skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen beperkingen.

Utrecht, 22 april 2022

  Jongens Junior A – 800 meter                
                     
  Naam Resultaat OBP              
1 Lukas Renaud  01:59,56 01:56,0              
                     
                     
  Jongens Junior A – 1500 meter                
                     
  Naam Resultaat OBP              
11 Jente Faber  04:13,85 04:07,0              
                     
                     
  Jongens Junior B – 100 meter                
                     
  Naam Resultaat   OBP            
10 James Panacheril  13,02 +1.1 m/s 12,96            
                     
                     
  Jongens Junior B – 800 meter                
                     
  Naam Resultaat OBP              
5 Tijmen Van der Bij  02:02,00 02:01,0              
                     
                     
  Jongens Junior B – 1500 meter                
                     
  Naam Resultaat OBP              
20 Harry Smallbone  04:47,99 05:07,4              
21 Finn de Keizer  04:52,40 04:42,4              
24 Thomar Neidig  05:20,93 05:13,4              
                     
                     
  Jongens Junior B – Kogelstoten                
                     
  Naam Gewicht P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat OBP
1 Bas Nolsen  5kg 18,03 18,07 18,01 18,55 18,44 18,05 18,55 CR 18,24
                     
                     
                     
  Jongens Junior B – Verspringen                
                     
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat   OBP
5 James Panacheril  4,94 4,68 4,95 4,86 4,94 5,08 5,08 +0.5 m/s 4,39
                     
                     
                     
  Masters Mannen – 800 meter                
                     
  Naam Categorie Resultaat OBP            
1 Ton Sweep  Masters Mannen 45+ 02:29,74 02:28,0            
                     
                     
  Senioren mannen – 800 meter                
                     
  Naam Resultaat OBP              
13 Lars Mol  02:07,31 02:03,0              
                     
                     
  Meisjes Junior A – 400 meter                
                     
  Naam Resultaat OBP              
1 Myrte Van der Schoot  54,92 54,66              
                     
                     
  Meisjes Junior B – 800 meter                
                     
  Naam Resultaat OBP              
5 Lianne Wuring  02:27,84 02:30,9              
                     
                     
  Senioren vrouwen – 100 meter                
                     
  Naam Resultaat   OBP            
8 Moniek Maaswinkel  18,14 -0.2 m/s            
                     
                     
  Senioren vrouwen – 3000 meter                
                     
  Naam Resultaat OBP              
  Eden Göbbels  DNF 11:20,8              
                     
                     
  Senioren vrouwen – Verspringen                
                     
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat   OBP
1 Nele van den Broek  X 5,08 X 5,31 X X 5,31 +0.3 m/s 5,77
4 Moniek Maaswinkel  2,66 2,51 2,40 2,55 2,61 2,79 2,79 -1.2 m/s 3,09
                     
  Senioren mannen – 100 meter                
                     
  Naam Resultaat   OBP            
16 Wessel Terpstra (BAV) 12,47 +0.4 m/s 12,4            
                     
                     
  Senioren mannen – 400 meter                
                     
  Naam Resultaat OBP              
10 Wessel Terpstra (BAV) 54,26 55              
                     

 

Back To Top
X