Amsterdam, 22 juni 2019
Jongens Junior D – 80 meter
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tibbe Teeuwen | GAC Hilversum JD Team 1 | 10,58 | +3.9 m/s | 10,81 | 691 |
3 | Florian Vriezen | GAC Hilversum JD Team 1 | 10,98 | +3.9 m/s | 10,85 | 622 |
5 | Marijn Walstra | GAC Hilversum JD Team 2 | 11,49 | +3.9 m/s | 11,82 | 541 |
Toon van den Hende | GAC Hilversum JD Team 2 | DNS | 12,21 | 0 | ||
7 | Robbe Noordanus | GAC Hilversum JD Team 1 | 11,55 | +3.9 m/s | 11,51 |
Jongens Junior D – 1000 meter
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jippe van Drogenbroek | GAC Hilversum JD Team 1 | 3:12,51 | 3:13,00 | 599 |
2 | Friso Bruins | GAC Hilversum JD Team 1 | 3:18,90 | 3:17,00 | 553 |
3 | Ruben Lagas | GAC Hilversum JD Team 1 | 3:22,44 | 3:21,00 | 0 |
7 | Tim van der Knaap | GAC Hilversum JD Team 2 | 3:32,51 | 3:43,00 | 464 |
11 | Daniël Negerman | GAC Hilversum JD Team 2 | 3:43,16 | — | 402 |
16 | Koen Bader | GAC Hilversum JD Team 2 | 3:52,96 | 3:52,00 | 0 |
Jongens Junior D – 80 meter horden (76cm)
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Florian Vriezen | GAC Hilversum JD Team 1 | 12,56 | +3.3 m/s | 12,54 | 636 |
2 | Senne Gisius | GAC Hilversum JD Team 1 | 13,25 | +3.3 m/s | 12,99 | 561 |
4 | Ben Roest | GAC Hilversum JD Team 2 | 14,86 | +3.3 m/s | 15,07 | 413 |
5 | Boris van Zwam | GAC Hilversum JD Team 2 | 14,98 | +3.3 m/s | 15,09 | 403 |
7 | Robbe Noordanus | GAC Hilversum JD Team 1 | 15,62 | +1.6 m/s | 15,30 | 0 |
13 | Aidan Zorgdrager | GAC Hilversum JD Team 2 | 16,86 | +0.0 m/s | 17,09 | 0 |
Estafette Team | Leden | Tijd | Punten | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) | GAC Hilversum | 4 | 42,83 | 637 |
Jongens Junior D – Speerwerpen 400 gram
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Florian Vriezen | GAC Hilversum JD Team 1 | 38,62 | 33,60 | 36,55 | 34,56 | 38,62 | 41,00 | 621 |
2 | Niels Bitter | GAC Hilversum JD Team 1 | 23,96 | 26,47 | 30,46 | X | 30,46 | — | 0 |
3 | Ben Roest | GAC Hilversum JD Team 2 | 30,02 | 27,58 | X | X | 30,02 | — | 496 |
7 | Marijn Walstra | GAC Hilversum JD Team 2 | X | X | X | 22,89 | 22,89 | — | 0 |
Jongens Junior D – Discuswerpen 1 kilogram
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Casper Sollman | GAC Hilversum JD Team 1 | 23,21 | 24,57 | 18,79 | X | 24,57 | — | 388 |
3 | Niels Bitter | GAC Hilversum JD Team 1 | 17,95 | 19,38 | 19,83 | 21,44 | 21,44 | — | 0 |
4 | Ben Roest | GAC Hilversum JD Team 2 | 17,14 | 13,60 | 16,65 | 17,62 | 17,62 | — | 261 |
Toon van den Hende | GAC Hilversum JD Team 2 | – | DNS | — | 0 |
Jongens Junior D – Kogelstoten 3 kilogram
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tibbe Teeuwen | GAC Hilversum JD Team 1 | 10,77 | 10,11 | 10,51 | 9,62 | 10,77 | — | 559 |
3 | Quin Spieker | GAC Hilversum JD Team 1 | 8,96 | 9,27 | 8,72 | 9,17 | 9,27 | — | 0 |
