skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen beperkingen.

Jongens Pupil A1 – 1000 meter
NaamResultaatOBP
1 Hidde Oldenhof03:50,6
2 Linus van Herpt03:54,9
3 Arsh Sahu03:55,6
4 Lou de Vries03:56,1
5 Brent Wierenga04:01,5
6 Ties Tentij04:06,6
7 Mels Hogervorst04:09,3
8 Thijmen Dijkstra04:18,1
9 Ege Mete Akbatur04:33,7
10 Friso Kiel04:37,0
11 Dennis Lagcher04:39,2
12 Jip ter Smitten04:40,0
13 Peter Kliphuis04:43,7
14 Ole Vuur04:44,0
15 Nils Strommer04:44,4
16 Abhav Sahu04:44,7
17 Casper Hoffmann04:48,8
18 Fedde Veldmeijer04:49,9
19 Thom Hoppenbrouwers04:55,1
20 Kian van Henten04:59,7
21 Caed Steba05:06,3
 Emmanuel KwofieDNS
 Mika KelderDNS
Estafette TeamVerenigingCategorieLedenTijdPunten
1GAC JPA1 team 1GAC HilversumJPA1437,156
2GAC JPA1 team 2GAC HilversumJPA1438,765
3GAC JPA1 team 3GAC HilversumJPA1440,814
4GAC JPA1 team 5GAC HilversumJPA1342,013
5GAC JPA1 team 4GAC HilversumJPA1446,542
Jongens Pupil A2 – 1000 meter
NaamResultaatOBP
1 Laurens Bijlard03:37,2
2 Mees de Jong03:40,1
3 Robin van den Berg03:42,6
4 Quint van der Knaap03:53,1
5 Diego Acosta03:55,0
6 Derek Truijens03:58,4
7 Wieger Zijlstra03:59,9
8 Melle van der Meer04:01,7
9 Merijn Senster04:10,7
10 Mark Antoons04:12,6
11 Tim Bultman04:13,1
12 Milan van Room04:22,8
13 Marnix Mooij04:35,5
14 Rens Ouwehand04:43,8
15 Ryan Romein04:50,6
16 Rafael Kooij04:55,5
 Francesco DamDNS
 Imre OostenbrugDNS
 Jorn RypmaDNS
 Levi LeguitDNS
 Sen FahnerDNS
Estafette TeamVerenigingCategorieLedenTijdPunten
1JPA2-1GAC HilversumJPA2437,545
2JPA2-2GAC HilversumJPA2040,194
3JPA2-3GAC HilversumJPA2041,643
4JPA2-4GAC HilversumJPA2043,622
Jongens Pupil B – 1000 meter
NaamResultaatOBP
1 Mees Moen04:10,3
2 Daan Zieck04:15,9
3 Pieke van der Blom04:19,1
4 Thijn Kortleve04:21,3
5 Otto Karsijns04:23,0
6 Ibe Ambaum04:25,2
7 Milo Bruijns04:28,4
8 Eelco Mooij04:28,6
9 Matthias Kammer04:33,6
10 Julius Doelman04:45,7
11 Lucas Ruijs04:50,1
12 Michael Woering04:52,2
13 Jelle Koopmans04:56,3
14 Otis Cramer05:01,2
15 Lennard Oost05:05,2
16 Lars Bitter05:14,0
17 Robin Engel05:21,2
18 Timo Speetjens05:23,9
19 Alessandro Giordani05:32,6
20 Boaz Schonberg05:35,1
21 Bram Oudshoorn06:05,0
22 Morris de Keizer06:19,6
 Adam KovacsDNS
 Tommy HinkeDNS
 
