skip to Main Content

Weerwijzer:

Geen beperkingen.

Hilversum, 27 maart 2021

Alle uitslagen

Jongens Junior C – 1000 meter

  Naam OBP
1   3:00,84 2:57,00
2  Friso Bruins 3:10,35 3:10,00
3  Tijs Hollander 3:16,62 3:15,00
4  Ruben Lagas 3:16,86 3:10,00
5  Koen Bader 3:46,49 3:38,00

Jongens Junior D – 1000 meter

  Naam OBP
1  Thijmen van Wijchen 3:08,44 3:10,14
2  Florian van Wijchen 3:11,32 3:15,94
3  Harry Smallbone 3:16,24 3:10,00
4  Thomar Neidig 3:19,40 3:10,00
5  Siebren Verra 3:41,54 3:45,00
6  Peb van Rooy 4:14,53  

U18 Mannen – 1000 meter

 
  Naam OBP
1  Thijs Karreman 2:50,00 2:47,38
2  Ben Smallbone 3:00,83 2:57,00
3  Finn de Keijzer 3:09,15 3:10,00
   Lukas Jensen DNS 3:32,00

U20 Mannen – 1000 meter

 
  Naam OBP
1  David Neidig 2:59,12 2:57,00
2  Bastian Jansma 3:06,23  

Meisjes Junior C – 1000 meter

 
  Naam OBP
1  Maud Vreekamp 3:36,46 3:25,00
2  Sylke Faber 3:43,00 3:30,00
  DNS  

Meisjes Junior D – 1000 meter

 
  Naam OBP
1  Orla White 3:17,03 3:18,18
2  Annephine Slütter 3:45,59
3  Eva Spreuwenberg 3:57,37 3:50,00
4  Nora Oosterling 3:57,60
5  Jasmijn Drupsteen 4:08,97

Jongens Junior C – 60 meter

 
  Naam   OBP
1  Florian Vriezen 8,10 -2.2 m/s 8,25
2  Tibbe Teeuwen 8,31 -5.3 m/s 8,17
3  Marijn Walstra 8,41 -3.0 m/s
4  Simon Egberts 8,47 -3.0 m/s
5  Niels Bitter 9,18 -6.4 m/s
6  Jack Simons 9,24 -3.0 m/s
7  Daniël Westerweel 9,39 -6.4 m/s
8  Senne Gisius 9,75 -6.4 m/s
9  Jochem Krans 9,82 -3.0 m/s
10  Philippe Sengers 11,06 -3.0 m/s



Jongens Junior C – 80 meter

 
  Naam   OBP
1  Marijn Walstra 11,20 -3.7 m/s
2  Simon Egberts 11,24 -3.6 m/s
3  Thijmen Knops 11,78 -3.6 m/s
4  Gabriel Klus 12,24 -3.6 m/s
5  Jochem Krans 12,71 -3.6 m/s
   Tibbe Teeuwen DNS   10,58



Jongens Junior C – 100 meter

 
  Naam   OBP
1  Marijn Walstra 13,56 -3.2 m/s
2  Simon Egberts 13,92 -3.5 m/s
3  James Panacheril 14,02 -4.1 m/s 13,87
4  Dylan Eberhard 14,43 -2.0 m/s 15,00
5  Daniël Westerweel 14,78 -3.5 m/s
6  Jochem Krans 16,08 -3.2 m/s
7  Philippe Sengers 18,27 -3.2 m/s
   Boris van Zwam DNS  
   Tibbe Teeuwen DNS   12,86



Jongens Junior C – 150 meter

 
  Naam   OBP
1  Senne Gisius 21,90 -2.7 m/s
2  Niels Bitter 22,83 -2.7 m/s
   Boris van Zwam DNS  



Jongens Junior C – 200 meter

 
  Naam   OBP
1  James Panacheril 27,21 -4.0 m/s 30,32
2  Dylan Eberhard 28,54 -4.0 m/s 31,00
3  Daniël Westerweel 29,33 -2.5 m/s
4  Jack Simons 29,80 -2.5 m/s

Jongens Junior C – 60 meter horden

 
  Naam   OBP
1  Tibbe Teeuwen 10,25 -4.6 m/s 9,98
2  Senne Gisius 11,06 -4.6 m/s
3  James Panacheril 11,69 -4.6 m/s 11,64
4 Bori s van Zwam 37,56 -4.6 m/s
   Niels Bitter DNS  
   Daniël Westerweel DNS  



