skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen beperkingen.

Harderwijk, 11 juni 2022

Jongens Junior C – 100 meter
Naam Team Resultaat OBP Team punten
4 Marijn Walstra GAC  JC Team 1 12,43 +0.0 m/s 12,43 755
8 Boudewijn van den Haak GAC  JC Team 1 13,09 +2.3 m/s 13,09 655
11 Thijs Rosdorff GAC  JC Team 3 13,38 +2.3 m/s 13,38 615
13 Nout van der Schoot GAC  JC Team 1 13,69 +1.8 m/s 13,69 0
17 Siebe van der Weerden GAC  JC Team 3 14,34 +1.8 m/s 14,34 493
Jongens Junior C – 800 meter
Naam Team Resultaat OBP Team punten
1 Joost Peper GAC  JC Team 1 02:09,60 02:05,9 786
8 Ruben Lagas GAC  JC Team 1 02:21,31 02:21,3 648
14 Thomar Neidig GAC  JC Team 2 02:37,52 02:37,52 490
15 Siebren Verra GAC  JC Team 2 02:39,51 02:39,5 473
17 Koen Bader GAC  JC Team 1 02:43,99 02:44,0 0
Jongens Junior C – 300 meter horden (76cm)
Naam Team Resultaat OBP Team punten
2 Youri van der Linden GAC  JC Team 1 45,06 45,06 698
3 Marijn Walstra GAC  JC Team 1 46,35 46,35 655
Kealan Steba GAC  JC Team 1 DNS 45,67 0
Jongens Junior C – 4 x 100 meter
Estafetteteam Team Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Resultaat Team punten
4 GAC  JC Team 1 (4x100m) GAC  JC Team 1 M. Walstra K. Steba B. Haak N. Schoot 49,98 714
Jongens Junior C – Discuswerpen 1 kilogram
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
1 Niels Bitter GAC  JC Team 1 41,98 42,19 X X 42,19 41,97 644
5 Nout van der Schoot GAC  JC Team 1 26,53 24,87 23,98 22,5 26,53 26,53 0
8 Philippe Sengers GAC  JC Team 2 18,97 20,28 X 22,54 22,54 22,54 353
Jongens Junior C – Kogelstoten 4 kilogram
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
1 Niels Bitter GAC  JC Team 1 11,32 11,98 12,27 12,16 12,27 12,27 626
2 Boudewijn van den Haak GAC  JC Team 1 11,24 11,89 11,82 12,15 12,15 12,56 0
7 Philippe Sengers GAC  JC Team 2 9,24 9,16 9,4 8,63 9,4 9,4 493
12 Siebe van der Weerden GAC  JC Team 3 7,99 X 7,88 7,69 7,99 7,99 421
14 Wijnand van Gulik GAC  JC Team 2 6,25 5,74 X 6,02 6,25 6,25 0
Liam Brouwer GAC  JC Team 3 DNS 0
Jongens Junior C – Hoogspringen
Naam Team Resultaat OBP Team punten
2 Jochem Krans GAC  JC Team 3 1,65 1,6 741
5 Youri van der Linden GAC  JC Team 1 1,60 1,65 702
6 Kealan Steba GAC  JC Team 1 1,55 1,65 0
9 Wijnand van Gulik GAC  JC Team 2 1,45 1,45 582
Liam Brouwer GAC  JC Team 3 DNS 1,4 0
Jongens Junior C – Verspringen
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
1 Niels Bitter GAC  JC Team 1 5,66 5,42 5,67 5,2 5,67 -1.8 m/s 5,85 749
5 Youri van der Linden GAC  JC Team 1 5,1 4,98 5,02 X 5,10 +0.9 m/s 5,17 0
8 Siebe van der Weerden GAC  JC Team 3 4,1 4,22 4,22 +0.8 m/s 4,35 462