Estafette TeamVerenigingCategorieLedenTijdPunten
1JPB 1GAC HilversumJPB430,947
2JPB 3GAC HilversumJPB431,496
3JPB 2GAC HilversumJPB433,195
4JPB 4GAC HilversumJPB433,954
5JPB 5GAC HilversumJPB435,553
6JPB 6GAC HilversumJPB436,242
Jongens Pupil C – 600 meter
NaamResultaatOBP
1 Madé Oldenhof02:25,2
2 Nicolas Erazo02:34,9
3 Casper Snel02:36,4
4 Mathise Roos02:36,8
5 Bouke van der Weerden02:36,9
6 Ate Truijens02:39,1
7 Noud de Vries02:41,2
8 Brem Fijnheer02:42,4
9 Roman Senster02:42,5
10 Lukas van Veenendaal02:44,0
11 Aron Reus02:49,7
12 Wessel Hessing02:52,1
13 Lex Blankenzee02:52,1
14 Bruno Swiers02:54,5
15 Sepp Veldmeijer02:55,0
16 Elias van Zuilen02:57,1
17 Hidde Casteleijn02:58,8
18 Hugo van der Veen03:00,0
19 Sven Lagcher03:02,9
20 Bram Hagendoorn03:04,6
21 Jop Breedveld03:06,7
22 Fabian Koutstaal04:10,1
 Job GalenkampDNS
 Lewis KroeskeDNS
 
Estafette TeamVerenigingCategorieLedenTijdPunten
1JPC team 1GAC HilversumJPC431,267
2JPC team 3GAC HilversumJPC432,576
3JPC team 2GAC HilversumJPC432,715
4JPC team 5GAC HilversumJPC434,514
5JPC team 4GAC HilversumJPC436,133
6JPC team 6GAC HilversumJPC459,062
Jongens Pupil D – 600 meter
NaamResultaatOBP
1 Dex Quist02:35,8
2 Sander Boersema02:57,1
3 Tim Assink03:00,5
4 Alec Omloo03:01,0
5 Tijmen van Popta03:01,9
6 Sieb Lamme03:04,1
7 Aron Kovacs03:13,9
8 Fjord Heylen03:17,0
9 Daley Jay-Milan de Gooijer Cabau04:02,7
10 Leif Heylen04:13,4
 Daniël van den TolDNS
Meisjes Pupil A1 – 1000 meter
NaamResultaatOBP
1 Nout Slütter03:44,403:49,0
2 Hanne Cents03:54,803:58,5
3 Saar Gnodde03:58,104:04,0
4 Dille de Gooijer03:59,604:17,0
5 Jasmijn de Jonge04:14,604:16,5
6 Febe Nap04:22,204:20,5
7 Isa Gerrits04:29,004:44,3
8 Myrthe Bijlsma04:36,205:00,9
9 Mirthe Doornekamp04:38,905:02,5
10 Maxime Klaasen04:52,804:40,8
11 Ana Erazo04:56,205:43,9
12 Pien van Atteveld04:57,805:19,8
13 Quahneah van den Bos04:58,405:00,1
14 Tessa Oostveen05:01,305:06,5
15 Elin O’Hora05:04,705:32,6
16 Eloise Etesse05:26,7
17 Mille Heylen05:28,505:26,7
18 Puck Klaassen05:29,305:23,4
19 Olivia Schemkes05:39,405:44,9
20 Suze Klaassen06:04,105:05,8
 Faye ClaessensDNS05:43,9
 Jacintha van BeusekomDNS04:24,6
 Melia HulsmanDNS05:05,7
 Myrna PrakkenDNF04:29,0
Estafette TeamVerenigingCategorieLedenTijdPunten
1GACH MPA1 Team 1GAC HilversumMPA1440,496
2GACH MPA1 Team 2GAC HilversumMPA1442,885
3GACH MPA1 Team 3GAC HilversumMPA1447,154
4GACH MPA1 Team 4GAC HilversumMPA1447,943
5GACH MPA1 Team 5GAC HilversumMPA1448,992
Meisjes Pupil A2 – 1000 meter
NaamResultaatOBP
1 Orla White03:20,5
2 Franca Koutstaal03:32,9
3 Jasmijn Edelbroek03:33,5
4 Hanna Karsijns03:33,5
5 Frida Larsson03:44,5
6 Julia Wouda03:46,6
7 Maud van der Meer03:58,2
8 Ariane Gnodde04:01,0
9 Annemette Hommema04:02,1
10 Roos Hogervorst04:03,4
11 Liv Marshall04:04,7
12 Aafke Oostveen04:06,7
13 Lisa Smits04:09,0
14 Tara Miedema04:09,6
15 Valerie van Wieringen04:20,2
16 Siënna de Gooijer04:20,8
17 Ruby O’Hora04:29,9
18 Amy van Gameren04:33,3
19 Joëlle van Wilsum04:39,6
20 Phileine Obèr04:40,2
21 Hannah Ronner04:42,0
22 Ava van Rooy04:47,2
23 Julie van den Berg04:53,5
24 Erin Murray04:54,9
 Roos van SchijndelDNS
 
