Skip to content

Trainingsoverzicht hardlopen

NiveauGroepDagTijdStart bijTrainerSchema
*Bootcamp GACmaandag19.30-20.30baan Ron Lasterie
Arnoud Neidig
Maaike van der Schoot
A/BA en B - duur, interval en vaartspeldinsdag09.00-10.30clubhuisKarin de Bruijn
Marleen Snels
BB - duur en intervaldinsdag09.00-10.30clubhuisRon Meijer
Peter Koperdraad
Betty de Wit
CC - duur en intervaldinsdag09.00-10.30clubhuisAd van der Lee
Karel Hagen
George de Groot
Rene Klarenbeek
Koos van den Wijngaard
C/DC/D - duur en intervaldinsdag09.00-10.30clubhuisRichard Egberink
Clemens van Wilgenburg
ZZ - Carolusgroep (65 - 85 jr) - intervaldinsdag09.00-10.30clubhuismotto: Carolus blijft bewegen!
AA - duur en interval (uurgroep)dinsdag18.30-19.30clubhuisMary Langerak
Piet Doorn
A/BA/B - duur, interval en vaartspeldinsdag18:45-20:15clubhuisLiesbeth van Renssen
Maria Swart
Ron Buisman
A/BA/B - duur en interval (uurgroep)dinsdag18.30-19.30clubhuisEllen Ruwe
Josje Lozowski
Wilma Terwel (inval)
A/BA/B - duur, interval en vaartspel. 75 minuten.dinsdag18.30-19.45clubhuisElly Majoor
Jos van der Laan
BB - duur en intervaldinsdag18.30-19.30clubhuis (uurgroep)Dick Slootbeek
Anneke Kruims
Atussen A en A/B - duur, interval en vaartspeldinsdag18:45-20:15clubhuisElse van der Esch
Hedwig van Lier
B/CB en C - duur, intervaldinsdag18.30-20.00clubhuisArien Tabak
Ron Staal
Hillegonda Griffioen
Petra Wildschut
B/CB en C - duur, interval en vaartspel
Gezamenlijke start, bij duurloop splitsing in 2 niveaus.
dinsdag18.45-20.15clubhuisIngrid Huiskamp
Caro Baumeister
Remko Groot
C/DC/D - duur en intervaldinsdag18.30-20.00clubhuisMartin de Vor
Max van 't Veld
Fred Verkerk
C/DC/D - duurloopdinsdag18.30-20.00clubhuisFelix Debets
Joost Koelega
*Startersclinic - sept. t/m meidinsdag18.40-20.10clubhuisAstrid van Haaften (coörd.)
Chris Doornekamp
Monique Zielman
Chris Jensen
Joop de Vink
Virgil Smit
B/CB/C - duur, interval en vaartspeldinsdag18.45-20.15clubhuisEric Poelmann
Saskia Bons
B/CB/C - duur, interval en vaartspeldinsdag19.00-20.30clubhuisTjeerd Buruma
Miranda van Gelderen
Annemiek van Tilburg
Feiko Lei
D/E/FD/E/F - intervaldinsdag19.00-20.30clubhuis (op de baan)Robert Fey
Bart Gerrits (aspirant trainer)
BB - duur, interval, krachtwoensdag09.00-10.30La Place Hilversumseweg/WesterheideAndrea van Eeuwen
Marc Hek
BB - duur, interval, kracht (75 min.)woensdag09.00-10.15ZonnestraalBabette Groen
Ellen van Harn
*Gymnastiek voor vrouwen - okt. t/m aprilwoensdag19.00-20.00Goudenregenschool (Goudenregenlaan 1)Karin de Bruijn
AA - duur en intervaldonderdag09.00-10.30CronebosHans Blommestijn
BB - duur en intervaldonderdag09.00-10.30CronebosBetty de Wit
CC - duur en intervaldonderdag09.00-10.30CronebosKarel Hagen
Ad van der Lee
George de Groot
B/CB en C - baantraining en intervaldonderdag18.30-20.00baanMaaike van der Schoot
Laus Bosman
Ariën Tabak
Ron Staal
Suzanne Plaum

