiman | 12,74 | -1.0 m/s | 13,00 | 0 |
Jongens Junior D – 600 meter
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|
1 | Florian van Wijchen | 1:41,92 | 1:59,26 | 663 |
2 | Thijmen van Wijchen | 1:42,17 | 2:02,05 | 659 |
6 | Thomar Neidig | 1:52,55 | 2:20,00 | 514 |
7 | Siebren Verra | 1:54,81 | 2:20,00 | 0 |
Jongens Junior D – 80 meter horden (76cm)
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Youri van der Linden | 12,66 | +0.0 m/s | 12,81 | 625 |
2 | Kealan Steba | 13,12 | +0.0 m/s | 12,81 | 575 |
3 | Thimo Gisius | 13,47 | +0.0 m/s | 13,60 | 539 |
Jongens Junior D – 4 x 80m
Estafetteteam | Aantal lopers | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|---|
1 | GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) | 4 | 42,67 | — | 644 |
GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) | 0 | — | — | 0 | |
GAC Hilversum JD Team 3 (4x80m) | 0 | — | — | 0 | |
GAC Hilversum JD Team 4 (4x80m) | 0 | — | — | 0 | |
GAC Hilversum JD Team 5 (4x80m) | 0 | — | — | 0 |
Jongens Junior D – Discuswerpen 1 kilogram
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yuri Scholte | X | 33,67 | 35,29 | X | 35,29 | 38,13 | 552 |
2 | Boudewijn van den Haak | 29,77 | 30,06 | 27,77 | X | 30,06 | 30,36 | 0 |
3 | Joep Deiman | 22,50 | X | 24,10 | X | 24,10 | 21,60 | 380 |
5 | Liam Brouwer | X | 20,78 | X | 20,09 | 20,78 | 19,90 | 321 |
6 | Gavin Hulsman | 14,50 | 14,40 | 15,41 | 15,91 | 15,91 | 17,92 | 0 |
Jongens Junior D – Kogelstoten 3 kilogram
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yuri Scholte | 11,60 | 11,16 | X | 9,22 | 11,60 | 11,93 | 596 |
2 | Kealan Steba | 9,86 | 10,14 | X | 10,29 | 10,29 | 11,03 | 536 |
4 | Liam Brouwer | 7,71 | 7,72 | 7,61 | 6,87 | 7,72 | 7,80 | 406 |
5 | Thijmen van Wijchen | X | 7,13 | 7,55 | 7,13 | 7,55 | 9,66 | 0 |
6 | Siebe van der Weerden | 7,28 | 6,47 | 7,19 | 7,52 | 7,52 | 6,75 | 0 |
9 | Gavin Hulsman | X | 6,21 | 6,21 | 6,39 | 6,39 | 6,72 | 0 |
Jongens Junior D – Hoogspringen
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|
1 | Kealan Steba | 1,55 | 1,60 | 663 |
2 | Youri van der Linden | 1,50 | 1,52 | 623 |
2 | Boudewijn van den Haak | 1,50 | 1,45 | 0 |
7 | Jimi Cramer | 1,25 | 1,35 | 0 |
8 | Liam Brouwer | 1,20 | 1,20 | 389 |
Jongens Junior D – Verspringen
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thimo Gisius | 4,97 | 4,79 | 4,61 | 4,96 | 4,97 | +0.4 m/s | 4,73 | 615 |
2 | Nout van der Schoot | 4,65 | 4,52 | 4,58 | 4,57 | 4,65 | +1.0 m/s | 4,74 | 0 |
5 | Jimi Cramer | X | X | 3,80 | 4,16 | 4,16 | -0.3 m/s | 4,15 | 450 |
6 | Joep Deiman | 4,08 | 3,89 | 3,85 | X | 4,08 | +0.2 m/s | 3,97 | 0 |
