skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen waarschuwing

Utrecht, 5 januari 2018

Jongens Junior A – 50 meter

Naam 50m OBP
2    6,42 6,50 Gemeld

 

Jongens Junior A – 60 meter

Naam 60m OBP
3   7,46 7,50 Gemeld

 

Jongens Junior B – 50 meter

Naam 50m OBP
4 Niels de Boer  7,51 7,75 Gemeld

 

Jongens Junior B – 60 meter

Naam 60m OBP
6 Niels de Boer  8,93 8,78 Gemeld

 

Jongens Junior C – 50 meter

Naam 50m OBP
5 Hugo Krans  7,16 7,96 Gemeld

 

Jongens Junior C – 60 meter

Naam 60m OBP
6 Hugo Krans  8,53 9,56 Gemeld

 

Jongens Junior D – 50 meter

Naam 50m OBP
1 Senne Gisius 7,47 7,74 Gemeld
2 Robbe Noordanus  7,89 8,17 Gemeld
3 Luce Wijma 8,01 7,88 Gemeld
Niels Bitter  9,48 Afgemeld

 

Jongens Junior D – 60 meter

Naam 60m OBP
2 Senne Gisius 8,89 8,96 Gemeld
 7 Jochem Krans 11,42 11,45 Gemeld
4 Niels Bitter 9,42 9,48 Gemeld
3 Robbe Noordanus  9,22 9,43 Gemeld
Luce Wijma  dns 9,18 Gemeld

 

Jongens Junior D – 60 meter horden

Naam 60mH OBP
1 Senne Gisius 10,06 10,01 Gemeld
2 Luce Wijma 11,75 10,85 Gemeld
3 Niels Bitter 11,90 11,82 Gemeld
5 Robbe Noordanus  12,32 12,53 Gemeld
8 Jochem Krans 21,21 12,35 Gemeld

 

Jongens Junior D – Verspringen

Naam Ver OBP
1 Senne Gisius 4,78 4,30 Gemeld
3 Robbe Noordanus 4,03 3,91 Gemeld
4 Niels Bitter  4,00 4,05 Gemeld
Luce Wijma 4,37 Afgemeld

 

Masters Mannen – 50 meter

Naam Categorie 50m OBP
2 Richard van Delft  M45 7,03 6,76 Gemeld

 

Masters Mannen – 60 meter

Naam Categorie 60m OBP
 5 Richard van Delft  M45 8,04 7,82 Gemeld
 8 Andre Lassooij  M60 8,73 BR 8,87 Gemeld

 

Masters Mannen – 60 meter horden

Naam Categorie 60mH OBP
6 Richard van Delft  M45 11,63 10,50 Gemeld

 

Senioren mannen – 60 meter

Naam 60m OBP
5 Boris Schram  7,74 6,62 Gemeld

 

Senioren mannen – 60 meter horden

Naam 60mH OBP
1 Boris Schram  9,28 9,14 Gemeld

 

Senioren mannen – Verspringen

Naam Ver OBP
Boris Schram  6,65 Gemeld (reserve)

 

Masters Vrouwen – 50 meter

Naam Categorie 50m OBP
  V50 8,13 Niet gemeld

 

Masters Vrouwen – 60 meter

Naam Categorie 60m OBP
3 V50 9,51 9,17 Gemeld

 

Masters Vrouwen – 60 meter horden

Naam Categorie 60mH OBP
2 V50 11,67 11,26 Gemeld

 

Masters Vrouwen – Verspringen

Naam Categorie Ver OBP
2   V50 3,92 4,07 Gemeld

 

Meisjes Junior A – 50 meter

Naam 50m OBP
2 Justine Fleming  7,43 7,39 Gemeld

 

Meisjes Junior A – 60 meter

Naam 60m OBP
2 Justine Fleming  8,77 8,54 Gemeld
Kato Leusink  DNS 7,86 Gemeld

 

Meisjes Junior A – 60 meter horden

Naam 60mH OBP
Kato Leusink DNS 8,82 Gemeld

 

