skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen mededeling.

Nijmegen, 4 september 2022

U20/U18 Mannen – 100 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Punten totaal Team punten
6 Yoram Vriezen GAC H Jongens Team 1 U20 Mannen 11,34 -0.6 m/s 10,96 724 724
16 Jorik Bokelman GAC H Jongens Team 1 U20 Mannen 11,72 -0.1 m/s 11,34 639 0
U20/U18 Mannen – 400 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Punten totaal Team punten
2 Yoram Vriezen GAC H Jongens Team 1 U20 Mannen 49,64 48,89 821 821
18 Laurens Jordense GAC H Jongens Team 1 U20 Mannen 55,77 49,63 574 0
U20/U18 Mannen – 800 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Punten totaal Team punten
5 Tijmen van der Bij GAC H Jongens Team 1 U18 Mannen 02:00,72 02:00,1 735 735
16 Friso Bruins GAC H Jongens Team 1 U18 Mannen 02:08,16 02:03,0 616 0
U20/U18 Mannen – 1500 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Punten totaal Team punten
7 Lukas Renaud GAC H Jongens Team 1 U20 Mannen 04:15,25 04:12,5 694 694
19 Finn de Keizer GAC H Jongens Team 1 U18 Mannen 04:48,60 04:35,8 473 0
U20/U18 Mannen – 110 meter horden
Naam Team Categorie Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal Team punten
2 Yoram Vriezen GAC H Jongens Team 1 U20 Mannen 99.1cm 13,92 +0.8 m/s 13,94 973 973
7 Florian Vriezen GAC H Jongens Team 1 U18 Mannen 91.4cm 15,00 +0.0 m/s 14,31 849 0
U20/U18 Mannen – 3000 meter steeplechase
Naam Team Categorie Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal Team punten
2 Jente Faber GAC H Jongens Team 1 U20 Mannen 91.4cm 10:09,10 10:15,8 712 712
U20/U18 Mannen – 4 x 100 meter
Estafetteteam Team Aantal lopers Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Categorie Resultaat Punten totaal Team punten
GAC H Jongens Team 1 (4x100m) GAC H Jongens Team 1 4 L. Jordense J. Bokelman J. Voorn M. Groen U20 Mannen DNF 0 0
U20/U18 Mannen – Discuswerpen
Naam Team Categorie Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
3 Bas Nolsen GAC H Jongens Team 1 U18 Mannen 1.5kg 43,73 45,56 48,37 47,93 48,37 50,89 843 843
7 Micha Groen GAC H Jongens Team 1 U20 Mannen 1.75kg 40,82 X X X 40,82 43,76 702 0
U20/U18 Mannen – Kogelstoten
Naam Team Categorie Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
1 Bas Nolsen GAC H Jongens Team 1 U18 Mannen 5kg 16,99 17,22 18,15 17,37 18,15 18,55 968 968
15 Brend Baak GAC H Jongens Team 1 U20 Mannen 6kg 11,46 11,77 11,88 X 11,88 13,06 592 0
U20/U18 Mannen – Kogelslingeren
Naam Team Categorie Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
1 Bas Nolsen GAC H Jongens Team 1 U18 Mannen 5kg X 53,19 56,12 57,01 57,01 60,04 897 897
U20/U18 Mannen – Hoogspringen
Naam Team Categorie 1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.95 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
6 Ivar Pijnenburg GAC H Jongens Team 1 U20 Mannen O O O XXO XXX 1,85 1,9 725 725
14 Brend Baak GAC H Jongens Team 1 U20 Mannen O XXX 1,7 1,82 587 0
U20/U18 Mannen – Hink-stap-springen
Naam Team Categorie P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
4 Bruce Boon GAC H Jongens Team 1 U18 Mannen 12,5 12,63 12,93 12,82 12,93 +1.5 m/s 668 668
U20/U18 Mannen – Verspringen
Naam Team Categorie P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
13 Florian Vriezen GAC H Jongens Team 1 U18 Mannen 6,02 X X X 6,02 -3.7 m/s 6,83 609 609
14 Micha Groen GAC H Jongens Team 1 U20 Mannen X 5,82 6 X 6 -0.9 m/s 6,74 605 0
