skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen beperkingen.

Soest, 12 juni 2022

1. GAC Hilversum Jongens Team 1 – 8650 punten.

1. GAC Hilversum Meisjes Team 1 – 8223 punten.

U20/U18 Mannen – 100 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
4 Jari van der Voorn GAC  Jongens Team 1 U18 Mannen 11,66 +0.4 m/s 11,33 652
7 Laurens Lucassen GAC  Jongens Team 2 U20 Mannen 11,82 -0.4 m/s 11,71 618
8 Noah Kaper GAC  Jongens Team 2 U20 Mannen 11,87 -0.4 m/s 11,87 0
17 Tibbe Teeuwen GAC  Jongens Team 1 U18 Mannen 12,33 +1.0 m/s 12,33 0
U20/U18 Mannen – 400 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
1 Laurens Jordense GAC  Jongens Team 1 U20 Mannen 49,63 49,63 822
2 Jorik Bokelman GAC  Jongens Team 1 U20 Mannen 50,24 50,15 0
5 Noah Kaper GAC  Jongens Team 2 U20 Mannen 52,03 52,18 718
13 Fons Borninkhof GAC  Jongens Team 2 U18 Mannen 58,99 57,09 0
U20/U18 Mannen – 800 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
2 Lukas Renaud GAC  Jongens Team 1 U20 Mannen 02:03,37 01:58,5 691
4 Friso Bruins GAC  Jongens Team 1 U18 Mannen 02:07,98 02:08,0 0
U20/U18 Mannen – 1500 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
1 Jente Faber GAC  Jongens Team 1 U20 Mannen 04:17,83 04:08,9 675
4 Thijs Karreman GAC  Jongens Team 1 U18 Mannen 04:22,32 04:22,3 0
11 Finn de Keizer GAC  Jongens Team 2 U18 Mannen 04:44,95 04:42,4 494
U20/U18 Mannen – 110 meter horden (91cm)
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
2 Tibbe Teeuwen GAC  Jongens Team 1 U18 Mannen 17,55 +1.1 m/s 17,14 0
U20/U18 Mannen – 110 meter horden (99cm)
Naam Team Categorie Resultaat OBP Punten totaal Team punten
2 Yoram Vriezen GAC  Jongens Team 1 U20 Mannen 14,22 -0.3 m/s 14,16 936 936
U20/U18 Mannen – 4 x 100 meter
Estafetteteam Team Aantal lopers Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Categorie Resultaat OBP Team punten
2 GAC  Jongens Team 1 (4x100m) GAC  Jongens Team 1 4 J. Bokelman R. Meer J. Voorn L. Jordense U20 Mannen 43,52 CR 834
U20/U18 Mannen – Discuswerpen
Naam Team Categorie Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
1 Bas Nolsen GAC  Jongens Team 1 U18 Mannen 1.5kg 44,03 39,56 41,86 41,56 44,03 50,89 764
6 Casper Sollman GAC  Jongens Team 2 U18 Mannen 1.5kg X 32,11 23,95 X 32,11 32,11 522
U20/U18 Mannen – Kogelstoten
Naam Team Categorie Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
1 Bas Nolsen GAC  Jongens Team 1 U18 Mannen 5kg X 17,13 17,55 17,61 17,61 18,55 939
8 Kris Andriessen GAC  Jongens Team 1 U20 Mannen 6kg 9,63 10,45 10,49 11,16 11,16 11,16 0
9 Casper Sollman GAC  Jongens Team 2 U18 Mannen 5kg 10,76 X 9,89 10,15 10,76 10,76 515
U20/U18 Mannen – Kogelslingeren
Naam Team Categorie Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
1 Bas Nolsen GAC  Jongens Team 1 U18 Mannen 5kg X 55,09 X X 55,09 58,49 872
2 Casper Sollman GAC  Jongens Team 2 U18 Mannen 5kg X X 37,66 38,31 38,31 38,31 629
U20/U18 Mannen – Hoogspringen
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
2 Ivar Pijnenburg GAC  Jongens Team 1 U20 Mannen 1,85 1,9 725
10 Senne Gisius GAC  Jongens Team 2 U18 Mannen 1,6 1,75 492
U20/U18 Mannen – Verspringen
Naam Team Categorie P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
1 Rick van der Meer GAC  Jongens Team 1 U20 Mannen 6,19 6,62 5,2 6,56 6,62 +0.0 m/s 6,62 740
10 Tibbe Teeuwen GAC  Jongens Team 1 U18 Mannen 5,19 5,12 5,39 4,76 5,39 +0.0 m/s 5,62 0
Senne Gisius GAC  Jongens Team 2 U18 Mannen DNS 5,69 0
U20/U18 Vrouwen – 100 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
2 Sarah van Tuijl GAC  Meisjes Team 1 U20 Vrouwen 12,3 +0.1 m/s 12,3 811
5 Andrea Stojanovic GAC  Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 13,25 +0.6 m/s 13,06 0
