Ga naar hoofdinhoud

Weerwijzer:

Geen mededeling.

Assendelft, 27 november 2022

Alle uitslagen 

  Jongens Junior C – 60 meter      
           
           
  Naam Resultaat OBP Punten totaal
6 Youri van der Linden  8,18 8,25 5  
9 Jimi Cramer  8,83 9,31 2  
  Roan Snel  DNS 8,83 0  
           
           
  Jongens Junior C – 60 meter horden    
           
           
  Naam Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal
3 Kealan Steba  83.8cm 9 9,37 7
4 Youri van der Linden  83.8cm 9,15 9,13 6
4 Thimo Gisius  83.8cm 9,15 10,16 6
  Nout Van der Schoot  83.8cm DNS 0
           
           
           
  Jongens Junior D – 60 meter      
           
  Naam Resultaat OBP Punten totaal
2 Luuk Loonstra  8,41 8,61 18  
3 Tim Bultman  8,78 9,45 17  
4 Robin van den Berg  8,87 9,5 16  
5 Mees De Jong  8,9 9,01 15  
8 Hidde Oldenhof  9,11 9,26 12  
12 Linus van Herpt  9,54 9,53 8  
13 Dennis Lagcher  9,6 9,68 7  
14 Ege Mete Akbatur  9,65 9,8 6  
15 Donato Russo  9,76 9,86 5  
16 Tygo Wansink  10,05 10,45 4  
17 Fedde Veldmeijer  10,23 10,47 3  
18 Boaz van den Berg  10,99 2  
  Derek Truijens  DNS 9,63 0  
           
  Jongens Junior D – 60 meter horden    
           
           
  Naam Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal
4 Mees De Jong  76.2cm 10,89 10
5 Hidde Oldenhof  76.2cm 11,13 9
9 Linus van Herpt  76.2cm 12,23 5
10 Fedde Veldmeijer  76.2cm 13,56 4
11 Tygo Wansink  76.2cm 13,9 3
  Donato Russo  76.2cm DNS 0
  Derek Truijens  76.2cm DNS 0
           
           
  Senioren Mannen – 60 meter      
           
           
  Naam Resultaat OBP Punten totaal
3 Yoram Vriezen  7,13 7,28 12  
4 Micha Groen  7,3 7,44 11  
10 Daniel van Diest  8,54 8,34 5  
  Laurens Jordense  DNS 7,76 0  
           
           
           
           
  U18 Mannen – 60 meter      
           
           
  Naam Resultaat OBP Punten totaal
2 Florian Vriezen  7,39 7,51 23  
7 Niels Bitter  7,64 8,01 18  
8 Tibbe Teeuwen  7,7 7,97 17  
11 Marijn Walstra  7,74 7,82 14  
           
           
  U18 Mannen – 60 meter horden    
           
           
  Naam Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal
1 Florian Vriezen  91.4cm 8,19 8,15 11
3 Tibbe Teeuwen  91.4cm 9,21 9
4 Niels Bitter  91.4cm 9,27 8
  Marijn Walstra  91.4cm DNS 0
           
           
  U20 Mannen – 60 meter      
           
           
  Naam Resultaat OBP Punten totaal
1 Bruce Boon  7,46 7,57 9  
2 Laurens Lucassen  7,47 7,44 8  
3 Jari Van der Voorn  7,55 7,15 7  
8 Laurens Mudde  8,19 8,26 2  
           
           
  Meisjes Junior C – 60 meter      
           
           
  Naam Resultaat OBP Punten totaal
11 Bregje Spriensma  8,94 9,86 10  
15 Amber Steutel  9,29 9,34 6  
16 Rikke Sarphatie  9,48 9,46 5  
18 Nina Kaposi  9,94 9,75 3  
18 Maaike van Klei  9,94 9,42 3  
20 Anna Steeman  10,77 10,46 1  
           
           
  Meisjes Junior C – 60 meter horden    
           
           
  Naam Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal
7 Anna Bilstra  76.212cm 10,62 10,19 4
8 Nina Kaposi  76.212cm 13,27 3
  Renske Van der Maas  76.212cm DNS 9,36 0
           
           
           
  Meisjes Junior D – 60 meter      
           
  Naam Resultaat OBP Punten totaal
2 Orla White  8,88 8,79 22  
6 Myrna Prakken  9,3 9,2 18  
10 Hanne Cents  9,67 9,62 14  
12 Jasmijn de Jonge  9,98 9,99 12  
13 Saar Gnodde  10,05 9,89 11  
14 Ana Erazo  10,17 10,28 10  
15 Laura Bendel  10,36 9  
16 Doris Schaap  10,43 10,83 8  
17 Myrthe Bijlsma  10,59 10,66 7  
18 Maxime Klaasen  10,73 10,81 6  
19 Pien van Atteveld  10,85 10,96 5  
20 Mirthe Doornekamp  11,11 11,36 4  
21 Isa Gerrits  11,27 10,92 3  
  Olivia Schemkes  DNS 12 0  
  Dille de Gooijer  DNF 9,63 0  
           