U20/U18 Vrouwen – 100 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Punten totaal Team punten
8 Sarah van Tuijl GAC H Meisjes Team 1 U20 Vrouwen 12,72 -0.1 m/s 12,3 728 728
20 Lois Doornheim GAC H Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 13,94 +0.6 m/s 13,23 517 0
U20/U18 Vrouwen – 400 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Punten totaal Team punten
1 Myrte van der Schoot GAC H Meisjes Team 1 U20 Vrouwen 56,76 53,99 883 883
Maaike van Kesteren GAC H Meisjes Team 1 U18 Vrouwen DNS 01:03,4 0 0
U20/U18 Vrouwen – 800 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Punten totaal Team punten
16 Lianne Wuring GAC H Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 02:39,79 02:27,8 571 571
18 Jasmijn Drupsteen GAC H Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 02:49,36 02:45,5 484 0
U20/U18 Vrouwen – 1500 meter
Naam Team Categorie Resultaat OBP Punten totaal Team punten
6 Suzet Doornheim GAC H Meisjes Team 1 U20 Vrouwen 05:19,90 05:17,8 561 561
12 Sylke Faber GAC H Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 05:47,56 05:27,4 422 0
U20/U18 Vrouwen – 100 meter horden
Naam Team Categorie Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal Team punten
4 Shantell Kwofie GAC H Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 76.2cm 14,75 -0.8 m/s 13,84 777 777
U20/U18 Vrouwen – 2000 meter steeplechase
Naam Team Categorie Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal Team punten
3 Anna Bilstra GAC H Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 76.2cm 08:26,44 505 505
7 Julia Velt GAC H Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 76.2cm 08:56,81 08:19,8 413 0
U20/U18 Vrouwen – 4 x 100 meter
Estafetteteam Team Aantal lopers Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Categorie Resultaat OBP Punten totaal Team punten
4 GAC H Meisjes Team 1 (4x100m) GAC H Meisjes Team 1 4 L. Doornheim S. Tuijl M. Schoot A. Erkelens U20 Vrouwen 49,43 797 797
U20/U18 Vrouwen – Kogelstoten
Naam Team Categorie Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
1 Shantell Kwofie GAC H Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 3kg 14,24 X 13,12 13,25 14,24 14,97 852 852
9 Anna Bosch GAC H Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 3kg 11,25 11,94 11,52 X 11,94 12,51 715 0
U20/U18 Vrouwen – Speerwerpen
Naam Team Categorie Gewicht P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
10 Iris Mackaaij GAC H Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 500gr 34,31 35,23 34,24 31,36 35,23 34,93 689 689
14 Renske van der Maas GAC H Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 500gr 29,67 30,31 30,91 31,23 31,23 34,05 621 0
U20/U18 Vrouwen – Hoogspringen
Naam Team Categorie Resultaat OBP Punten totaal Team punten
11 Anneloes van Erkelens GAC H Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 1,50 1,61 726 726
19 Inte van Kralingen GAC H Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 1,40 1,4 615 0
U20/U18 Vrouwen – Polsstokhoogspringen
Naam Team Categorie 2.20 2.30 2.40 2.50 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
8 Andrea Stojanovic GAC H Meisjes Team 1 U18 Vrouwen O O O XXX 2,4 2,65 398 398
U20/U18 Vrouwen – Verspringen
Naam Team Categorie P1 P2 P3 P4 Resultaat OBP Punten totaal Team punten
1 Myrte van der Schoot GAC H Meisjes Team 1 U20 Vrouwen 3,88 5,78 5,74 X 5,78 -1.0 m/s 6,18 858 858
21 Tess Janssen GAC H Meisjes Team 1 U18 Vrouwen 3,88 3,89 4,16 4,12 4,16 +0.2 m/s 4,71 465 0
Back To Top
X