skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen mededeling.

Amsterdam, 4 september 2022

Jongens Junior D1 – 80 meter
Naam Resultaat Q OBP Punten totaal
16 Mees De Jong 12,10 -1.0 m/s q 11,75 14
Jongens Junior D1 – 80 meter halve finale
Naam Resultaat Q OBP Punten totaal
12 Mees De Jong 12,02 -0.1 m/s 12,1 5
Jongens Junior D1 – 1000 meter
Naam Resultaat OBP Punten totaal
14 Laurens Bijlard 03:22,06 03:15,0 27
23 Robin van den Berg 03:29,75 03:31,9 18
Jongens Junior D1 – Kogelstoten
Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat Q OBP Punten totaal
2 Luuk Loonstra 3kg 9,5 8,55 9,26 9,5 q 10,74 10
Jongens Junior D1 – Speerwerpen
Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat Q OBP Punten totaal
3 Luuk Loonstra 400gr 29,64 X 29,65 29,65 q 33,68 11
Jongens Junior D1 – Kogelstoten finale
Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP Punten totaal
2 Luuk Loonstra 3kg 9,37 9,39 9,27 9,39 9,5 7
Jongens Junior D1 – Speerwerpen Finale
Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP Punten totaal
2 Luuk Loonstra 400gr 32,79 31,16 29,91 32,79 29,65 7
Jongens Junior D1 – Polsstokhoogspringen
Naam 2.00 2.10 2.20 2.30 2.40 2.50 2.60 Resultaat OBP Punten totaal
1 Mees De Jong O O O XO XO O XXX 2,50 2,35 2
Jongens Junior D1 – Verspringen
Naam P1 P2 P3 Resultaat Q OBP Punten totaal
15 Robin van den Berg 4,03 3,93 4,05 4,05 +1.7 m/s 4,2 11
Jongens Junior D2 – 1000 meter
Naam Resultaat OBP Punten totaal
4 Florian van Wijchen 02:58,44 02:52,1 40
Thijmen van Wijchen 02:56,2 0
Jongens Junior D2 – 1000 meter steeplechase
Naam Resultaat OBP Punten totaal
1 Thijmen van Wijchen 03:07,14 03:06,8 11
Jongens Junior D2 – Discuswerpen
Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat Q OBP Punten totaal
1 Yuri Scholte 1kg 28,49 38,93 44,32 44,32 q 48,51 23
Jongens Junior D2 – Kogelstoten
Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat Q OBP Punten totaal
1 Yuri Scholte 3kg 15,05 15,68 15,78 15,78 q 15,57 27
20 Gavin Hulsman 3kg 7,68 7,86 8,06 8,06 6,39 8
Jongens Junior D2 – Speerwerpen
Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat Q OBP Punten totaal
12 Gavin Hulsman 400gr 26,94 28,5 27,06 28,5 21,59 20
22 Roan Snel 400gr 24,72 20,4 22,62 24,72 24,58 10
24 Jimi Cramer 400gr 24,21 23,4 21,1 24,21 28,88 8
Jongens Junior D2 – Discuswerpen finale
Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP Punten totaal
1 Yuri Scholte 1kg 42,52 47,39 X 47,39 44,32 8
Jongens Junior D2 – Kogelstoten finale
Naam Gewicht P1 P2 P3 Resultaat OBP Punten totaal
1 Yuri Scholte 3kg 15,04 14,87 16,9 16,90 CR 15,78 8
Jongens Junior D2 – Hoogspringen
Naam 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 Resultaat OBP Punten totaal
22 Jimi Cramer O O XXO XXX 1,4 1,45 8
22 Roan Snel O O XXO XXX 1,4 1,4 8
Meisjes Junior D1 – 60 meter
Naam Resultaat Q OBP Punten totaal
9 Franca Koutstaal 9,13 -0.7 m/s Q 9,17 44
Annemette Hommema 9,03 0
Roos Hogervorst 9,22 0
Meisjes Junior D1 – 60 meter halve finale
Naam Resultaat Q OBP Punten totaal
10 Franca Koutstaal 9,16 -1.4 m/s 9,13 15
Meisjes Junior D1 – 60 meter horden
Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP Punten totaal
2 Orla White 76.2cm 10,39 -1.7 m/s Q 10,24 29
10 Hanna Karsijns 76.2cm 11,81 -1.7 m/s Q 11,8 21
Meisjes Junior D1 – 60 meter horden halve finale
Naam Horden hoogte Resultaat Q OBP Punten totaal
2 Orla White 76.2cm 10,33 -1.0 m/s Q 10,39 15
10 Hanna Karsijns 76.2cm 11,73 -1.0 m/s 11,81 7
Meisjes Junior D1 – 60 meter horden finale
Naam Horden hoogte Resultaat OBP Punten totaal
1 Orla White 76.2cm 10,04 -2.9 m/s 10,33 8
Meisjes Junior D1 – 1000 meter steeplechase
Naam Resultaat OBP Punten totaal
2 Orla White 03:35,3 6
3 Frida Larsson 03:37,2 5
4 Hanna Karsijns 03:38,9 4
Meisjes Junior D1 – Hoogspringen
Naam 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 Resultaat OBP Punten totaal
7 Franca Koutstaal O O XO XXO XXX 1,4 1,45 17
14 Frida Larsson O XO XXX 1,3 1,35 10
Meisjes Junior D1 – Verspringen
Naam P1 P2 P3 Resultaat Q OBP Punten totaal
Annemette Hommema 3,84 0
Meisjes Junior D2 – 1000 meter
Naam Resultaat OBP Punten totaal
20 Liz Heuveling 03:29,8 03:29,4 26
Back To Top
X