Hilversum, 6 april 2019
Jongens Junior D – 80 meter
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 | Tibbe Teeuwen | GAC Hilversum JD Team 1 | 11,04 | +1.1 m/s | 10,70 | 612 |
3 | Florian Vriezen | GAC Hilversum JD Team 1 | 11,07 | +1.1 m/s | 10,85 | 607 |
7 | Robbe Noordanus | GAC Hilversum JD Team 1 | 11,66 | +1.1 m/s | 11,40 | 0 |
8 | Marijn Walstra | GAC Hilversum JD Team 2 | 11,82 | +1.1 m/s | 11,60 | 493 |
10 | Boris van Zwam | GAC Hilversum JD Team 2 | 11,83 | +0.7 m/s | — | 491 |
13 | Toon van den Hende | GAC Hilversum JD Team 2 | 12,21 | +1.6 m/s | 11,90 | 0 |
Jongens Junior D – 1000 meter
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|---|
2 | Tijs Hollander | GAC Hilversum JD Team 1 | 3:19,58 | 3:14,00 | 548 |
3 | Friso Bruins | GAC Hilversum JD Team 1 | 3:20,64 | 3:19,00 | 541 |
4 | Jippe van Drogenbroek | GAC Hilversum JD Team 1 | 3:22,41 | 3:22,00 | 0 |
6 | Ruben Lagas | GAC Hilversum JD Team 2 | 3:26,53 | 3:33,00 | 502 |
11 | Daniël Negerman | GAC Hilversum JD Team 2 | 3:34,69 | 3:30,00 | 451 |
14 | Tim van der Knaap | GAC Hilversum JD Team 2 | 3:43,91 | 3:45,00 | 0 |
Jongens Junior D – 80 meter horden (76cm)
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Florian Vriezen | GAC Hilversum JD Team 1 | 12,72 | +1.7 m/s | 13,00 | 618 |
2 | Senne Gisius | GAC Hilversum JD Team 1 | 13,11 | +1.7 m/s | 13,35 | 576 |
4 | Ben Roest | GAC Hilversum JD Team 1 | 15,32 | +1.7 m/s | 15,07 | 0 |
4 | Boris van Zwam | GAC Hilversum JD Team 2 | 15,32 | +0.9 m/s | — | 376 |
7 | Marijn Walstra | GAC Hilversum JD Team 2 | 16,59 | +2.0 m/s | — | 286 |
17 | Aidan Zorgdrager | GAC Hilversum JD Team 2 | 17,66 | +2.0 m/s | — | 0 |
Estafette Team | Leden | Tijd | Punten | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) | GAC Hilversum | 4 | 43,66 | 603 |
8 | GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) | GAC Hilversum | 0 | DNS | 0 |
Jongens Junior D – Speerwerpen 400 gram
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Florian Vriezen | GAC Hilversum JD Team 1 | 33,07 | 36,46 | 32,52 | 31,47 | 36,46 | 37,00 | 591 |
2 | Ben Roest Roest | GAC Hilversum JD Team 1 | 29,95 | 26,81 | X | 26,22 | 29,95 | 24,00 | 0 |
4 | Marijn Walstra | GAC Hilversum JD Team 2 | 25,27 | 23,03 | 22,68 | 24,42 | 25,27 | — | 419 |
Jongens Junior D – Kogelstoten 3 kilogram
# | Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tibbe Teeuwen | GAC Hilversum JD Team 1 | 9,48 | 10,54 | 10,26 | 10,28 | 10,54 | 10,77 | 548 |
2 | Quin Spieker | GAC Hilversum JD Team 2 | 9,21 | 9,00 | 9,23 | 8,84 | 9,23 | — | 485 |
4 | Casper Sollman | GAC Hilversum JD Team 1 | X | 7,66 | X | 8,27 | 8,27 | — | 0 |
12 | Toon van den Hende | GAC Hilversum JD Team 2 | 5,57 | 5,40 | 5,20 | 5,26 | 5,57 | — | 0 |
Jongens Junior D – Hoogspringen