7 | Siebe van der Weerden | 3,97 | 3,89 | 3,77 | 3,76 | 3,97 | -0.6 m/s | 3,94 | 412 |
Meisjes Junior C – 150 meter
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Elisha Kwofie | 20,38 | -0.2 m/s | 21,17 | 585 |
2 | Maud Vreekamp | 20,89 | +0.7 m/s | 23,00 | 541 |
3 | Channa Posthumus | 21,18 | +0.7 m/s | 21,75 | 517 |
5 | Anna van Soest | 21,97 | +0.7 m/s | 22,28 | 455 |
6 | Annika Hemstrom | 22,16 | +0.7 m/s | 22,86 | 441 |
7 | Hana de Ruijter | 22,60 | +0.3 m/s | 23,00 | 409 |
8 | Senna Bandsma | 22,63 | +0.3 m/s | 24,04 | 407 |
9 | Janneke Wattel | 22,65 | +0.7 m/s | 23,00 | 0 |
Andrea Stojanovic | DNS | 20,61 | 0 |
Meisjes Junior C – 1500 meter
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|
2 | Sylke Faber | 5:34,73 | 5:46,42 | 483 |
Meisjes Junior C – 80 meter horden (76cm)
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Anneloes van Erkelens | 12,85 | -0.6 m/s | 13,05 | 604 |
2 | Andrea Stojanovic | 13,27 | -0.6 m/s | 13,19 | 559 |
4 | Janneke Wattel | 13,87 | -0.6 m/s | 14,59 | 500 |
6 | Senna Bandsma | 14,92 | +0.0 m/s | 15,97 | 408 |
Meisjes Junior C – Speerwerpen 500 gram
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anneloes van Erkelens | 27,09 | – | 33,61 | 33,83 | 33,83 | 36,72 | 553 |
2 | Iris Mackaaij | 31,45 | 30,20 | 29,92 | 27,90 | 31,45 | 32,42 | 518 |
3 | Anna van Soest | – | X | 20,93 | 20,93 | 26,11 | 0 |
Meisjes Junior C – Discuswerpen 1 kilogram
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iris Mackaaij | 23,02 | X | 22,76 | X | 23,02 | 25,79 | 361 |
Meisjes Junior C – Kogelstoten 3 kilogram
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Elisha Kwofie | 8,16 | 8,58 | 9,13 | 8,83 | 9,13 | 9,73 | 480 |
3 | Iris Mackaaij | 8,16 | 7,75 | 7,96 | 8,22 | 8,22 | 9,42 | 433 |
Meisjes Junior C – Hoogspringen
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|
1 | Anneloes van Erkelens | 1,60 | 1,55 | 702 |
2 | Elisha Kwofie | 1,40 | 1,35 | 0 |
Meisjes Junior C – Verspringen
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea Stojanovic | X | X | 4,86 | 4,97 | 4,97 | +0.1 m/s | 4,95 | 615 |
3 | Channa Posthumus | 4,17 | 4,44 | 4,04 | 4,33 | 4,44 | -0.8 m/s | 4,27 | 506 |
5 | Senna Bandsma | 4,26 | 4,19 | 4,15 | 4,30 | 4,30 | +0.3 m/s | 4,01 | 0 |
6 | Hana de Ruijter | 4,17 | 4,05 | 4,22 | 4,28 | 4,28 | +0.6 m/s | 3,83 | 474 |
7 | Anna van Soest | 3,62 | 3,68 | 4,27 | 4,02 | 4,27 | +0.6 m/s | 4,59 | 0 |
9 | Janneke Wattel | 4,01 | 4,01 | 4,04 | 3,94 | 4,04 | +0.2 m/s | 4,22 | 426 |
10 | Annika Hemstrom | 3,96 | 3,95 | 3,97 | 3,90 | 3,97 | +0.2 m/s | 4,09 | 0 |
Meisjes Junior D – 60 meter
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|