Jongens Junior C – Polsstokhoogspringen

 
  Naam OBP
1 Florian Vriezen 3,80 4,05
2 Senne Gisius 2,90
3 Niels Bitter 2,50
4 Boris van Zwam 1,90



Jongens Junior D – 60 meter

 
  Naam   OBP
1  Youri van der Linden 9,05 -1.8 m/s 8,74
2   9,10 -1.8 m/s
3  Fons Jansen 9,14 -1.8 m/s
4  Thimo Gisius 9,27 -3.8 m/s
5  Nout van der Schoot 9,53 -5.5 m/s
6  Melle de Lange 9,54 -3.8 m/s
7  Gavin Hulsman 9,78 -3.8 m/s
8  Mylo Noordanus 9,88 -1.8 m/s 9,52
9  Kane van Verseveld 10,00 -5.4 m/s
10  Roan Snel 10,05 -1.8 m/s 9,81
11  Jimi Cramer 10,14 -6.4 m/s
12   10,15 -3.8 m/s
13  Joep Deiman 10,18 -6.4 m/s
14   10,25 -1.8 m/s
15  Rikki Vree 10,31 -5.4 m/s
16  Thymen Moen 10,37 -3.8 m/s
17  Flint Woolfitt 10,39 -1.8 m/s
18  Liam Brouwer 10,48 -3.8 m/s
19  Valentijn de Jonge 10,58 -5.4 m/s
20  Luke van den Berg 10,76 -1.8 m/s
21  Tom Brekelmans 11,90 -5.4 m/s
   Wijnand van Gulik DNS  
   Florian Middendorp DNS  
   Marouan Charkaoui DNS  
   Mika Strubbe DNS  
   Pepijn van Nunen DNS  

Jongens Junior D – 80 meter

 
  Naam   OBP
1  Yuri Scholte 12,10 -2.2 m/s 12,00
2  Gavin Hulsman 13,02 -4.2 m/s
3  Rikki Vree 13,17 -4.2 m/s
4  Roan Snel 13,37 -2.2 m/s 13,08
5   13,83 -4.2 m/s
6  Flint Woolfitt 13,99 -4.2 m/s
7  Peb van Rooy 14,28 -4.2 m/s
   Florian Middendorp DNS  



Jongens Junior D – 100 meter

 
  Naam   OBP
1  Jimi Cramer 15,69 -4.1 m/s
2  Kane van Verseveld 15,70 -3.6 m/s
3  Rikki Vree 15,95 -3.6 m/s
4   16,19 -3.6 m/s
5  Roan Snel 16,58 -3.6 m/s 16,35
6  Flint Woolfitt 17,74 -3.5 m/s
    DNS  
   Florian Middendorp DNS  



Jongens Junior D – 150 meter

 
  Naam   OBP
1   22,17 -4.5 m/s
2  Fons Jansen 22,75 -4.9 m/s
3  Thimo Gisius 22,99 -4.5 m/s
4  Nout van der Schoot 24,23 -4.5 m/s
5   24,30 -4.5 m/s
6  Rikki Vree 24,62 -4.9 m/s
   Youri van der Linden DNS   21,36
   Joep Deiman DNS  
   Melle de Lange DNS  
    DNS  
   Flint Woolfitt DNS  
   Florian Middendorp DNS  
   Luke van den Berg DNS  
   Marouan Charkaoui DNS  
   Mika Strubbe DNS  
   Pepijn van Nunen DNS  
   Valentijn de Jonge DNS  
   Kian Hullegie DNS  



Jongens Junior D – 200 meter

 
  Naam   OBP
1  Kealan Steba 29,03 -2.5 m/s 28,70
2  Rikki Vree 32,83 -5.1 m/s
3  Jimi Cramer 34,65 -2.5 m/s
    DNS  
   Florian Middendorp DNS  



Jongens Junior D – 400 meter

 
# Naam OBP
   Kealan Steba DNS 1:05,70

Jongens Junior D – 60 meter horden

 
  Naam   OBP
1   9,92 -3.6 m/s
2  Nout van der Schoot 10,48 -2.7 m/s
3  Youri van der Linden 11,40 -3.6 m/s 10,01
4  Florian van Wijchen 11,60 -3.6 m/s
5  Thijmen van Wijchen 11,63 -3.6 m/s
6   12,55 -2.7 m/s
7  Luke van den Berg 13,34 -2.7 m/s
8  Joep Deiman 14,42 -3.6 m/s
   Melle de Lange DNS  
   Florian Middendorp DNS  



