skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen waarschuwing

Jongens A-atletiek – Meerkamp
Naam 100m 400m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Charles Roberts 15,42 01:33,0 10,27 10,71 3,78 566
2 John Pablo Bartelink 19,57 01:45,0 3,49 6,1 2,56 0
Jongens Pupil A1 – Meerkamp
Naam 60m 1000m Kogel Vortex Hoog Ver Punten totaal
1 Florian van Wijchen 9,29 03:22,8 7,6 40,02 1,2 4,2 3318
2 Thijmen van Wijchen 9,48 03:22,5 8,65 40,13 1,2 4,04 3313
3 Melle de Lange 9,45 03:49,4 5,73 33,4 1,2 4,02 2917
4 Joep Deiman 9,47 03:50,8 6,2 34,43 1,05 3,94 2821
5 Jimi Cramer 9,79 04:02,2 6,31 29,45 1,2 3,71 2727
6 Yuri Scholte 10 04:32,2 9,37 31,52 1,2 3,53 2722
7 Roan Snel 10,38 04:11,5 5,66 28,58 1,2 3,76 2556
8 Mika Strubbe 10,1 04:06,1 6,24 26,09 1,2 3,35 2545
9 Luuk Buwalda 10,2 04:07,4 5,13 22,42 1,25 3,46 2465
10 Luke van den Berg 10,52 03:57,0 5,21 25,32 1,15 3,25 2394
11 Gavin Hulsman 9,91 04:08,6 5,44 25,66 1,05 3,25 2376
12 Valentijn de Jonge 10,58 04:12,3 5,67 19,21 1,25 3,24 2336
13 Rick van Harn 10,36 03:57,3 4,88 19,37 1 3,29 2213
14 Daniel Krasnozhon 10,23 03:55,9 4,5 23,01 0,95 2,85 2136
15 Tim Mackaaij 10,22 04:12,6 4,45 22,43 1 2,96 2108
16 Kyano Weemaes 10,55 04:19,0 5,57 17,51 1 3,23 2094
17 Tom Brekelmans 11,66 04:54,6 5,68 20,22 1 2,89 1805
18 Flint Woolfitt 11,22 DNF 5,28 25,75 1 3,16 1756
19 Bento Vieira Eikhoudt 10,67 04:26,0 4,07 9,47 0,85 3,03 1657
20 Victor Jan Verweij 11,46 04:55,8 4,51 21,32 0,85 2,65 1602
21 Tobias Groen 11,14 04:28,7 3,57 5,45 0,85 2,67 1381
22 Marouan Charkaoui DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
22 Daan Hoppenbrouwers DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
Jongens Pupil A2 – Meerkamp
Naam 60m 1000m Kogel Vortex Hoog Ver Punten totaal
1 Thimo Gisius 9,19 03:30,1 8,23 36,77 1,3 4,47 3417
2 Youri van der Linden 9,01 03:34,8 7,82 28,18 1,4 4,57 3405
3 Nout van der Schoot 9,37 03:38,2 8,12 39,65 1,3 4,14 3293
4 Boudewijn van den Haak 9,48 03:45,9 8,51 45,14 1,25 3,98 3238
5 Alex Spieker 10,01 03:55,5 7,73 32,69 1,3 3,8 2933
6 Kealan Steba 9,66 04:15,3 9,65 27,45 1,25 3,87 2916
7 Wijnand Ubbens 10,03 04:30,6 6,95 27,26 1,3 3,57 2626
8 Kane van Verseveld 9,59 03:53,0 5,43 23,24 1,05 3,87 2596
9 David Spieker 9,87 03:51,2 5,37 15,03 1,2 3,77 2526
10 Siebe van der Weerden 10,36 03:58,3 7,56 25,55 1 3,25 2446
11 Mylo Noordanus 9,79 04:32,2 5,85 24,31 1,1 3,55 2405
12 Thomar Neidig 10,52 03:47,1 5,93 20,5 1,05 3,21 2347
13 Siebren Verra 10,69 04:01,0 5,6 22,13 1,1 3,37 2325
14 Abel Schuurman 11,09 03:51,6 6,45 20,94 1,1 3,21 2324
15 Thymen Moen 10,11 04:20,8 6,51 18,4 1 3,55 2285
16 Liam Brouwer 10,7 04:37,9 6,56 27,69 1,1 3,29 2283