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Senne Gisius | GAC Hilversum JD Team 1 | 1,55 | 1,50 | 663 |
3 | Aidan Zorgdrager | GAC Hilversum JD Team 2 | 1,30 | — | 0 |
3 | Toon van den Hende | GAC Hilversum JD Team 2 | 1,30 | — | 462 |
9 | Niels Bitter | GAC Hilversum JD Team 1 | 1,20 | — | 0 |
Jongens Junior D – Verspringen
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Senne Gisius | GAC Hilversum JD Team 1 | 4,47 | 4,53 | 4,70 | X | 4,70 | +1.9 m/s | 4,91 | 560 |
4 | Robbe Noordanus | GAC Hilversum JD Team 1 | 3,69 | 3,63 | 3,59 | 3,88 | 3,88 | +1.9 m/s | — | 0 |
7 | Boris van Zwam | GAC Hilversum JD Team 2 | 3,78 | 3,24 | 3,35 | X | 3,78 | +0.6 m/s | — | 374 |
13 | Aidan Zorgdrager | GAC Hilversum JD Team 2 | X | 3,32 | 3,31 | – | 3,32 | +1.1 m/s | — | 0 |
Meisjes Junior D – 60 meter
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 | Dinisha Overvliet | GAC Hilversum MD Team 1 | 8,73 | +0.7 m/s | 8,81 | 602 |
6 | Ivanka Majoor | GAC Hilversum MD Team 2 | 9,07 | +0.7 m/s | 9,25 | 536 |
7 | Tess Janssen | GAC Hilversum MD Team 1 | 9,08 | +0.7 m/s | 9,33 | 534 |
7 | Andrea Stojanovic | GAC Hilversum MD Team 3 | 9,08 | +1.3 m/s | — | 534 |
9 | Florien van Kesteren | GAC Hilversum MD Team 2 | 9,15 | +0.7 m/s | 9,50 | 521 |
10 | Tanisha Haakmat | GAC Hilversum MD Team 1 | 9,16 | +0.7 m/s | 9,07 | 0 |
32 | Hannah Nijkamp | GAC Hilversum MD Team 3 | 10,54 | +1.7 m/s | 10,00 | 299 |
Meisjes Junior D – 1000 meter
Naam | Team | ResultaatRes | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|---|
3 | Sophie van der Schoot | GAC Hilversum MD Team 1 | 3:23,77 | 3:21,00 | 520 |
5 | Maud Bleijs | GAC Hilversum MD Team 1 | 3:35,79 | 3:30,00 | 444 |
9 | Julia Velt | GAC Hilversum MD Team 1 | 3:38,74 | 3:32,00 | 0 |
10 | Inte van Kralingen | GAC Hilversum MD Team 2 | 3:39,54 | 3:45,00 | 422 |
13 | Tess Wuring | GAC Hilversum MD Team 2 | 3:41,70 | 3:46,00 | 410 |
15 | Hannah Nijkamp | GAC Hilversum MD Team 3 | 3:44,85 | 3:48,00 | 393 |
18 | Sylke Faber | GAC Hilversum MD Team 3 | 3:50,67 | 3:46,00 | 361 |
Meisjes Junior D – 60 meter horden (76cm)
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|---|
4 | Elisha Kwofie | GAC Hilversum MD Team 1 | 11,64 | +1.7 m/s | 12,00 | 411 |
5 | Emmelie Pos | GAC Hilversum MD Team 3 | 11,94 | +1.7 m/s | 12,25 | 381 |
7 | Julia Velt | GAC Hilversum MD Team 1 | 12,14 | +1.7 m/s | 12,00 | 361 |
8 | Paula Kliphuis | GAC Hilversum MD Team 1 | 12,35 | +1.7 m/s | 12,25 | 0 |
28 | Ibella Kanyi | GAC Hilversum MD Team 3 | 18,84 | +1.0 m/s | — | 0 |
# | Estafette Team | Leden | Tijd | Punten | |
---|---|---|---|---|---|
1 | GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) | GAC Hilversum | 4 | 33,69 | 627 |
2 | AV Feniks MD Team 1 (4x60m) | AV Feniks | 4 | 35,11 | 556 |
3 | AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) | AV Triathlon | 4 | 35,23 | 551 |
