Ga naar hoofdinhoud

Weerwijzer:

Geen mededeling.

Apeldoorn, 21 januari 2023

  Jongens Junior D1 – 60 m                
                     
                     
  Naam Resultaat Q OBP Punten totaal        
40 Linus van Herpt 9,53   9,54 22          
47 Ege Mete Akbatur 9,68   9,65 15          
59 Fedde Veldmeijer 10,33   10,23 3          
                     
                     
  Jongens Junior D1 – 60 m horden              
                     
                     
  Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP Punten totaal      
8 Hidde Oldenhof 76.2cm 11,34 Q 11,13 15        
                     
                     
  Jongens Junior D1 – 60 m horden finale            
                     
                     
  Naam Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal        
7 Hidde Oldenhof 76.2cm 11,27 11,34 2          
                     
                     
  Jongens Junior D1 – Kogelstoten              
                     
                     
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat Q OBP Punten totaal
26 Fedde Veldmeijer 3kg 4,69 4,38 3,66 4,69   1  
                     
                     
  Jongens Junior D1 – Hoogspringen              
                     
                     
  Naam 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 Resultaat OBP Punten totaal
4 Hidde Oldenhof O O O O XXX   1,4 1,35 23
                     
                     
  Jongens Junior D1 – Verspringen              
                     
                     
  Naam P1 P2 P3 Resultaat Q OBP Punten totaal  
9 Hidde Oldenhof 4,25 4,04 4,11 4,25 q 4,42 38    
32 Linus van Herpt 3,61 3,72 3,48 3,72   3,78 15    
43 Ege Mete Akbatur 3,49 X 3,38 3,49   3,56 4    
                     
                     
  Jongens Junior D2 – 60 m                
                     
                     
  Naam Resultaat Q OBP Punten totaal        
15 Tim Bultman 8,75 Q 8,78 43          
42 Melle van der Meer 9,23   9,47 16          
46 Derek Truijens 9,40   9,63 12          
                     
                     
  Jongens Junior D2 – 60 m halve finale              
                     
                     
  Naam Resultaat Q OBP Punten totaal        
13 Tim Bultman 8,70   8,75 0          
                     
                     
  Jongens Junior D2 – 600 m                
                     
                     
  Naam Resultaat OBP Punten totaal          
9 Luuk Loonstra 01:47,2 02:00,5 21            
                     
                     
  Jongens Junior D2 – 60 m horden              
                     
                     
  Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP Punten totaal      
1 Luuk Loonstra 76.2cm 9,63 Q 9,96 32        
                     
                     
  Jongens Junior D2 – 60 m horden halve finale            
                     
                     
  Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP Punten totaal      
1 Luuk Loonstra 76.2cm 9,51 Q 9,63 16        
                     
                     
  Jongens Junior D2 – 60 m horden finale            
                     
                     
  Naam Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal        
1 Luuk Loonstra 76.2cm 9,53 9,51 8          
                     
                     
  Jongens Junior D2 – Kogelstoten              
                     
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP Punten totaal        
  Luuk Loonstra 3kg 10,74 0          
  Tim Bultman 3kg 9,06 0          
                     
                     
  Jongens Junior D2 – Hoogspringen              
                     
                     
  Naam 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 Resultaat OBP Punten totaal
10 Derek Truijens O O O O XXX 1,4 1,4 11  
                     
                     
  Jongens Junior D2 – Verspringen              
                     
                     
  Naam P1 P2 P3 P4 Resultaat Q OBP Punten totaal
6 Tim Bultman 4,38 4,25 4,52   4,52 q 4,31 38  
17 Derek Truijens 4,22 4,31 X   4,31   4 27  
21 Melle van der Meer 4,19 3,69 4,01   4,19   4,06 23  
                     
                     
  Jongens Junior D2 – Verspringen finale              
                     
                     
  Naam P1 P2 P3 Resultaat OBP Punten totaal    
5 Tim Bultman 4,44 4,46 4,33 4,46 4,52 8      
                     
  Meisjes Junior D1 – 60 m                
                     
                     
  Naam Resultaat Q OBP Punten totaal        
36 Iniha Rajan 9,68   10,18 23          
37 Dille de Gooijer 9,7   9,63 22          
  Hanne Cents   9,67 0          
  Jasmijn de Jonge   9,98 0          
                     
                     
  Meisjes Junior D1 – 60 m horden              
                     
                     
  Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP Punten totaal      
21 Saar Gnodde 76.212cm 12,57 q —* 19        
31 Ana Erazo 76.212cm 13,42   12,98 9        
                     