17 Peb van Rooy 10,89 04:03,0 5,73 23,82 1,05 3,17 2242
18 Sam de Bock 10,26 04:23,3 5,36 20,97 1,05 3,09 2163
19 Felipe Verdonschot 10,7 04:33,1 5,7 17,78 1,1 3,41 2140
20 Finn Schemkes 10,94 04:16,5 5,26 19,68 0,95 2,63 1909
21 Felix Cockwell DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
Jongens Pupil B – Meerkamp
Naam 40m 1000m Kogel Vortex Hoog Ver Punten totaal
1 Frits Nijs 6,78 03:55,7 5,99 35,87 1,1 3,74 2833
2 Melle van der Meer 7,31 03:58,6 7 24,72 1,1 3,52 2591
3 Mees de Jong 7,04 04:00,5 5,22 27,31 0,9 3,42 2394
4 Robin van den Berg 7,11 04:00,9 5,21 23,44 1 3,1 2336
5 Laurens Bijlard 7,4 03:53,6 4,15 23,22 0,75 3,42 2117
6 Merijn Senster 7,72 04:15,0 4,25 25,56 1,05 2,78 2086
7 Tim Bultman 7,98 04:34,8 5,91 20,06 0,95 2,8 1932
8 Derek Truijens 7,82 04:24,7 5,03 14,21 1 2,91 1910
9 Quint van der Knaap 7,96 04:04,9 4,04 17,54 0,95 2,65 1865
10 Joep Wilhelmus 7,89 04:28,5 4 20,23 1 2,68 1855
11 Imre Oostenbrug 7,48 04:05,3 4,38 11,38 0,8 2,94 1821
12 Ryan Romein 7,66 04:50,8 5,06 16,47 0,95 2,65 1795
13 Stan de Vries 8,07 04:21,2 3,59 17,66 1 2,72 1791
14 Rens Ouwehand 8,53 04:48,8 4,82 21,31 1 2,6 1739
15 Stijn van der Gugten 8,49 04:23,2 4,71 14,92 0,95 2,62 1703
16 Simon Renaud 8,05 04:36,4 3,94 15,96 1 2,41 1676
17 Jimmy van Rongen 8 04:51,5 4,4 13,84 0,95 2,7 1655
18 Olivier van Luttervelt 7,58 DNS 5,24 26,17 NM 3,11 1529
19 Mark Antoons 7,65 07:12,6 4,15 12,48 1 2,5 1460
20 Oscar Breunesse 8,67 04:44,6 3,54 18,64 0,75 2,4 1375
21 Luca van den Tol 8,17 DNF 2,8 13,6 0,75 2,57 1110
22 Marnix Mooij 7,72 DNS 3,6 DNS 0,85 DNS 877
Jongens Pupil C – Meerkamp
Naam 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Emmanuel Kwofie 7,12 02:11,1 18,1 3,54 1653
2 Hidde Oldenhof 7,3 02:13,3 26,56 2,91 1583
3 Jip ter Smitten 7,44 02:18,3 24,46 3,3 1563
4 Arsh Sahu 7,39 02:19,3 21,32 3,18 1500
5 Ole Vuur 7,46 02:32,5 24,82 2,76 1348
6 Quinten Gisius 7,87 02:28,5 24,15 2,99 1338
7 Mees de Vries 7,72 02:32,1 23,72 2,76 1288
8 Abhav Sahu 7,89 02:35,6 16,23 2,88 1152
9 Lou de Vries 8,3 02:22,7 16,62 2,55 1118
10 Donato Russo 7,94 02:32,7 11,49 2,67 1040
11 Ties Tentij 8,03 02:32,4 15,67 2,35 1035
12 Peter Kliphuis 8,5 02:39,8 19,19 2,49 992
13 Thijmen Dijkstra 8,17 02:38,1 12,13 2,64 972
14 Mika Kelder 8,24 02:45,6 11,22 2,66 901
15 Stijn van Harn 8,24 02:38,2 8,39 2,6 877
16 Fedde Veldmeijer 8,29 02:44,3 8,31 2,48 806
17 Mats-Bjorn de Groot 8,16 DNF 16,08 2,3 768
18 Teun Pauwels DNS 02:42,3 17,3 2,63 699
19 Caed Steba 8,59 02:50,2 7,45 1,91 594
20 Sam Kolpa 8,57 03:00,9 6,65 2,25 590
Jongens Pupil E – Meerkamp
Naam 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Madé Oldenhof 7,98 02:39,0 11,92 2,26 917