Meisjes Junior A – Verspringen

Naam Ver OBP
Justine Fleming  4,47 Afgemeld

 

Meisjes Junior B – 50 meter

Naam 50m OBP
1 Shantell Kwofie  7,11 7,05 Gemeld
2 Eline Dalderop  7,38 7,36 Gemeld

 

Meisjes Junior B – 60 meter

Naam 60m OBP
1 Eline Dalderop 8,60 8,43 Gemeld
 5 Xanthe Buruma 9,06 9,14 Gemeld
Shantell Kwofie  8,18 Afgemeld

 

Meisjes Junior B – 60 meter horden

Naam 60mH OBP
1 Shantell Kwofie  9,69 9,39 Gemeld

 

Meisjes Junior B – Verspringen

Naam Ver OBP
 3 Xanthe Buruma 4,52 4,63 Gemeld
1 Shantell Kwofie  5,23 5,34 Gemeld
Eline Dalderop  5,02 Gemeld (reserve)

 

Meisjes Junior C – 50 meter

Naam 50m OBP
3 Mare Lei 7,52 7,58 Gemeld
7 Lois Doornheim 7,67 8,47 Gemeld
10 Rikkie Bosman 7,87 9,10 Gemeld
13 Senne Wijma 8,18 8,34 Gemeld
14 Meike Bakker 8,24 9,47 Gemeld

 

Meisjes Junior C – 60 meter

Naam 60m OBP
1 Myrte van der Schoot 8,30 8,50 Gemeld
3 Mare Lei 8,83 8,86 Gemeld
 5 Lois Doornheim 8,92 8,47 Gemeld
 9 Rikkie Bosman 9,30 9,10 Gemeld
15 Meike Bakker 9,86 9,47 Gemeld
13 Senne Wijma 9,85 9,47 Gemeld

 

Meisjes Junior C – 60 meter horden

Naam 60mH OBP
1 Myrte van der Schoot  9,91 9,97 Gemeld
4 Rikkie Bosman 11,32 10,77 Gemeld
7 Meike Bakker 12,14 12,29 Gemeld

Meisjes Junior C – Verspringen

Naam Ver OBP
2 Lois Doornheim 4,12 4,32 Gemeld
4 Meike Bakker 4,03 4,14 Gemeld
7 Senne Wijma  3,73 3,81 Gemeld

 

Meisjes Junior D – 50 meter

Naam 50m OBP
3 Dinisha Overvliet 7,67 8,81 Gemeld
4 Elisha Kwofie 7,70 8,96 Gemeld
5 Tanisha Haakmat 7,77 9,20 Gemeld
6 Ivanka Majoor 7,97 9,49 Gemeld
9 Jiska Welp 8,32 9,66 Gemeld
10 Inte van Kralingen 8,48 9,95 Gemeld
12 Hannah Nijkamp 8,69 10,02 Gemeld

 

Meisjes Junior D – 60 meter

Naam 60m OBP
2 Elisha Kwofie 8,96 8,96 Gemeld
4 Dinisha Overvliet 9,03 8,81 Gemeld
5 Tanisha Haakmat 9,15 9,20 Gemeld
7 Ivanka Majoor 9,44 9,49 Gemeld
9 Jiska Welp 9,61 9,66 Gemeld
13 Hannah Nijkamp 10,20 10,02 Gemeld
10 Inte van Kralingen 9,86 9,95 Gemeld

 

Meisjes Junior D – 60 meter horden

Naam 60mH OBP
1 Elisha Kwofie 11,78 11,25 Gemeld
2 Dinisha Overvliet 11,92 11,86 Gemeld
4 Tanisha Haakmat 12,66 12,18 Gemeld
5 Jiska Welp  13,10 13,02 Gemeld
Ivanka Majoor 13,40 Afgemeld
Hannah Nijkamp 14,05 Afgemeld

 

Senioren vrouwen – 60 meter

Naam 60m OBP
Dieuwertje Kok  8,82 Afgemeld

 

Senioren vrouwen – Verspringen

Naam Ver OBP
Dieuwertje Kok 4,78 Afgemeld

later meer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top
X