4 | GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) | GAC Hilversum | 4 | 35,82 | 523 |
5 | GAC Hilversum MD Team 3 (4x60m) | GAC Hilversum | 4 | 36,50 | 492 |
Meisjes Junior D – Speerwerpen 400 gram
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Iris Mackaaij | GAC Hilversum MD Team 1 | 25,45 | 24,93 | X | 25,80 | 25,80 | — | 427 |
4 | Lotte Pos | GAC Hilversum MD Team 3 | 17,76 | 20,56 | 20,38 | 18,50 | 20,56 | — | 335 |
5 | Tess Wuring | GAC Hilversum MD Team 2 | 17,97 | 20,29 | 18,70 | 18,65 | 20,29 | — | 330 |
6 | Jiska Welp | GAC Hilversum MD Team 3 | 16,17 | 17,83 | 18,81 | 16,38 | 18,81 | — | 0 |
9 | Karlijn Greeve | GAC Hilversum MD Team 1 | 17,23 | 17,49 | 15,85 | 16,53 | 17,49 | — | 0 |
11 | Sabine Renaud | GAC Hilversum MD Team 2 | 12,16 | 13,38 | 12,83 | 12,10 | 13,38 | — | 0 |
Meisjes Junior D – Discuswerpen 0,75 kilogram
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iris Mackaaij | GAC Hilversum MD Team 1 | 14,43 | 14,63 | X | 21,06 | 21,06 | — | 326 |
2 | Jiska Welp | GAC Hilversum MD Team 3 | X | 17,59 | 18,95 | X | 18,95 | — | 287 |
7 | Marjolein Schelfhout | GAC Hilversum MD Team 2 | 16,20 | 16,93 | X | X | 16,93 | — | 247 |
9 | Paula Kliphuis | GAC Hilversum MD Team 1 | 16,00 | 16,82 | 8,79 | 16,17 | 16,82 | — | 0 |
Meisjes Junior D – Kogelstoten 2 kilogram
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Iris Mackaaij | GAC Hilversum MD Team 1 | 9,12 | 8,98 | 9,14 | 8,79 | 9,14 | — | 480 |
5 | Karlijn Greeve | GAC Hilversum MD Team 1 | 8,20 | 7,79 | 8,28 | 7,80 | 8,28 | — | 0 |
10 | Inte van Kralingen | GAC Hilversum MD Team 2 | 6,13 | 6,69 | 6,80 | 7,28 | 7,28 | — | 382 |
Meisjes Junior D – Hoogspringen
Naam | Team | ResultaatRes | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea Stojanovic | GAC Hilversum MD Team 3 | 1,40 | — | 541 |
3 | Tess Wuring | GAC Hilversum MD Team 2 | 1,35 | — | 499 |
6 | Tess Janssen | GAC Hilversum MD Team 1 | 1,30 | — | 0 |
6 | Elisha Kwofie | GAC Hilversum MD Team 1 | 1,30 | — | 462 |
6 | Sabine Renaud | GAC Hilversum MD Team 2 | 1,30 | — | 0 |
10 | Lotte Pos | GAC Hilversum MD Team 3 | 1,20 | — | 0 |
Meisjes Junior D – Verspringen
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elisha Kwofie | GAC Hilversum MD Team 1 | 3,38 | 3,21 | 4,30 | 4,18 | 4,30 | +3.2 m/s | — | 478 |
3 | Florien van Kesteren | GAC Hilversum MD Team 2 | 3,76 | 3,72 | 3,89 | 3,87 | 3,89 | +1.7 m/s | — | 396 |
4 | Anna van Soest | GAC Hilversum MD Team 3 | 3,89 | 3,54 | 3,68 | 3,51 | 3,89 | +1.1 m/s | — | 396 |
6 | Dinisha Overvliet | GAC Hilversum MD Team 1 | 3,78 | 3,68 | 2,69 | 3,86 | 3,86 | +1.0 m/s | — | 0 |
8 | Ivanka Majoor | GAC Hilversum MD Team 2 | 3,47 | 3,78 | 3,73 | 3,62 | 3,78 | +0.5 m/s | — | 0 |
9 | Emmelie Pos | GAC Hilversum MD Team 3 | 3,63 | 3,72 | X | 3,24 | 3,72 | +1.2 m/s | — | 0 |