12 Wijnand van Gulik GAC  JC Team 2 2,75 3,96 3,86 X 3,96 -0.6 m/s 4,19 410
Liam Brouwer GAC  JC Team 3 DNS 4,1 0
Jongens Junior D – 80 meter
Naam Team Resultaat OBP Team punten
2 Luuk Loonstra GAC  JD Team 1 10,81 +2.0 m/s 11,37 650
7 Roan Snel GAC  JD Team 1 11,45 +2.0 m/s 12,22 547
14 Derek Truijens GAC  JD Team 1 12,12 +1.5 m/s 0
19 Joep Wilhelmus GAC  JD Team 3 13,32 +1.5 m/s 303
21 Lukas van der Heijden GAC  JD Team 3 14,62 +1.5 m/s 14,91 170
Marnix Mooij GAC  JD Team 5 DNS 13,43 0
Jongens Junior D – 1000 meter
Naam Team Resultaat OBP Team punten
1 Florian van Wijchen GAC  JD Team 1 02:59,53 02:56,2 703
2 Thijmen van Wijchen GAC  JD Team 1 02:59,73 02:57,2 702
4 Laurens Bijlard GAC  JD Team 1 03:14,98 03:15,0 0
11 Robin van den Berg GAC  JD Team 2 03:31,91 03:31,9 468
Jongens Junior D – 80 meter horden (76cm)
Naam Team Resultaat OBP Team punten
1 Florian van Wijchen GAC  JD Team 1 13,48 +1.0 m/s 13,48 538
4 Thijmen van Wijchen GAC  JD Team 1 14,78 +1.0 m/s 14,78 420
Jongens Junior D – 4 x 80 meter
Estafetteteam Team Aantal lopers Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Resultaat OBP Team punten
1 GAC  JD Team 1 (4x80m) GAC  JD Team 1 4 Y. Scholte R. Snel L. Loonstra D. Truijens 43,23 620
Jongens Junior D – Speerwerpen 400 gram
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
1 Thijmen van Wijchen GAC  JD Team 1 34,96 33,41 32,51 30,65 34,96 34,96 569
2 Luuk Loonstra GAC  JD Team 1 29,04 31,43 33,68 28 33,68 33,68 0
9 Joep Wilhelmus GAC  JD Team 3 17,04 15,41 X 16,58 17,04 17,04 265
12 Sen Fahner GAC  JD Team 4 9,01 11,2 8,94 12,21 12,21 12,21 157
15 Lukas van der Heijden GAC  JD Team 3 8,03 X 9,06 X 9,06 9,06 0
Oscar Breunesse GAC  JD Team 4 DNS 13,6 0
Jongens Junior D – Discuswerpen 1 kilogram
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
1 Yuri Scholte GAC  JD Team 1 43,23 X 44,3 43,69 44,3 48,1 671
2 Florian van Wijchen GAC  JD Team 1 29,78 29,77 23,4 25,35 29,78 29,78 0
3 Tim Bultman GAC  JD Team 2 X 21,59 18,36 14,37 21,59 21,59 336
11 Rens Ouwehand GAC  JD Team 5 11,16 12,16 11,97 13,23 13,23 13,23 168
Jongens Junior D – Kogelstoten 3 kilogram
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
1 Yuri Scholte GAC  JD Team 1 X 13,57 14,34 14,37 14,37 14,56 713
4 Tim Bultman GAC  JD Team 2 6,68 6,21 8,13 7,74 8,13 7,81 428
12 Rens Ouwehand GAC  JD Team 5 5,06 4,85 5,12 5,35 5,35 5,92 265
Oscar Breunesse GAC  JD Team 4 DNS 5,77 0
Jongens Junior D – Hoogspringen
Naam Team Resultaat OBP Team punten
3 Derek Truijens GAC  JD Team 1 1,40 1,4 541
7 Joep Wilhelmus GAC  JD Team 3 1,20 1,2 389
