skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen beperkingen.

Hilversum, 5 juni 2021

Jongens Junior C – 150 meter

 
  Naam   OBP
1  Tibbe Teeuwen 19,45 -0.8 m/s
2  Niels Bitter 20,95 -1.9 m/s 22,27

Jongens Junior C – 200 meter

 
  Naam   OBP
1  Tibbe Teeuwen 26,75 -2.3 m/s 27,55
2  Daniël Westerweel 27,41 -2.3 m/s 29,33

Jongens Junior C – 200 meter horden

 
  Naam   OBP
1  Luce Wijma 35,75 -2.4 m/s  

Jongens Junior C – Speerwerpen

 
  Naam OBP
1  Florian Vriezen 41,13 43,94
2  Niels Bitter 38,68 36,83
3  Philippe Sengers 22,31
4  Daniël Westerweel 22,12  

Jongens Junior C – Verspringen

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6   OBP
1  Florian Vriezen 5,84 6,05 X 5,93 X X 6,05 +3.2 m/s 5,60
2  Tibbe Teeuwen 5,59           5,59 -0.7 m/s
3  Daniël Westerweel 4,86           4,86 +1.3 m/s 4,08
4  Niels Bitter 4,28           4,28 -2.5 m/s 4,60
   Luce Wijma           DNS    

Jongens Junior D – 150 meter

 
  Naam   OBP
1   21,27 -0.8 m/s
2  Joep Deiman 23,08 -1.5 m/s
3  Rikki Vree 23,32 -1.0 m/s 24,62
4  Roan Snel 24,32 -1.0 m/s 24,80
   Jimi Cramer DNS  

Jongens Junior D – 200 meter

 
  Naam   OBP
1  Rikki Vree 31,23 -2.3 m/s 32,83
   Flint Woolfitt DNS   32,83

Jongens Junior D – 200 meter horden

 
# Naam   OBP
1  Youri van der Linden 32,64 -2.4 m/s
2  Kealan Steba 32,79 -2.4 m/s
3  Thijmen van Wijchen 35,81 -2.4 m/s
   Florian van Wijchen DNS  
    DNS  

Jongens Junior D – Speerwerpen

 
  Naam OBP
1  Youri van der Linden 30,85 28,41
2  Liam Brouwer 28,87
3  Nout Van der Schoot 28,43
4  Florian van Wijchen 27,29
5  Thijmen van Wijchen 26,54
6  Kealan Steba 24,88
7  Gavin Hulsman 22,76
8  Melle de Lange 21,92
9  Jimi Cramer 21,64
10  Wijnand van Gulik 21,35 20,75
11   20,16
12  Tom Brekelmans 17,10 14,86
13  Luke van den Berg 16,00 11,68

Jongens Junior D – Verspringen

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6   OBP
1  Kealan Steba 4,97           4,97 -2.1 m/s
2   4,44           4,44 -1.4 m/s
3  Florian van Wijchen 4,29           4,29 -1.7 m/s
4  Youri van der Linden 4,28           4,28 -1.0 m/s 4,82
6  Jimi Cramer 4,15           4,15 +1.4 m/s
7  Thijmen van Wijchen 4,14           4,14 -2.2 m/s
8  Joep Deiman X 3,95 X 3,76 X 3,59 3,95 +1.7 m/s
9   3,94           3,94 -2.4 m/s
9  Rikki Vree 3,94           3,94 +2.8 m/s 3,50
11  Roan Snel 3,89           3,89 +1.9 m/s
12  Melle de Lange 3,83           3,83 +3.3 m/s
   Flint Woolfitt           DNS   3,49
5  Wijnand van Gulik             4,17 +2.7 m/s 4,04

Jongens Specials Junioren – 600 meter

 
  Naam OBP
1  Thomas Dissevelt 2:05,46
2  Jeremy van Werkhoven 3:02,02
   Charles Roberts DNS
    DNS

Senioren Mannen – 150 meter

 
  Naam   OBP
1  Daniel Van Diest 20,91 -0.8 m/s

Senioren Mannen – 200 meter

 
  Naam   OBP
1  Youri Fransen 22,61 -2.2 m/s 22,60
2  Calum McWilliam 22,82 -2.2 m/s 22,10
4  Daniel Van Diest 28,24 -1.9 m/s 27,00

Senioren Mannen – 200 meter

 
  Naam   OBP
3  Wessel Terpstra (BAV) 25,80 -1.9 m/s 25,99

Senioren Mannen – 200 meter horden

 
  Naam   OBP
1  Wessel Terpstra (BAV) 31,87 -1.2 m/s 31,00

Senioren Mannen – Speerwerpen

 
  Naam OBP
   Tom Dankers DNS  

Senioren Mannen – Speerwerpen

 
  Naam OBP
1  Wessel Terpstra (BAV) 33,38 33,63

Senioren Mannen – Verspringen

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6   OBP
1  Youri Fransen 6,79 X 6,58 X X X 6,79 +4.0 m/s
2  Boris Schram 6,61 6,22 6,49 6,11 5,81 6,61 +2.0 m/s

