skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen waarschuwingen

Trainingsoverzicht wedstrijdatletiek specialisatie

GroepGeb jaarDagTijdOpmerkingHoofdtrainer
Allround Junioren ABC2 (Jongens en Meisjes)2003 - 1999vrijdag19.00-20.30baanLinde Buruma
Jos Koekkoek
Marianne Boelee
Allround Junioren allround ABC2 (Jongens en Meisjes)2003 - 1999woensdag19.00-20.30baanLinde Buruma
Olaf van de Pavert
Jos Koekkoek
Marianne Boelee
Allround Junioren C1 (Jongens en Meisjes)2004vrijdag19.00-20.30baan
Allround Junioren C1 (Jongens en Meisjes)2004woensdag19.00-20.30baan
Allround Junioren D (Jongens en Meisjes)2006 - 2005vrijdag19.00-20.30baanStéphane Wienneke
Yarán Wienneke
Justine Fleming
Stef Tapking
Skip Renders
Allround Junioren D (Jongens en Meisjes)2006 - 2005woensdag19.00-20.30baanStéphane Wienneke
Yarán Wienneke
Justine Fleming
Stef Tapking
BiCz (alle onderdelen)2002 en ouderdinsdag17.30-20.00baan/krachtStéphane Wienneke
BiCz (alle onderdelen)2002 en ouderdonderdag17.30-20.00baan/krachtStéphane Wienneke
BiCz (alle onderdelen)2002 en oudermaandag19.00-21.00baanStéphane Wienneke
BiCz (alle onderdelen)2002 en oudervrijdag17.30-19.30baanStéphane Wienneke
BiCz (alle onderdelen)2002 en ouderzaterdag11.00-13.00baanStéphane Wienneke
Dirk Jan Graat
Externe vereninging: TVHwoensdag19.30-21.30baanRichard de Boer
Junioren C+ (Jongens en Meisjes)2005 - 2004maandag19.00-20.45baan/krachtTom Dankers
Stef Tapking
Junioren C+ (Jongens en Meisjes)2005 - 2004donderdag19.00-20.45baan/krachtTom Dankers
Stef Tapking
Junioren C+ (Jongens en Meisjes)2005 - 2004vrijdag19.00-20.45baan/bosTom Dankers
Junioren D1+ (Jongens en Meisjes)2007maandag18.00-19.30baanTom Dankers
Bas van der Vuurst
Alfred Zorgdrager
Lex Teeuwen
Junioren D1+ (Jongens en Meisjes)2007vrijdag17.30-19.00baanTom Dankers
Justin Wuring
Patrick Velt
Junioren D1+ (Jongens en Meisjes)2007woensdag19.00-20.30baanTom Dankers
Luca Bos
Patrick Velt
Siegfried Haakmat
Robert van Kesteren
Junioren D2+ (Jongens en Meisjes)2006donderdag19.00-20.30baanTom Dankers
Junioren D2+ (Jongens en Meisjes)2006maandag19.30-21.00baanTom Dankers
Junioren D2+ (Jongens en Meisjes)2006vrijdag19.00-20.30baanTom Dankers
Masters (Dames en Heren)1981 en ouderdinsdag19.00-21.00baan
Masters (Dames en Heren)1981 en ouderdonderdag19.00-21.00baan
Masters (Dames en Heren)1981 en ouderzaterdag09.30-11.30baan/bosCees Jägers
MiLa2002 en ouderdinsdag18.30-20.30baan/wegMark Hilberts
Dik Zeldenrijk
MiLa2002 en ouderdonderdag18.30-20.30baan/wegMark Hilberts
Dik Zeldenrijk
MiLa2002 en ouderzaterdag9.30-11.30bosMark Hilberts
Dik Zeldenrijk
MiLa jong2006 - 2001donderdag19.00-21.00baanAdri van der Zon
MiLa jong2006 - 2001maandag19.00-21.00baan/krachtAdri van der Zon
Justin Wuring
Mono Suparmono
MiLa jong2006 - 2001zaterdag09.00-10.30bosAdri van der Zon
Bob van Manen
MiLa loopgroep Junioren/Senioren2001 - 1988dinsdag19.00-20.30wegJeroen van Veldhuizen
Walter Mijnhout
MiLa loopgroep Junioren/Senioren2001 - 1988zaterdag09.00-10.30weg/bosJeroen van Veldhuizen
Walter Mijnhout
Senioren (Dames en Heren)1998 - 1980dinsdag19.00-20.45baanWendy Vet
Tom Heinis
Senioren (Dames en Heren)1998 - 1980donderdag19.00-20.45baanWendy Vet
Team Arena (Meerkamp, Sprint, Springen)2004 en ouderdinsdag18.00-21.00baan/krachtNiels Alofsen
Janet Hulshof
Jan Willem van Henten
Team Arena (Meerkamp, Sprint, Springen)2004 en ouderdonderdag18.30-21.00baan/krachtNiels Alofsen
Janet Hulshof
Jan Willem van Henten
Team Arena (Meerkamp, Sprint, Springen)2004 en oudermaandag17.00-19.30baan/krachtNiels Alofsen
Team Arena (Meerkamp, Sprint, Springen)2004 en oudervrijdag17.00-18.30krachtNiels Alofsen
Janet Hulshof
Jan Willem van Henten
Team Arena (Meerkamp, Sprint, Springen)2004 en ouderzondag10.00-12.30baanNiels Alofsen
Janet Hulshof
Jan Willem van Henten
Werpen2004 en ouderdinsdag18.00-19.30baanIngrid van Dijk
Werpen2004 en ouderdonderdag18.00-20.30baanIngrid van Dijk
Werpen2004 en oudermaandag18.00-20.30baanIngrid van Dijk
Werpen2004 en ouderzaterdag09.30-11.30baan/krachtIngrid van Dijk
Dit schema is bijgewerkt op 2019-06-10 18:42:49 door Robert Fey.