13 | Aidan Zorgdrager | GAC Hilversum JD Team 2 | 4,36 | 4,78 | 4,86 | 5,18 | 5,18 | — | 253 |
Toon van den Hende | GAC Hilversum JD Team 2 | X | X | X | X | NM | — | 0 |
Jongens Junior D – Hoogspringen
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Senne Gisius | GAC Hilversum JD Team 1 | 1,50 | 1,55 | 623 |
3 | Quin Spieker | GAC Hilversum JD Team 1 | 1,45 | — | 0 |
4 | Aidan Zorgdrager | GAC Hilversum JD Team 2 | 1,30 | — | 462 |
Boris van Zwam | GAC Hilversum JD Team 2 | NM | — | 0 |
Jongens Junior D – Verspringen
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Senne Gisius | GAC Hilversum JD Team 1 | 4,83 | 4,67 | 4,49 | 4,78 | 4,83 | -0.5 m/s | — | 587 |
5 | Marijn Walstra | GAC Hilversum JD Team 2 | 3,38 | 4,03 | X | X | 4,03 | -2.4 m/s | — | 424 |
10 | Boris van Zwam | GAC Hilversum JD Team 2 | 3,70 | X | X | X | 3,70 | -1.1 m/s | — | 0 |
Luce Wijma | GAC Hilversum JD Team 1 | – | – | – | – | DNS | — | 0 |
Meisjes Junior D – 60 meter
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|---|
3 | Dinisha Overvliet | GAC Hilversum MD Team 1 | 9,01 | +0.2 m/s | 8,71 | 547 |
4 | Tanisha Haakmat | GAC Hilversum MD Team 1 | 9,02 | +0.2 m/s | 9,07 | 545 |
8 | Elisha Kwofie | GAC Hilversum MD Team 1 | 9,24 | +0.2 m/s | 8,90 | 0 |
12 | iska Welp | GAC Hilversum MD Team 3 | 9,56 | +0.0 m/s | 9,40 | 449 |
16 | Florien van Kesteren | GAC Hilversum MD Team 2 | 9,61 | +0.2 m/s | 9,15 | 440 |
23 | Julia Velt | GAC Hilversum MD Team 2 | 9,91 | +2.8 m/s | 10,00 | 392 |
Hannah Nijkamp | GAC Hilversum MD Team 3 | DNS | 9,90 | 0 |
Meisjes Junior D – 1000 meter
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|---|
6 | Elisha Kwofie | GAC Hilversum MD Team 1 | 3:38,94 | 3:37,00 | 426 |
7 | Maud Bleijs | GAC Hilversum MD Team 1 | 3:40,65 | 3:30,00 | 416 |
10 | Sylke Faber | GAC Hilversum MD Team 3 | 3:43,98 | 3:38,00 | 397 |
11 | Emmelie Pos | GAC Hilversum MD Team 1 | 3:45,85 | 3:26,00 | 0 |
13 | Inte van Kralingen | GAC Hilversum MD Team 2 | 3:47,46 | 3:38,00 | 378 |
17 | Tess Wuring | GAC Hilversum MD Team 2 | 3:56,63 | 3:40,00 | 331 |
Lotte Pos | GAC Hilversum MD Team 3 | DNS | 3:30,00 | 0 | |
Hannah Nijkamp | GAC Hilversum MD Team 3 | DNS | 3:45,00 | 0 |
Meisjes Junior D – 60 meter horden (76cm)
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||
---|---|---|---|---|---|---|
4 | Tess Janssen | GAC Hilversum MD Team 1 | 11,73 | +1.8 m/s | 11,61 | 402 |
7 | Paula Kliphuis | GAC Hilversum MD Team 3 | 12,01 | +1.4 m/s | 11,95 | 374 |
8 | Julia Velt | GAC Hilversum MD Team 2 | 12,08 | +1.8 m/s | 11,85 | 367 |
11 | Ivanka Majoor | GAC Hilversum MD Team 2 | 12,39 | +1.4 m/s | 12,75 | 338 |
12 | Emmelie Pos | GAC Hilversum MD Team 1 | 12,53 | +1.8 m/s | 11,87 | 325 |
13 | Dinisha Overvliet | GAC Hilversum MD Team 1 | 12,59 | +1.8 m/s | 11,50 | 0 |
