skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen beperkingen.

Vught, 18 april 2022

  Jongens Junior B – 2000 meter          
               
  Naam Resultaat OBP        
1 Thijs Karreman  06:24,49 08:19,6        
2 Fons Borninkhof  07:16,63 08:12,3        
               
               
  Jongens Junior B – Discuswerpen          
               
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP
1 Bas Nolsen  1.5kg 47,47 47,51 48,66 48,66 48,87
               
               
  Jongens Junior B – Kogelstoten          
               
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP
1 Bas Nolsen  5kg 17,91 17,92 17,92 18,24
               
  Jongens Junior B – Hoogspringen          
               
  Naam Resultaat OBP        
4 Fons Borninkhof  1,55 1,65        
               
               
  Jongens Junior C – 100 meter          
               
  Naam Resultaat   OBP      
5 Niels Bitter  12,62 +1.6 m/s 13,36      
6 Marijn Walstra  12,65 +0.7 m/s 12,51      
9 Youri van der Linden  13,09 +1.6 m/s 14,81      
               
               
  Jongens Junior C – 600 meter          
               
  Naam Resultaat OBP        
3 Joost Peper  01:34,0 01:39,6        
               
               
  Jongens Junior C – 100 meter horden          
               
  Naam Horden hoogte Resultaat   OBP    
2 Youri van der Linden  83.8cm 14,97 -0.9 m/s 15,38    
3 Niels Bitter  83.8cm 15,1 -0.9 m/s 16,43    
               
               
  Jongens Junior C – Discuswerpen          
               
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP
1 Niels Bitter  1kg 34,11 41,97 41,97 37,16
5 Youri van der Linden  1kg 31,08 25,1 30,34 31,08 26,45
               
               
  Jongens Junior C – Kogelstoten          
               
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP
5 Youri van der Linden  4kg 9,19 8,47 9,04 9,19 9,12
               
               
  Jongens Junior C – Speerwerpen          
               
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP
2 Marijn Walstra  600gr 37,22 36,24 38,89 38,89 42,01
               
               
               
  Jongens Junior C – Verspringen          
               
  Naam P1 P2 P3 Resultaat   OBP
1 Niels Bitter  5,13 5,37 5,85 5,85 -0.1 m/s 5,65
7 Marijn Walstra  4,85 4,84 4,57 4,85 -1.1 m/s 5,13
               
               
  Jongens Junior D – 80 meter          
               
  Naam Resultaat   OBP      
6 Frits Nijs  12 -0,5 11,77      
               
               
  Jongens Junior D – 2000 meter          
               
  Naam Resultaat OBP        
1 Florian van Wijchen  06:30,31 07:45,2        
2 Thijmen van Wijchen  06:30,91 07:49,3        
               
               
  Jongens Junior D – Discuswerpen          
               
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP
1 Yuri Scholte  1kg 42,36 42,31 42,36 CR 42,26
               
               
  Jongens Junior D – Kogelstoten          
               
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP
1 Yuri Scholte  3kg 12,23 11,6 12,63 12,63 14,56
               
               
  Jongens Junior D – Verspringen          
               
  Naam P1 P2 P3 Resultaat   OBP
5 Frits Nijs  3,67 3,82 4,1 4,1 +0.0 m/s 4,38
               
               
               
  Senioren mannen – Speerwerpen          
               
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP
8 Tom Dankers  800gr 36,58 34,14 35,02 36,58 37,72
               
               
  U20 Mannen – Kogelstoten          
               
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP
  Micha Groen  6kg DNS 14,22
               
               
  U20 Mannen – Hoogspringen          
               
  Naam Resultaat OBP        
  Micha Groen  DNS 1,83        
               
               
  Meisjes Junior B – 300 meter          
               
  Naam Resultaat OBP        
1 Shantell Kwofie  41,05 41,53        
               
               
  Meisjes Junior B – 100 meter horden          
               
  Naam Horden hoogte Resultaat   OBP    
2 Shantell Kwofie  76.2cm 14,8 -2.1 m/s 14,19    
               
               
  Meisjes Junior B – Discuswerpen          
               
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP
4 Anna Bosch  1kg 26,19 25,96 26,67 26,67 24,34
               
               
  Meisjes Junior C – 80 meter          
               
  Naam Resultaat   OBP      
  Kate Nijs  DNS   12,43      
               
               
  Meisjes Junior C – Verspringen          
               
  Naam P1 P2 P3 Resultaat   OBP
  Kate Nijs  DNS   4,32
               
               
  Meisjes Junior D – 60 meter          
               
  Naam Resultaat   OBP      
3 Roos Hogervorst  9,53 -2.3 m/s 9,51      
               
               
  Meisjes Junior D – 600 meter          
               
  Naam Resultaat OBP        
3 Orla White  01:45,2 01:52,0        
10 Cheyenne van den Bos  01:58,4 02:09,1        
               
               
  Meisjes Junior D – 60 meter horden          
               
  Naam Horden hoogte Resultaat   OBP    
3 Orla White  76.2cm 10,64 +1.0 m/s 10,91    
10 Roos Hogervorst  76.2cm 12,50 +1.0 m/s    
               
               
  Meisjes Junior D – Discuswerpen          
               
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP
5 Cheyenne van den Bos  750gr 18,28 18,28  
               
               
  Meisjes Junior D – Kogelstoten          
               
  Naam Gewicht Resultaat OBP      
  Cheyenne van den Bos  2kg 8,56      
               
               
  Meisjes Junior D – Speerwerpen          
               
  Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP
5 Cheyenne van den Bos  400gr 22,06 24,31 24,31 22,2
               
               
  Meisjes Junior D – Verspringen          
               
  Naam P1 P2 P3 Resultaat   OBP
4 Orla White  3,93 3,82 4,24 4,24 -0.6 m/s 4,59
               
               
  Senioren vrouwen – 150 meter          
               
  Naam Resultaat   OBP      
14 Denise van der Linden  23,67 -0.8 m/s 21,69      
               
               
  Senioren vrouwen – 300 meter          
               
  Naam Resultaat OBP        
  Denise van der Linden  48,01        
               

 

Back To Top
X