Trainingsoverzicht wedstrijdatletiek pupillen en A atletiek

GroepGeb jaarDagTijdOpmerkingHoofdtrainer
A-Atletiek: Jongens en Meisjes (verstandelijke beperking)diverswoensdag17.00-18.00baan/zaalMarianne Boelee
Pupillen: A1, A2 (aanvullende training Jongens en Meisjes)2009 - 2008maandag16.30-18.00baanTom Dankers
Pupillen: A 1e jaars (Jongens)2009woensdag17.30-19.00baanAlex Scholte
Pupillen: A 1e jaars (Jongens)2009zaterdag09.00-10.30baan/bosAlex Scholte
Pupillen: A 1e jaars (Meisjes)2009woensdag17.30-19.00baanLucas Knecht
Pupillen: A 1e jaars (Meisjes)2009zaterdag09.00-10.30baan/bosLucas Knecht
Pupillen: A 2e jaars (Jongens)2008woensdag17.30-19.00baanTom Dankers
Pupillen: A 2e jaars (Jongens)2008zaterdag09.00-10.30baan/bosMaaike van der Schoot
Pupillen: A 2e jaars (Meisjes)2008woensdag17.30-19.00baanBart de Kruijf
Klaas Hoekstra
Pupillen: A 2e jaars (Meisjes)2008zaterdag09.00-10.30baan/bosBart de Kruijf
Klaas Hoekstra
Pupillen: B (Jongens)2010woensdag17.30-19.00baan/zaalJohn Dankers
Pupillen: B (Jongens)2010zaterdag09.00-10.30baan/bosJohn Dankers
Pupillen: B (Meisjes)2010woensdag17.30-19.00baan/zaalMenno van der Meer
Pupillen: B (Meisjes)2010zaterdag09.00-10.30baan/bosMenno van der Meer
Pupillen: C (Jongens)2011woensdag17.30-19.00baan/zaalNelleke Dankers
Pupillen: C (Jongens)2011zaterdag09.00-10.30baan/bosNelleke Dankers
Pupillen: C (Meisjes)2011woensdag17.30-19.00baan/zaalYvette Sollman
Pupillen: C (Meisjes)2011zaterdag09.00-10.30baan/bosYvette Sollman
Pupillen: D (Jongens en Meisjes)2012zaterdag09.00-10.30baan/bosJeroen van Kralingen
Tamara van der Wal
Pupillen: E (Jongens en Meisjes) Start medio juni 20192013zaterdagvolgtbaanVacature 1
Vacature 2
Dit schema is bijgewerkt op 2019-06-10 18:48:43 door Robert Fey.

