Ga naar hoofdinhoud

Weerwijzer:

Geen mededeling.

Apeldoorn, 22 januari 2023

  Jongens Junior C1 – 60 m horden            
                 
  Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP      
19 Jimi Cramer 83.8cm 11,02   —*      
                 
  Jongens Junior C1 – Kogelstoten            
                 
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat Q OBP
1 Yuri Scholte 4kg 12,74 12,74 Q 13,62
21 Gavin Hulsman 4kg 7,26 7,30 6,92 7,30  
                 
  Jongens Junior C1 – Hoogspringen            
                 
  Naam 1.40 1.45 1.50 Resultaat OBP    
18 Jimi Cramer O O XXX 1,45 1,45    
                 
  Jongens Junior C1 – Verspringen            
                 
  Naam P1 P2 P3 Resultaat Q OBP  
20 Roan Snel 3,97 4,48 4,23 4,48   4,63  
                 
  Jongens Junior C2 – 300 m            
                 
  Naam Resultaat OBP          
3 Kealan Steba 39,14 39,84          
                 
  Jongens Junior C2 – 60 m horden            
                 
  Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP      
3 Kealan Steba 83.8cm 8,86 Q 9      
6 Thimo Gisius 83.8cm 9,13 Q 9,15      
7 Youri van der Linden 83.8cm 9,2 Q 9,13      
26 Nout Van der Schoot 83.8cm 9,79   10,37      
                 
  Jongens Junior C2 – 60 m horden halve finale          
                 
  Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP      
4 Kealan Steba 83.8cm 8,81 Q 8,86      
5 Youri van der Linden 83.8cm 8,93 Q 9,2      
6 Thimo Gisius 83.8cm 8,96 q 9,13      
                 
  Jongens Junior C2 – 60 m horden finale          
                 
  Naam Horden hoogte Resultaat OBP        
4 Youri van der Linden 83.8cm 8,79 8,93        
5 Thimo Gisius 83.8cm 8,93 8,96        
7 Kealan Steba 83.8cm 9,13 8,81        
                 
Jongens Junior C2 – Hoogspringen            
                 
                 
  Naam 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 Resultaat OBP
6 Thimo Gisius O O O O XXX 1,65 1,55
6 Youri van der Linden O O XXX 1,65 1,7
                 
  Jongens Junior C2 – Verspringen            
                 
  Naam P1 P2 P3 Resultaat Q OBP  
9 Kealan Steba 5,53     5,53 Q 5,67  
11 Youri van der Linden X 5,31 5,22 5,31 q 5,6  
33 Siebe van der Weerden X 4,36 X 4,36   4,58  
                 
  Meisjes Junior C1 – 60 m              
                 
  Naam Resultaat Q OBP        
69 Nina Kaposi 10,1   9,75        
                 
  Meisjes Junior C1 – Kogelstoten            
                 
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat Q OBP
35 Nina Kaposi 3kg 7,14 6,09 7,08 7,14   7,6
                 
  Meisjes Junior C2 – Kogelstoten            
                 
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat Q OBP
2 Renske Van der Maas 3kg 11,31 11,31 Q 11,51
8 Loïcq Koutstaal 3kg X 10,45 X 10,45 q 10,73
                 
  Meisjes Junior C2 – Kogelstoten finale          
                 
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP  
2 Renske Van der Maas 3kg 11,79 11,58 11,48 11,79 11,31  
9 Loïcq Koutstaal 3kg 9,92 9,84 8,54 9,92 10,45  
                 
Meisjes Junior C2 – Polsstokhoogspringen            
                 
  Naam 2.50 2.60 2.70 2.80 Resultaat OBP  
4 Renske Van der Maas O O O XXX 2,70 2,9  
                 
  Jongens Junior C1 – 60 meter        
             
  Naam Resultaat Q OBP    
27 Roan Snel  9,02   8,83    
             
  Jongens Junior C2 – Verspringen finale      
             
  Naam P1 P2 P3 Resultaat OBP
  Kealan Steba  X X X NM 5,53
  Youri van der Linden  X X X NM 5,31
             
  Meisjes Junior C1 – 60 meter        
             
  Naam Resultaat Q OBP    
69 Nina Kaposi  10,1   9,75    
             
  Meisjes Junior C2 – Verspringen          
               
  Naam P1 P2 P3 Resultaat Q OBP
5 Renske Van der Maas  4,7 4,87   4,87   5,27
23 Anna Bilstra  X X 4,3 4,3   4,41
27 Kate Nijs  X 4,25 3,84 4,25   4,5
               
  Jongens Junior C2 – 60 meter          
               
  Naam Resultaat Q OBP      
32 Siebe van der Weerden  8,74   14,34      
               
  Jongens Junior C2 – Kogelstoten          
               
               
  Naam Gewicht Resultaat OBP      
13 Siebe van der Weerden  4kg 8,63 8      
               
  Jongens Junior C1 – Kogelstoten finale                
                       
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP        
1 Yuri Scholte  4kg 14,08 14,65 14,57 14,65 CR
12,74        
                       
                       
  Jongens Junior C2 – Kogelstoten                  
                       
  Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP  
15 Siebe van der Weerden  4kg 8,63 8,26 8,85       8,85 8  
                       
  Jongens Junior C2 – Polsstokhoogspringen                
                       
                       
  Naam 2.95 3.00 3.05 3.10 3.20 3.35 3.45 3.55 3.65 Resultaat
1 Thimo Gisius  O O O O XXX 3,55
6 Nout Van der Schoot  XXO O XO XXr           3,05
                       
  Meisjes Junior C2 – Verspringen finale                
                       
  Naam P1 P2 P3 Resultaat OBP          
3 Renske Van der Maas  4,9 5,07 X 5,07 4,87          
                       
  Jongens Junior C2 – 800 meter                  
                       
  Naam Resultaat OBP                
3 Joost Peper  02:06,3 02:04,7                
                       
Back To Top