skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen beperkingen.

Utrecht, 3 juli 2021

 

Jongens Junior C – 150 meter

 
  Naam   OBP Team punten
2  Florian Vriezen 18,00 +0.0 m/s 19,67 821
3  Marijn Walstra 19,11 -0.8 m/s 21,13 703
7  Daniël Westerweel 20,22 +0.0 m/s 20,71 599
8  Niels Bitter 20,72 +0.0 m/s 20,95 555
   Dylan Eberhard DNS   21,50 0

Jongens Junior C – 1500 meter

 
  Naam OBP Team punten
3  Friso Bruins 4:59,42 4:57,83 633

Jongens Junior C – 100 meter horden (84cm)

 
  Naam   OBP Team punten
1  Florian Vriezen 14,12 -0.4 m/s 14,24 816
 

Jongens Junior C – Speerwerpen 600 gram

 
  Naam P1 P2 P3 P4 OBP Team punten
1  Niels Bitter 39,45 37,60 39,27 40,40 40,40 38,68 645
2  Marijn Walstra 32,74 37,38 35,86 36,82 37,38 37,01 604
5  Senne Gisius 28,49 29,74 29,61 28,96 29,74 0
6  Damian van de Sande 24,05 25,84 27,02 21,25 27,02 21,21 0
   Daniël Westerweel 24,06       24,06 22,12 0
   Philippe Sengers   DNS 22,31 0

Jongens Junior C – Kogelstoten 4 kilogram

 
  Naam P1 P2 P3 P4 OBP Team punten
2  Casper Sollman 10,18 9,55 10,70 10,28 10,70 11,28 556
3  Niels Bitter 9,95 10,11 9,44 9,82 10,11 10,02 528
4  Damian van de Sande X 8,56 8,72 9,14 9,14 9,00 0
   Philippe Sengers       DNS 7,49 0

Jongens Junior C – Hoogspringen

 
  Naam OBP Team punten
1  Senne Gisius 1,60 1,62 702
2  Jochem Krans 1,55 1,25 663
5  Marijn Walstra 1,45 1,57 0

Jongens Junior C – Verspringen

 
  Naam P1 P2 P3 P4   OBP Team punten
1  Florian Vriezen 5,62 6,01 5,61 6,01 +0.4 m/s 6,05 812
3  Daniël Westerweel 4,57 4,74 4,74 +0.1 m/s 4,86 568
4  Thijmen Knops 3,95 X 4,48 X 4,48 +0.2 m/s 3,50 515
6  Gabriel Klus 3,99 3,96 3,80 4,09 4,09 +0.2 m/s 3,24 436
8  Jochem Krans 3,94 3,78 3,90 3,66 3,94 -0.4 m/s 3,19 0
   Dylan Eberhard       DNS   4,30 0

Jongens Junior D – 80 meter

 
  Naam   OBP Team punten
3  Nout van der Schoot 11,65 -1.0 m/s 11,97 517
4  Thimo Gisius 11,70 -0.6 m/s 11,74 510
9  Gavin Hulsman 12,23 -0.8 m/s 13,02 436
10  Jimi Cramer 12,26 -1.0 m/s 13,00 432
14  Joep Deiman 12,74 -1.0 m/s 13,00 0

Jongens Junior D – 600 meter

 
  Naam OBP Team punten
1  Florian van Wijchen 1:41,92 1:59,26 663
2  Thijmen van Wijchen 1:42,17 2:02,05 659
6  Thomar Neidig 1:52,55 2:20,00 514
7  Siebren Verra 1:54,81 2:20,00 0

Jongens Junior D – 80 meter horden (76cm)

 
  Naam   OBP Team punten
1  Youri van der Linden 12,66 +0.0 m/s 12,81 625
2  Kealan Steba 13,12 +0.0 m/s 12,81 575
3  Thimo Gisius 13,47 +0.0 m/s 13,60 539

Jongens Junior D – 4 x 80m

 
  Estafetteteam Aantal lopers OBP Team punten
1  GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) 4 42,67 644
   GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) 0 0
   GAC Hilversum JD Team 3 (4x80m) 0 0
   GAC Hilversum JD Team 4 (4x80m) 0 0
   GAC Hilversum JD Team 5 (4x80m) 0 0