           
           
  Meisjes Junior D – 60 meter horden    
           
           
  Naam Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal
1 Orla White  76.212cm 9,95 10,2 18
6 Hanna Karsijns  76.212cm 11,14 11,03 13
9 Myrna Prakken  76.212cm 11,77 10
12 Liv Marshall  76.212cm 12,33 12,35 7
14 Ana Erazo  76.212cm 12,98 5
15 Ariane Gnodde  76.212cm 13,26 13,4 4
16 Myrthe Bijlsma  76.212cm 13,7 3
17 Maxime Klaasen  76.212cm 13,74 2
           
  Senioren Vrouwen – 60 meter      
           
           
  Naam Resultaat OBP Punten totaal
  Denise van der Linden  DNS 9,55 0  
           
  U18 Vrouwen – 60 meter      
           
           
  Naam Resultaat OBP Punten totaal
1 Andrea Stojanovic  8,13 8,13 19  
5 Blessin Uiterwijk  8,41 8,36 15  
8 Iris Loonstra  8,76 8,6 12  
11 Nikki de Bree  8,94 8,72 9  
12 Tess Janssen  8,98 8,61 8  
13 Annika Hemstrom  9,05 7  
14 Evie de Roos  9,19 9,42 6  
16 Teuntje Scholten  10,06 4  
           
           
  U18 Vrouwen – 60 meter horden    
           
           
  Naam Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal
1 Andrea Stojanovic  76.213cm 9,14 9,47 13
4 Anneloes van Erkelens  76.213cm 9,51 9,9 10
6 Julia Velt  76.213cm 10,2 8
7 Janneke Wattel  76.213cm 10,48 10,92 7
12 Peyton Kliphuis  76.213cm 11,56 11,55 2
           
  U20 Vrouwen – 60 meter      
           
           
  Naam Resultaat OBP Punten totaal
1 Shantell Kwofie  8,14 7,98 9  
6 Maaike van Kesteren  8,84 8,66 4  
           
  Jongens Junior C – Kogelstoten                  
                       
                       
  Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 Resultaat OBP Punten totaal
1 Boudewijn van den Haak  4kg 11,84 10,6 11,93 11,29 11,54 11,93 12,59 4  
  Kealan Steba  4kg         DNS 10,5 0  
                       
                       
  Jongens Junior C – Polsstokhoogspringen                
                       
                       
  Naam Resultaat OBP Punten totaal            
1 Thimo Gisius  3,2 3,6 4              
2 Youri van der Linden  2,6 2,41 3              
  Nout Van der Schoot  DNS 3,05 0              
                       
                       
  Jongens Junior C – Verspringen                  
                       
                       
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
1 Kealan Steba  5,61 5,33 5,51 X X X 5,61 5,49 3  
2 Jimi Cramer  X 3,67 X 3,74     3,74 4,31 2  
  Roan Snel            DNS 4,63 0  
                       
                       
  Jongens Junior D – Kogelstoten                  
                       
                       
  Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 Resultaat OBP Punten totaal
1 Luuk Loonstra  3kg 8,99 9,24 8,97 9,15 8,43 9,24 10,74 6  
3 Ties Tentij  3kg 5,5 5,4 4,79 5,28 5,46 5,5 4  
  Tygo Wansink  3kg         DNS 0  
  Fedde Veldmeijer  3kg         DNS 0  
  Dennis Lagcher  3kg         DNS 0  
                       
                       
  Jongens Junior D – Hink-stap-springen                
                       
                       
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
  Boaz van den Berg  X X X X X X NM 0  
                       
                       
  Jongens Junior D – Polsstokhoogspringen                
                       
                       
  Naam Resultaat OBP Punten totaal            
1 Mees De Jong  2,40 2,5 4              
2 Robin van den Berg  2,25 2,15 3              
                       
