skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen waarschuwing

Apeldoorn, 20 januari 2019

Jongens Junior C1 – 60 meter

Naam 60m Q OBP
26 Ryan Andela  8,37 8,68 Gemeld

 

Jongens Junior C1 – 800 meter

Naam 800m OBP
15 David Elzinga 2:33,68 2:33,00 Gemeld
22 Fons Borninkhof 2:48,03 2:53,08 Gemeld
Thijn Dorrestein  2:33,01 Afgemeld

 

Jongens Junior C1 – 1500 meter

Naam 1500m OBP
15 Finn de Keizer  5:24,81 6:08,00 Gemeld

 

Jongens Junior C1 – 60 meter horden

Naam 60mH Q OBP
18 Ryan Andela  10,08 10,06 Gemeld
30 Fons Borninkhof  11,49 12,10 Gemeld

 

Jongens Junior C1 – Kogelstoten 4 kilogram

Naam Kogel Q OBP
2 Bas Nolsen  Tempo AV 11,58 Q 11,31 Gemeld
Naam Kogel Q OBP
16 David Elzinga  9,21 9,93 Gemeld

Jongens Junior C1 – Kogelstoten 4 kilogram finale

Naam Kogel_f OBP
3 Bas Nolsen  Tempo AV 11,82 11,58 Gemeld

 

Jongens Junior C1 – Hoogspringen

Naam Hoog OBP
17 Ryan Andela 1,45 1,42 Gemeld
Thijn Dorrestein  1,40 Afgemeld

 

Jongens Junior C1 – Polsstokhoogspringen

Naam Polshoog OBP
Thijn Dorrestein  2,20 Afgemeld

 

Jongens Junior C2 – 60 meter

Naam 60m Q OBP
26 Lucas Man   7,96 7,91 Gemeld
36 Jorik Bokelman  8,15 8,38 Gemeld

 

Jongens Junior C2 – 60 meter horden

Naam 60mH Q OBP
28 Jorik Bokelman  10,33 10,72 Gemeld

 

Jongens Junior C2 – Hoogspringen

Naam Hoog OBP
14 Ivar Pijnenburg  1,60 1,60 Gemeld
16 David Vroegindeweij  1,55 1,50 Gemeld

 

Jongens Junior C2 – Polsstokhoogspringen

Naam Polshoog OBP
4 David Vroegindeweij  2,60 2,70 Gemeld
7 Ivar Pijnenburg  2,50 2,65 Gemeld

 

Jongens Junior C2 – Verspringen

Naam Ver Q OBP
21 Jorik Bokelman  4,75 4,38 Gemeld
23 David Vroegindeweij  4,58 4,51 Gemeld

 

Meisjes Junior C1 – 60 meter

Naam 60m Q OBP
35 Lois Doornheim  8,75 8,47 Gemeld
37 Nsama van Midde 8,78 8,57 Gemeld
Senne Wijma  Afgemeld

 

Meisjes Junior C1 – 800 meter

Naam 800m OBP
7 Lianne Wuring  2:32,76 2:30,95 Gemeld

 

Meisjes Junior C1 – 60 meter horden

Naam 60mH Q OBP
6 Shantell Kwofie  9,67 Q 9,39 Gemeld

 

Meisjes Junior C1 – 60 meter horden halve finale

Naam 60mH_hf Q OBP
 3 Shantell Kwofie  9,41 Q 9,67 Gemeld

 

Meisjes Junior C1 – 60 meter horden finale

Naam 60mH_f OBP
6 Shantell Kwofie  9,77 9,41 Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior C1 4 x 50m

Startnummer Estafette Team Leden Tijd Punten
182 1 The Flo Jo’s – MJC1

Swift

Haag Atletiek

Lois Doornheim
4 26,38 13

Meisjes Junior C1 – Kogelstoten 3 kilogram

Naam Kogel Q OBP
1 Shantell Kwofie 10,89 Q 12,29 Gemeld
29 Senne Wijma 7,93 9,84 Gemeld

 

Meisjes Junior C1 – Kogelstoten 3 kilogram finale

Naam Kogel_f OBP
1 Shantell Kwofie  11,44 10,89 Gemeld

 

Meisjes Junior C1 – Verspringen

Naam Ver Q OBP
3 Shantell Kwofie  4,97 5,34 Gemeld
37 Lois Doornheim  3,91 4,32 Gemeld
56 Senne Wijma 3,14 3,81 Gemeld

 

Meisjes Junior C2 – 60 meter

Naam 60m Q OBP
25 Samantha Westerweel  8,61 8,72 Gemeld
31 Mare Lei  8,73 8,83 Gemeld

 

Meisjes Junior C2 – 800 meter

Naam 800m OBP
1 Myrte van der Schoot  2:16,25 CR 2:20,99 Gemeld

 

Meisjes Junior C2 – 60 meter horden

Naam 60mH Q OBP
27 Rikkie Bosman 10,91 10,77 Gemeld
Samantha Westerweel  11,54 Afgemeld

 

Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hellas MJC Hellas Utrecht – MJC2 4 27,00 7
2 DEM Girls DEM – MJC2 4 27,65 6
3 Flits CAV Energie – MJC2 4 27,73 5
4 Team AV’56 AV `56 – MJC2 4 27,80 4
5 AV Gouda 1 AV Gouda – MJC2 4 28,39 3
6 Altis meiden C2 team 2 Altis – MJC2 4 28,70 2
7 GAC C Meiden GAC Hilversum – MJC2 4 28,87 1

 

Meisjes Junior C2 – Kogelstoten 3 kilogram

Naam Kogel Q OBP
15 Meike Bakker  9,78 9,91 Gemeld

 

Meisjes Junior C2 – Verspringen

Naam Ver Q OBP
10 Myrte van der Schoot 4,81 5,11 Gemeld
35 Meike Bakker 4,18 4,12 Gemeld
36 Rikkie Bosman 4,10 4,19 Gemeld
44 Mare Lei 3,99 4,30 Gemeld
Samantha Westerweel 4,53 Afgemeld

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top
X