U18 Mannen – 150 meter

 
  Naam   OBP
1  Jorik Bokelman 17,68 -2.1 m/s 18,00
2  Ryan Andela 18,61 -2.1 m/s 19,27
3  Laurens Lucassen 18,80 -2.1 m/s 17,99
4  Bram Raes 21,73 -1.9 m/s 22,26

U18 Mannen – 200 meter

 
  Naam   OBP
1  Jorik Bokelman 23,35 -2.2 m/s 23,50
2  Jari Van der Voorn 24,06 -2.2 m/s 23,72
3  Laurens Lucassen 24,88 -1.9 m/s 24,92
4  Ryan Andela 25,06 -1.9 m/s 25,00
5  Tijmen van der Bij 25,41 -1.9 m/s 25,76
6  Mees Sengers 28,03 -1.0 m/s

U18 Mannen – 200 meter horden

 
  Naam   OBP
1  Thijs Karreman 31,00 -1.2 m/s 30,75

U18 Mannen – Speerwerpen

 
  Naam OBP
1  Rick van der Meer 44,65



U18 Mannen – Verspringen

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6   OBP
1  Rick van der Meer 6,45 6,09 6,03 5,81 4,67 6,45 +1.6 m/s
   Thijs Karreman           DNS  
   Mees Sengers           DNS  

U20 Mannen – 150 meter

 
  Naam   OBP
1   19,11 -2.1 m/s 19,00

U20 Mannen – 200 meter

 
  Naam   OBP
1  Laurens Jordense 23,37 -2.2 m/s 23,38
2  Miro van Wieringen 24,40 -2.2 m/s 24,20
3   25,85 -1.9 m/s 25,00

U20 Mannen – 200 meter horden

 
  Naam   OBP
1  Kris Andriessen 29,39 -1.2 m/s 31,50
   Miro van Wieringen DNS   31,00

U20 Mannen – Speerwerpen

 
  Naam OBP
1  Luc Blank 42,48
2  Niels de Boer 34,87 37,49

Meisjes Junior C – 150 meter

 
  Naam   OBP
1   20,32 -2.1 m/s 20,37
2  Elisha Kwofie 21,17 -1.5 m/s 21,95
3  Florien van Kesteren 21,74 -1.5 m/s 22,03
4  Channa Posthumus 21,75 -1.7 m/s 23,20
5  Ivanka Majoor 22,32 -1.5 m/s 21,95
6  Anna van Soest 22,60 -1.7 m/s 23,57
7  Paula Kliphuis 22,86 -1.9 m/s 22,86
8  Inte van Kralingen 23,22 -1.7 m/s 23,93
9  Florencia Paasman 23,51 -1.7 m/s 24,29

Meisjes Junior C – 200 meter

 
  Naam   OBP
1  Maud Vreekamp 28,69 -2.3 m/s 28,30

Meisjes Junior C – 200 meter horden

 
  Naam   OBP
1  Andrea Stojanovic 32,24 -2.5 m/s 32,00
2  Tess Janssen 33,89 -2.5 m/s 34,00
3  Julia Velt 34,02 -2.5 m/s 33,75
4  Janneke Wattel 35,76 -1.9 m/s 36,00
5  Paula Kliphuis 37,69 -1.9 m/s 35,00
6  Nikki de Bree 39,07 -1.9 m/s 37,00

Meisjes Junior C – Speerwerpen

 
  Naam OBP
1   31,60 31,95
2  Iris Mackaaij 31,38
3  Florien van Kesteren 27,95
4  Inte van Kralingen 27,10
5  Anna van Soest 26,11 24,39
6  Paula Kliphuis 22,46
7  Andrea Stojanovic 19,51 21,33
8  Nikki de Bree 17,59 22,79
   Julia Velt DNS



Meisjes Junior C – Verspringen

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6   OBP
1   5,28 5,20 5,02 5,00 5,13 X 5,28 +2.0 m/s 5,05
2  Andrea Stojanovic 4,87           4,87 +1.1 m/s 4,95
3  Elisha Kwofie 4,67           4,67 +1.8 m/s
4  Anna van Soest 4,49           4,49 +1.2 m/s 4,59
5  Tess Janssen 4,39           4,39 -1.9 m/s
6  Janneke Wattel 4,22           4,22 +2.6 m/s 4,17
7  Ivanka Majoor 4,03           4,03 +1.4 m/s
8  Nikki de Bree 3,55           3,55 +1.7 m/s 4,20
9   3,42           3,42 +3.5 m/s 3,57
   Amélie Kooiman           DNS   3,15