                       
  Jongens Junior D – Verspringen                  
                       
                       
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
2 Hidde Oldenhof  4,16 4,15 4,34 4,42 4,36   4,42 4,15 8  
3 Tim Bultman  4,09 4,31 X X X   4,31 4,14 7  
4 Luuk Loonstra  4,27 4,16 4,24 4,19     4,27 4,81 6  
5 Dennis Lagcher  3,49 3,38 X 3,31 3,66 3,38 3,66 3,67 5  
6 Ege Mete Akbatur  X X 3,35 3,22 X   3,35 3,56 4  
7 Tygo Wansink  2,79 X X 3,06     3,06 3,07 3  
8 Ties Tentij  2,81 2,91 2,97 X 2,89 2,83 2,97 3,24 2  
9 Boaz van den Berg  1,83 X 2,54 2,15     2,54 1  
                       
                       
  Senioren Mannen – Kogelstoten                  
                       
                       
  Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
1 Micha Groen  7.26kg X X 12,36 12,32 12,36   12,36 11,3 6
2 Yoram Vriezen  7.26kg 11,96 11,64 12,16 11,71 11,81   12,16 5
                       
                       
                       
  Senioren Mannen – Verspringen                  
                       
                       
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
1 Micha Groen  6,26 5,95 6,14 5,66 6,26 6,74 4  
4 Daniel van Diest  4,57 4,83 X X X   4,83 4,77 1  
                       
                       
  U18 Mannen – Kogelstoten                  
                       
                       
  Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
1 Florian Vriezen  5kg 11,89 12,68 12,68 12,88 12,11   12,88 13,39 7
2 Niels Bitter  5kg 12,54 11,3 11,72 11,5 11,6   12,54 6
                       
                       
  U18 Mannen – Polsstokhoogspringen                
                       
                       
  Naam Resultaat OBP Punten totaal            
2 Senne Gisius  3,10 3,52 5              
                       
                       
  U18 Mannen – Verspringen                  
                       
                       
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
2 Tibbe Teeuwen  5,03 4,93 5,18 X     5,18 5,62 2  
3 Marijn Walstra  4,68 4,58 5,03 4,86 4,93 4,89 5,03 5,16 1  
                       
                       
  U20 Mannen – Kogelstoten                  
                       
                       
  Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 Resultaat OBP Punten totaal
1 Bruce Boon  6kg X 12,03 13,25 13,25 2  
                       
                       
  U20 Mannen – Hink-stap-springen                  
                       
                       
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
1 Laurens Mudde  9,49 X 9,88 10,09 9,81 X 10,09 10,54 2  
                       
                       
  U20 Mannen – Verspringen                  
                       
                       
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
1 Laurens Mudde  4,97 4,4 X 4,6     4,97 4,99 2  
2 Thijs Karreman  X 4,86 X 4,92 4,72 4,92 4,92 5,29 1  
                       
                       
  Meisjes Junior C – Kogelstoten                  
                       
                       
  Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 Resultaat OBP Punten totaal
1 Renske Van der Maas  3kg 11,51 X 10,75 10,4 10,54 11,51 11,25 9  
4 Nina Kaposi  3kg 6,61 6,25 6,43 7,26 7,6 7,60 6  
6 Maaike van Klei  3kg 6,72 6,79 7,11 7,28 6,54 7,28 4  
8 Cheyenne van den Bos  3kg 6,65 6,55 6,9 6,4 6,32 6,90 2  
  Amber Steutel  3kg         DNS 0  
                       
                       
  Meisjes Junior C – Verspringen                  
                       
                       
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
2 Bregje Spriensma  X 4,05 3,83 4,42 X   4,42 4,25 7  
4 Kate Nijs  X 4,07 3,98 4,06 3,71 X 4,07 4,5 5  
5 Rikke Sarphatie  3,42 3,35 X 3,79 3,84   3,84 3,71 4  
6 Amber Steutel  3,43 3,46 3,53 3,59 3,63 3,7 3,70 3,47 3  
8 Anna Steeman  3,17 3,31 3,14 X X   3,31 3,28 1  
                       
                       
  Meisjes Junior D – Kogelstoten                  
                       
                       
  Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
3 Dille de Gooijer  2kg 7,55 7,89 7,37 8,12 X X 8,12 7,52 6
4 Ariane Gnodde  2kg 6,09 6,32 6,19 5,91 6,09   6,32 6,02 5
5 Hanne Cents  2kg 4,73 5,33 5,69 5,23 X X 5,69 5,68 4
6 Saar Gnodde  2kg 5,04 4,44 5,27 4,75 5,48   5,48 5,20 3
7 Quahneah van den Bos  2kg 4,86 4,64 4,45 5,18 4,19   5,18 5,57 2
8 Isa Gerrits  2kg 4,77 4,5 5,08 5,08 5,02   5,08 5,25 1
                       
