Skip to content

Net als vorig jaar ging ik vandaag naar dag 2 van het NK indoor senioren Atletiek in Apeldoorn.
Lianne Bruins, Jurre Wildschut, Pieter Mijnhout (PR op de 800m) en Andrea Carenini waren op dag 1 al in actie gekomen. Vandaag was het de beurt aan Paul Groen (60m horden) Cas Lutz (3000m), en Roman Monte (polsstokhoogspringen). Het was genieten op de tribune. GAC was goed vertegenwoordigd, mede dankzij de gezellige groep C-junioren die trainer Niels Alofsen had meegenomen.

Roman, vorig jaar als junior nog 6e bij de senioren outdoor, had slechts één week de tijd gehad om te wennen aan zijn nieuwe polsstokken. Hij deed het goed. Als hij die 4,90 meter net wel had gehaald in plaats van net niet dan had er zelfs een podiumplaats in gezeten. Dat lukte deze keer helaas niet. Roman eindigde desondanks als eerstejaarssenior op een prima 5e plaats.

Cas liep een mooie 3000m race. Ik schreeuwde elke ronde als hij langs kwam mijn longen uit mijn lijf. Of het heeft geholpen weet ik niet, maar hij liep met een PR van 8:34.84 en finishte op een hele mooie 7e plek.

Als allerlaatste onderdeel van de dag was het de beurt aan de heren 60m horden. Outdoor had Paul Groen vorig jaar de 3e plaats gepakt. Hij won zijn halve finale met veel gemak, en bij de finale was de spanning te snijden. De hele GAC groep inclusief Paul’s ouders, zijn trainer Niels en ikzelf, ging uit zijn dak toen Paul een schitterende tweede plaats pakte. Het zilver was binnen!

Het was een prachtig weekend met mooie topsport. Atleten, we hebben van jullie genoten!

Warme groet,
Paul

Back To Top