skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen beperkingen.

Hilversum, 1 mei 2021

Jongens Junior C – 60 meter

Naam OBP
1  Daniël Westerweel 8,79 -2.5 m/s 8,58

Jongens Junior C – 80 meter

Naam OBP
1  Tibbe Teeuwen 10,64 -1.1 m/s 10,08
2  Niels Bitter 11,40 -1.1 m/s 11,18
3  Daniël Westerweel 11,48 -2.6 m/s 11,32

Jongens Junior C – 100 meter

Naam OBP
1  Florian Vriezen 12,22 -1.8 m/s 12,24
2  Tibbe Teeuwen 12,50 -1.8 m/s 12,47
3  Dylan Eberhard 13,66 -1.8 m/s 13,61

Jongens Junior C – 150 meter

Naam OBP
1  Daniël Westerweel 20,71 -1.0 m/s
2  Boris van Zwam 21,59 -1.0 m/s

Jongens Junior C – 200 meter

Naam OBP
1  Dylan Eberhard 28,70 -3.5 m/s 28,54
2  Luce Wijma 29,12 -3.5 m/s 30,84
3  Boris van Zwam 30,08 -1.3 m/s
4  Sikander Minchin 37,38 -3.5 m/s 33,00

Jongens Junior C – Discuswerpen

Naam OBP
1  Florian Vriezen 40,12 34,82
2  Damian van de Sande 25,82 20,00

Jongens Junior C – Kogelstoten

Naam OBP
1  Florian Vriezen 12,66 10,74
2  Niels Bitter 9,35 10,01

Jongens Junior C – Hoogspringen

Naam OBP
 Luce Wijma DNS

Jongens Junior C – Polsstokhoogspringen

Naam OBP
1  Niels Bitter 2,54 2,50

Jongens Junior C – Verspringen

Naam OBP
1  Tibbe Teeuwen 5,62 +1.9 m/s
2  Niels Bitter 4,32 +3.3 m/s 4,60
3  Daniël Westerweel 4,08 +2.0 m/s 3,87

Jongens Junior D – 60 meter

Naam OBP
1  Yuri Scholte 8,97 -2.5 m/s 8,90
2  Wijnand van Gulik 10,04 -2.2 m/s

Jongens Junior D – 80 meter

Naam OBP
  DNS 11,15

Jongens Junior D – 100 meter

Naam OBP
1  Kealan Steba 14,51 -2.8 m/s 15,23

Jongens Junior D – 80 meter horden

Naam OBP
1   13,00 -0.5 m/s 12,73
2  Youri van der Linden 13,36 -0.5 m/s 12,81
3  Kealan Steba 13,89 -0.5 m/s 13,10

Jongens Junior D – Discuswerpen

Naam OBP
1  Yuri Scholte 38,13 CR
36,66
2  Florian van Wijchen 23,23
3  Thijmen van Wijchen 22,99

Jongens Junior D – Kogelstoten

Naam OBP
1  Yuri Scholte 11,93 11,50
2   10,52 9,64
3  Kealan Steba 9,86 9,27
4  Thijmen van Wijchen 8,56
5  Florian van Wijchen 7,70

Jongens Junior D – Hoogspringen

Naam OBP
 Wijnand van Gulik DNS 1,32
1  Youri van der Linden 1,35 1,52

Jongens Junior D – Hink-stap-springen

Naam OBP
1  Youri van der Linden 9,35 -1.7 m/s 9,18

Jongens Junior D – Polsstokhoogspringen

Naam OBP
1   2,84 2,70
2  Nout Van der Schoot 2,34 2,50
3  Wijnand van Gulik 2,04 2,10

Jongens Junior D – Verspringen

Naam OBP
1  Youri van der Linden 4,61 +3.9 m/s 4,82
2  Florian van Wijchen 4,60 +2.6 m/s
3  Kealan Steba 4,57 +3.2 m/s
4  Nout Van der Schoot 4,46 +2.4 m/s 4,42
5   4,40 +2.4 m/s 4,55
6  Thijmen van Wijchen 4,30 +3.7 m/s
7  Wijnand van Gulik 4,04 +1.3 m/s 3,85

