Het was prima loopweer op 27 september, droog en niet al te warm. Dat was te merken aan de opkomst, ongeveer 200 deelnemers. 44 deelnemers liepen met een Tag om de gelopen tijd te laten vastleggen.
Nadat de vrijwilligers een omgevallen boom hadden verwijderd was het parcours piekfijn in orde. We konden de vaste routes weer ongewijzigd gebruiken: een ronde van 3,5 km voor de hardlopers, die 1, 2 of 3 keer gelopen kon worden, en een route voor de nordiccers/sportief wandelaars van ruim 6 km.
Paul Maas verzorgde de warming-up, waarna om 09:30 uur gestart kon worden. De loop verliep zonder incidenten en de EHBO-ers hadden dan ook een rustige dag. Halverwege kwam de (grote) Basisgroep ook nog even langs, en we zien al uit naar hun deelname tijdens de Sinterklaasloop.
Na afloop kon iedereen mandarijntjes uit de mand pakken, Vanaf 10:00 uur kwamen de eerste deelnemers weer binnen en ontstond er een gezellige drukte.
Rond 11.00 uur was ook de laatste deelnemer gefinisht en kon het evenement worden afgesloten.
Alle vrijwilligers en deelnemers bedankt voor jullie komst en enthousiasme.
De uislagen: Uitslagenlijst_Herfstloop_2025
Zie hier de mooie foto’s van Ruud van der woude: https://gac.smugmug.com/Recreatiesport/Herfstloop-2025
Jan Willem Scherrenburg (Coördinator loopjes)
