skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen beperkingen.

Hilversum, 10 juni 2021

Jongens Junior A – 100 meter

Naam OBP
 Miro van Wieringen DNS 11,80
 Laurens Jordense DNS 11,66

Jongens Junior A – 3000 meter

Naam OBP
1  Max van Groeningen 9:08,86 9:00,00

Jongens Junior A – 5000 meter

Naam OBP
 Pablo Velt DNS 16:00,00

Jongens Junior B – 100 meter

Naam OBP
1  Jari Van der Voorn 11,85 -0.9 m/s 11,49
2  Rick van der Meer 12,06 -0.9 m/s 12,00
3  Lucas Man 12,31 -0.9 m/s 12,14
 Ryan Andela DNS 12,53

Jongens Junior B – 400 meter

Naam OBP
1  Jorik Bokelman 51,98 51,34
2  Lucas Man 54,81 55,79
 Ryan Andela DNS 1:01,02
 Rick van der Meer DNS 52,25

Jongens Junior B – 800 meter

Naam OBP
1  Lukas Renaud 2:03,90 2:04,92
2  Thijs Karreman 2:08,80 2:06,00
3  Finn de Keizer 2:22,99 2:20,00
4  Lukas Jensen 2:34,96 2:36,00

Jongens Junior B – 3000 meter

Naam OBP
1  Jente Faber 9:26,25 9:25,00
2   9:56,00 10:15,00
3  Ben de Smallbone 10:40,73 10:15,00

Jongens Junior C – 100 meter

Naam OBP
1  Florian Vriezen 12,25 -0.9 m/s 12,20

Jongens Junior C – 400 meter

Naam OBP
1  Florian Vriezen 52,88 54,00

Jongens Junior C – 800 meter

Naam OBP
1  Friso Bruins 2:16,52 2:13,00
2  Ruben Lagas 2:28,29 2:24,00
 Tijs Hollander DNS 2:22,00
 Koen Bader DNS 2:36,00

Jongens Junior D – 400 meter

Naam OBP
1  Kealan Steba 1:00,72

Jongens Junior D – 800 meter

Naam OBP
1  Siebren Verra 2:41,72 2:36,00
2  Thomar Neidig 2:43,47 2:29,00

Senioren mannen – 100 meter

Naam OBP
1  Youri Fransen 11,61 -0.9 m/s 11,12
 Boris Schram DNS 11,50

Senioren mannen – 400 meter

Naam OBP
1  Youri Fransen 50,15 49,80

Senioren mannen – 800 meter

Naam OBP
1  Lourens Meeuwsen 2:12,28 2:14,04

Senioren mannen – 3000 meter

Naam OBP
1  Herman Verra 9:32,06
2  Lars Mol 9:46,38 9:40,00
3  Bart van den Haak 9:49,72 9:46,11

Senioren mannen – 5000 meter

Naam OBP
1  Patrick van Buuren 16:12,29
3  Martin Keulemans 18:48,06
 Erik Kallenberg DNS

Meisjes Junior A – 800 meter

Naam OBP
1  Jolente Bleijs 2:24,58 2:20,00
2  Mette Oosterink 2:32,21 2:20,00

Meisjes Junior C – 400 meter

Naam OBP
1  Tess Janssen 1:06,48 1:06,60
2  Julia Velt 1:07,09 1:07,00
3  Paula Kliphuis 1:10,72 1:07,39
4  Inte van Kralingen 1:11,98 1:10,50

Meisjes Junior C – 800 meter

Naam OBP
1  Maud Vreekamp 2:28,28 2:29,00
2  Sylke Faber 2:48,50 2:40,00

Meisjes Junior D – 100 meter

Naam OBP
1  Maaike van Klei 15,64 -1.9 m/s 15,41
2  Cheyenne van den Bos 15,79 -1.9 m/s 15,79

Meisjes Junior D – 400 meter

Naam OBP
1  Orla White 1:06,42 1:06,07

Meisjes Junior D – 800 meter

Naam OBP
1  Annephine Slütter 2:43,67 2:36,00
2  Liz Heuveling 3:02,40 2:50,00

Senioren vrouwen – 800 meter

Naam OBP
1  Christine Bosch 2:16,73 2:15,32

Senioren vrouwen – 5000 meter

Naam OBP
1  Mirjam Koersen 17:55,59
Back To Top
X