2 Noud de Vries 8,55 02:55,0 9,4 1,91 616
3 Casper Snel 9,35 02:48,1 10,92 1,96 585
4 Sepp Veldmeijer 9,11 03:01,2 9,17 1,96 513
5 Job Galenkamp 9,24 02:50,0 6,01 2 489
6 Roman Senster 8,62 03:07,2 5,41 1,87 445
7 Aron Reus 9,42 03:09,1 6,11 2,08 390
8 Jop Breedveld 9,45 03:16,0 6,34 2,18 382
9 Jonah Marshall 9,82 03:17,3 10,64 1,87 365
10 Bram Hagendoorn 9,38 DNS 7,97 1,76 339
11 Ate Truijens 9,89 03:06,0 5,3 1,75 262
12 Bouke van der Weerden 9,99 03:15,0 8,16 1,51 233
13 Hidde Casteleijn 9,95 03:23,6 6,58 1,68 223
14 Kian de Rijke 10,11 DNS 5,42 1,8 200
15 Wessel Hessing 10,42 03:12,7 4,56 1,38 87
16 Fabian Koutstaal 12,77 DNS 2,24 1,15 0
Jongens Pupil Mini – Meerkamp
Naam 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Max Schot 8,35 02:27,6 18,85 2,49 1093
2 Bodhi Weemaes 7,71 02:35,0 14,27 2,36 1052
3 Pieke van der Blom 8,53 02:29,5 18,03 2,47 1036
4 Eelco Mooij 8,41 02:43,0 12,15 2,28 832
5 Geertjan van de Wetering 8,52 02:45,8 10,93 2,34 788
6 Mees Moen 8,84 02:48,6 13,49 2,2 744
7 Otis Cramer 8,78 02:50,5 12,12 2,29 735
8 Otto Karsijns 9,01 02:51,0 7,83 2,28 613
9 Matthias Kammer 8,35 DNS 17,96 DNS 589
10 Logan Yon Smit 8,79 03:04,1 7,22 1,9 487
11 Lars Bitter 8,92 03:06,6 5,88 2,11 466
12 Julius Doelman 8,89 03:15,7 4,29 1,94 351
13 Quinten van Schaik 11,95 03:44,2 7,44 1,83 182
Meisjes A-atletiek – Meerkamp
Naam 100m 400m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Marenne Jansen 28,58 01:55,6 5,31 9,81 2,4 357
2 Eva Kok 20,72 02:00,1 5,39 6,25 1,44 239
3 Rianne van Zomeren 31,32 DNF 4,01 9,97 1,4 232
4 Emilia Maduro 24,27 02:29,7 4,19 8,14 2,28 190
5 Noraly Defize 34,17 03:17,9 3,38 9,17 1,6 136
6 Esra Moll 29,35 03:50,6 2,45 4,03 1,24 0
6 Sarah de Wit 46,14 DNS 2,9 5,13 1,07 0
Meisjes Pupil A1 – Meerkamp
Naam 60m 1000m Kogel Vortex Hoog Ver Punten totaal
1 Jinthe van Loon 9,51 03:58,5 6,05 22,73 1,1 3,78 2633
2 Cheyenne van den Bos 10,05 04:05,6 5,42 19,55 0,95 3,29 2221
3 Fay Janssen 10,44 04:11,2 5,31 18,27 1 3,32 2155
4 Maaike van Klei 10,02 04:32,6 5,25 15,79 1,15 2,96 2127
5 Merle Brocks 10,59 04:08,1 4,46 14,75 1 3,18 2006
6 Mees Millenaar 10,79 04:40,9 4,8 19,8 1,05 2,99 1950
7 Kiki Spier 10,42 04:31,2 3,93 12,61 1 3,24 1871
8 Nina Kaposi 11,37 04:47,0 4,93 21,28 0,95 2,95 1804
9 Lotte Erkels 11 04:38,1 3,35 17,12 1 2,74 1696
10 Tara van Vliet 10,43 04:44,0 4,6 10,5 0,9 2,8 1673
11 Zoë Faber 11,56 04:36,4 3,68 14,85 1 2,79 1637
12 Isabella de Bruin 10,93 04:19,0 3,91 15,16 0,85 2,46 1627
13 Sienna van Arkel 11,51 04:41,1 3,18 11,33 0,9 2,58 1407
14 Regina Ubbens 11,13 DNS DNS DNS 1 3,1 1002
15 Anna Steeman 11,25 DNS DNS DNS 0,9 2,4 774
16 Hente Glas DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
