skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen weeralarm.

Utrecht, 2 februari 2019

Jongens Junior D1 – 60 meter

Naam 60m Q OBP
2 Niels Bitter  9,19 q 9,23 Toegelaten

 

Jongens Junior D1 – 60 meter finale

Naam 60m_f OBP
4 Niels Bitter  9,32 9,19 Toegelaten

 

Jongens Junior D1 – 60 meter horden

Naam 60mH Q OBP
2 Niels Bitter  11,80 q 11,82 Toegelaten

 

Jongens Junior D1 – 60 meter horden finale

Naam 60mH_f OBP
3 Niels Bitter 11,79 11,80 Toegelaten

 

Jongens Junior D1 – Kogelstoten 3 kilogram

Naam Kogel OBP
4 Niels Bitter  6,95 6,65 Toegelaten

 

Jongens Junior D2 – 60 meter

Naam 60m Q OBP
2 Senne Gisius  8,88 q 8,71 Toegelaten
5 Quin Spieker  9,08 q Toegelaten
6 Robbe Noordanus 9,09 Toegelaten
9 Luce Wijma 9,30 9,30 Toegelaten
10 Ben Roest 9,31 Toegelaten

Jongens Junior D2 – 60 meter finale

Naam 60m_f OBP
1 Senne Gisius  8,77 8,88 Toegelaten
4 Quin Spieker  9,17 9,08 Toegelaten

 

Jongens Junior D2 – 60 meter horden

Naam 60mH Q OBP
1 Senne Gisius 9,93 q 10,24 Toegelaten
3 Luce Wijma 10,69 q 10,85 Toegelaten
9 Ben Roest 11,42 Toegelaten
14 Robbe Noordanus  12,23 Toegelaten

 

Jongens Junior D2 – 60 meter horden finale

Naam 60mH_f OBP
1 Senne Gisius  9,81 9,93 Toegelaten
4 Luce Wijma 10,80 10,69 Toegelaten

 

Jongens Junior D2 – Kogelstoten 3 kilogram

Naam Kogel OBP
1 Quin Spieker  9,24 Toegelaten
4 Robbe Noordanus  6,55 Toegelaten

 

Jongens Junior D2 – Hoogspringen

Naam Hoog OBP
1 Senne Gisius  1,48 1,50 Toegelaten
4 Quin Spieker 1,38 Toegelaten
6 Luce Wijma  1,33 1,35 Toegelaten

 

Jongens Pupil A1 – Meerkamp

Naam 60m Kogel Hoog Punten totaal
8 Yuri Scholte  10,48 7,27 1,08 1290

 

Jongens Pupil A2 – Meerkamp

Naam 60m Kogel Hoog Punten totaal
2 Youri van der Linden  9,13 7,11 1,38 1720
3 Thimo Gisius 9,05 7,65 1,28 1689
8 Kealan Steba  9,83 9,00 1,18 1552

 

Jongens Pupil C – Meerkamp

Naam 50m Vortex Ver Punten totaal
1 Jip ter Smitten 8,70 20,86 3,33 1176
5 Emmanuel Kwofie 8,71 14,44 2,92 996
11 Caed Steba 12,35 6,06 1,63 126

 

Meisjes Junior B – 60 meter

Naam 60m Q OBP
1 Shantell Kwofie 8,31 q Toegelaten

Meisjes Junior B – 60 meter finale

Naam 60m_f OBP
Shantell Kwofie DQ 8,31 Toegelaten

 

Meisjes Junior B – 60 meter horden

Naam 60mH OBP
1 Shantell Kwofie  9,85 Toegelaten

 

Meisjes Junior B – Verspringen

Naam Ver OBP
1 Shantell Kwofie 5,11 Toegelaten

 

Meisjes Junior C – 60 meter

Naam 60m Q OBP
3 Lois Doornheim 8,78 q 8,47 Toegelaten
17 Senne Wijma 9,54 9,47 Toegelaten

 

Meisjes Junior C – 60 meter finale

Naam 60m_f OBP
3 Lois Doornheim  8,61 8,78 Toegelaten

 

Meisjes Junior C – 60 meter horden

Naam 60mH Q OBP
7 Lois Doornheim  11,15 11,36 Toegelaten

 

Meisjes Junior C – Kogelstoten 3 kilogram

Naam Kogel OBP
5 Lois Doornheim  9,10 Toegelaten
10 Senne Wijma  7,98 Toegelaten

 

Meisjes Junior D1 – 60 meter

Naam 60m Q OBP
Tanisha Haakmat  dns 9,20 Toegelaten
3 Ivanka Majoor 9,32 q Toegelaten
15 Sabine Renaud  10,84 Toegelaten

Meisjes Junior D1 – 60 meter finale

Naam 60m_f OBP
4 Ivanka Majoor  9,38 9,32 Toegelaten

 

Meisjes Junior D1 – 60 meter horden

Naam 60mH Q OBP
4 Elisha Kwofie  11,80 q 11,25 Toegelaten
Tanisha Haakmat  12,25 Afgemeld

 

Meisjes Junior D1 – 60 meter horden finale

Naam 60mH_f OBP
2 Elisha Kwofie  11,16 11,80 Toegelaten

 

Meisjes Junior D1 – Kogelstoten 2 kilogram

Naam Kogel OBP
2 Elisha Kwofie 8,89 Toegelaten
8 Ivanka Majoor 7,23 Toegelaten
9 Sabine Renaud  7,17 Toegelaten

 

Meisjes Junior D1 – Hoogspringen

Naam Hoog OBP
5 Elisha Kwofie 1,28 Toegelaten
5 Ivanka Majoor  1,28 Toegelaten
10 Sabine Renaud 1,23 Toegelaten
Tanisha Haakmat  DNS Toegelaten

 

Meisjes Junior D2 – 60 meter

Naam 60m Q OBP
9 Tess Janssen 9,33 9,52 Toegelaten
17 Iris Mackaaij 9,97 Toegelaten
11 Jiska Welp 9,54 Toegelaten
Paula Kliphuis  9,41 Afgemeld

 

Meisjes Junior D2 – 60 meter horden

Naam 60mH Q OBP
13 Jiska Welp 12,30 Toegelaten
Paula Kliphuis  11,91 Afgemeld

 

Meisjes Junior D2 – Kogelstoten 2 kilogram

Naam Kogel OBP
6 Iris Mackaaij  9,04 Toegelaten
9 Tess Janssen  7,58 Toegelaten

 

Meisjes Junior D2 – Hoogspringen

Naam Hoog OBP
8 Tess Janssen  1,28 1,30 Toegelaten
14 Jiska Welp 1,18 Toegelaten
Paula Kliphuis  Afgemeld

 

Meisjes Pupil A2 – Meerkamp

Naam 60m Kogel Hoog Punten totaal
4 Carmen Van Soest 9,88 7,92 1,18 1488
19 Loïcq Koutstaal  10,76 5,59 1,08 1150

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top
X