Estafette Team | Leden | Tijd | Punten | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) | GAC Hilversum | 4 | 33,25 | 651 |
2 | AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) | AV Triathlon | 4 | 34,77 | 573 |
3 | AV Feniks MD Team 1 (4x60m) | AV Feniks | 4 | 35,61 | 533 |
4 | AV Startbaan MD Team 1 (4x60m) | AV Startbaan | 4 | 35,67 | 530 |
5 | AV Zuidwal MD Team 1 (4x60m) | AV Zuidwal | 4 | 35,97 | 516 |
5 | GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) | GAC Hilversum | 4 | 35,97 | 516 |
Meisjes Junior D – Discuswerpen 0,75 kilogram
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iris Mackaaij | GAC Hilversum MD Team 1 | 25,83 | 23,09 | X | 24,64 | 25,83 | — | 409 |
2 | Paula Kliphuis | GAC Hilversum MD Team 3 | X | 17,80 | 20,44 | 17,41 | 20,44 | — | 315 |
3 | Karlijn Greeve | GAC Hilversum MD Team 1 | X | 19,49 | 16,23 | X | 19,49 | — | 0 |
4 | Jiska Welp | GAC Hilversum MD Team 3 | 18,12 | 15,93 | X | 15,87 | 18,12 | — | 0 |
5 | Sabine Renaud | GAC Hilversum MD Team 2 | X | 13,98 | 16,98 | 15,75 | 16,98 | — | 248 |
12 | Tess Wuring | GAC Hilversum MD Team 2 | X | X | 12,54 | 13,67 | 13,67 | — | 0 |
Meisjes Junior D – Kogelstoten 2 kilogram
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Iris Mackaaij | GAC Hilversum MD Team 1 | 8,40 | 9,20 | 8,98 | 9,07 | 9,20 | — | 483 |
5 | Karlijn Greeve | GAC Hilversum MD Team 1 | 8,25 | 8,21 | 8,49 | 8,11 | 8,49 | — | 0 |
8 | Jiska Welp | GAC Hilversum MD Team 3 | 7,76 | 7,28 | 7,19 | 7,78 | 7,78 | — | 409 |
9 | Inte van Kralingen | GAC Hilversum MD Team 2 | 6,98 | 7,53 | 7,25 | 7,77 | 7,77 | — | 409 |
Hannah Nijkamp | GAC Hilversum MD Team 3 | – | DNS | — | 0 |
Meisjes Junior D – Hoogspringen
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | |
---|---|---|---|---|---|
3 | Andrea Stojanovic | GAC Hilversum MD Team 1 | 1,35 | — | 499 |
4 | Tess Janssen | GAC Hilversum MD Team 1 | 1,30 | — | 0 |
4 | Tess Wuring | GAC Hilversum MD Team 2 | 1,30 | — | 462 |
4 | Sabine Renaud | GAC Hilversum MD Team 2 | 1,30 | — | 0 |
8 | Lotte Pos | GAC Hilversum MD Team 3 | 1,25 | — | 426 |
Meisjes Junior D – Verspringen
Naam | Team | Resultaat | OBP | Team punten | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Andrea Stojanovic | GAC Hilversum MD Team 1 | 3,65 | 4,17 | 4,18 | 3,74 | 4,18 | +1.5 m/s | — | 454 |
4 | Elisha Kwofie | GAC Hilversum MD Team 1 | 3,60 | 3,82 | 3,91 | 4,13 | 4,13 | +0.0 m/s | — | 0 |
7 | Paula Kliphuis | GAC Hilversum MD Team 3 | 3,95 | 3,55 | 3,52 | 3,74 | 3,95 | +1.7 m/s | — | 408 |
8 | Ivanka Majoor | GAC Hilversum MD Team 2 | 3,79 | 3,72 | 3,86 | 3,69 | 3,86 | +1.7 m/s | — | 390 |
9 | Lotte Pos | GAC Hilversum MD Team 3 | X | X | 3,61 | 3,80 | 3,80 | +0.0 m/s | — | 0 |
14 | Florien van Kesteren | GAC Hilversum MD Team 2 | 3,67 | 3,67 | X | 3,66 | 3,67 | +0.9 m/s | — | 0 |