Senioren Mannen – 100 meter

Naam OBP
1  Jurre Wildschut 11,74 -3.2 m/s 11,36

Senioren Mannen – 200 meter

Naam OBP
1  Jurre Wildschut 22,70 -1.4 m/s 23,01

Senioren Mannen – 110 meter horden

Naam OBP
 Youri Fransen DNF

Senioren Mannen – Discuswerpen

Naam OBP
1  Youri Fransen 39,38

Senioren Mannen – Kogelstoten

Naam OBP
1  Youri Fransen 11,90

Senioren Mannen – Verspringen

Naam OBP
1  Boris Schram 6,23 +2.3 m/s

Senioren Mannen – 200 meter

Naam OBP
2  Wessel Terpstra (BAV) 26,07 -2.1 m/s

Senioren Mannen – Discuswerpen

Naam OBP
 Wessel Terpstra (BAV) DNS 30,98

Senioren Mannen – Kogelstoten

Naam OBP
2  Wessel Terpstra 10,70 10,62

Senioren Mannen – Hoogspringen

Naam OBP
1  Wessel Terpstra (BAV) 1,50 1,50

U18 Mannen – 60 meter

Naam OBP
1  Thijs Karreman 8,74 -2.2 m/s 9,46

U18 Mannen – 100 meter

Naam OBP
1  Jari Van der Voorn 11,83 -3.2 m/s 11,79
2  Laurens Lucassen 12,27 -3.2 m/s 11,95
3  Ryan Andela 12,53 -1.8 m/s 12,70
4  Lucas Man 12,67 -3.2 m/s 12,18
5  Wietse Hoekstra 14,42 -1.3 m/s 15,50
 Bram Raes DNS 14,77
 Fons Borninkhof DNS 13,43

U18 Mannen – 150 meter

Naam OBP
1  Thijs Karreman 20,66 -1.4 m/s 13,70

U18 Mannen – 200 meter

Naam OBP
1  Jari Van der Voorn 23,72 -1.4 m/s 24,29
2  Lucas Man 24,77 -1.4 m/s 24,44
3  Thijs Karreman 27,05 -3.5 m/s 27,50
 Laurens Lucassen DNS 24,92
 Fons Borninkhof DNS 27,50

U18 Mannen – 110 meter horden

Naam OBP
1  Rick van der Meer 16,12 -4.0 m/s

U18 Mannen – Discuswerpen

Naam OBP
1  Bas Nolsen 43,40 44,24
2  Ryan Andela 32,16

U18 Mannen – Kogelstoten

Naam OBP
1  Bas Nolsen 14,22 14,18
2  Rick van der Meer 13,40

U18 Mannen – Hoogspringen

Naam OBP
1  Ivar Pijnenburg 1,80 1,75
 Fons Borninkhof DNS 1,65
2  Laurens Mudde 1,45 1,45

U18 Mannen – Hink-stap-springen

Naam OBP
1  Laurens Mudde 10,30 -1.7 m/s 10,26

U18 Mannen – Polsstokhoogspringen

Naam OBP
1  David Vroegindeweij 3,50 3,43
2  Wietse Hoekstra 2,54 2,40

U18 Mannen – Verspringen

Naam OBP
1  Rick van der Meer 6,15 +3.4 m/s
3  Laurens Mudde 5,12 +2.4 m/s 4,39
2  Kaj Van Raalte 5,19 +3.6 m/s

U20 Mannen – 100 meter

Naam OBP
1  Laurens Jordense 12,09 -3.2 m/s 11,76
2  Micha Groen 12,32 -1.8 m/s 12,20
3  Miro van Wieringen 12,33 -3.2 m/s 11,80
4  Duncan Fleming 14,84 -2.8 m/s 14,19
5  Michael Fleming 15,55 -2.8 m/s 15,01

U20 Mannen – 200 meter

Naam OBP
1  Laurens Jordense 23,38 -1.4 m/s 23,68

U20 Mannen – 110 meter horden

Naam OBP
1  Miro van Wieringen 17,30 -4.0 m/s

U20 Mannen – Discuswerpen

Naam OBP
1  Yoram Vriezen 35,72 39,94
2  Micha Groen 30,24
 Duncan Fleming DNS 12,00

U20 Mannen – Kogelstoten

Naam OBP
1  Micha Groen 14,22
2  Yoram Vriezen 13,33 14,15
3  Kris Andriessen 10,24
4  Jonas Elzinga 9,50 9,25
5  Michael Fleming 4,66 6