Jongens Junior D – Polsstokhoogspringen

 
  Naam OBP
1  Thimo Gisius 2,60
2  Nout van der Schoot 2,50
3   2,40
4  Youri van der Linden 2,00 2,30
5  Wijnand van Gulik 1,90
6  Jimi Cramer 1,80
6  Melle de Lange 1,80
8  Liam Brouwer 1,70
9  Kevin Huisman 1,60

Jongens Verstandelijke Beperking Junioren – Meerkamp

 
  Naam 60m Speer Ver Punten totaal
1  Thomas Dissevelt 9,81 14,50 3,75 987
2   11,65 6,09 2,80 338
3  Jeremy Van Werkhoven 13,85 2,80 2,67 152
4  Scott Kingma 16,70 7,47 1,86 28



Senioren mannen – 60 meter

 
  Naam   OBP
1  Youri Fransen 7,51 -2.4 m/s
2  Jurre Wildschut 7,54 -2.4 m/s 7,40
   Boris Schram DNS  



Senioren mannen – 100 meter

 
  Naam   OBP
3  Abdellah Dira 14,06 -3.4 m/s 12,50



Senioren mannen – 200 meter

 
  Naam   OBP
1  Jurre Wildschut 23,01 -2.6 m/s 22,80



Senioren mannen – 60 meter horden

 
  Naam   OBP
1  Abdellah Dira 10,52 -3.5 m/s 11,00



Senioren mannen – Polsstokhoogspringen

 
  Naam OBP
1  Youri Fransen 3,80



U18 Mannen – 60 meter

 
  Naam   OBP
1  Jari Van der Voorn 7,57 -2.4 m/s 7,36
2  Rick van der Meer 7,74 -2.4 m/s 7,72
3  Jorik Bokelman 7,77 -2.2 m/s 7,89
4  Hugo Krans 8,01 -2.2 m/s 8,03
5  Lucas Man 8,02 -2.2 m/s 7,90
6  Ryan Andela 8,35 -2.2 m/s
7  David Vroegindeweij 8,61 -5.3 m/s
8  Ivar Pijnenburg 8,99 -5.3 m/s
9  Kaj Van Raalte 9,26 -5.3 m/s



U18 Mannen – 80 meter

 
  Naam   OBP
1  Hugo Krans 10,45 -3.6 m/s 11,30
2  Kaj Van Raalte 11,94 -3.6 m/s



U18 Mannen – 100 meter

 
  Naam   OBP
1  Jari Van der Voorn 12,23 -3.4 m/s 11,79
2  Laurens Lucassen 12,52 -3.4 m/s 12,08
3  Hugo Krans 12,72 -2.8 m/s 12,82
4  Tijmen van der Bij 12,82 -2.8 m/s 13,77
5  Fons Borninkhof 13,54 -2.8 m/s 13,50
6  Mees Sengers 13,67 -4.1 m/s 13,77
7  Bram Raes 14,77 -3.2 m/s 15,17
8  Laurens Mudde 14,81 -2.8 m/s 13,50



U18 Mannen – 150 meter

 
  Naam   OBP
1  Bram Raes 22,26 -2.0 m/s 25,63



U18 Mannen – 200 meter

 
  Naam   OBP
1  Jorik Bokelman 24,31 -2.6 m/s 24,65
2  Laurens Lucassen 24,92 -2.6 m/s 25,00
3  Lucas Man 25,25 -2.6 m/s 24,44
4  Tijmen van der Bij 25,72 -2.7 m/s 31,00
5  Mees Sengers 28,29 -4.0 m/s 28,00
   Ryan Andela DNS  



U18 Mannen – 400 meter

 
  Naam OBP
1  Fons Borninkhof 57,96 59,00

U18 Mannen – 60 meter horden

 
  Naam   OBP
1  Laurens Mudde 11,81 -3.5 m/s 12,30



U18 Mannen – Polsstokhoogspringen

 
  Naam OBP
1  David Vroegindeweij 3,40 3,43
   Ryan Andela DNS
   Rick van der Meer DNS 3,63