Meisjes Junior D – 150 meter

 
  Naam   OBP
1  Renske Van der Maas 20,27 -1.5 m/s 20,92
2  Jinthe van Loon 22,52 -1.5 m/s 22,00
3  Fay Janssen 23,06 -1.9 m/s 22,95
4  Maaike van Klei 24,11 -1.7 m/s 23,30
5  Annephine Slütter 24,35 -1.5 m/s
6  Noah van den Tempel 24,46 -0.8 m/s
7  Loïcq Koutstaal 24,83 -1.0 m/s 25,00
8  Nina Kaposi 25,38 -1.0 m/s 24,80
9  Kiki Spier 27,29 -1.5 m/s
10  Sienna van Arkel 27,68 -1.0 m/s 26,00
    DNS  
   Kate Nijs DNS  

Meisjes Junior D – 200 meter

 
  Naam   OBP
1  Annephine Slütter 32,02 -1.0 m/s
2  Noah van den Tempel 33,17 -1.0 m/s
3  Regina van Gulik 34,84 -1.0 m/s
4  Jasmijn Drupsteen 35,80 -1.0 m/s
5  Kiki Spier 37,03 -1.0 m/s
6  Sienna van Arkel 37,20 -2.3 m/s 37,00

Meisjes Junior D – 200 meter horden

 
  Naam   OBP
1  Anna Bilstra 35,67 -1.9 m/s 34,50
2  Elke Woerdeman 39,71 -1.9 m/s 37,00
3  Maaike van Klei 40,15 -1.1 m/s 39,00
4  Sienna van Arkel 47,26 -1.1 m/s 42,00
5  Kiki Spier 49,10 -1.1 m/s
6   51,39 -1.1 m/s

Meisjes Junior D – Speerwerpen

 
  Naam OBP
1  Renske Van der Maas 26,37 31,45
2  Regina van Gulik 20,35 18,39
3  Nina Kaposi 19,27
4  Anna Steeman 18,66
5  Cheyenne van den Bos 17,53
6  Brechtje Hoekstra 17,12 18,37
7  Kiki Spier 13,71
8  Loïcq Koutstaal 12,58 16,00
9  Tara van Vliet 12,51
10  Sienna van Arkel 11,38 9,54



Meisjes Junior D – Verspringen

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6   OBP
1  Renske Van der Maas 4,78           4,78 -2.2 m/s 4,92
2  Anna Bilstra 3,93           3,93 +3.0 m/s
3  Kate Nijs 3,80           3,80 +0.7 m/s
4  Jinthe van Loon 3,75           3,75 +2.3 m/s
5  Rikke Sarphatie 3,71           3,71 +2.0 m/s
6  Cheyenne van den Bos 3,59           3,59 +2.3 m/s
7  Regina van Gulik 3,58           3,58 +2.8 m/s 3,40
8  Fay Janssen 3,57           3,57 +3.4 m/s
9  Sienna van Arkel 3,45           3,45 +1.3 m/s 2,95
10  Mees Millenaar 3,37           3,37 +1.7 m/s
11  Annephine Slütter 2,71 2,92 2,99 3,15 3,34 3,15 3,34 +1.6 m/s
12  Jasmijn Drupsteen 3,22 3,22 3,31 3,09 3,24 2,27 3,31 +1.7 m/s
13  Kiki Spier 3,24           3,24  
14  Nina Kaposi 3,17           3,17 +1.6 m/s
15  Elke Woerdeman 3,16           3,16 +2.1 m/s
    DNS  

Meisjes Specials Junioren – 600 meter

 
  Naam OBP
1  Marenne Jansen 2:41,35
2  Cathelijne van Riel 3:07,40
3  Marit van der Veen 4:02,27
4  Esra Moll 4:35,73
5  Floor Adriaens 4:37,95
6  Sarah de Wit 5:41,48

Senioren Vrouwen – Speerwerpen

 
  Naam OBP
1  Nele van den Broek 35,88



Senioren Vrouwen – Verspringen

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6   OBP
1  Nele van den Broek X 5,88 5,86 6,04 5,91 5,92 6,04 +2.0 m/s  

U18 Vrouwen – 150 meter

 
  Naam   OBP
1  Lois Doornheim 20,38 -2.1 m/s 20,59
2  Maaike van Kesteren 20,94 -1.5 m/s 21,17
3  Lianne Wuring 21,91 -1.9 m/s 22,34

U18 Vrouwen – Speerwerpen

 
  Naam OBP
1  Meike Bakker 31,13 33,23
2  Lianne Wuring 29,20
3  Tara Zorgdrager 27,69
4  Senne Wijma 25,84 27,51



U18 Vrouwen – Verspringen

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6   OBP
1  Myrte Van der Schoot X 5,88 6,17 X 5,94 6,09 6,17 CR
+1.9 m/s
2  Lois Doornheim 4,90           4,90 -0.9 m/s
3  Meike Bakker 4,37           4,37 +2.7 m/s 4,62
4  Maaike van Kesteren 4,29           4,29 -2.3 m/s
   Senne Wijma           DNS   4,36



U20 Vrouwen – Verspringen

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6   OBP
1  Sarah van Tuijl X 5,62 X 6,19 X X 6,19 +3.0 m/s  

 

 

 

Back To Top
X