skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen waarschuwing

Utrecht, 22 december 2018

Jongens Junior A – 60 meter

Naam 60m OBP
9 Olaf van de Pavert  7,87 8,07 Gemeld

 

Jongens Junior A – Hoogspringen

Naam Hoog OBP
1 Olaf van de Pavert 1,73 1,85 Gemeld

 

Jongens Junior B – 60 meter

Naam 60m OBP
15 Niels de Boer  8,78 9,07 Gemeld

 

Jongens Junior B – 50 meter horden

Naam 50mH OBP
Tobias van Ee DNS 7,50 Afgemeld

 

Jongens Junior B – Hink-stap-springen

Naam HSS OBP
6 Niels de Boer 8,79 8,76 Gemeld

 

Jongens Junior D – 50 meter

Naam 50m OBP
12 Ben Roest 8,06 9,38 Gemeld

 

Jongens Junior D – 60 meter

Naam 60m OBP
9 Ben Roest  9,36 9,38 Gemeld
Florian Vriezen  8,64 Afgemeld

 

Jongens Junior D – 50 meter horden

Naam 50mH OBP
1 Florian Vriezen 8,22 8,50 Gemeld
Ben Roest  11,59 Gemeld (reserve)

 

Jongens Junior D – Polsstokhoogspringen

Naam Polshoog OBP
1 Florian Vriezen 2,98 BR 3,03 Gemeld

 

Jongens Pupil A – 50 meter

Naam 50m OBP
2 Youri van der Linden 7,80 8,56 Gemeld

 

Jongens Pupil A – 60 meter

Naam 60m OBP
15 Yuri Scholte 10,71 10,75 Gemeld
Youri van der Linden  DNS 8,94 Afgemeld

 

Jongens Pupil A – Hoogspringen

Naam Hoog OBP
1 Youri van der Linden 1,42 BR 1,40 Gemeld

 

Jongens Pupil A – Verspringen

Naam Ver OBP
11 Yuri Scholte 2,96 3,05 Gemeld
Youri van der Linden  4,34 Afgemeld

 

Masters Mannen – 50 meter

Naam Categorie 50m OBP
3 Richard van Delft M45 6,86 6,76 Gemeld
4 Klaas Jan Woudsma  M55 7,10 CR 7,29 Gemeld
6 Andre Lassooij  M60 7,43 CR 7,36 Gemeld

 

Masters Mannen – 60 meter

Naam Categorie 60m OBP
3 Richard van Delft  M45 8,02 7,82 Gemeld
4 Klaas Jan Woudsma M55 8,22 CR 8,29 Gemeld
7 Andre Lassooij M60 8,87 8,48 Gemeld

 

Senioren mannen – 60 meter

Naam 60m OBP
7 Boris Schram  7,80 7,88 Gemeld

 

Senioren mannen – 50 meter horden

Naam 50mH OBP
Paul Groen  7,04 Afgemeld

 

Senioren mannen – Hoogspringen

Naam Hoog OBP
2 Boris Schram  1,68 1,70 Gemeld

 

Masters Vrouwen – 50 meter

Naam Categorie 50m OBP
   V50 8,13 Afgemeld

 

Masters Vrouwen – 50 meter horden

Naam Categorie 50mH OBP
V50 9,72 Afgemeld

 

Masters Vrouwen – Hoogspringen

Naam Categorie Hoog OBP
   V50 DNS 1,25 Gemeld

 

Masters Vrouwen – Hink-stap-springen

Naam Categorie HSS OBP
1    V50 8,59 9,04 Gemeld

 

Meisjes Junior A – 50 meter

Naam 50m OBP
2 Justine Fleming  7,31 7,39 Gemeld
3 Linde Buruma  7,51 7,46 Gemeld

 

Meisjes Junior A – 60 meter

Naam 60m OBP
3 Justine Fleming  8,51 8,67 Gemeld
4 Linde Buruma  8,94 8,69 Gemeld

 

Meisjes Junior A – 50 meter horden

Naam 50mH OBP
1 Kato Leusink  7,51 CR BR 7,78 Gemeld
Justine Fleming Afgemeld

 

Meisjes Junior A – Hoogspringen

Naam Hoog OBP
1 Kato Leusink  1,58 1,60 Gemeld

 

Meisjes Junior A – Hink-stap-springen

Naam HSS OBP
2 Justine Fleming 9,34 9,76 Gemeld

 

Meisjes Junior D – 50 meter

Naam 50m OBP
5 Dinisha Overvliet  7,61 8,83 Gemeld
8 Elisha Kwofie 7,71 8,96 Gemeld
10 Tanisha Haakmat  7,83 9,20 Gemeld

 

Meisjes Junior D – 60 meter

Naam 60m OBP
8 Dinisha Overvliet  8,99 8,83 Gemeld
10 Elisha Kwofie 9,07 8,96 Gemeld
12 Tanisha Haakmat  9,09 9,20 Gemeld

 

Meisjes Junior D – 50 meter horden

Naam 50mH OBP
Elisha Kwofie 11,25 Gemeld (reserve)
Tanisha Haakmat 12,18 Gemeld (reserve)
Dinisha Overvliet 11,86 Gemeld (reserve)

 

Meisjes Pupil A – 60 meter

Naam 60m OBP
6 Carmen Van Soest 9,68 9,67 Gemeld
12 Kate Nijs 9,97 9,93 Gemeld

 

Meisjes Pupil A – Verspringen

Naam Ver OBP
5 Carmen Van Soest  3,80 4,03 Gemeld
6 Kate Nijs  3,76 3,87 Gemeld

 

Senioren vrouwen – 50 meter

Naam 50m OBP
1 Dieuwertje Kok 7,67 7,58 Gemeld

 

Senioren vrouwen – 60 meter

Naam 60m OBP
2 Sterre Weber 8,67 8,55 Gemeld
5 Dieuwertje Kok 9,09 8,83 Gemeld

 

Senioren vrouwen – 50 meter horden

Naam 50mH OBP
1 Sterre Weber  8,49 8,37 Gemeld

 

Senioren vrouwen – Hink-stap-springen

Naam HSS OBP
Dieuwertje Kok NM 9,77 Gemeld

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top
X