skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen beperkingen.

Grootebroek, 24 april 2022
Stand masters mannen:
1 Altis 6808 ptn
2 Hollandia 6157 ptn
3 GAC 5884 ptn

Stand masters vrouwen:
1 Hollandia 5986 ptn
2 DEM 5320 ptn
3 GAC 5287 ptn

Masters Mannen – 100 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
11 Klaas Jan Woudsma GAC  Mannen Masters Mannen 60+ 14,08 -3.5 m/s 13,76 540
Masters Mannen – 200 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
3 Rolf Bruijn GAC  Mannen Masters Mannen 35+ 26,87 -0.8 m/s 442
12 Chishala Wijmans GAC  Mannen Masters Mannen 45+ 28,8 -0.2 m/s 27,52 0
Masters Mannen – 400 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
19 Wim Threels GAC  Mannen Masters Mannen 70+ 01:05,40 01:02,7 753
24 Jeroen Hilhorst GAC  Mannen Masters Mannen 60+ 01:15,04 0
Masters Mannen – 1500 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
1 Herman Verra GAC  Mannen Masters Mannen 50+ 04:28,53 04:28,0 829
5 Erik Kallenberg GAC  Mannen Masters Mannen 35+ 04:31,62 0
Masters Mannen – 4 x 100 meter
Estafetteteam Team Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Categorie Resultaat Team punten
5 GAC  Mannen (4x100m) GAC  Mannen K. Woudsma C. Wijmans J. Duinsbergen R. Bruijn Masters Mannen 35+ 52,97 350
Masters Mannen – Discuswerpen
Naam Team Categorie Gewicht Resultaat OBP Team punten
7 Bernhard Jongejan GAC  Mannen Masters Mannen 50+ 1.5kg 33,16 30,36 524
25 Kees Jägers GAC  Mannen Masters Mannen 75+ 1kg 21,19 22,18 0
Masters Mannen – Kogelstoten
Naam Team Categorie Gewicht Resultaat OBP Team punten
9 Klaas Jan Woudsma GAC  Mannen Masters Mannen 60+ 5kg 10,11 9,99 568
22 Bernhard Jongejan GAC  Mannen Masters Mannen 50+ 6kg 8,62 8,04 0
Masters Mannen – Speerwerpen
Naam Team Categorie Gewicht Resultaat OBP Team punten
3 Bernhard Jongejan GAC  Mannen Masters Mannen 50+ 700gr 41,32 41,68 0
8 Wim Threels GAC  Mannen Masters Mannen 70+ 500gr 35,78 CR 31,09 655
Masters Mannen – Hoogspringen
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
12 Wim Threels GAC  Mannen Masters Mannen 70+ 1,35 1,48 749
19 Kees Jägers GAC  Mannen Masters Mannen 75+ 1,10 1,18 0
Masters Mannen – Verspringen
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
3 Jelle Duinsbergen GAC  Mannen Masters Mannen 35+ 5,27 +0.0 m/s 5,17 474
10 Chishala Wijmans GAC  Mannen Masters Mannen 45+ 4,29 +0.0 m/s 4,57 0
Masters Vrouwen – 100 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
12 Brigitte van de Kamp GAC  Vrouwen Masters Vrouwen 60+ 15,98 -1.9 m/s 15,32 603
Masters Vrouwen – 200 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
11 Inez Veldmeijer GAC  Vrouwen Masters Vrouwen 60+ 33,7 -1.4 m/s 640
Brigitte van de Kamp GAC  Vrouwen Masters Vrouwen 60+ DNF 31,96 0
Masters Vrouwen – 400 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
8 Denise van der Linden GAC  Vrouwen Masters Vrouwen 50+ 01:15,39 01:12,5 607
Masters Vrouwen – 1500 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
16 Dineke Kok GAC  Vrouwen Masters Vrouwen 65+ 07:52,55 07:39,2 357
Masters Vrouwen – 4 x 100 meter
Estafetteteam Team Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Categorie Resultaat Team punten
6 GAC  Vrouwen (4x100m) GAC  Vrouwen I. Veldmeijer E. Tromp D. Linden B. Kamp Masters Vrouwen 35+ 01:01,8 300
Masters Vrouwen – Discuswerpen
Naam Team Categorie Gewicht Resultaat OBP Team punten
4 Ingrid van Dijk GAC  Vrouwen Masters Vrouwen 55+ 1kg 25,90 28,97 632
16 Ilona Mulder GAC  Vrouwen Masters Vrouwen 60+ 1kg 19,61 19,79 0
Masters Vrouwen – Kogelstoten
Naam Team Categorie Gewicht Resultaat OBP Team punten
3 Ellen Tromp GAC  Vrouwen Masters Vrouwen 50+ 3kg 9,45 9,49 677
14 Ilona Mulder GAC  Vrouwen Masters Vrouwen 60+ 3kg 7,69 8,36 0
Masters Vrouwen – Hoogspringen
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
5 Ellen Tromp GAC  Vrouwen Masters Vrouwen 50+ 1,35 1,4 847
Masters Vrouwen – Verspringen
Naam Team Categorie P1 P2/3/4 Resultaat Team punten
14 Inez Veldmeijer GAC  Vrouwen Masters Vrouwen 60+ 3,53 3,53 +0.7 m/s 624
Back To Top
X