Estafette TeamVerenigingCategorieLedenTijdPunten
1MPA2 – Team 1GAC HilversumMPA2435,357
2MPA2 – Team 3GAC HilversumMPA2439,426
3MPA2 – Team 2GAC HilversumMPA2439,555
4MPA2 – Team 5GAC HilversumMPA2441,344
5MPA2 – Team 6GAC HilversumMPA2444,263
6MPA2 – Team 4GAC HilversumMPA2444,52
Meisjes Pupil B – 1000 meter
NaamResultaatOBP
1 Sofie Walstra04:08,4
2 Lianne Cornelissen04:15,1
3 Klara Grabowska04:22,5
4 Linn de Lange04:23,9
5 Igoné van Nunen04:26,8
6 Nadine Boersema04:29,5
7 Olivia Kessler04:37,5
8 Fien van der Duin04:44,6
9 Melody Kooiman04:46,7
10 Emma Weishut04:50,2
11 Iris Drupsteen04:56,7
12 Eline Dijkstra04:59,1
13 Dionne Egberts04:59,9
14 Rosalie Schrooten05:00,9
15 Floor van Buul05:04,1
16 Francesca Garzillo05:11,3
17 Neeltje van Ingen05:12,9
18 Fiene Wierenga05:13,0
19 Evi Miedema05:23,3
20 Elisa Tijs05:25,0
21 Liv van der Heijden05:25,4
22 Elise Bomers05:25,8
23 Fleur Bosman05:26,0
24 Feline Puijk Hoeben05:27,8
25 Lobke van Duren05:32,4
 
Estafette TeamVerenigingCategorieLedenTijdPunten
1MPB Team 1GAC HilversumMPB428,417
2MPB Team 2GAC HilversumMPB430,356
3MPB Team 3GAC HilversumMPB430,95
4MPB Team 4GAC HilversumMPB431,54
5MPB Team 5GAC HilversumMPB433,163
6MPB Team 6GAC HilversumMPB434,082
Meisjes Pupil C – 600 meter
NaamResultaatOBP
1 Mila White02:21,9
2 Aniek van der Helm02:26,3
3 Noa Warmerdam02:32,2
4 Saskia van Rhee02:35,0
5 Kaely Remy02:38,7
6 Miley Kuiper02:38,9
7 Louisa Visser02:43,2
8 Tirza van den Berg02:50,1
9 Marthe van der Heijden02:52,7
10 Iselin van der Kleij02:59,3
11 Femke Dijkstra03:01,1
12 Vita Ivankovic03:06,0
13 Oona Flink03:09,4
14 Eva de Leeuw03:21,6
15 Romy Breidel03:27,5
16 Fleur Werkman03:30,4
17 Cathelijn de Groot03:30,6
18 Bodil Blom03:38,5
 Luz OttenDNS
 Ana-Sofia HuijzerDNF
 
Estafette TeamVerenigingCategorieLedenTijdPunten
1MPC Team 1GAC HilversumMPC432,855
2MPC Team 2GAC HilversumMPC4334
3MPC team 4GAC HilversumMPC435,033
4MPC Team 3GAC HilversumMPC435,92
5MPC team 5GAC HilversumMPC436,511
Meisjes Pupil D – 600 meter
NaamResultaatOBP
1 Saartje ter Smitten02:39,1
2 Julia Thijs02:45,1
3 Loïs Wierenga02:46,6
4 Marte van Duren02:50,8
5 Veronica Hrytsyuk02:53,4
6 Ilse Hogervorst02:53,7
7 Fien Keuning02:55,0
8 Helle Wierenga03:04,5
9 Alisa Hulsman03:10,9
10 Noor van Dijk03:14,1
11 Leah van Verseveld03:24,3
12 Juna van Elteren03:24,6
 Benthe SegersDNS
Back To Top
X