U20 Mannen – Polsstokhoogspringen

Naam OBP
1  Koen Duikersloot 4,20 4,42
2  Thijmen Hakenkruger 4,00 4,20

U20 Mannen – Verspringen

Naam OBP
1  Yoram Vriezen 7,00 +2.8 m/s 7,04
 Michael Fleming DNS 3,89
 Duncan Fleming DNS 4,51

Meisjes Junior C – 60 meter

Naam OBP
1  Nikki de Bree 9,10 -2.5 m/s 9,12
 Louise de Wit DNS

Meisjes Junior C – 80 meter

Naam OBP
1  Andrea Stojanovic 11,06 -1.1 m/s 10,83
2  Elisha Kwofie 11,31 -1.1 m/s 11,00
3   11,48 -1.1 m/s 11,10
4  Nikki de Bree 11,82 -2.6 m/s 11,65
5  Florien van Kesteren 12,00 -2.6 m/s 11,60
6  Inte van Kralingen 12,79 -2.0 m/s 12,20
  Louise de Wit DNS

Meisjes Junior C – 100 meter

Naam OBP
1  Nikki de Bree 14,95 -2.8 m/s 15,00
 Louise de Wit DNS

Meisjes Junior C – 150 meter

Naam OBP
1  Florien van Kesteren 22,03 -1.4 m/s 22,41
2  Anna van Soest 22,28 -1.0 m/s 23,57
  DNS 20,37

Meisjes Junior C – 200 meter

Naam OBP
1  Julia Velt 29,60 -3.5 m/s 30,81
2  Paula Kliphuis 30,13 -1.3 m/s 33,66
 Inte van Kralingen DNS 33,55

Meisjes Junior C – 80 meter horden

Naam OBP
1  Andrea Stojanovic 13,20 -0.5 m/s 13,19
 Julia Velt DNS

Meisjes Junior C – Discuswerpen

Naam OBP
1  Paula Kliphuis 21,74
2  Julia Velt 19,13
3  Inte van Kralingen 15,18
 Iris Mackaaij DNS

Meisjes Junior C – Kogelstoten

Naam OBP
1   9,60 9,50
2  Elisha Kwofie 9,28
3  Florien van Kesteren 8,36
 Iris Mackaaij DNS

Meisjes Junior C – Polsstokhoogspringen

Naam OBP
1  Paula Kliphuis 2,10

Meisjes Junior C – Verspringen

Naam OBP
1   5,05 +2.8 m/s 4,76
2  Andrea Stojanovic 4,97 +1.7 m/s 4,95
3  Anna van Soest 4,59 +2.9 m/s 3,96
4   3,99 +3.9 m/s 3,61
 Elisha Kwofie DNS

Meisjes Junior D – 60 meter

Naam OBP
1  Noah van den Tempel 10,00 -2.2 m/s 10,10
2  Mees Millenaar 10,28 -2.2 m/s 10,29
3  Esmee Boegschoten 10,43 -2.2 m/s 10,25
4  Anna Steeman 10,87 -2.2 m/s
 Eloe Blankevoort DNS 9,60

Meisjes Junior D – 80 meter

Naam OBP
1  Tara van Vliet 12,77 -2.0 m/s
 Eloe Blankevoort DNS 12,62
 Nina Kaposi DNS 13,24

Meisjes Junior D – 100 meter

Naam OBP
1  Kate Nijs 15,86 -1.3 m/s 15,50
2  Cheyenne van den Bos 16,06 -1.3 m/s 15,79
3  Elke Woerdeman 16,28 -1.3 m/s 16,65
 Eloe Blankevoort DNS 15,35

Meisjes Junior D – 150 meter

Naam OBP
1  Renske Van der Maas 20,92 -1.4 m/s 21,86

Meisjes Junior D – 200 meter

Naam OBP
1  Orla White 30,96 -3.5 m/s

Meisjes Junior D – 60 meter horden

Naam OBP
1  Renske Van der Maas 9,84 -1.2 m/s 9,79
2  Regina van Gulik 14,14 -1.2 m/s
3  Esmee Boegschoten 14,83 -1.2 m/s
4  Merle Brocks 14,84 -1.2 m/s

