skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen weeralarm.

Amstelveen, 25 mei 2019

Jongens Junior C – 150 meter

 
  Naam Team   OBP Team punten
2 Lucas Man 18,62 +0.7 m/s 753
6 Hugo Krans GAC Hilversum JC 19,44 +0.7 m/s 671
  David Elzinga GAC Hilversum JC DNS   0

Jongens Junior C – 800 meter

 
  Naam Team OBP Team punten
6 Jente Faber GAC Hilversum JC 2:20,87 2:20,00 653
7 Dani Suparmo GAC Hilversum JC 2:23,28 2:20,00 627
11 Finn de Keizer GAC Hilversum JC 2:30,44 2:37,00 0

Jongens Junior C – 100 meter horden (84cm)

 
  Naam Team   OBP Team punten
6 David Vroegindeweij GAC Hilversum JC 16,69 +0.6 m/s 579
7 Jorik Bokelman GAC Hilversum JC 17,65 +0.6 m/s 508
11 Fons Borninkhof GAC Hilversum JC 18,66 +0.6 m/s 0
  Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Feniks JC Team 1 (4x100m)  4 50,61 690
2 GAC Hilversum JC (4x100m)  4 50,90 679

 

Jongens Junior C – Speerwerpen 600 gram

 
  Naam Team OBP Team punten
3 Ryan Andela GAC Hilversum JC 35,52 578
5 Hugo Krans GAC Hilversum JC 32,94 0

Jongens Junior C – Kogelstoten 4 kilogram

 
  Naam Team OBP Team punten
3 David Elzinga GAC Hilversum JC 10,83 562
4 Ryan Andela GAC Hilversum JC 10,77 0

Jongens Junior C – Hoogspringen

 
  Naam Team OBP Team punten
5 Ivar Pijnenburg GAC Hilversum JC 1,55 663
6 Fons Borninkhof GAC Hilversum JC 1,50 0

Jongens Junior C – Verspringen

 
  Naam Team   OBP Team punten
3 Hugo Krans GAC Hilversum JC 5,06 +0.9 m/s 632
7 Ivar Pijnenburg GAC Hilversum JC 4,69 +0.0 m/s 0

Meisjes Junior C – 150 meter

 
  Naam Team   OBP Team punten
1 Shantell Kwofie GAC Hilversum MC 19,51 +0.9 m/s 19,69 664
2 Dilay Yandi GAC Hilversum MC 19,90 +0.9 m/s 20,58 628
5 Lois Doornheim GAC Hilversum MC 20,99 +0.9 m/s 21,00 0

Meisjes Junior C – 800 meter

 
  Naam Team Res OBP Team punten
1 Myrte van der Schoot GAC Hilversum MC 2:18,86 2:16,00 675
3 Lianne Wuring GAC Hilversum MC 2:31,01 2:30,00 549
  Maaike van Kesteren GAC Hilversum MC DNF 2:49,00 0

Meisjes Junior C – 80 meter horden (76cm)

 
  Naam Team   OBP Team punten
1 Shantell Kwofie GAC Hilversum MC 12,64 +0.5 m/s 12,99 627
3 Myrte van der Schoot GAC Hilversum MC 12,92 +0.5 m/s 12,91 596
10 Maaike van Kesteren GAC Hilversum MC 15,58 -0.2 m/s 0
  Estafette Team Leden Tijd Punten
1 GAC Hilversum MC (4x80m) 4 42,36 657

Meisjes Junior C – Speerwerpen 500 gram

 
  Naam Team OBP Team punten
1 Meike Bakker GAC Hilversum MC 29,63 489
2 Lianne Wuring GAC Hilversum MC 25,43 0

Meisjes Junior C – Discuswerpen 1 kilogram

 
  Naam Team OBP Team punten
1 Meike Bakker GAC Hilversum MC 22,75 357
5 Tara Zorgdrager GAC Hilversum MC 17,51 0

Meisjes Junior C – Kogelstoten 3 kilogram

 
  Naam Team OBP Team punten
3 Senne Wijma GAC Hilversum MC 9,10 478
4 Mare Lei GAC Hilversum MC 8,75 0

Meisjes Junior C – Hoogspringen

 
  Naam Team OBP Team punten
1 Myrte van der Schoot GAC Hilversum MC 1,60 702
2 Meike Bakker GAC Hilversum MC 1,40 0

Meisjes Junior C – Verspringen

 
  Naam Team   OBP Team punten
1 Shantell Kwofie GAC Hilversum MC 5,16 +0.0 m/s 5,47 652
3 Lois Doornheim GAC Hilversum M 4,48 +0.0 m/s 4,54 0

Jongens Junior C – Speerwerpen 600 gram

 
  Naam Team OBP Team punten
2 Bas Nolsen Tempo AV  41,89 665

Jongens Junior C – Kogelstoten 4 kilogram

 
  Naam Team OBP Team punten
2 Bas Nolsen Tempo AV JC 11,82 606

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top
X