Marnix Mooij GAC  JD Team 5 DNS 1,1 0
Jongens Junior D – Verspringen
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
2 Roan Snel GAC  JD Team 1 4,39 4,29 4,07 4,25 4,39 -1.9 m/s 4,39 496
4 Tim Bultman GAC  JD Team 2 4,11 3,93 4,05 3,94 4,11 -2.1 m/s 4,11 440
5 Robin van den Berg GAC  JD Team 2 4 3,61 3,54 3,66 4 -2.9 m/s 4,2 0
12 Rens Ouwehand GAC  JD Team 5 2,55 2,77 2,61 2,91 2,91 -1.7 m/s 3,16 200
14 Lukas van der Heijden GAC  JD Team 3 2,36 2,44 2,35 2,44 -0.3 m/s 2,86 106
Sen Fahner GAC  JD Team 4 DNS 2,62 0
Marnix Mooij GAC  JD Team 5 DNS 3,24 0
Meisjes Junior C – 80 meter
Naam Team Resultaat OBP Team punten
1 Andrea Stojanovic GAC  MC Team 1 10,55 +3.2 m/s 10,73 696
2 Elisha Kwofie GAC  MC Team 1 10,68 +3.2 m/s 11,13 673
8 Florien van Kesteren GAC  MC Team 1 11,5 +3.2 m/s 11,59 0
9 Bregje Spriensma GAC  MC Team 3 11,61 +0.5 m/s 11,76 523
12 Eloe Blankevoort GAC  MC Team 3 11,87 +0.5 m/s 11,79 486
16 Nora Oosterling GAC  MC Team 3 12,26 +2.4 m/s 0
Kate Nijs GAC  MC Team 2 DNS 11,81 0
Meisjes Junior C – 800 meter
Naam Team Resultaat OBP Team punten
4 Annephine Slütter GAC  MC Team 1 02:39,98 02:40,0 469
5 Sylke Faber GAC  MC Team 1 02:41,52 02:39,8 456
8 Jasmijn Drupsteen GAC  MC Team 3 02:45,46 02:45,5 424
10 Nora Oosterling GAC  MC Team 3 02:46,72 02:46,7 414
Meisjes Junior C – 300 meter horden (76cm)
Naam Team Resultaat OBP Team punten
1 Anneloes van Erkelens GAC  MC Team 1 48,39 45,68 590
3 Andrea Stojanovic GAC  MC Team 1 50,05 50,05 542
5 Julia Velt GAC  MC Team 2 51,68 50,76 497
6 Anna Bilstra GAC  MC Team 2 52,46 52,46 477
9 Annephine Slütter GAC  MC Team 1 54,45 54,45 0
Meisjes Junior C – 4 x 80 meter
Estafetteteam Team Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Resultaat Team punten
1 GAC  MC Team 1 (4x80m) GAC  MC Team 1 A. Stojanovic A. Erkelens R. Maas E. Kwofie 40,76 729
4 GAC  MC Team 2 (4x80m) GAC  MC Team 2 I. Kralingen K. Nijs J. Velt A. Bilstra 43,83 596
6 GAC  MC Team 3 (4x80m) GAC  MC Team 3 E. Blankevoort J. Drupsteen N. Oosterling N. Oosterling 45,86 518
Meisjes Junior C – Speerwerpen 500 gram
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
1 Renske van der Maas GAC  MC Team 1 32,25 29,82 31,2 X 32,25 34,05 530
2 Florien van Kesteren GAC  MC Team 1 29,57 26,1 29,36 29,86 29,86 30,07 0
4 Julia Velt GAC  MC Team 2 18,4 22,78 20,52 19,12 22,78 23,91 375
9 Brechtje Hoekstra GAC  MC Team 2 16,54 17,27 17,97 17,51 17,97 17,97 0
Meisjes Junior C – Kogelstoten 3 kilogram
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
2 Florien van Kesteren GAC  MC Team 1 8,94 8,89 8,61 9,44 9,44 9,44 495
