skip to Main Content

Weerwijzer:

Avondtraining afgelast voor de recreatie loopsport. Evening training cancelled for recreational running

Jongens Pupil A1 – Meerkamp
Naam60m1000mKogelVerPunten totaal
1Thijmen van Wijchen9,6603:10,18,584,052329
3Florian van Wijchen9,603:19,27,634,122236
7Joep Deiman9,4803:52,57,733,651968
16Yuri Scholte10,1104:27,19,763,331754
23Jimi Cramer10,1404:25,66,683,51626
Estafette TeamVerenigingCategorieLedenTijdPunten
3GAC JPA1GAC HilversumJPA1436,18606
Jongens Pupil A2 – Meerkamp
Naam60m1000mVortexHoogPunten totaal
2Thimo Gisius9,1703:30,640,171,352345
7Youri van der Linden9,0803:45,429,711,352163
9Nout van der Schoot9,703:36,838,251,252124
13Boudewijn van den Haak9,6603:56,841,251,252051
25Kealan Steba9,8704:15,531,61,21794
Estafette TeamVerenigingCategorieLedenTijdPunten
1GAC JPA2GAC HilversumJPA2434,43690
Jongens Pupil B – Meerkamp
Naam40m1000mKogelVerPunten totaal
14Olivier van Luttervelt7,5703:56,85,513,171592
15Robin van den Berg7,1903:59,84,973,031589
19Melle van der Meer7,4204:13,56,882,751545
20Laurens Bijlard7,503:48,84,253,061537
29Tim Bultman7,8804:37,66,12,651297
Estafette TeamVerenigingCategorieLedenTijdPunten
5GAC JPB team 1GAC HilversumJPB427,67480
Jongens Pupil C – Meerkamp
Naam40m600mVortexVerPunten totaal
6Emmanuel Kwofie7,1602:16,321,683,181577
8Hidde Oldenhof7,4702:20,624,033,211516
9Arsh Sahu7,3602:20,921,783,061475
10Jip ter Smitten7,4102:24,219,513,371470
12Quinten Gisius7,6402:24,424,063,11431
Estafette TeamVerenigingCategorieLedenTijdPunten
1GAC JPC team 1GAC HilversumJPC428,34495
Jongens Pupil D – Meerkamp
Naam40m600mVortexVerPunten totaal
12Pieke van der Blom8,2502:30,419,432,311061
14Max Schot8,5602:35,020,512,17970
19Mees Moen8,702:41,715,592,25850
22Bodhi Weemaes8,1DNS13,432,51777
23Otis Cramer8,702:55,912,892,48770
Meisjes Pupil A1 – Meerkamp
Naam60m1000mKogelVerPunten totaal
16Cheyenne van den Bos10,2104:01,05,672,981555
21Maaike van Klei10,104:39,46,773,091503
25Merle Brocks10,4104:01,64,492,941436
30Fay Janssen10,8604:20,45,543,141403
32Mees Millenaar10,504:35,54,633,091323
Estafette TeamVerenigingCategorieLedenTijdPunten
4GAC MPA1 Team 1GAC HilversumMPA1438,48509
Meisjes Pupil B – Meerkamp
Naam40m1000mKogelVerPunten totaal
1Orla White6,9303:36,84,683,391820
12Annemette Hommema7,2104:16,55,033,281564
22Franca Koutstaal7,9504:17,55,2731380
24Joëlle van Wilsum7,704:32,34,753,151361
27Liv Marshall7,904:11,94,582,661297
Estafette TeamVerenigingCategorieLedenTijdPunten
4GAC MPBGAC HilversumMPB427,21555
Meisjes Pupil C – Meerkamp
Naam40m600mVortexVerPunten totaal
9Dille de Gooijer7,702:29,016,562,911243
16Hanne Cents7,5902:26,38,322,751101
26Saar Gnodde8,0602:35,28,762,62939
31Isabelle Harms8,5102:49,113,22,36816
33Olivia Huijzer8,03DNF11,442,59769
Estafette TeamVerenigingCategorieLedenTijdPunten
5GACH MPC Team 1GAC HilversumMPC430,4386
Meisjes Pupil D – Meerkamp
Naam40m600mVortexVerPunten totaal
8Sofie Walstra7,9602:24,38,222,42983
10Lianne Cornelissen8,2402:29,810,622,26912
12Igoné van Nunen7,9702:47,17,452,68863
17Eline Dijkstra8,2102:46,78,422,5812
19Iris Drupsteen8,6102:45,79,082,36743
Back To Top
X