Skip to content

Amsterdam, 10 september 2023

U14 Mannen – 80 meter
Naam Resultaat Q OBP Punten totaal
7 Tim Bultman 10,96 -0.4 m/s Q 10,86 29
U14 Mannen – 80 meter halve finale
Naam Resultaat Q OBP Punten totaal
7 Tim Bultman 10,99 -1.6 m/s q 10,96 10
U14 Mannen – 80 meter finale
Naam Resultaat OBP Punten totaal
7 Tim Bultman 11,02 10,99 2
U14 Mannen – 150 meter
Naam Resultaat Q OBP Punten totaal
14 Robin van den Berg 21,27 +1.2 m/s 16
U14 Mannen – 1000 meter
Naam Resultaat OBP Punten totaal
30 Laurens Bijlard 03:22,77 03:15,0 19
U14 Mannen – 80 meter horden
H Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP Punten totaal
9 Robin van den Berg 76.2cm 13,47 -3.4 m/s 14,07 15
17 Melle van der Meer 76.2cm 15,15 -3.4 m/s 15,45 7
U14 Mannen – Speerwerpen
H Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
12 Melle van der Meer 400gr 29,66 28,48 26,31 29,66 30,43 16
14 Tim Bultman 400gr 28,32 27,88 25,71 28,32 30,97 14
U14 Mannen – Hoogspringen
H Naam 1.30 1.35 1.40 1.45 Resultaat OBP Punten totaal
19 Derek Truijens O XO XXX 1,35 1,4 4
U14 Mannen – Verspringen
H Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
20 Derek Truijens 3,67 3,98 3,89 3,98 +0.6 m/s 4,31 7
U13 Mannen – 80 meter
H Naam Resultaat Q OBP Punten totaal
14 Arsh Sahu 11,87 -1.9 m/s Q 11,41 24
26 Linus van Herpt 12,57 -1.4 m/s Q 11,75 12
U13 Mannen – 80 meter halve finale
H Naam Resultaat Q OBP Punten totaal
13 Arsh Sahu 11,82 -1.5 m/s 11,87 12
22 Linus van Herpt 12,42 -0.3 m/s 12,57 3
U13 Mannen – 150 meter
H Naam Resultaat Q OBP Punten totaal
4 Arsh Sahu 21,14 -0.2 m/s q 17
U13 Mannen – 150 meter finale
Naam Resultaat OBP Punten totaal
4 Arsh Sahu 21,32 -1.0 m/s 21,14 5
U13 Mannen – 1000 meter
Naam Resultaat OBP Punten totaal
27 Lou de Vries 03:32,24 03:45,0 18
36 Mels Hogervorst 03:53,01 03:56,2 9
43 Brent Wierenga 04:09,90 03:58,5 2
U13 Mannen – 80 meter horden
Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP Punten totaal
18 Linus van Herpt 76.2cm 16,33 -2.3 m/s 6
21 Ege Mete Akbatur 76.2cm 16,64 -2.3 m/s 15,92 3
U13 Mannen – Discuswerpen
H Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
7 Ties Tentij 1kg 18,28 19,18 19,22 X 18,89 19,66 19,66 19,01 9
14 Thom Hoppenbrouwers 1kg X 14,22 10,63 14,22 12,99 2
U13 Mannen – Kogelstoten
H Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
13 Dennis Lagcher 3kg 6,6 6,73 6,43 6,73 6,23 7
15 Abhav Sahu 3kg 6,36 5,66 5,81 6,36 6,97 5
16 Thom Hoppenbrouwers 3kg 6,06 5,99 6,06 6,06 6,45 4
U13 Mannen – Speerwerpen
Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
8 Dennis Lagcher 400gr 22,16 22,26 23,67 22,87 22,67 23,19 23,67 23,01 17
14 Ties Tentij 400gr 19,6 X 15,75 19,6 21,58 11
U13 Mannen – Verspringen
H Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
25 Abhav Sahu X 3,63 X 3,63 +0.5 m/s 3,8 6
U14 Vrouwen – 60 meter
H Naam Resultaat Q OBP Punten totaal
22 Roos Hogervorst 9,03 -0.7 m/s 8,89 42
40 Tara Miedema 9,29 -0.1 m/s 9,68 24
U14 Vrouwen – 1000 meter
H Naam Resultaat OBP Punten totaal
38 Julia Wouda 03:49,16 03:41,3 8
U14 Vrouwen – 60 meter horden
H Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP Punten totaal
3 Orla White 76.2cm 10,15 -1.5 m/s Q 9,92 49
13 Tara Miedema 76.2cm 11,14 -2.2 m/s Q 11,52 39
Hanna Karsijns 76.2cm DNS 11,21 0
U14 Vrouwen – 60 meter horden halve finale
H Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP Punten totaal
4 Orla White 76.2cm 9,98 -0.3 m/s Q 10,15 21
17 Tara Miedema 76.2cm 11,23 -0.3 m/s 11,14 8
U14 Vrouwen – 60 meter horden finale
H Naam Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal
4 Orla White 76.2cm 9,99 -2.3 m/s 9,98 5
U14 Vrouwen – 1000 meter steeplechase
Naam Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal
4 Hanna Karsijns 76.2cm 03:36,08 10
5 Frida Larsson 76.2cm 03:42,52 9
U14 Vrouwen – Discuswerpen
H Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
24 Ariane Gnodde 750gr 11,46 X 13,53 13,53 4
U14 Vrouwen – Speerwerpen
H Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
23 Ariane Gnodde 400gr 14,58 14,92 13,22 14,92 18,96 7
U14 Vrouwen – Hoogspringen
Naam 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 Resultaat OBP Punten totaal
5 Frida Larsson O O O XO XO XXX 1,5 1,4 21
U14 Vrouwen – Verspringen
Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
3 Orla White 4,4 4,19 X X 4,65 4,65 +1.7 m/s 4,6 41
30 Julia Wouda 3,87 3,85 3,84 3,87 +1.2 m/s 3,63 14
34 Liv Marshall 3,74 3,5 3,72 3,74 +0.0 m/s 3,77 10
U13 Vrouwen – 60 meter
H Naam Resultaat Q OBP Punten totaal
18 Elsa Cordeiro 9,34 -0.3 m/s Q 9,3 38
28 Hanne Cents 9,62 -2.0 m/s 9,55 28
33 Febe Nap 9,8 -2.1 m/s 9,59 23
38 Jasmijn de Jonge 10 -0.8 m/s 9,79 18
Dille de Gooijer DNS 9,7 0
U13 Vrouwen – 60 meter halve finale
Naam Resultaat Q OBP Punten totaal
22 Elsa Cordeiro 9,55 -0.2 m/s 9,34 3
U13 Vrouwen – 150 meter
H Naam Resultaat Q OBP Punten totaal
24 Febe Nap 23,81 -2.2 m/s 3
U13 Vrouwen – 1000 meter
H Naam Resultaat OBP Punten totaal
5 Nout Slütter 03:22,27 03:22,8 42
U13 Vrouwen – 60 meter horden
H Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP Punten totaal
25 Saar Gnodde 76.2cm 12,53 -1.7 m/s 12,7 9
U13 Vrouwen – Discuswerpen
H Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
5 Quahneah van den Bos 750gr X 13,88 X 17,61 X 18,63 18,63 17,43 8
8 Elsa Cordeiro 750gr 14,08 11,7 12,35 12,49 11,13 12,34 14,08 11,21 5
U13 Vrouwen – Kogelstoten
Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
21 Quahneah van den Bos 2kg X 6,34 7,08 7,08 7,57 10
28 Isa Gerrits 2kg 5,53 5,69 5,4 5,69 6,38 3
U13 Vrouwen – Speerwerpen
Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
12 Saar Gnodde 400gr 14,46 14,38 14,21 14,46 17,48 8
15 Isa Gerrits 400gr 10,87 9,61 12,91 12,91 14,74 5
U13 Vrouwen – Hoogspringen
Naam 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 Resultaat OBP Punten totaal
10 Jasmijn de Jonge XO XO O XXX 1,25 1,25 6
11 Iniha Rajan O O XXO XXX 1,25 1,25 5
U13 Vrouwen – Verspringen
Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
18 Iniha Rajan X 3,85 X 3,85 -0.1 m/s 3,95 22
19 Hanne Cents 3,84 X 3,7 3,84 -0.2 m/s 3,95 21
Dille de Gooijer DNS 4,21 0
Back To Top