U20 Mannen – 60 meter

 
  Naam   OBP
1  Tobias van Ee 7,54 -2.4 m/s
2  Miro van Wieringen 7,78 -2.4 m/s 7,50
3  Thijmen Hakenkruger 7,98 -2.2 m/s
4  Laurens Jordense 7,99 -5.3 m/s 7,50



U20 Mannen – 100 meter

 
  Naam   OBP
1  Miro van Wieringen 12,85 -3.4 m/s 11,95



U20 Mannen – 200 meter

 
  Naam   OBP
1  Laurens Jordense 23,91 -2.6 m/s 23,68

U20 Mannen – 60 meter horden

 
  Naam   OBP
1  Miro van Wieringen 10,14 -3.5 m/s 8,90



U20 Mannen – Polsstokhoogspringen

 
  Naam OBP
1  Thijmen Hakenkruger 4,00
   Yoram Vriezen DNS 4,52
   Luc Blank DNS 4,10
   Tobias van Ee DNS  

Meisjes Junior C – 60 meter

 
  Naam   OBP
1  Ivanka Majoor 9,09 -1.7 m/s 8,82
2  Elisha Kwofie 9,29 -1.7 m/s 8,56
3  Florien van Kesteren 9,36 -1.7 m/s 9,15
4   9,42 -1.8 m/s 10,00
5  Inte van Kralingen 9,64 -2.8 m/s 9,78
6   10,21 -2.8 m/s 10,35
    DNS   8,57



Meisjes Junior C – 80 meter

 
  Naam   OBP
1  Andrea Stojanovic 11,62 -4.2 m/s 11,50
2  Tess Janssen 11,82 -4.2 m/s 11,71
3  Channa Posthumus 12,20 -4.2 m/s 11,92
4   12,53 -4.7 m/s 13,00
5  Paula Kliphuis 12,55 -4.7 m/s 13,16
6  Annika Hemstrom 12,59 -4.2 m/s 12,20
7  Nikki de Bree 12,66 -4.2 m/s 11,89
8  Jolien Andeweg 12,84 -4.2 m/s 12,00
9  Janneke Wattel 12,86 -5.7 m/s 12,28
10  Anna van Soest 12,90 -4.7 m/s 12,85
11  Florencia Paasman 13,09 -4.7 m/s 13,00
12  Hana de Ruijter 13,15 -5.7 m/s 12,20
13  Nouhou Barry 13,20 -5.7 m/s 12,27
14  Rebecca Craig 13,53 -4.2 m/s 13,00
15   13,69 -5.7 m/s 13,00
16  Emilia Borsikova 14,11 -5.7 m/s 13,00
17  Elin Nanninga 14,31 -4.2 m/s
18  Amélie Kooiman 14,66 -4.7 m/s 12,80
   Janne van Daal DNS   13,00



Meisjes Junior C – 100 meter

 
  Naam   OBP
1 15,38 -2.0 m/s 15,00
2 Annika Hemstrom 15,95 -2.2 m/s 14,60
3 Hana de Ruijter 15,99 -2.2 m/s 14,60
4 Nouhou Barry 16,19 -2.0 m/s 16,00
5 Mingxia Oppers 17,37 -2.0 m/s 16,00



Meisjes Junior C – 150 meter

 
  Naam   OBP
1  Andrea Stojanovic 21,16 -2.5 m/s 20,61
2  Tess Janssen 21,78 -2.5 m/s 21,08
3  Paula Kliphuis 22,86 -3.1 m/s 22,90
4  Anna van Soest 23,57 -2.0 m/s 24,00
5  Senna Bandsma 24,04 -2.7 m/s 26,00
6  Florencia Paasman 24,29 -2.0 m/s 26,00
    DNS   20,37



Meisjes Junior C – 200 meter

 
  Naam   OBP
1  Tess Janssen 29,51 -4.0 m/s 31,64
2  Elisha Kwofie 30,35 -4.0 m/s 31,50
3  Julia Velt 30,81 -2.5 m/s 32,50
4  Ivanka Majoor 30,92 -2.5 m/s 32,42
5  Florien van Kesteren 31,12 -2.5 m/s 32,00
   Inte van Kralingen DNS  