16 Ilse Klievink DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
16 Katherine Quinton DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
16 Rikke Sarphatie DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
16 Bente Verberne DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
Meisjes Pupil A2 – Meerkamp
Naam 60m 1000m Kogel Vortex Hoog Ver Punten totaal
1 Carmen van Soest 10,01 04:09,9 8,17 32,04 1,2 3,75 2799
2 Kate Nijs 9,83 03:47,9 6,49 25,44 1,2 3,72 2758
3 Loïcq Koutstaal 9,94 04:08,6 7,15 24 1,05 3,75 2554
4 Anna Bilstra 10,12 03:48,1 5,38 19,83 1,15 3,51 2488
5 Anouk Lucassen 10,13 04:34,9 6,23 16,17 1,1 3,5 2241
6 Marijn van der Kroon 9,71 04:13,2 5,17 14,36 1,1 3,15 2227
7 Fay Spier 9,76 04:04,8 4,54 11,9 1,1 3,38 2216
8 Eva Spreuwenberg 10,29 04:21,1 5,19 18,8 1,1 3,2 2184
9 Nora Oosterling 10,18 04:03,8 5,33 14,7 1 3,32 2172
10 Sophie Harms 10,76 04:43,3 5,27 19,31 1,2 3,42 2166
11 Ilana Hoek 10,58 04:23,9 5,69 15,46 1,1 3,45 2164
12 Eloe Blankevoort 10,4 04:16,3 5,02 12,4 1,15 3,37 2145
13 Evie Jurgens 11,02 04:12,7 5,61 18,02 1,1 3,18 2133
14 Annephine Slütter 10,09 04:00,7 4,54 10,95 1 3,52 2119
15 Brechtje Hoekstra 10,66 04:56,8 6,04 19,13 1,05 3,12 2011
16 Daantje Bosman 10,73 04:30,1 4,25 12,22 1 3,26 1853
17 Bente van Delft 11,61 05:03,3 4,89 17,44 1,1 3,14 1815
18 Anouk van Wieringen 10,83 04:45,4 4,25 11,54 1,1 2,9 1775
19 Jente Meertens 11,31 04:15,2 4,09 10,11 0,95 3 1701
20 Sammy Jo Jonkers 10,28 04:30,7 4,88 12,11 DNS 3,31 1625
21 Anouk Dekker 10,45 04:28,7 4,11 14,28 DNS 3,27 1584
22 Noor Ghalibe 11,7 05:18,4 4,42 12,76 0,95 2,66 1447
23 Nora Ramkisoen 12,32 04:25,1 3,66 9,81 0,95 2,57 1425
24 Fleur Kromhout van der Meer 11,62 06:37,2 6,32 11,14 0,7 2,17 1139
25 Kyara Spillane DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
Meisjes Pupil B – Meerkamp
Naam 40m 1000m Kogel Vortex Hoog Ver Punten totaal
1 Orla White 7,05 03:42,3 4,69 20,49 1,05 3,52 2492
2 Annemette Hommema 7,05 04:21,6 4,32 17,23 1 3,3 2149
3 Franca Koutstaal 7,57 04:12,3 5,17 20,65 0,95 3,01 2100
4 Ariane Gnodde 7,97 04:29,5 4,36 14,28 1,05 3,12 1899
5 Hanna Karsijns 7,85 04:08,3 3,49 12,64 0,9 3,08 1794
6 Liv Marshall 8,07 04:28,3 4,07 20,07 0,9 2,75 1769
7 Julia Wouda 8,29 04:17,9 4,09 9,74 1,05 2,92 1749
8 Frida Larsson 8,09 04:15,0 3,61 8,82 1,05 2,74 1702
9 Tara Miedema 7,41 04:42,2 4,16 10,6 0,95 2,48 1673
10 Amy van Gameren 8,06 04:48,7 4,73 12,8 0,95 2,71 1662
11 Aafke Oostveen 8,03 05:05,6 3,95 16,94 0,95 2,88 1659
12 Isolde Schwencke 8,08 04:56,8 4,18 13,78 0,9 2,69 1568
13 Maud van der Meer 8,59 04:17,6 3,41 12,49 0,9 2,62 1534
14 Jasmijn Edelbroek 7,7 DNS 4,2 20,36 1,2 DNS 1507