13 Tess Janssen GAC  Meisjes Team 2 U18 Vrouwen 13,85 +0.4 m/s 13,85 532
19 Anna van Soest GAC  Meisjes Team 2 U18 Vrouwen 14,54 +0.4 m/s 14,22 0
U20/U18 Vrouwen – 400 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
1 Myrte van der Schoot GAC  Meisjes Team 1 U20 Vrouwen 54,96 53,99 948
6 Lois Doornheim GAC  Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 01:02,6 01:02,4 0
8 Maaike van Kesteren GAC  Meisjes Team 2 U18 Vrouwen 01:03,4 01:03,4 678
U20/U18 Vrouwen – 800 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
3 Lianne Wuring GAC  Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 02:29,93 02:27,8 673
U20/U18 Vrouwen – 1500 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
4 Suzet Doornheim GAC  Meisjes Team 1 U20 Vrouwen 05:21,06 05:17,8 554
U20/U18 Vrouwen – 100 meter horden (76cm)
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
1 Shantell Kwofie GAC  Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 14,24 +0.3 m/s 14,19 837
13 Janneke Wattel GAC  Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 19,47 -0.2 m/s 18,45 0
U20/U18 Vrouwen – 4 x 100 meter
Estafetteteam Team Aantal lopers Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Categorie Resultaat OBP Team punten
2 GAC  Meisjes Team 1 (4x100m) GAC  Meisjes Team 1 4 S. Tuijl M. Schoot L. Doornheim A. Stojanovic U20 Vrouwen 49,33 802
6 GAC  Meisjes Team 2 (4x100m) GAC  Meisjes Team 2 4 P. Kliphuis C. Vegt M. Kesteren T. Janssen U20 Vrouwen 54,87 551
U20/U18 Vrouwen – Discuswerpen
Naam Team Categorie Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
1 Iris Mackaaij GAC  Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 1kg 29,68 28,23 X 28,4 29,68 30,22 538
5 Anna Bosch GAC  Meisjes Team 2 U18 Vrouwen 1kg 24,29 27,83 24,85 26,05 27,83 27,83 499
10 Peyton Kliphuis GAC  Meisjes Team 2 U18 Vrouwen 1kg 14,05 20,83 19,69 20,65 20,83 22,76 0
14 Tara Zorgdrager GAC  Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 1kg 18,65 18,87 X 18,14 18,87 20,87 0
U20/U18 Vrouwen – Kogelstoten
Naam Team Categorie Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
1 Shantell Kwofie GAC  Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 3kg 13,91 X X 13,16 13,91 14,94 833
4 Anna Bosch GAC  Meisjes Team 2 U18 Vrouwen 3kg 10,85 11,85 12,03 X 12,03 12,21 721
11 Loïcq Koutstaal GAC  Meisjes Team 2 U18 Vrouwen 3kg 9,74 9,26 9,7 9,51 9,74 10,67 0
21 Tara Zorgdrager GAC  Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 3kg 7,63 7,83 7,67 7,74 7,83 9,46 0
U20/U18 Vrouwen – Kogelslingeren
Naam Team Categorie Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
2 Iris Mackaaij GAC  Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 3kg 40,87 40,64 39,89 39,62 40,87 40,87 757
3 Anna Bosch GAC  Meisjes Team 2 U18 Vrouwen 3kg 39,16 X X 35,82 39,16 39,16 732
U20/U18 Vrouwen – Hoogspringen
Naam Team Categorie Resultaat OBP Team punten
4 Anneloes van Erkelens GAC  Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 1,55 1,61 779
14 Peyton Kliphuis GAC  Meisjes Team 2 U18 Vrouwen 1,3 1,35 484
16 Amélie Kooiman GAC  Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 1,25 1,3 0
18 Carlijn van der Vegt GAC  Meisjes Team 2 U18 Vrouwen 1,15 1,3 0
U20/U18 Vrouwen – Verspringen
Naam Team Categorie P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Team punten
2 Shantell Kwofie GAC  Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 4,97 4,79 5,06 4,72 5,06 +0.2 m/s 5,2 691
7 Andrea Stojanovic GAC  Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 4,42 4,65 4,6 4,52 4,65 +0.1 m/s 4,97 0
10 Anna van Soest GAC  Meisjes Team 2 U18 Vrouwen 4,13 4,1 3,89 4,34 4,34 +1.4 m/s 4,49 512
11 Maaike van Kesteren GAC  Meisjes Team 2 U18 Vrouwen 4,29 4,22 X X 4,29 +0.0 m/s 4,68 0
Back To Top
X