                       
  Meisjes Junior D – Hink-stap-springen                
                       
                       
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
1 Maxime Klaasen  6,11 6,65 X 5,44 5,57 6,7 6,70 5  
2 Doris Schaap  X 6,27 6,23 6,65 6,14 6,57 6,65 4  
3 Myrthe Bijlsma  5,91 6,35 5,92 6,05 X 5,7 6,35 3  
4 Mirthe Doornekamp  X 5,6 6,07 5,94 5,85 X 6,07 2  
  Olivia Schemkes            DNS 0  
                       
                       
  Meisjes Junior D – Verspringen                  
                       
                       
                       
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
1 Myrna Prakken  3,96 3,82 3,9 4,01     4,01 4,01 16  
2 Hanna Karsijns  3,25 X 3,86 3,89 3,67   3,89 3,91 15  
3 Hanne Cents  X 3,67 3,4 3,56     3,67 3,71 14  
4 Dille de Gooijer  3,45 3,57 X 3,57 3,78 13  
5 Saar Gnodde  2,46 3,16 3,23 3,2     3,23 3,50 12  
6 Ariane Gnodde  3,18 3,21 3,17 X     3,21 3,53 11  
7 Pien van Atteveld  2,86 2,22 X X 3,12   3,12 3,16 10  
8 Liv Marshall  2,77 2,58 3,02 3,11 X   3,11 3,77 9  
9 Ana Erazo  X 2,57 2,26 2,92 2,72   2,92 3,18 8  
10 Myrthe Bijlsma  2,75 2,86 2,74 2,08     2,86 3,1 7  
11 Laura Bendel  2,69 2,69 2,86 2,56     2,86 6  
12 Jasmijn de Jonge  2,7 2,84 2,74 X X   2,84 3,30 5  
13 Doris Schaap  2,72 2,6 2,47 2,46     2,72 4  
14 Maxime Klaasen  X 2,54 2,52 2,5     2,54 3,1 3  
15 Mirthe Doornekamp  2,14 2,33 2,28 2,26     2,33 2,69 2  
  Olivia Schemkes            DNS 2,52 0  
                       
                       
                       
  Senioren Vrouwen – Polsstokhoogspringen                
                       
                       
  Naam Resultaat OBP Punten totaal            
  Brigitte van de Kamp  DNS 2,85 0              
                       
                       
  Senioren Vrouwen – Verspringen                  
                       
                       
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
1 Brigitte van de Kamp  3,65 3,77 3,74 X X X 3,77 4,09 2  
  Denise van der Linden            DNS 3,65 0  
                       
                       
  U18 Vrouwen – Kogelstoten                  
                       
                       
  Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
1 Iris Loonstra  3kg 10,87 10,51 X 10,28 10,13   10,87 11,5 7
2 Anneloes van Erkelens  3kg X 10,46 10,04 10,36 10,2   10,46 11,25 6
4 Tess Janssen  3kg 8,91 9,15 9,1 8,92 8,7   9,15 8,9 4
5 Peyton Kliphuis  3kg 7,66 7,82 8,09 7,93 7,93 8,19 8,19 8,59 3
                       
                       
  U18 Vrouwen – Hink-stap-springen                
                       
                       
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
3 Andrea Stojanovic  9,58 X 9,79 9,29 X X 9,79 5  
4 Janneke Wattel  9,66 9,26 9,34 X X 9,11 9,66 9,69 4  
5 Annika Hemstrom  X X X 9,25 X X 9,25 9,55 3  
6 Anna van Soest  X 8,31 8,23 X 8,24 X 8,31 9,33 2  
                       
                       
  U18 Vrouwen – Verspringen                  
                       
                       
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
1 Anneloes van Erkelens  4,97 X X 4,87 4,76 5,04 5,04 5,38 8  
2 Blessin Uiterwijk  4,26 4,36 4,32 4,67 4,42   4,67 4,85 7  
3 Janneke Wattel  4,26 4,25 4,25 4,06     4,26 4,28 6  
4 Iris Loonstra  4,19 4,18 X 4,22     4,22 5,01 5  
5 Anna van Soest  3,75 3,39 3,35 3,76     3,76 4,49 4  
6 Nikki de Bree  3,68 3,4 3,68 3,6     3,68 4,33 3  
7 Teuntje Scholten  3,08 2,93 3,34 3,67 X   3,67 3,54 2  
  Inte van Kralingen            DNS 4,44 0  
                       
                       
  U20 Vrouwen – Kogelstoten                  
                       
                       
  Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 Resultaat OBP Punten totaal
  Shantell Kwofie  4kg         DNS 12,99 0  
                       
                       
  U20 Vrouwen – Verspringen                  
                       
                       
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP Punten totaal
3 Maaike van Kesteren  X 4,54 X X X   4,54 4,68 1  
                       
Back To Top