skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen waarschuwing

Apeldoorn, 23 december 2018

Jongens Junior B – 60 meter

Naam 60m Q OBP
18 Laurens Jordense  7,82 Gemeld

 

Jongens Junior B – 200 meter

Naam 200m OBP
9 Laurens Jordense  24,94 Gemeld

 

Jongens Junior B – 60 meter horden

Naam 60mH Q OBP
5 Yoram Vriezen  8,48 Q 8,51 Gemeld

 

Jongens Junior B – 60 meter horden finale

Naam 60mH_f OBP
3 Yoram Vriezen 8,42 CR 8,48 Gemeld

 

Jongens Junior B – Kogelstoten

Naam Kogel OBP
Yoram Vriezen  quit 12,73 Gemeld

 

Jongens Junior B – Polsstokhoogspringen

Naam Polshoog OBP
1 Yoram Vriezen 4,10 4,00 Gemeld
4 3,70 3,60 Gemeld
3 Thijmen Hakenkruger 4,00 4,00 Gemeld

 

Jongens Junior C – 60 meter

Naam 60m Q OBP
15 Ryan Andela  8,45 Gemeld

 

Jongens Junior C – 200 meter

Naam 200m OBP
6 Jorik Bokelman 26,64 Gemeld
Thijn Dorrestein  Afgemeld

 

Jongens Junior C – 400 meter

Naam 400m OBP
3 Jorik Bokelman  1:01,82 Gemeld

 

Jongens Junior C – 60 meter horden

Naam 60mH Q OBP
9 Ryan Andela  9,95 Gemeld

 

Jongens Junior C – Hoogspringen

Naam Hoog OBP
 7 David Vroegindeweij  1,50 1,50 Gemeld
Thijn Dorrestein  dns 1,45 Gemeld
5 Ivar Pijnenburg  1,60 1,55 Toegelaten

 

Jongens Junior C – Polsstokhoogspringen

Naam Polshoog OBP
2 David Vroegindeweij  2,70 Gemeld
3 Thijn Dorrestein  2,30 2,20 Gemeld

 

Jongens Junior C – Verspringen

Naam Ver OBP
 9 Ryan Andela  4,82 Gemeld
11 Ivar Pijnenburg 4,68 Toegelaten

 

Masters mannen – 400 meter

Naam 400m OBP
3 Richard van Delft 57,05 56,49 Toegelaten

 

Senioren mannen – Polsstokhoogspringen

Naam Polshoog OBP
6 Ewald Koekkoek  3,90 4,20 Gemeld
2    4,50 4,73 Gemeld
4 Aldo Vree  4,20 4,31 Gemeld

 

Meisjes Junior B – 800 meter

Naam 800m OBP
9 Suzet Doornheim  2:33,06 2:27,70 Gemeld

 

Meisjes Junior B – Polsstokhoogspringen

Naam Polshoog OBP
1 Ilse Hengeveld  2,50 2,71 Gemeld

 

Meisjes Junior C – 60 meter

Naam 60m Q OBP
8 Dilay Yandi  8,23 q 8,27 Gemeld
16 Samantha Westerweel  8,68 8,72 Gemeld
20 Lois Doornheim  8,87 8,47 Gemeld

 

Meisjes Junior C – 60 meter halve finale

Naam 60m_hf Q OBP
Dilay Yandi  dns 8,23 Gemeld

 

Meisjes Junior C – 200 meter

Naam 200m OBP
6 Shantell Kwofie  27,14 BP 28,50 Gemeld
15 Lois Doornheim  29,18 31,13 Gemeld
8 Dilay Yandi  27,62 27,54 Gemeld
19 Samantha Westerweel  29,80 28,50 Gemeld

 

Meisjes Junior C – 400 meter

Naam 400m OBP
1 Myrte Van Der Schoot 59,70 CR 59,22 Gemeld
3 Shantell Kwofie 1:02,58 1:04,00 Gemeld

 

Meisjes Junior C – Verspringen

Naam Ver OBP
 4 Shantell Kwofie  5,10 5,41 Gemeld
 5 Myrte Van Der Schoot  4,84 5,11 Gemeld

 

Senioren vrouwen – Polsstokhoogspringen

Naam Polshoog OBP
1 Sanne Eekel  3,40 3,55 Gemeld

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top
X