C/DC/D - intervaldonderdag18.30-20.00clubhuisHenk van Heemskerk
Margret de Weerd
D/E/FD/E/F - duurloopdonderdag18.30-20.00clubhuisMartin de Vor
Robert Fey
BB - duur, interval en vaartspeldonderdag19.00-20.30clubhuisIngrid Huiskamp
Marc Hek
Koos vd Wijngaard
Ron Cornelissen
René Smeink
CC - duur, interval en vaartspeldonderdag19.00-20.30clubhuisCaro Baumeister
Remko Groot
Frank van den Berge
*Blessure herstel groep - individuele training op maat. Vooraf aanmelden bij SportMedische Commissie (smc@gach.nl)zaterdag08.45-10.15clubhuisStephanie van Leeuwen
Karin de Bruijn
Jaap van Hamersveld (coörd.)
*Startersclinic - sept. t/m aprilzaterdag08.50-10.20clubhuisAstrid van Haaften (coörd.)
Chris Doornekamp
Monique Zielman
Chris Jensen
Joop de Vink
Virgil Smit
AA - duur en interval (uurgroep)zaterdag09.00-10.00clubhuisMary Langerak
Simone van der Weert
Marion Boshuis
Atussen A en AB - duur, interval en vaartspelzaterdag09:00-10:30clubhuisElse van der Esch
Hedwig van Lier
A/BA/B - duur, interval en vaartspelzaterdag09:00-10:30clubhuisLiesbeth van Renssen
Maria Swart
Ron Buisman
A/BA en B - vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuisCindy van der Blom
Barbara Majoor
Wilma Terwel
A/BA/B - duur en interval (uurgroep)zaterdag09.00-10.00clubhuisEllen Ruwe
Josje Lozowski
Angèle Lauf (inval)
A/BGroep: A/B - duur, interval en vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuisMonique Zielman
Marleen Snels
Monique Budding
A/BA/B en B/B+ - (uurgroep) vaartspelzaterdag09.00-10.00clubhuisDorien Hopma Zijlema
Evelien Kuijt
BB - duur, interval, vaartspel.zaterdag09.00-10.30clubhuisKoos van den Wijngaard
Stephanie de Zeeuw
BB - duur en interval (90 minuten)zaterdag09.00-10.30clubhuisErwin de Rijk
BB - duur, interval en vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuis Ron Staal
Hillegonda Griffioen
Marien Vellekoop
Petra Wildschut
B/CB/C - duur, interval en vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuis Saskia Bons
Eric Poelmann
CC - duur en intervalzaterdag09.00-10.30clubhuisJan Willem Meinsma
Rene Klarenbeek
Tjeerd Buruma
CC - training halve marathonzaterdag08.30-10.00slagboom schoolClemens van Wilgenburg
Arien Tabak
Richard Egberink
C/DC en D - interval en vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuisMargret de Weerd
Gerben Gnodde
CC - duur en intervalzaterdag09.00-10.30clubhuisVacant
D/ED/E - lange duurloopzaterdag09.00-11.00wisselendDik Verkuil
C/DC/D - vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuisDirk de Boer
Arnoud Neidig
Fred Verkerk
Martin de Vor
Robert Fey
Paul Maas (aspirant trainer)
John van der Klein (aspirant trainer)
ZZ - Carolusgroep (65 - 85 jr) - intervalzaterdag09.00-10.30clubhuismotto: Carolus blijft bewegen!
Dit schema is bijgewerkt op 2024-04-15 14:25:41 door Robert Fey.

Trainingsoverzicht sportief wandelen

CategorieDagTijdPlaatsTrainer
Sportief Wandelen A/B
Carolusgroep (65 - 90 jr)
motto: Carolus blijft bewegen!
dinsdag09.00-10.30clubhuisAb Hermsen
Sportief Wandelen A/B
Carolusgroep (65 - 90 jr)
motto: Carolus blijft bewegen!
zaterdag09.00-10.30CronebosAb Hermsen
Sportief Wandelen Bdinsdag09.00-10.30clubhuisSandra Bos
Trijntje Timmer
Sportief Wandelen Bdinsdag18.30-20.00clubhuisGerard van Rooij
Sportief Wandelen Bdonderdag09.00-10.30CronebosTrijntje Timmer
Sportief Wandelen Bdonderdag18.30-20.00clubhuisGerard van Rooij
Sportief Wandelen Bzaterdag09.00-10.30CronebosMarijke van der Klein
Sandra Bos
Trijntje Timmer
Herman Hofland (invaltrainer)


Sportief Wandelen Cdinsdag19.00-20.30clubhuisEveline de Wijs
Sportief Wandelen Cdonderdag09.00-10.30CronebosDick van der Lee
Sportief Wandelen Czaterdag09.00-10.30/11.00CronebosEveline de Wijs
Nora Swankhuizen
Herman Hofland (invaltrainer)
Sportief Wandelen C+dinsdag09.00-11.00clubhuisChris Driessen
Sportief wandelen Ddinsdag19.00-20.30clubhuisBert Akkersdijk
Sportief wandelen Dzaterdag09.00-10.30/11.00CronebosBert Akkersdijk
Herman Hofland
Dit schema is bijgewerkt op 2024-04-08 15:20:17 door Robert Fey.

Trainingsoverzicht nordic walking

CategorieDagTijdOpmerkingTrainerSchema
Basiscursus Nordic WalkingIn overlegBea Alma
Anje Oosterhuis
Nordic Walking Azaterdag09.00-10.30CronebosAnje Oosterhuis
Bea Alma
Nordic Walking Bzaterdag09.00-11.00CronebosAnje Oosterhuis
Bea Alma
Nordic Walking Czaterdag09.00-11.00CronebosHenry Swankhuizen
Liene Malsch
Nordic Walking Dzaterdag09.00-11.00CronebosFred Jansen
Liene Malsch
Nordic Walking B, C en Ddinsdag19.00-20.30Cronebos (april t/m sept) of clubhuis (okt t/m mrt)Liene Malsch
Fred Jansen
Nordic Walking B, C en Ddonderdag9.00-11.00CronebosLiene Malsch
Fred Jansen
Dit schema is bijgewerkt op 2024-03-13 20:36:21 door Robert Fey.
Back To Top