skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen beperkingen.

Amsterdam, 12 september 2021

Jongens Junior D1 – 80 meter

 
  Naam   OBP
16  Gavin Hulsman 12,20 +1.2 m/s 12,23

Jongens Junior D1 – 80 meter halve finale

 
  Naam   OBP
15  Gavin Hulsman 12,21 -0.5 m/s 12,20

Jongens Junior D1 – 1000 meter

 
  Naam OBP
1  Florian van Wijchen 2:59,85 3:01,83
2  Thijmen van Wijchen 3:00,33 3:02,77

Jongens Junior D1 – Discuswerpen

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 OBP
1  Yuri Scholte 29,80 30,88 34,22 33,91 40,60 36,34 40,60 CR
35,85
2  Florian van Wijchen 26,73 22,76 26,09 24,99 27,23 25,62 27,23 26,02

Jongens Junior D1 – Kogelstoten

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 OBP
1  Yuri Scholte 11,92 12,44 12,28 12,13 11,98 11,96 12,44 11,69

Jongens Junior D1 – Hoogspringen

 
  Naam   1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 OBP
2  Jimi Cramer     XO XO O O O XXX 1,45 1,35
10  Melle de Lange     O O XO XXX     1,35 1,25

Jongens Junior D1 – Polsstokhoogspringen

 
  Naam 1.80 1.90 2.00 2.10 2.20 2.30       OBP
5  Melle de Lange O XO O XO XXX         2,10 1,80
6  Jimi Cramer O O XO XXX           2,00 2,00
   Gavin Hulsman XXX                 NM 1,90

Jongens Junior D2 – 1000 meter

 
  Naam OBP
13  Harry Smallbone 3:06,12 3:15,00
24  Thomar Neidig 3:20,95 3:19,40
28  Siebren Verra 3:24,90 3:32,59

Jongens Junior D2 – 80 meter horden

 
  Naam   OBP
2  Youri van der Linden 12,64 +0.2 m/s 12,55

Jongens Junior D2 – 80 meter horden finale

 
  Naam   OBP
4  Youri van der Linden 12,41 +2.0 m/s 12,64

Jongens Junior D2 – Discuswerpen

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 OBP
1  Beau van Balen 34,97 31,87 X 32,67 33,56 X 34,97 34,56

Jongens Junior D2 – Speerwerpen

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 OBP
1  Beau van Balen 40,72 29,22 30,78 36,07 34,07 43,83 43,83 38,64
2   36,32 40,51 X 33,79 32,78 X 40,51 37,40
9  Nout van der Schoot 31,89 27,30 28,79       31,89 31,47

Jongens Junior D2 – Hoogspringen

 
  Naam       1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70   OBP
3  Youri van der Linden         O O XO XXO XXX     1,60 1,55
   Thimo Gisius                      

Jongens Junior D2 – Polsstokhoogspringen

 
  Naam           2.40 2.50 2.60 2.70 2.80 2.90 3.00 3.10 OBP
1  Thimo Gisius               XO XO O O XXX 3,00 2,77
3                 XO XO XO XXX     2,80 2,87
6  Nout van der Schoot           O XXX             2,40 2,50
 

Meisjes Junior D1 – 1000 meter

 
  Naam OBP
24  Liz Heuveling 3:41,70 3:53,25

Meisjes Junior D1 – Kogelstoten

 
  Naam P1 P2 P3 P4 OBP
15  Cheyenne van den Bos 6,60 7,51 6,84   7,51 8,12

Meisjes Junior D1 – Speerwerpen

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 OBP
7  Cheyenne van den Bos 18,95 21,33 18,19 18,08 19,82 19,73 21,33 18,26

Meisjes Junior D2 – 1000 meter

 
  Naam OBP
11  Annephine Slütter 3:22,22 3:32,91

Meisjes Junior D2 – 60 meter horden

 
  Naam   OBP
   Renske van der Maas DNS   9,47

Meisjes Junior D2 – Discuswerpen

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 OBP
4  Loïcq Koutstaal 27,00 18,27 29,41 X 25,70 25,02 29,41 CR
27,51
7  Brechtje Hoekstra 23,57 X 24,17 22,86 23,25 24,93 24,93 23,71

Meisjes Junior D2 – Kogelstoten

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 OBP
4  Loïcq Koutstaal 11,20 11,89 11,82 12,15 12,07 11,01 12,15 11,64
19  Brechtje Hoekstra 8,65 8,66 8,83       8,83 8,53
 

Meisjes Junior D2 – Verspringen

 
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6   OBP
   Renske van der Maas       DNS   5,05

Back To Top
X