Meisjes Junior D – Discuswerpen

Naam OBP
1  Brechtje Hoekstra 23,45 22,01
 Nina Kaposi DNS

Meisjes Junior D – Kogelstoten

Naam OBP
1  Renske Van der Maas 12,36 11,95
2  Elke Woerdeman 8,92
3  Brechtje Hoekstra 8,53 7,87
4  Cheyenne van den Bos 8,12
5  Anna Steeman 6,74
 Regina van Gulik DNS
 Nina Kaposi DNS

Meisjes Junior D – Hoogspringen

Naam OBP
1  Merle Brocks 1,20
1  Elke Woerdeman 1,20
3  Mees Millenaar 1,15
4  Regina van Gulik 1,10 1,05
 Kate Nijs

Meisjes Junior D – Hink-stap-springen

Naam OBP
1  Orla White 8,63 -1.0 m/s
2  Cheyenne van den Bos 8,19 -0.4 m/s
2  Kate Nijs 8,19 -1.8 m/s

Meisjes Junior D – Polsstokhoogspringen

Naam OBP
1  Renske Van der Maas 2,64 CR

Meisjes Junior D – Verspringen

Naam OBP
1  Orla White 4,42 +2.9 m/s
2  Regina van Gulik 3,40 +1.2 m/s 2,96
3  Anna Steeman 3,28 +4.4 m/s
 Eloe Blankevoort 3,89

Senioren Vrouwen – Discuswerpen

Naam OBP
1  Moniek Maaswinkel 16,95

Senioren Vrouwen – Hoogspringen

Naam OBP
1  Nele van den Broek 1,65

Senioren Vrouwen – Polsstokhoogspringen

Naam OBP
1  Luca Bos 2,10 2,40

Senioren Vrouwen – Verspringen

Naam OBP
1  Nele van den Broek 5,91 +2.4 m/s

Senioren Vrouwen – 200 meter

Naam OBP
1  Justine Fleming (Asterix) 25,66 -2.1 m/s 25,97

Senioren Vrouwen – Kogelstoten

Naam OBP
1  Justine Fleming (Asterix) 7,11 6,56

Senioren Vrouwen – Hoogspringen

Naam OBP
 Justine Fleming (Asterix) DNS 1,20

Senioren Vrouwen – Polsstokhoogspringen

Naam OBP
 Justine Fleming (Asterix) DNS 2,50

Senioren Vrouwen – Verspringen

Naam OBP
2  Justine Fleming (Asterix) 5,24 +2.4 m/s

U18 Vrouwen – 60 meter

Naam OBP
1  Maaike van Kesteren 9,03 -2.5 m/s 8,89
2  Alexandra Nieburg 9,44 -2.5 m/s 9,13

U18 Vrouwen – 80 meter

Naam OBP
1  Senne Wijma 12,39 -2.6 m/s 12,18
2  Alexandra Nieburg 12,44 -2.6 m/s 12,17

U18 Vrouwen – 100 meter

Naam OBP
1  Maaike van Kesteren 14,35 -2.8 m/s 14,23

U18 Vrouwen – 200 meter

Naam OBP
1  Myrte Van der Schoot 25,42 -2.1 m/s 26,00

U18 Vrouwen – Discuswerpen

Naam OBP
1  Anna Bosch 20,46 24,14

U18 Vrouwen – Kogelstoten

Naam OBP
1  Anna Bosch 10,53 10,40
2  Meike Bakker 10,48 10,69
3  Senne Wijma 9,58 9,56

U18 Vrouwen – Hoogspringen

Naam OBP
1  Meike Bakker 1,45 1,45
2  Maaike van Kesteren 1,35 1,40

U18 Vrouwen – Polsstokhoogspringen

Naam OBP
1  Nora Steeman 2,20 2,22

U18 Vrouwen – Verspringen

Naam OBP
1  Myrte Van der Schoot 6,20 +3.0 m/s
3  Meike Bakker 4,62 +2.8 m/s 4,47
4  Alexandra Nieburg 4,24 +2.8 m/s 3,79
5  Senne Wijma 4,16 +2.5 m/s 4,3

U20 Vrouwen – 200 meter

Naam OBP
1  Sarah van Tuijl 25,49 -2.1 m/s 26,19

U20 Vrouwen – Hoogspringen

Naam OBP
1   Puck Harms 1,70

U20 Vrouwen – Verspringen

Naam OBP
1  Sarah van Tuijl 5,96 +2.0 m/s 5,85
Back To Top
X