Meisjes Junior C – 400 meter

 
  Naam OBP
1  Julia Velt 1:08,84 1:06,00

Meisjes Junior C – 60 meter horden

 
  Naam   OBP
1  Andrea Stojanovic 9,88 -3.7 m/s 10,73
2  Julia Velt 11,16 -4.7 m/s 10,92
3  Janneke Wattel 11,32 -3.7 m/s 11,49
4  Nikki de Bree 11,58 -3.7 m/s 11,50
5  Paula Kliphuis 11,84 -4.7 m/s 10,55
6  Senna Bandsma 12,64 -3.7 m/s 11,50
7  Louise de Wit 14,59 -4.7 m/s
8  Elisha Kwofie 14,65 -4.7 m/s 10,70
    DNS   10,22



Meisjes Junior C – Polsstokhoogspringen

 
  Naam OBP
1   2,10 2,18



Meisjes Junior D – 60 meter

 
  Naam   OBP
1  Renske Van der Maas 8,84 -1.7 m/s 8,79
2  Jinthe van Loon 9,55 -1.7 m/s 9,24
3  Loïcq Koutstaal 9,74 -2.8 m/s
4  Maaike van Klei 9,87 -5.5 m/s 9,54
5  Fay Janssen 9,93 -5.5 m/s 9,78
6  Anna Bilstra 10,13 -5.5 m/s 9,81
7  Eloe Blankevoort 10,22 -5.1 m/s
8  Brechtje Hoekstra 10,67 -2.8 m/s
9  Rikke Sarphatie 10,73 -2.8 m/s 10,97
10  Mees Millenaar 11,23 -5.1 m/s
11  Regina van Gulik 11,48 -5.1 m/s
12  Sienna van Arkel 12,23 -5.1 m/s
   Cheyenne van den Bos DNS   9,71
   Katherine Quinton DNS  
   Giulia Bartocci DNS  



Meisjes Junior D – 80 meter

 
  Naam   OBP
1  Fay Janssen 12,68 -2.2 m/s 13,04
2  Maaike van Klei 12,82 -4.7 m/s 12,72
3  Jinthe van Loon 12,91 -5.7 m/s 12,32
4  Elke Woerdeman 13,22 -2.2 m/s 13,31
5  Rikke Sarphatie 13,78 -2.2 m/s 14,62



Meisjes Junior D – 100 meter

 
  Naam   OBP
1  Jinthe van Loon 15,67 -2.0 m/s 15,40
2  Fay Janssen 15,81 -3.6 m/s 16,30
3  Eloe Blankevoort 16,09 -3.6 m/s
4  Elke Woerdeman 16,65 -3.6 m/s 16,63
5  Rikke Sarphatie 17,60 -3.6 m/s 18,28
   Cheyenne van den Bos DNS   16,38
   Nina Kaposi DNS   17,05



Meisjes Junior D – 150 meter

 
  Naam   OBP
1  Anna Bilstra 24,11 -2.0 m/s 24,31
2  Elke Woerdeman 24,80 -2.0 m/s 25,00
3  Loïcq Koutstaal 25,51 -3.5 m/s
4  Annephine Slütter 25,86 -3.5 m/s
5  Anna Steeman 27,43 -2.0 m/s
   Renske Van der Maas DNS  
   Nina Kaposi DNS   25,50



Meisjes Junior D – 200 meter

 
  Naam   OBP
1  Jasmijn Drupsteen 37,62 -5.1 m/s
2  Anna Steeman 39,12 -5.1 m/s
   Nina Kaposi DNS   34,00



Meisjes Junior D – 400 meter

 
  Naam OBP
   Cheyenne van den Bos DNS

Meisjes Junior D – 60 meter horden

 
  Naam   OBP
1  Renske Van der Maas 10,19 -3.7 m/s 10,14
2  Anna Bilstra 12,28 -4.6 m/s 12,04
3  Maaike van Klei 12,83 -4.6 m/s 13,74
4  Annephine Slütter 13,63 -4.6 m/s
5  Mees Millenaar 13,74 -2.4 m/s
6  Lotte van Erkelens 14,04 -2.4 m/s
7  Jasmijn Drupsteen 14,11 -4.6 m/s
7  Sienna van Arkel 14,11 -2.4 m/s
9  Esmee Boegschoten 15,55 -2.4 m/s
10  Regina van Gulik 16,69 -2.4 m/s



