skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen waarschuwing

Hilversum, 12 september 2018

Junior A – 60 meter

Naam 60m OBP
  DNS

 

Jongens Junior A – 80 meter

Naam 80m OBP
1 Damon Burgman  11,30 +0.6 m/s

 

Jongens Junior B – 60 meter

Naam 60m OBP
1    7,44 +0.6 m/s
2 Emiel Breken  8,57 +0.3 m/s
3 Niels de Boer 9,16 +0.3 m/s 9,07
4 Max Abcouwer  9,39 +0.3 m/s
5 Jasper van Kesteren  9,86 +0.3 m/s
DNS
Laurens Jordense  DNS

 

Jongens Junior B – 80 meter

Naam 80m OBP
1 Tjalling Galema 10,92 -0.2 m/s
2 Emiel Breken  11,82 -0.2 m/s
3 Niels de Boer 12,27 -0.2 m/s 11,67
4 13,28 -0.2 m/s
  DNS
DNS
  DNS
Laurens Jordense  DNS

 

Jongens Junior B – 400 meter horden

Naam 400mH OBP
1   58,66 58,55
2   1:03,74 59,00
3 Laurens Jordense  1:06,14
  DNS 58,00

 

Jongens Junior C – 60 meter

Naam 60m OBP
1   7,99 +0.0 m/s
2 Laurens Jordense  8,02 +0.0 m/s 8,05
3 Lucas Man  8,18 +0.0 m/s
4 Max Veldhuizen  8,35 +0.0 m/s
5 Jesse de Heus  8,92 +0.0 m/s
6 David Vroegindeweij  9,31 +0.3 m/s
7 Onno Krans  9,55 +0.0 m/s
Daan van den Hende  DNS

 

Jongens Junior C – 80 meter

Naam 80m OBP
1 Miro van Wieringen  10,38 +0.8 m/s
2 Laurens Jordense 10,47 +0.8 m/s 10,55
3 Max Veldhuizen  10,85 +0.8 m/s
4 Lucas Man  11,15 +0.8 m/s
5 Jesse de Heus 11,85 +0.8 m/s
6 David Vroegindeweij  11,97 +0.2 m/s
Daan van den Hende  DNS
Onno Krans  DNS

 

Jongens Junior D – 60 meter

Naam 60m OBP
1 Hugo Krans  8,59 +0.1 m/s
2 Ryan Andela 8,74 +0.3 m/s 8,68
3 Florian Vriezen 8,81 +0.3 m/s 8,91
4 Julius Gelderblom  8,84 +0.3 m/s
5 Tibbe Teeuwen 8,93 +0.3 m/s 8,93
6 Senne Gisius 8,94 +0.3 m/s 8,71
7 Willem de Groot 9,33 +0.3 m/s 9,46
8 Luce Wijma 9,38 +0.3 m/s 9,18
9 James Panacheril 9,41 +0.1 m/s
10 Quin Spieker 9,44 +0.3 m/s 9,24
11 Robbe Noordanus 9,56 +0.3 m/s 9,43
12 Robert Kalverda  9,78 +0.3 m/s
13 Kaj van Raalte 9,79 +0.1 m/s
14 Toon van den Hende 9,86 +0.0 m/s 10,01
14 Erik van Tongeren 9,86 +0.0 m/s
16 Friso Bruins 10,19 +0.0 m/s
17 Aidan Zorgdrager 10,30 +0.0 m/s 10,35
18 Casper Sollman 10,46 +0.0 m/s 10,56
19 Sam Petiet 10,51 +0.0 m/s
20 Wouter Westeneng 10,70 +0.3 m/s
David Elzinga DNS 9,34
Fons Borninkhof DNS 9,88
Thijn Dorrestein DNS 9,63

 

Jongens Junior D – 80 meter

Naam 80m OBP
1 Ryan Andela 11,29 +0.1 m/s 11,07
2 Hugo Krans 11,30 +0.1 m/s
3 Florian Vriezen 11,56 +0.1 m/s 11,24
4 Tibbe Teeuwen 11,58 +0.1 m/s 11,31
5 Senne Gisius 11,60 +0.1 m/s 11,55
6 Julius Gelderblom 11,61 -0.1 m/s
7 Luce Wijma 12,17 -0.1 m/s 11,82
8 Willem de Groot 12,31 -0.1 m/s 12,05
9 Quin Spieker 12,34 -0.1 m/s 11,96
10 Robbe Noordanus 12,59 +0.4 m/s 12,12
11 James Panacheril 12,62 +0.4 m/s
12 Kaj van Raalte 13,15 +0.1 m/s
13 Toon van den Hende 13,24 -0.1 m/s 12,39
14 Friso Bruins 13,57 +0.4 m/s
15 Aidan Zorgdrager 13,72 +0.4 m/s 13,08
16 Casper Sollman 13,91 +0.4 m/s 14,00
17 Wouter Westeneng 14,12 -0.1 m/s
David Elzinga DNS 12,94
Fons Borninkhof DNS 12,86
Thijn Dorrestein DNS 12,05
Robert Kalverda DNS
Erik van Tongeren  DNS

Masters mannen – 60 meter

Naam 60m OBP
1 Wai Man  9,20 +0.6 m/s

 

Masters mannen – 80 meter

Naam 80m OBP
1 Wai Man  12,44 +0.6 m/s

 

Senioren mannen – 60 meter

Naam 60m OBP
1 Dirk-Jan Graat  7,56 +0.6 m/s 7,50
2 Danny Moons  7,93 +0.6 m/s 7,80

 

Senioren mannen – 80 meter

Naam 80m OBP
1 Jurre Wildschut 9,40 -0.2 m/s
2 Dirk-Jan Graat  9,77 +0.6 m/s 9,81
3 Danny Moons  10,31 +0.6 m/s 9,90

