Amsterdam, 22 juni 2019
Jongens Junior C – 100 meter
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|---|
3 | Lucas Man | GAC Hilversum JC | 12,18 | +1.9 m/s | 12,33 | 795 |
5 | Hugo Krans | GAC Hilversum JC | 12,83 | +1.9 m/s | 13,00 | 693 |
David Elzinga | GAC Hilversum JC | dns | — |
Jongens Junior C – 800 meter
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|---|
4 | Jente Faber | GAC Hilversum JC | 2:20,12 | 2:20,00 | 661 |
7 | Lukas Renaud | GAC Hilversum JC | 2:23,15 | 2:20,00 | 628 |
Dani Suparmono | GAC Hilversum JC | DNS | 2:20,00 | 0 |
Jongens Junior C – 300 meter horden (76cm)
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|---|
6 | David Vroegindeweij | GAC Hilversum JC | 48,38 | — | 590 |
7 | Fons Borninkhof | GAC Hilversum JC | 49,20 | — | 566 |
Estafette Team | Leden | Tijd | Punten | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Tempo AV JC (4x100m) | Tempo AV | 4 | 49,31 | 740 |
2 | AV Feniks JC Team 1 (4x100m) | AV Feniks | 4 | 49,70 | 724 |
3 | GAC Hilversum JC (4x100m) | GAC Hilversum | 4 | 50,55 | 692 |
Jongens Junior C – Discuswerpen 1 kilogram
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | David Elzinga | GAC Hilversum JC | 27,41 | X | 27,85 | 28,07 | 28,07 | — | 445 |
9 | David Vroegindeweij | GAC Hilversum JC | X | X | 18,47 | X | 18,47 | — | 0 |
Jongens Junior C – Kogelstoten 4 kilogram
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | David Elzinga | GAC Hilversum JC | 10,41 | 9,90 | 10,24 | 9,21 | 10,41 | — | 542 |
7 | Fons Borninkhof | GAC Hilversum JC | 7,36 | 7,75 | 7,13 | 7,72 | 7,75 | — | 0 |
Jongens Junior C – Hoogspringen
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|---|
4 | Ivar pijnenburg | GAC Hilversum JC | 1,55 | — | 663 |
Fons Borninkhof | GAC Hilversum JC | DNS | — | 0 |
Jongens Junior C – Verspringen
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Hugo Krans | GAC Hilversum JC | 5,12 | 4,83 | 4,45 | X | 5,12 | +1.8 m/s | — | 644 |
5 | Lucas Man | GAC Hilversum JC | 4,96 | 4,93 | 4,77 | 4,51 | 4,96 | +1.5 m/s | — | 0 |
Meisjes Junior C – 80 meter
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dilay Yandi | GAC Hilversum MC | 10,57 | +3.0 m/s | 10,76 | 692 |
5 | Roos Wortel | GAC Hilversum MC | 10,91 | +3.0 m/s | 10,74 | 634 |
6 | Lois Doornheim | GAC Hilversum MC | 11,04 | +3.0 m/s | 11,02 | 0 |
Meisjes Junior C – 800 meter
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Myrte van der Schoot | GAC Hilversum MC | 2:23,42 | 2:16,00 | 625 |
5 | Lianne Wuring | GAC Hilversum MC | 2:39,37 | 2:30,00 | 474 |
9 | Maaike van Kesteren | GAC Hilversum MC | 2:49,82 | 2:45,00 | 0 |
Meisjes Junior C – 300 meter horden (76cm)
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|---|
2 | Shantell Kwofie | GAC Hilversum MC | 46,71 | 46,57 | 643 |
6 | Lois Doornheim | GAC Hilversum MC | 50,94 | 51,00 | 517 |
10 | Rikkie Bosman | GAC Hilversum MC | 55,99 | 52,92 | 0 |
Estafette Team | Leden | Tijd | Punten | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Tempo AV MC Team 1 (4x80m) | Tempo AV | 4 | 42,84 | 636 |
2 | GAC Hilversum MC (4x80m) | GAC Hilversum | 4 | 43,16 | 623 |
Meisjes Junior C – Speerwerpen 500 gram
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lianne Wuring | GAC Hilversum MC | X | 19,81 | 26,69 | 24,39 | 26,69 | — | 442 |
2 | Meike Bakker | GAC Hilversum MC | 24,70 | X | 26,53 | X | 26,53 | — | 0 |
Meisjes Junior C – Kogelstoten 3 kilogram
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Shantell Kwofie | GAC Hilversum MC | X | 10,97 | 11,92 | 11,93 | 11,93 | — | 611 |
4 | Seenne Wijma | GAC Hilversum MC | X | 8,68 | 8,67 | 8,81 | 8,81 | — | 0 |
Meisjes Junior C – Hoogspringen
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Myrte van der Schoot | GAC Hilversum MC | 1,50 | — | 623 |
5 | Meike Bakker | GAC Hilversum MC | 1,35 | — | 0 |
Meisjes Junior C – Verspringen
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Myrte van der Schoot | GAC Hilversum MC | 5,09 | 5,08 | 4,98 | 4,98 | 5,09 | -1.9 m/s | — | 638 |
2 | Shantell Kwofie | GAC Hilversum MC | 4,53 | 5,03 | 4,80 | 5,00 | 5,03 | +0.2 m/s | 5,47 | 0 |
Jongens Junior C – Discuswerpen 1 kilogram
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Bas Nolsen | Tempo AV JC | 29,54 | 31,65 | X | X | 31,65 | — | 499 |
Jongens Junior C – Kogelstoten 4 kilogram
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bas Nolsen | Tempo AV JC | 12,67 | 11,84 | X | 12,67 | 12,67 | — | 643 |