                     
  Meisjes Junior D1 – 60 m horden halve finale            
                     
                     
  Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP Punten totaal      
19 Saar Gnodde 76.212cm 12,46   12,57 6        
                     
                     
  Meisjes Junior D1 – Kogelstoten              
                     
                     
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat Q OBP Punten totaal
19 Mille Heylen 2kg 5,61 5,89 6,34 6,34   5,05 12  
20 Quahneah van den Bos 2kg 5,44 6,28 5,86 6,28   5,57 11  
                     
                     
  Meisjes Junior D1 – Hoogspringen              
                     
                     
  Naam 1.10 1.15 1.20 1.25 Resultaat OBP Punten totaal  
  Dille de Gooijer XXX   NM 1,25 0    
8 Hanne Cents 0 0 0 0 1,25 1,25 0    
                     
                     
  Meisjes Junior D1 – Verspringen              
                     
                     
  Naam P1 P2 P3 Resultaat Q OBP Punten totaal  
34 Iniha Rajan 2,93 2,94 3,31 3,31   3,39 10    
37 Saar Gnodde 3,22 3,29 3,26 3,29   3,5 7    
51 Jasmijn de Jonge x 2,87 2,85 2.87   3,3 0    
                     
                     
  Meisjes Junior D2 – 60 m horden              
                     
                     
  Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP Punten totaal      
3 Orla White 76.212cm 9,88 Q 9,95 37        
10 Hanna Karsijns 76.212cm 11,03 Q 11,03 30        
                     
                     
  Meisjes Junior D2 – 60 m horden halve finale            
                     
                     
  Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP Punten totaal      
1 Orla White 76.212cm 9,66 Q 9,88 24        
11 Hanna Karsijns 76.212cm 11,13   11,03 14        
                     
                     
  Meisjes Junior D2 – 60 m horden finale            
                     
                     
  Naam Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal        
1 Orla White 76.212cm 9,65 9,66 8          
                     
                     
  Meisjes Junior D2 – 4 x 50 m              
                     
                     
  Estafetteteam Aantal lopers Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Resultaat OBP Punten totaal
14 Team Arena Jong 4 A. Gnodde S. Gnodde H. Cents D. Gooijer 31,56 6  
                     
                     
  Meisjes Junior D2 – Kogelstoten              
                     
                     
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat Q OBP Punten totaal
39 Ariane Gnodde 2kg 6,41 6,31 6,14 6,41   6,32 2  
                     
                     
  Meisjes Junior D2 – Hoogspringen              
                     
                     
  Naam 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 Resultaat OBP Punten totaal
3 Frida Larsson O O O O XXX 1,3 1,4 17
  Franca Koutstaal           1,45 0
                     
                     
  Meisjes Junior D2 – Verspringen              
                     
                     
  Naam P1 P2 P3 Resultaat Q OBP Punten totaal  
10 Orla White 3,7 4,23 4,31 4,31 q 4,6 33    
38 Frida Larsson 3,29 3,49 3,02 3,49   3,71 5    
41 Ariane Gnodde X 3,19 3,31 3,31   3,53 2    
                     
  Jongens Junior D2 – Kogelstoten              
                     
                     
  Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP
3 Luuk Loonstra  3kg 9,92 9,14 9,22 9,51 10,1 9,35 10,1 10,74
9 Tim Bultman  3kg 8,83 7,33 8,52 8,44 7,97 8,83 9,06
                     
  Meisjes Junior D1 – 60 meter                
                     
                     
  Naam Resultaat Q OBP            
40 Hanne Cents  9,64   9,67            
44 Iniha Rajan  9,68   10,18            
45 Dille de Gooijer  9,7   9,63            
51 Jasmijn de Jonge  9,79   9,98            
                     
  Meisjes Junior D2 – 600 meter              
                     
                     
  Naam Resultaat OBP              
15 Hanna Karsijns  01:55,5 01:54,8              
                     
                     
  Meisjes Junior D2 – 1000 meter              
                     
                     
  Naam Resultaat OBP              
17 Frida Larsson  03:36,7 03:27,2              
                     
  Meisjes Junior D2 – Hoogspringen              
                     
                     
  Naam 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 Resultaat OBP
14 Franca Koutstaal  XO O XXO XXX 1,35 1,45
15 Frida Larsson  O O O O XXX   1,30 1,4
                     
  Meisjes Junior D2 – Verspringen finale              
                     
                     
  Naam P1 P2 P3 Resultaat OBP        
5 Orla White  4,40 4,28 X 4,40 4,31        
                     
Back To Top