Trainingsoverzicht hardlopen

CategorieDagTijdStart bijTrainerSchema
A - duur en intervaldinsdag18.30-20.00ClubhuisMarijke Westenbrink
A - duur en interval (uurgroep)dinsdag18.30-19.30clubhuisMary Langerak
Gonda Nieuwenhuize
A en B - duur, interval en vaartspeldinsdag09.00-10.30clubhuisKarin de Bruijn
Yvonne Passe
A/B - duur en interval (uurgroep)dinsdag18.30-19.30clubhuisEllen Ruwe
Chris Jensen
A/B - duur, interval en vaartspeldinsdag18.45-20.15clubhuisElse van der Esch
Hedwig van Lier
B - duur en intervaldinsdag09.00-10.30clubhuisAb Hermsen
Christine Rietdijk
B - duur en intervaldinsdag18.30-19.30clubhuis (uurgroep)Dick Slootbeek
Piet Doorn
B/C - duur, interval en vaartspeldinsdag18.45-20.15clubhuisRon Buisman
Eric Poelmann
B en C - duur, interval en vaartspeldinsdag18.30-20.00clubhuisClemens van Wilgenburg
Arien Tabak
Ron Staal
B/C - duur, interval en vaartspeldinsdag19.00-20.30clubhuisTjeerd Buruma
Ed Borsboom
Roel Frissen
B/C - duur, interval en vaartspel
Bij duurloop splitsing in 2 niveaus.
dinsdag18.30-20.00clubhuisElly Majoor
Bert List
Frank Aalten
Remko Groot
C - duur en intervaldinsdag09.00-10.30clubhuisAd van der Lee
Hans Blommestijn
C/D - duur en intervaldinsdag09.00-10.30clubhuisRichard Egberink
Koos van den Wijngaard
Leo Tijsen
C/D - duur en intervaldinsdag18.30-20.00clubhuisLaus Bosman
George de Groot
Martin de Vor
D - duur en intervaldinsdag18.30-20.00clubhuisFelix Debets
Henk van Heemskerk
MILA 2 - (E/F - interval)dinsdag19.00-20.30clubhuis (op de baan)Friso van Wieringen
Gertjan Halleen
Robert Fey
Startersclinic - sept. t/m aprildinsdag18.40-20.10clubhuisAstrid van Haaften (coörd.)
Chris Doornekamp
Joop de Vink
Kees Verburg
Frederike Spaargaren
Chris Jensen
Sigrid Nijstad
Monique Zielman
Robert Brekelmans
Phil Willebrands
Z - Carolusgroep (65 - 85 jr) - intervaldinsdag09.00-10.30clubhuismotto: Carolus blijft bewegen!
A en B - looptechniek en kracht (uurgroep)donderdag19.00-20.00clubhuisMarijke de Boer
Wilma Terwel
Christa Prins
B - duur en intervaldonderdag09.00-10.30CronebosAb Hermsen
Fons Heinink
B - duur, interval en vaartspeldonderdag19.00-20.30clubhuisIngrid Huiskamp
Marc Hek
Ron Cornelissen
B en C - baantraining en intervaldonderdag18.30-20.00baanAstrid van Haaften
Jan Pijl
Laus Bosman
Ferdinand van den Bergen
Ron Staal

C - duurdonderdag09:00-10:30CronebosChristine Rietdijk
C - duur, interval en vaartspeldonderdag19.00-20.30clubhuisFrank Aalten
Mathieu Ekelschot
Ed Borsboom
Roel Frissen
C/D - duur en intervaldonderdag18:30-20:00clubhuisFelix Debets
Henk van Heemskerk
D - duur en intervaldonderdag09:00-10:30CronebosKarel Hagen
Ron Lasterie
E/F - duurloopdonderdag18.30-20.00clubhuisMartin de Vor
Robert Fey
Bootcamp GACmaandag19.45-21.00baan Ron Lasterie
Nadine Scheer
Arnoud Neidig
B - duur, interval, kracht (75 min.)woensdag09.00-10.15La Place Hilversumseweg/WesterheideBabette Groen
Ellen van Harn
Andrea van Eeuwen
Gymnastiek voor vrouwen - okt. t/m aprilwoensdag19.00 - 20.00Goudenregenschool (Goudenregenlaan 1)Karin de Bruijn
A/B - vaartspel en interval (uurgroep)woensdag19.00 - 20.00clubhuisFred Verkerk
A - duur en intervalzaterdag09.00-10.30CronebosMarijke Westenbrink
Ria Hofland
A - duur en interval (uurgroep)zaterdag09.00-10.00clubhuisMarion Boshuis
Gonda Nieuwenhuize
Barbara Knegt
A en B - vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuisCindy van der Blom
Marijke de Boer
Barbara Majoor
Wilma Terwel
A/B - duur en interval (uurgroep)zaterdag09.00-10.00clubhuisJosje Lozowski
Frits Knegt
Ellen Ruwe
A/B - duur, interval en vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuisElse van der Esch
Viktor Franzen
A/B - duur en intervalzaterdag09.00-10.30clubhuisMonique Budding
Christa Prins
Kees Verburg
Monique Zielman
A/B en B/C - (uurgroep) vaartspelzaterdag09.00-10.00clubhuisDorien Hopma
Evelien Kuijt
B - duur en interval (75 en 90 minuten)zaterdag09.00-10.15 / 10.30clubhuisBabette Groen
Erwin de Rijk
Andrea van Eeuwen
Ellen van Harn
B - duur, interval en vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuis Ron Staal
Hillegonda Griffioen
Marien Vellekoop
Petra Wildschut
B/C - duur, interval en vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuis Saskia Bons
Eric Poelmann
Ron Buisman
Blessure herstel groep - individuele training op maat. Vooraf aanmelden bij SportMedische Commissie (smc@gach.nl)zaterdag08.45-10.15clubhuisStephanie van Leeuwen
Karin de Bruijn
Jaap van Hamersveld (coörd.)
C - duur en intervalzaterdag09.00-10.30clubhuisTjeerd Buruma
Rene Klarenbeek
Elmer van Krimpen
C - training halve marathonzaterdag09.00-10.30clubhuisClemens van Wilgenburg
Arien Tabak
Richard Egberink
Leo Tijsen
C en D - vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuisHenk van Heemskerk
Felix Debets
C/D - duur en intervalzaterdag09.00-10.30clubhuisEugène Milot
Nadine Scheer
D/E - lange duurloopzaterdag09.00-11.00clubhuisPaul van der Zande
Mathieu Ekelschot
E - vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuisLaus Bosman
Fred Verkerk
Dirk de Boer
Arnoud Neidig
Robert Fey
Startersclinic - sept. t/m aprilzaterdag08.50-10.20clubhuisAstrid van Haaften (coörd.)
Chris Doornekamp
Joop de Vink
Jim de Kroon
Robert Brekelmans
Phil Willebrands
Z - Carolusgroep (65 - 85 jr) - intervalzaterdag09.00-10.30clubhuismotto: Carolus blijft bewegen!
B/C - duur, interval en vaartspel met aandacht voor cross en trailzondag09:00-10:30Flexibele startlocatie, info bij Frank 06-1849 1972Frank Aalten
Ingrid Huiskamp
Elly Majoor
Marc Hek
Marathonclinic op 3 niveaus - okt. t/m aprilzondag09.00-12.00clubhuisRichard Egberink
Robert Fey
Ed Borsboom
Roel Frissen
Dit schema is bijgewerkt op 2019-07-17 20:27:31 door Robert Fey.