5 | Maaike van Klei | 9,49 | -1.3 m/s | 9,42 | 461 |
7 | Noah van den Tempel | 9,57 | -1.0 m/s | 9,85 | 447 |
8 | Annephine Slütter | 9,65 | -1.0 m/s | 9,85 | 434 |
10 | Nora Oosterling | 9,88 | -1.0 m/s | 9,85 | 397 |
12 | Elke Woerdeman | 9,90 | -1.0 m/s | 9,81 | 394 |
13 | Mees Millenaar | 10,09 | -1.0 m/s | 10,01 | 0 |
15 | Sienna van Arkel | 10,46 | -1.0 m/s | 10,33 | 310 |
16 | Jasmijn Drupsteen | 10,49 | -1.0 m/s | 10,00 | 306 |
17 | Lara van den Hombergh | 10,64 | -1.0 m/s | 10,50 | 0 |
Eloe Blankevoort | DNS | 9,59 | 0 |
Meisjes Junior D – 600 meter
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|
1 | Annephine Slütter | 1:55,36 | 2:20,00 | 479 |
3 | Nora Oosterling | 1:59,90 | 2:20,00 | 427 |
Meisjes Junior D – 60 meter horden (76cm)
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Renske van der Maas | 9,47 ev CR |
-0.2 m/s | 10,14 | 688 |
5 | Sienna van Arkel | 13,86 | -0.2 m/s | 13,73 | 218 |
Esmee Boegschoten | DNS | 14,83 | 0 |
Meisjes Junior D – Speerwerpen 400 gram
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Brechtje Hoekstra | 20,42 | 18,62 | 19,33 | 16,67 | 20,42 | 18,37 | 332 |
3 | Cheyenne van den Bos | 18,25 | 17,26 | 17,75 | 17,13 | 18,25 | 18,26 | 290 |
4 | Lara van den Hombergh | 9,73 | 12,82 | – | – | 12,82 | 15,00 | 0 |
Meisjes Junior D – Kogelstoten 2 kilogram
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Loïcq Koutstaal | X | 11,45 | 11,39 | 11,64 | 11,64 | 11,57 | 598 |
2 | Maaike van Klei | 8,81 | 7,95 | 6,83 | 7,71 | 8,81 | 5,80 | 464 |
3 | Elke Woerdeman | 7,08 | 8,23 | 7,57 | 8,22 | 8,23 | 8,92 | 0 |
5 | Brechtje Hoekstra | 7,73 | 7,35 | 7,42 | 7,34 | 7,73 | 8,53 | 406 |
6 | Cheyenne van den Bos | 7,22 | 7,55 | 7,21 | 7,70 | 7,70 | 8,12 | 0 |
Meisjes Junior D – Hoogspringen
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|
1 | Renske van der Maas | 1,50 | 1,40 | 623 |
4 | Maaike van Klei | 1,25 | 1,32 | 426 |
5 | Elke Woerdeman | 1,20 | 1,22 | 0 |
6 | Jasmijn Drupsteen | 1,15 | 1,05 | 352 |
8 | Katherine Quinton | 1,00 | 1,10 | 242 |
Eloe Blankevoort | DNS | 1,25 | 0 |
Meisjes Junior D – Verspringen
Naam | Resultaat | OBP | Team punten | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renske van der Maas | X | 3,70 | X | 4,89 | 4,89 | +0.7 m/s | 5,05 | 599 |
6 | Sienna van Arkel | 3,35 | 3,33 | 3,64 | 3,29 | 3,64 | +0.2 m/s | 3,45 | 346 |
7 | Jasmijn Drupsteen | 2,85 | 3,23 | 3,04 | 3,48 | 3,48 | -0.4 m/s | 3,31 | 314 |
8 | Mees Millenaar | 3,40 | 3,45 | 3,06 | 3,46 | 3,46 | -0.3 m/s | 3,37 | 310 |
10 | Katherine Quinton | 2,59 | 3,34 | X | 2,80 | 3,34 | +0.2 m/s | 3,09 | 0 |
Eloe Blankevoort | X | X | X | X | NM | 3,89 | 0 |