3 Loïcq Koutstaal GAC  MC Team 1 8,21 X 8,36 8,79 8,79 10,67 0
5 Brechtje Hoekstra GAC  MC Team 2 7,87 7,79 8 7,67 8 8,58 421
Meisjes Junior C – Hoogspringen
Naam Team Resultaat OBP Team punten
1 Anneloes van Erkelens GAC  MC Team 1 1,55 1,61 663
3 Inte van Kralingen GAC  MC Team 2 1,4 1,35 541
3 Kate Nijs GAC  MC Team 2 1,4 1,47 0
Meisjes Junior C – Verspringen
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
1 Renske van der Maas GAC  MC Team 1 4,75 5,04 5,04 +2.9 m/s 5,27 629
2 Elisha Kwofie GAC  MC Team 1 4,65 4,68 4,76 4,76 -0.4 m/s 4,9 0
3 Inte van Kralingen GAC  MC Team 2 4,44 4,46 4,63 4,63 +2.7 m/s 4,63 546
6 Anna Bilstra GAC  MC Team 2 4,26 4,18 4,35 4,35 +1.8 m/s 4,41 0
11 Bregje Spriensma GAC  MC Team 3 4,14 3,96 3,79 3,62 4,14 +0.0 m/s 4,25 446
12 Eloe Blankevoort GAC  MC Team 3 3,53 4,08 3,99 3,89 4,08 +1.3 m/s 4,08 0
Meisjes Junior D – 60 meter
Naam Team Resultaat OBP Team punten
4 Jinthe van Loon GAC  MD Team 1 8,83 +0.7 m/s 9,06 582
10 Fay Janssen GAC  MD Team 1 9,11 +0.7 m/s 9,1 528
11 Roos Hogervorst GAC  MD Team 2 9,29 +0.7 m/s 9,22 495
12 Franca Koutstaal GAC  MD Team 1 9,29 +0.7 m/s 8,97 0
13 Amber Steutel GAC  MD Team 2 9,34 +1.7 m/s 9,56 487
16 Rikke Sarphatie GAC  MD Team 3 9,5 +1.7 m/s 9,99 459
18 Maaike van Klei GAC  MD Team 3 9,6 +1.7 m/s 9,42 442
20 Sienna van Arkel GAC  MD Team 3 9,73 +1.4 m/s 10 0
21 Joëlle van Wilsum GAC  MD Team 4 9,91 +1.4 m/s 10,07 392
22 Emma de Rooij GAC  MD Team 5 9,93 +0.7 m/s 10,53 389
25 Aafke Oostveen GAC  MD Team 5 10,11 +1.4 m/s 10,25 361
27 Lisa Smits GAC  MD Team 5 10,19 +1.4 m/s 10,01 0
28 Clarice Eijkelkamp GAC  MD Team 4 10,34 +1.4 m/s 10,27 327
29 Anna Steeman GAC  MD Team 2 10,46 +0.7 m/s 10,87 0
Ava van Rooy GAC  MD Team 4 DNS 10,63 0
Meisjes Junior D – 1000 meter
Naam Team Resultaat OBP Team punten
1 Orla White GAC  MD Team 1 03:27,18 03:16,5 498
2 Liz Heuveling GAC  MD Team 2 03:29,37 03:29,4 484
4 Frida Larsson GAC  MD Team 1 03:33,40 03:27,2 459
7 Hanna Karsijns GAC  MD Team 1 03:39,20 03:33,5 0
16 Lisa Smits GAC  MD Team 5 04:10,01 04:07,3 269
Meisjes Junior D – 60 meter horden (76cm)
Naam Team Resultaat OBP Team punten
3 Orla White GAC  MD Team 1 10,74 +0.7 m/s 10,64 512
6 Hanna Karsijns GAC  MD Team 1 11,81 +0.7 m/s 11,8 394
11 Ariane Gnodde GAC  MD Team 2 12,89 +1.4 m/s 12,89 294
15 Liv Marshall GAC  MD Team 2 13,47 +0.9 m/s 12,56 247
16 Sienna van Arkel GAC  MD Team 3 13,58 +1.4 m/s 13,47 239
17 Frida Larsson GAC  MD Team 1 15,53 +1.0 m/s 15,53 0
Roos Hogervorst GAC  MD Team 2 DNF 12,32 0
Meisjes Junior D – 4 x 60 meter
Estafetteteam Team Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Resultaat Team punten
