skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen waarschuwing

Soest, 31 december 2018

StNr Naam Vereniging Onderdeel Netto tijd
708 Jip ter Smitten  4e GAC Hilversum 1200 m Jongens+meisjes pupillen C / 7 jaar 6:17
705 Hidde Oldenhof GAC Hilversum 1200 m Jongens+meisjes pupillen C / 7 jaar 6:42
703 Caed Steba GAC Hilversum 1200 mJongens+meisjes pupillen C / 7 jaar 8:39
755 Laurens Bijlard GAC Hilversum 1200 m Jongens+meisjes pupillen B / 8 jaar 6:19
1029 Thijmen van Wijchen 2e GAC Hilversum 1200 mJongens pupillen A / 9-10 jaar 5:04
1030 Florian van Wijchen GAC Hilversum 1200 m Jongens pupillen A / 9-10 jaar 5:17
1025 Nout van der Schoot GAC Hilversum 1200 mJongens pupillen A / 9-10 jaar 5:31
1072 Boudewijn van den Haak GAC Hilversum 1200 m Jongens pupillen A / 9-10 jaar 5:45
1146 Cheyenne van den Bos GAC Hilversum 1200 m Meisjes pupillen A / 9-10 jaar 6:18
1244 Tijs Hollander GAC Hilversum 2000 m Jongens junioren D / 11-12 jaar 8:07
1243 Friso Bruins GAC Hilversum 2000 m Jongens junioren D / 11-12 jaar 8:24
1206 Jippe van Drogenbroek GAC Hilversum 2000 mJongens junioren D / 11-12 jaar 8:27
1252 Ruben Lagas GAC Hilversum 2000 mJongens junioren D / 11-12 jaar 8:52
1239 Tibbe Teeuwen GAC Hilversum 2000 m Jongens junioren D / 11-12 jaar 9:00
1251 Aidan Zorgdrager GAC Hilversum 2000 mJongens junioren D / 11-12 jaar 9:20
1211 Robbe Noordanus GAC Hilversum 2000 m Jongens junioren D / 11-12 jaar 9:36
1279 Daniël Negerman GAC Hilversum 2000 m Jongens junioren D / 11-12 jaar 9:38
1272 Koen Bader GAC Hilversum 2000 m Jongens junioren D / 11-12 jaar 10:00
1345 Rosalie Schouten GAC Hilversum 2000 m Meisjes junioren D / 11-12 jaar 8:31
1334 Sophie van der Schoot GAC Hilversum 2000 m Meisjes junioren D / 11-12 jaar 8:46
1477 Jente Faber GAC Hilversum 2000 m Jongens junioren C / 13-14 jaar 7:57
1438 Finn de Keizer GAC Hilversum 2000 m Jongens junioren C / 13-14 jaar 9:03
1528 Lianne Wuring GAC Hilversum 2000 m Meisjes junioren C / 13-14 jaar 8:45
1530 Tara Zorgdrager GAC Hilversum 2000 m Meisjes junioren C / 13-14 jaar 10:14
1620 Alex van Buttingha Wicher GAC Hilversum 4000 m Jongens junioren B 15:46
10080 Maaike Hamstra GAC Hilversum Bas van de Goor Foundation Prestatieloop 4 km 22:49
10445 Gabriëlla van Wasbeek GAC Hilversum Bas van de Goor Foundation Prestatieloop 4 km 23:14
10116 Lizette Wattel GAC Hilversum Bas van de Goor Foundation Prestatieloop 4 km 25:05
1733 Pien Scheer GAC Hilversum  3200 m  Meisjes junioren B     14:56
1835 Tjalling Galema GAC Hilversum 6000 m Jongens junioren A         26:37
239 Sam de Vor GAC Hilversum 3200 m DOUBDLE Korte Cross Mannen 11:39
241 Pieter Mijnhout GAC Hilversum 3200 m DOUBDLE Korte Cross Mannen 12:15
290 Michiel Stiemer GAC Hilversum 3200 m DOUBDLE Korte Cross Mannen 13:11
45029 Herman Verra GAC Hilversum 8000 m PK Masterscross Mannen 32:29
45094 Martin Keulemans GAC Hilversum 8000 m PK Masterscross Mannen 34:34
45059 Casper Bruins GAC Hilversum 8000 m PK Masterscross Mannen 35:21
45031 Ton Sweep GAC Hilversum 8000 m PK Masterscross Mannen 35:35
65006 Frans Looijer GAC Hilversum 8000 m PK Masterscross Mannen 38:13
65011 Wim Threels GAC Hilversum 8000 m PK Masterscross Mannen 38:35
35071 Mirjam Koersen 1e GAC Hilversum 6000 m PK Masterscross Vrouwen 25:31
94 Cas Lutz 28e GAC Hilversum 10400 m Rabobank Mannen Prominenten 38:25
152 Jelle Jansen 54e GAC Hilversum 10400 m Rabobank Mannen Prominenten 41:08
70 Eduard Grob 61e GAC Hilversum 10400 m Rabobank Mannen Prominenten 42:27
1675 Paula Kliphuis GAC Hilversum Prestatieloop 3,3 km 17:16
11849 Maaike Verweij GAC Hilversum Prestatieloop 3,3 km 18:20
10190 Reinier Kuipers GAC Hilversum Prestatieloop 3,3 km 22:55
11335 Marjolein Schelfhout GAC Hilversum Prestatieloop 3,3 km 23:46
11803 Saskia van Dorsselaer GAC Hilversum Prestatieloop 3,3 km 23:48
11757 Rendolf van Hoof GAC Hilversum Prestatieloop 3,3 km 33:42
11724 Bert de Goede GAC Hilversum Prestatieloop 6,1 km 38:14
11597 Dick de Kruijk GAC Hilversum Prestatieloop 6,1 km 42:02
11690 Paul Markus GAC Hilversum Prestatieloop 9,0 km 44:37
11173 Elmer van Krimpen GAC Hilversum Prestatieloop 9,0 km 45:01
10737 Mark van Wees GAC Hilversum Prestatieloop 9,0 km 45:28
11169 Dennis Gruijs GAC Hilversum Prestatieloop 9,0 km 45:42
11133 Marcel Bosman GAC Hilversum Prestatieloop 9,0 km 49:10
10736 Annette Klein GAC Hilversum Prestatieloop 9,0 km 53:27
11737 Ron Buisman GAC Hilversum Prestatieloop 9,0 km 54:34
11493 Ditte Oerlemans GAC Hilversum Prestatieloop 9,0 km 55:16
11334 Saskia Bons GAC Hilversum Prestatieloop 9,0 km 56:00

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top
X