 

Senioren mannen – 400 meter horden

Naam 400mH OBP
1 Jurre Wildschut 56,00 54,00
2 Boris Schram  1:00,22 58,00

 

Meisjes Junior A – 60 meter

Naam 60m OBP
1 Linde Buruma  9,07 +0.6 m/s 8,82

 

Meisjes Junior A – 80 meter

Naam 80m OBP
Linde Buruma  DNS

 

Meisjes Junior A – 400 meter horden

Naam 400mH OBP
Justine Fleming  DNS 1:10,88

 

Meisjes Junior B – 60 meter

Naam 60m OBP
1 Xanthe Buruma 9,41 +0.4 m/s
2 Amélie Zoetemeyer 10,03 +0.4 m/s

 

Meisjes Junior B – 80 meter

Naam 80m OBP
1 Xanthe Buruma 12,25 +0.2 m/s
2 Amélie Zoetemeyer  13,03 +0.2 m/s

 

Meisjes Junior B – 400 meter horden

Naam 400mH OBP
Eline Dalderop DNS 1:03,80

 

Meisjes Junior C – 60 meter

Naam 60m OBP
1 Dilay Yandi 8,37 +0.1 m/s 8,27
2 Sacha Dekker 9,72 +0.1 m/s
3 Hassanatou Barry  9,74 +0.2 m/s
4 Charlotte Kooiman  10,49 +0.1 m/s
Rikkie Bosman  DNS 9,27

 

Meisjes Junior C – 80 meter

Naam 80m OBP
1 Dilay Yandi 11,10 +0.2 m/s 10,65
2 Sacha Dekker 12,92 +0.2 m/s
3 Charlotte Kooiman 14,00 +0.2 m/s
Hassanatou Barry DNS
Rikkie Bosman DNS 11,81

 

Meisjes Junior D – 60 meter

Naam 60m OBP
1 Shantell Kwofie 8,21 +0.0 m/s 8,28
2 Lois Doornheim 8,61 +0.0 m/s 8,47
3 Nsama van Midde 8,86 +0.0 m/s 8,57
4 Dinisha Overvliet 9,07 +0.0 m/s 8,81
5 Jeanine Gulmans 9,20 +0.4 m/s
6 Elisha Kwofie 9,30 +0.0 m/s 9,22
7 Senne Wijma 9,56 -0.3 m/s 9,47
8 Daphne Sijben 9,65 +0.2 m/s
9 Sophie van…er Schoot  9,66 +0.0 m/s 9,41
10 Maaike van Kesteren  9,70 -0.3 m/s 9,39
11 Jiska Welp 9,71 -0.3 m/s 9,66
12 Tess Janssen 9,72 -0.3 m/s 9,52
13 Rozemarijn de Bruin 9,84 +0.3 m/s
14 Paula Kliphuis 9,85 -0.1 m/s 9,89
15 Lotte Pos 9,87 -0.1 m/s 9,88
16 Emmelie Po 9,89 -0.1 m/s 9,85
17 Yara Veening 9,96 +0.4 m/s
18 Tara Zorgdrager 10,06 -0.1 m/s 10,24
19 Iris Mackaaij 10,08 -0.3 m/s 9,86
20 10,18 +0.2 m/s
21 Hannah Nijkamp 10,20 -0.1 m/s 10,02
22 Mingxia Oppers 10,35 +0.2 m/s
23 Sigrid Mur 10,63 +0.3 m/s
24 Marie Kooiman 11,22 +0.4 m/s
25 Isa van Weert Bijman 11,31 +0.2 m/s
26 Isabel Fennebeumer 11,93 +0.4 m/s
27 Nikita de Rijk 12,09 +0.2 m/s
Giulia Mascaro DNS

 

Meisjes Junior D – 80 meter

Naam 80m OBP
1 Shantell Kwofie 10,88 +0.0 m/s 11,68
2 Lois Doornheim 11,45 +0.0 m/s 11,96
3 Nsama van Midde 11,54 +0.0 m/s 11,85
4 Dinisha Overvliet 11,92 +0.0 m/s 12,14
5 Elisha Kwofie 12,23 -0.2 m/s 14,00
6 S 12,46 -0.2 m/s 14,00
7 Senne Wijma 12,65 +0.0 m/s 13,05
8 Nouhou Barry 12,69 +0.0 m/s
9 Jiska Welp 12,79 +0.4 m/s 14,00
10 Rozemarijn de Bruin 12,86 +0.4 m/s
11 Maaike van Kesteren 12,95 +0.0 m/s 13,07
12 Tess Janssen 12,99 -0.2 m/s 14,00
13 Emmelie Pos 13,15 +0.4 m/s 14,00
14 Paula Kliphuis 13,16 -0.2 m/s 14,00
15 Lotte Pos 13,18 -0.2 m/s 14,00
16 Iris Mackaaij 13,19 +0.4 m/s 14,00
17 Tara Zorgdrager 13,38 +0.4 m/s 14,00
18 Hannah Nijkamp 13,53 +0.4 m/s 14,00
19 Sigrid Mur 13,82 +0.4 m/s
20 Giulia Mascaro 14,99 +0.0 m/s
21 Nikita de Rijk 16,10 +0.0 m/s
Daphne Sijben DNS
DNS
Mingxia Oppers DNS
Isabel Fennebeumer DNS
Marie Kooiman DNS
Yara Veening DNS
Isa van Weert Bijman DNS
Jeanine Gulmans DNS

 

Senioren vrouwen – 400 meter horden

Naam 400mH OBP
2 Judith Rasch 1:07,30 1:05,48

 

Alle uitslagen 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top
X