Jongens Junior D – Discuswerpen 1 kilogram

 
  Naam P1 P2 P3 P4 OBP Team punten
1  Yuri Scholte X 33,67 35,29 X 35,29 38,13 552
2   29,77 30,06 27,77 X 30,06 30,36 0
3  Joep Deiman 22,50 X 24,10 X 24,10 21,60 380
5  Liam Brouwer X 20,78 X 20,09 20,78 19,90 321
6  Gavin Hulsman 14,50 14,40 15,41 15,91 15,91 17,92 0

Jongens Junior D – Kogelstoten 3 kilogram

 
  Naam P1 P2 P3 P4 OBP Team punten
1  Yuri Scholte 11,60 11,16 X 9,22 11,60 11,93 596
2  Kealan Steba 9,86 10,14 X 10,29 10,29 11,03 536
4  Liam Brouwer 7,71 7,72 7,61 6,87 7,72 7,80 406
5  Thijmen van Wijchen X 7,13 7,55 7,13 7,55 9,66 0
6   7,28 6,47 7,19 7,52 7,52 6,75 0
9  Gavin Hulsman X 6,21 6,21 6,39 6,39 6,72 0

Jongens Junior D – Hoogspringen

 
  Naam OBP Team punten
1  Kealan Steba 1,55 1,60 663
2  Youri van der Linden 1,50 1,52 623
2   1,50 1,45 0
7  Jimi Cramer 1,25 1,35 0
8  Liam Brouwer 1,20 1,20 389

Jongens Junior D – Verspringen

 
  Naam P1 P2 P3 P4   OBP Team punten
1  Thimo Gisius 4,97 4,79 4,61 4,96 4,97 +0.4 m/s 4,73 615
2  Nout van der Schoot 4,65 4,52 4,58 4,57 4,65 +1.0 m/s 4,74 0
5  Jimi Cramer X X 3,80 4,16 4,16 -0.3 m/s 4,15 450
6  Joep Deiman 4,08 3,89 3,85 X 4,08 +0.2 m/s 3,97 0
7   3,97 3,89 3,77 3,76 3,97 -0.6 m/s 3,94 412

Meisjes Junior C – 150 meter

 
  Naam   OBP Team punten
1  Elisha Kwofie 20,38 -0.2 m/s 21,17 585
2  Maud Vreekamp 20,89 +0.7 m/s 23,00 541
3  Channa Posthumus 21,18 +0.7 m/s 21,75 517
5  Anna van Soest 21,97 +0.7 m/s 22,28 455
6  Annika Hemstrom 22,16 +0.7 m/s 22,86 441
7  Hana de Ruijter 22,60 +0.3 m/s 23,00 409
8  Senna Bandsma 22,63 +0.3 m/s 24,04 407
9  Janneke Wattel 22,65 +0.7 m/s 23,00 0
   Andrea Stojanovic DNS   20,61 0

Meisjes Junior C – 1500 meter

 
  Naam OBP Team punten
2  Sylke Faber 5:34,73 5:46,42 483

Meisjes Junior C – 80 meter horden (76cm)

 
  Naam   OBP Team punten
1   12,85 -0.6 m/s 13,05 604
2  Andrea Stojanovic 13,27 -0.6 m/s 13,19 559
4  Janneke Wattel 13,87 -0.6 m/s 14,59 500
6  Senna Bandsma 14,92 +0.0 m/s 15,97 408
 

Meisjes Junior C – Speerwerpen 500 gram

 
  Naam P1 P2 P3 P4 OBP Team punten
1 27,09 33,61 33,83 33,83 36,72 553
2 Iris Mackaaij 31,45 30,20 29,92 27,90 31,45 32,42 518
3 Anna van Soest   X 20,93 20,93 26,11 0

Meisjes Junior C – Discuswerpen 1 kilogram

 
  Naam P1 P2 P3 P4 OBP Team punten
1  Iris Mackaaij 23,02 X 22,76 X 23,02 25,79 361

Meisjes Junior C – Kogelstoten 3 kilogram

 
  Naam P1 P2 P3 P4 OBP Team punten
2  Elisha Kwofie 8,16 8,58 9,13 8,83 9,13 9,73 480
3  Iris Mackaaij 8,16 7,75 7,96 8,22 8,22 9,42 433