2 GAC  MD Team 1 (4x60m) GAC  MD Team 1 F. Koutstaal A. Hommema F. Janssen J. Loon 33,86 619
5 GAC  MD Team 2 (4x60m) GAC  MD Team 2 R. Hogervorst L. Marshall A. Steeman A. Gnodde 37,94 431
Meisjes Junior D – Discuswerpen 0,75 kilogram
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
3 Nina Kaposi GAC  MD Team 1 17,65 17,15 18,83 15,5 18,83 18,83 285
4 Cheyenne van den Bos GAC  MD Team 1 12,76 12,67 18,13 16,8 18,13 18,28 0
6 Maaike van Klei GAC  MD Team 3 16,52 15,31 17,46 17,47 17,47 17,47 258
7 Elke Woerdeman GAC  MD Team 2 17,33 X X X 17,33 17,33 255
Meisjes Junior D – Kogelstoten 2 kilogram
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
2 Elke Woerdeman GAC  MD Team 2 7,21 8,5 8,91 9,66 9,66 9,72 506
4 Regina van Gulik GAC  MD Team 3 8,95 9,13 8,9 8,93 9,13 9,13 480
5 Cheyenne van den Bos GAC  MD Team 1 7,91 8,59 8,57 8,72 8,72 9,08 459
6 Nina Kaposi GAC  MD Team 1 7,45 8,27 7,65 8,45 8,45 8,45 0
9 Joëlle van Wilsum GAC  MD Team 4 7,56 7,42 7,62 7,31 7,62 7,47 400
12 Aafke Oostveen GAC  MD Team 5 6,77 6,78 6,42 7,13 7,13 6,27 373
15 Anna Steeman GAC  MD Team 2 6,6 6,67 5,86 6,31 6,67 6,74 0
16 Jasmijn Edelbroek GAC  MD Team 4 6,53 6,14 6,4 6,54 6,54 6,54 0
19 Rikke Sarphatie GAC  MD Team 3 6,21 5,81 5,08 6,02 6,21 6,33 0
Julie van den Berg GAC  MD Team 5 DNS 5 0
Meisjes Junior D – Hoogspringen
Naam Team Resultaat OBP Team punten
1 Franca Koutstaal GAC  MD Team 1 1,45 1,45 582
4 Jasmijn Edelbroek GAC  MD Team 4 1,35 1,35 499
6 Frida Larsson GAC  MD Team 1 1,3 1,35 0
10 Elke Woerdeman GAC  MD Team 2 1,25 1,25 426
12 Regina van Gulik GAC  MD Team 3 1,2 1,2 389
12 Maaike van Klei GAC  MD Team 3 1,2 1,32 0
17 Amber Steutel GAC  MD Team 2 1,1 1,2 0
18 Clarice Eijkelkamp GAC  MD Team 4 1,05 1,05 0
Paulides Charlotte GAC  MD Team 5 DNS 0
Emma de Rooij GAC  MD Team 5 DNS 0
Meisjes Junior D – Verspringen
Naam Team P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
2 Orla White GAC  MD Team 1 4 4,01 4,17 4,25 4,25 +1.4 m/s 4,59 468
7 Regina van Gulik GAC  MD Team 3 3,49 3,49 3,32 3,73 3,73 +2.6 m/s 3,64 364
9 Sienna van Arkel GAC  MD Team 3 3,59 3,59 +2.0 m/s 3,84 0
11 Joëlle van Wilsum GAC  MD Team 4 2,48 3,23 3,51 3,51 +2.0 m/s 3,56 320
12 Aafke Oostveen GAC  MD Team 5 3,29 3,38 3,38 +2.1 m/s 3,43 294
13 Liv Marshall GAC  MD Team 2 3 3,32 3,06 3,32 +1.5 m/s 3,77 282
15 Annemette Hommema GAC  MD Team 1 3,06 3,19 3,19 -0.8 m/s 3,89 0
17 Amber Steutel GAC  MD Team 2 2,84 2,84 2,81 2,27 2,84 -0.5 m/s 2,84 0
Ava van Rooy GAC  MD Team 4 2,83 0
Paulides Charlotte GAC  MD Team 5 2,23 0
Back To Top
X