skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen mededeling.

Baarn, 14 augustus 2022

Alle uitslagen

  Jongens Junior C – Kogelstoten                
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP            
  Thimo Gisius  4kg DNS            
                     
                     
  Jongens Junior C – Speerwerpen                
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP            
1 Marijn Walstra  600gr 35,51 42,01            
2 Thimo Gisius  600gr 29,75            
                     
                     
  Jongens Junior C – Verspringen                
                     
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat   OBP
1 Marijn Walstra  4,86 4,99 4,79 4,94 4,91 5,02 5,02 -0.5 m/s 5,13
2 Thimo Gisius  4,78 X 4,64 4,88 4,78 4,54 4,88 -2.0 m/s 4,97
                     
                     
  Jongens Junior D – Discuswerpen                
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP            
1 Yuri Scholte  1kg 45,26 48,51            
2 Thijmen van Wijchen  1kg 28,73 29            
3 Florian van Wijchen  1kg 22,21 29,78            
                     
                     
  Jongens Junior D – Kogelstoten                
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP            
1 Yuri Scholte  3kg 14,12 15,57            
                     
                     
  Jongens Junior D – Speerwerpen                
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP            
1 Thijmen van Wijchen  400gr 33,5 34,96            
2 Florian van Wijchen  400gr 30,85 30,9            
                     
                     
  Jongens Junior D – Verspringen                
                     
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat   OBP
1 Florian van Wijchen  4,43 4,29 4,4 X 4,07 4,03 4,43 -1.1 m/s 4,6
                     
                     
  U18 Mannen – Speerwerpen                
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP            
1 Luce Wijma  700gr 25,74 25            
                     
                     
  U18 Mannen – Verspringen                  
                     
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat   OBP
1 Luce Wijma  X X 4,81 4,42 4,52 4,84 4,84 -1.4 m/s 5,02
                     
                     
  Meisjes Junior C – Discuswerpen                
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP            
1 Loïcq Koutstaal  1kg 22,33 26,93            
2 Brechtje Hoekstra  1kg 20,09 21,86            
                     
                     
  Meisjes Junior C – Kogelstoten                
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP            
1 Loïcq Koutstaal  3kg 9,41 10,67            
2 Brechtje Hoekstra  3kg 7,94 8,58            
                     
                     
  Meisjes Junior C – Speerwerpen                
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP            
2 Inte van Kralingen  500gr 27,51 28,41            
  Julia Velt  500gr DNS 23,91            
                     
                     
  Meisjes Junior C – Verspringen                
                     
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat   OBP
1 Inte van Kralingen  3,78 3,86 3,97 3,61 4,02 4,09 4,09 -0.2 m/s 4,63
  Julia Velt            DNS   4,19
                     
                     
  Meisjes Junior D – Discuswerpen                
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP            
2 Maaike van Klei  750gr 19,41 17,47            
                     
                     
  Meisjes Junior D – Kogelstoten                
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP            
2 Franca Koutstaal  2kg 7,56 8,54            
                     
                     
  Meisjes Junior D – Speerwerpen                
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP            
2 Amber Steutel  400gr 9,4            
                     
                     
  Meisjes Junior D – Hink-stap-springen                
                     
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat   OBP
1 Orla White  8,72 8,76 X 8,93 9,02 9,19 9,19 -1.3 m/s 9,34
2 Franca Koutstaal  7,72 X 8,04 8,02 9,12 7,4 9,12 -1.9 m/s
                     
                     
  Meisjes Junior D – Verspringen                
                     
  Naam P1 P2 P3 P4 P5 P6 Resultaat   OBP
2 Orla White  4,08 4,14 X 4,05 4,32 4,28 4,32 -0.1 m/s 4,59
3 Maaike van Klei  X 3,5 2,91 3,29 3,13 X 3,5 -1.1 m/s 3,82
4 Amber Steutel  3,37 3,47 3,39 3,19 3,46 3,42 3,47 -1.5 m/s 2,84
                     
                     
  U18 Vrouwen – Discuswerpen                
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP            
1 Iris Mackaaij  1kg 30,1 31,95            
2 Anna Bosch  1kg 28,72 29,81            
                     
                     
  U18 Vrouwen – Kogelstoten                
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP            
1 Anna Bosch  3kg 12,08 12,25            
2 Iris Mackaaij  3kg 10,32 10,08            
                     
                     
  U18 Vrouwen – Speerwerpen                
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP            
1 Iris Mackaaij  500gr 32,63 34,93            
                     
  Senioren Mannen – Discuswerpen                
                     
  Naam Gewicht Resultaat OBP            
1 Wessel Terpstra (BAV) 2kg 31,58 32,24            
                     
                     
                     
  Senioren Mannen – Polsstokhoogspringen              
                     
  Naam Resultaat OBP              
1 Wessel Terpstra (BAV) 2,90 2,8              
                     
Back To Top
X