Meisjes Junior C – Hoogspringen

 
  Naam OBP Team punten
1   1,60 1,55 702
2  Elisha Kwofie 1,40 1,35 0

Meisjes Junior C – Verspringen

 
  Naam P1 P2 P3 P4   OBP Team punten
1  Andrea Stojanovic X X 4,86 4,97 4,97 +0.1 m/s 4,95 615
3  Channa Posthumus 4,17 4,44 4,04 4,33 4,44 -0.8 m/s 4,27 506
5  Senna Bandsma 4,26 4,19 4,15 4,30 4,30 +0.3 m/s 4,01 0
6  Hana de Ruijter 4,17 4,05 4,22 4,28 4,28 +0.6 m/s 3,83 474
7  Anna van Soest 3,62 3,68 4,27 4,02 4,27 +0.6 m/s 4,59 0
9  Janneke Wattel 4,01 4,01 4,04 3,94 4,04 +0.2 m/s 4,22 426
10  Annika Hemstrom 3,96 3,95 3,97 3,90 3,97 +0.2 m/s 4,09 0

Meisjes Junior D – 60 meter

 
  Naam   OBP Team punten
5  Maaike van Klei 9,49 -1.3 m/s 9,42 461
7  Noah van den Tempel 9,57 -1.0 m/s 9,85 447
8  Annephine Slütter 9,65 -1.0 m/s 9,85 434
10  Nora Oosterling 9,88 -1.0 m/s 9,85 397
12  Elke Woerdeman 9,90 -1.0 m/s 9,81 394
13  Mees Millenaar 10,09 -1.0 m/s 10,01 0
15  Sienna van Arkel 10,46 -1.0 m/s 10,33 310
16  Jasmijn Drupsteen 10,49 -1.0 m/s 10,00 306
17   10,64 -1.0 m/s 10,50 0
   Eloe Blankevoort DNS   9,59 0

Meisjes Junior D – 600 meter

 
  Naam OBP Team punten
1  Annephine Slütter 1:55,36 2:20,00 479
3  Nora Oosterling 1:59,90 2:20,00 427

Meisjes Junior D – 60 meter horden (76cm)

 
  Naam   OBP Team punten
1  Renske van der Maas 9,47 ev CR
-0.2 m/s 10,14 688
5  Sienna van Arkel 13,86 -0.2 m/s 13,73 218
   Esmee Boegschoten DNS   14,83 0

Meisjes Junior D – Speerwerpen 400 gram

 
  Naam P1 P2 P3 P4 OBP Team punten
2  Brechtje Hoekstra 20,42 18,62 19,33 16,67 20,42 18,37 332
3  Cheyenne van den Bos 18,25 17,26 17,75 17,13 18,25 18,26 290
4   9,73 12,82 12,82 15,00 0

Meisjes Junior D – Kogelstoten 2 kilogram

 
  Naam P1 P2 P3 P4 OBP Team punten
1 Loïcq Koutstaal X 11,45 11,39 11,64 11,64 11,57 598
2 Maaike van Klei 8,81 7,95 6,83 7,71 8,81 5,80 464
3 Elke Woerdeman 7,08 8,23 7,57 8,22 8,23 8,92 0
5 Brechtje Hoekstra 7,73 7,35 7,42 7,34 7,73 8,53 406
6 Cheyenne van den Bos 7,22 7,55 7,21 7,70 7,70 8,12 0

Meisjes Junior D – Hoogspringen

 
  Naam OBP Team punten
1 Renske van der Maas 1,50 1,40 623
4 Maaike van Klei 1,25 1,32 426
5 Elke Woerdeman 1,20 1,22 0
6 Jasmijn Drupsteen 1,15 1,05 352
8 Katherine Quinton 1,00 1,10 242
  Eloe Blankevoort DNS 1,25 0

Meisjes Junior D – Verspringen

 
  Naam P1 P2 P3 P4   OBP Team punten
1  Renske van der Maas X 3,70 X 4,89 4,89 +0.7 m/s 5,05 599
6  Sienna van Arkel 3,35 3,33 3,64 3,29 3,64 +0.2 m/s 3,45 346
7  Jasmijn Drupsteen 2,85 3,23 3,04 3,48 3,48 -0.4 m/s 3,31 314
8  Mees Millenaar 3,40 3,45 3,06 3,46 3,46 -0.3 m/s 3,37 310
10  Katherine Quinton 2,59 3,34 X 2,80 3,34 +0.2 m/s 3,09 0
   Eloe Blankevoort X X X X NM   3,89 0
 
D junioren jongens plaatsen zich als derde voor de landelijke finale
Back To Top
X