15 Ruby O’Hora 7,89 04:31,8 2,87 6,77 0,8 2,81 1392
16 Julia Wahlen 8,25 04:46,2 3,07 10,01 0,9 2,55 1390
17 Julie van den Berg 8,37 04:52,9 3,35 10,98 0,85 2,2 1284
18 Valerie van Wieringen 8,19 04:58,4 3,16 7,15 0,9 2,3 1255
19 Phileine Obèr 8,77 05:13,1 4,55 9,29 0,75 2,45 1199
20 Siënna de Gooijer 8,35 05:13,0 2,92 8,94 0,8 2,48 1169
21 Roos van Schijndel 7,79 DNS 3,33 14,16 0,95 DNS 1144
22 Elena Mangnus 8,01 DNS 4,02 DNS 0,95 DNS 933
23 Ava van Rooy 8,34 DNS DNS DNS 0,7 DNS 425
24 Joëlle van Wilsum DNS DNS DNS DNS 1 DNS 342
Meisjes Pupil C – Meerkamp
Naam 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Dille de Gooijer 7,63 02:23,2 15,75 2,95 1294
2 Laura Vroon 8,19 02:29,7 11,68 2,8 1049
3 Saar Gnodde 7,94 02:30,6 8,34 2,6 978
4 Meis Ottenheijm 8,5 02:29,1 9 2,64 920
5 Isabelle Harms 8,14 02:49,6 13,52 2,57 917
6 Febe Nap 7,83 02:35,9 6,92 2,43 893
7 Melia Hulsman 7,91 02:43,9 10,11 2,32 877
8 Olivia Huijzer 8,1 02:51,8 9,96 2,64 861
9 Elise de Jong 8,39 02:44,5 10,29 2,54 843
10 Olivia Zwier 8,71 02:48,8 10,72 2,5 771
11 Nout Slütter 8,48 02:23,3 5,64 1,99 758
12 Jasmijn de Jonge 8,26 02:39,7 4,45 2,53 752
13 Mille Heylen 8,93 02:52,6 14,32 2,24 732
14 Isa Gerrits 8,17 02:45,0 5,8 2,3 726
15 Jacintha van Beusekom 8,63 02:47,8 7,06 2,52 715
16 Jasmijn Eindhoven 8,71 02:51,1 6,78 2,34 641
17 Quahneah van den Bos 8,6 02:53,0 5,64 2,22 594
18 Kim Kooistra 9,13 02:58,3 9,88 2,2 586
19 Myrthe Bijlsma 9,01 02:47,9 5,85 2,25 577
20 Fien Vriesen 8,3 DNF 4,97 2,55 572
21 Tessa Oostveen 9,57 03:01,9 8,48 2,04 453
22 Elin O’Hora 9,58 02:56,7 5,13 2,22 431
Meisjes Pupil E – Meerkamp
Naam 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Mila White 9,35 02:48,5 8,86 2,21 591
2 Ana-Sofia Huijzer 9,16 03:20,8 7,14 2,2 435
3 Marthe van der Heijden 9,66 03:12,5 5,59 2,02 321
4 Emma Yon Smit 9,54 03:17,4 5,14 1,81 260
5 Tirza van den Berg 9,72 03:19,3 4,83 1,7 207
6 Femke Dijkstra 10,16 03:28,8 4,48 1,68 145
7 Oona Flink 10,54 03:24,8 4,83 1,57 94
Meisjes Pupil Mini – Meerkamp
Naam 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Sofie Walstra 7,89 02:25,6 9,16 2,41 1002
2 Lianne Cornelissen 8,04 02:29,9 6,26 2,59 915
3 Eline Dijkstra 8,01 02:53,1 11,79 2,44 864
4 Igoné van Nunen 8,07 02:52,2 5,23 2,71 768
5 Sara Wahlen 8,35 03:01,1 7,76 2,3 658
6 Isolde Roelofsen 8,71 02:44,7 7,62 1,98 625
7 Fien van der Duin 8,81 02:56,6 7,36 2,23 590
8 Evi Miedema 8,61 03:11,0 8,56 1,99 529
9 Iris Drupsteen 8,89 03:00,3 5,78 2,18 511
10 Lobke van Duren 9,42 03:07,1 10,24 2,01 477
11 Feline Puijk Hoeben 9,52 03:14,1 6,86 1,86 331
Dit bericht heeft 0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top
X