Meisjes Junior D – Polsstokhoogspringen

 
  Naam OBP
1  Renske Van der Maas 2,20  

Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren – Meerkamp

 
  Naam 60m Speer Ver Punten totaal
1  Marenne Jansen 14,52 9,33 2,90 280
2  Eva Kok 13,24 9,08 1,61 77
3  Emilia Maduro 14,06 7,80 1,32 38
4  Myrthe Hersbach 15,24 7,12 1,86 17
5  Noraly Defize 22,64 6,70 1,15 3
6  Marit Van der Veen 14,54 3,92 1,31 0
6  Esra Moll 17,26 4,57 1,12 0
6  Floor Adriaens 19,94 3,80 1,41 0



Senioren vrouwen – 60 meter

 
  Naam   OBP
1  Justine Fleming 8,47 -3.4 m/s 8,22
2  Dieuwertje Kok 9,18 -3.4 m/s 8,69
3  Linde Buruma 9,28 -3.4 m/s 8,54
   Nele van den Broek DNS  



Senioren vrouwen – 100 meter

 
  Naam   OBP
1  Justine Fleming 13,26 -3.4 m/s 12,81
2  Dieuwertje Kok 14,88 -4.1 m/s 13,96
3  Linde Buruma 15,00 -4.1 m/s 13,99
4  Anna Wintermans 15,34 -2.2 m/s 14,83



Senioren vrouwen – 150 meter

 
  Naam   OBP
1  Dieuwertje Kok 22,84 -3.1 m/s 21,69
2  Linde Buruma 23,36 -3.1 m/s 21,81
   Justine Fleming  



Senioren vrouwen – 200 meter

 
  Naam   OBP
   Nele van den Broek DNS  
   Justine Fleming DNS   25,97



U18 Vrouwen – 60 meter

 
  Naam   OBP
1  Senne Wijma 9,34 -1.0 m/s 9,05
2  Meike Bakker 9,54 -1.0 m/s 9,05
3  Alexandra Nieburg 9,61 -1.0 m/s 9,66
4  Nora Steeman 10,16 -1.0 m/s 10,50



U18 Vrouwen – 80 meter

 
  Naam   OBP
1  Senne Wijma 12,44 -3.7 m/s 12,18
1  Lianne Wuring 12,44 -3.7 m/s 12,48
3  Meike Bakker 12,62 -3.7 m/s 12,18
4  Alexandra Nieburg 12,75 -3.7 m/s 12,17
5  Nora Steeman 13,65 -4.2 m/s 13,31
   Tara Zorgdrager DNS   12,78



U18 Vrouwen – 100 meter

 
  Naam   OBP
1  Lois Doornheim 14,03 -4.1 m/s 13,79
2  Maaike van Kesteren 14,42 -2.0 m/s 15,80
3  Senne Wijma 15,53 -2.2 m/s 14,76
4  Meike Bakker 15,62 -2.2 m/s 14,76



U18 Vrouwen – 150 meter

 
  Naam   OBP
1  Lois Doornheim 21,16 -2.5 m/s 20,59
2  Maaike van Kesteren 21,52 -2.5 m/s 21,17
3  Lianne Wuring 22,54 -3.1 m/s 22,34
4  Tara Zorgdrager 23,78 -3.1 m/s 23,57



U18 Vrouwen – 200 meter

 
  Naam   OBP
1  Myrte Van der Schoot 26,21 -2.7 m/s
2  Lianne Wuring 30,76 -4.0 m/s 30,93



U18 Vrouwen – 400 meter

 
  Naam OBP
   Lois Doornheim DNS 1:04,78
   Maaike van Kesteren DNS 1:08,00
   Tara Zorgdrager DNS 1:09,00



U20 Vrouwen – 60 meter

 
  Naam   OBP
1  Sarah van Tuijl 8,38 -3.4 m/s
2  Xanthe Buruma 9,88 -3.4 m/s 8,98



U20 Vrouwen – 100 meter

 
  Naam   OBP
1  Xanthe Buruma 16,02 -2.2 m/s 14,30



U20 Vrouwen – 150 meter

 
  Naam   OBP
1  Xanthe Buruma 24,05 -3.1 m/s 22,81



U20 Vrouwen – 200 meter

 
  Naam   OBP
1  Sarah van Tuijl 26,29 -2.7 m/s

 

 

Back To Top
X