Trainingsoverzicht sportief wandelen

CategorieDagTijdPlaatsTrainer 
Wandelgroep Bmaandag09.05-10.45Van Ghentlaan/Van GelderlaanHanneke van Kralingen
Sportief Wandelen Azaterdag09.00-10.30CronebosAd Verheul
Wim van der Linden
Sportief Wandelen Adinsdag09.00-10.30CronebosAd Verheul
Sportief Wandelen Bdinsdag09.00-10.30clubhuisTrijntje Timmer
Sportief Wandelen Bdinsdag18.45-20.15clubhuisGerard van Rooij
Sportief Wandelen Bdonderdag09.00-10.30CronebosTrijntje Timmer
Sportief Wandelen Bzaterdag09.00-10.30CronebosMarijke van der Klein
Trijntje Timmer
Sportief Wandelen Cdinsdag09.00-11.00clubhuisLia Schipper
Andries Furster
Chris Driessen
Nora Swankhuizen
Sportief Wandelen Cdinsdag19.00-20.30clubhuisPatrick Weening
Eveline de Wijs
Sportief Wandelen Cdonderdag09.00-10.30CronebosWim Heinis
Dick van der Lee
Sportief Wandelen Czaterdag09.00-10.30/11.00CronebosLia Schipper
Patrick Weening
Nora Swankhuizen
Eveline de Wijs
Sportief wandelen Ddinsdag19.00-20.30ClubhuisBert Akkersdijk
Sportief wandelen Dzaterdag09.00-10.30/11.00CronebosBert Akkersdijk
Lia Schipper
Patrick Weening
PowerWalking Bdinsdag09.00-10.30clubhuisWim Heinis
Dick van der Lee
Dit schema is bijgewerkt op 2019-05-01 18:40:59 door Robert Fey.

Trainingsoverzicht nordic walking

CategorieDagTijdOpmerkingTrainer 
Basiscursus Nordic WalkingIn overlegBea Alma
Anje Oosterhuis
Nordic Walking Azaterdag09.00-10.30CronebosAnje Oosterhuis
Bea Alma
Nordic Walking Bzaterdag09.00-11.00CronebosAnje Oosterhuis
Bea Alma
Nordic Walking Czaterdag09.00-11.00CronebosHenk Bakker
Liene Malsch
Nordic Walking Dzaterdag09.00-11.00CronebosFred Jansen
Liene Malsch
Nordic Walking B, C en Ddinsdag19.00-20.30Cronebos (april t/m sept) of clubhuis (okt t/m mrt)Liene Malsch
Fred Jansen
Nordic Walking B, C en Ddonderdag9.00-11.00CronebosLiene Malsch
Fred Jansen
Dit schema is bijgewerkt op 2018-10-01 17:46:10 door Esther Gross.
Back To Top
X