Maple Leaf Wintercup | CK Cross 26 november 2023
Baarn, 26 november 2023 Alle uitslagen incl. jongere jeugd U14/16 3000 m1 Florian van Wijchen 10:442 Samuel Hulleman 11:223 Laurens Bijlard 11:294 Thijmen van Wijchen 11:357 Hannah Karsijns 12:028 Nout Slütter 12:049 Liz Heuveling 12:0913 Maud van der Meer 12:4714…
Indoor U14 en U16 + U18 t/m Masters 60m – 19 november 2023
Assendelft, 19 november 2023 Masters Mannen - 60 meter Naam Categorie Resultaat Q OBP 5 Witho Oost Masters Mannen 45+ 8,58 q --- Masters Mannen - 60 meter finale Naam Categorie Resultaat OBP Witho Oost Masters Mannen 45+ DNS 8,58…
1e Crosscompetitie Poule Midden 11 november 2023
Uithoorn, 11 november 2023 U20 M, 3000 METER U20+U18 MANNEN Plaats Naam Vereniging Tijd 4 Lukas Jensen GAC Hilversum 11:22 6 Tijs Hollander GAC Hilversum 11:30 U18 M, 3000 METER U20+U18 MANNEN Plaats Naam Vereniging Tijd 4 Ruben Lagas GAC…
Lumièreparkcross 5 november 2023
Almere, 5 november 2023 Lange cross 1 Jonatan Venema 29:31 Midden Cross 10 Lianne Wuring 29:03 Korte Cross 8 Hannah Karsijns 13:20 13 Orla White 14:11 14 Frida Larsson 14:13 23 Cheyenne van den Bos 16:26 24 Amber Sleutel 16:34…
Moerschanscross 4 november 2023
Hulst, 4 november 2023 Korte Cross Dames en Heren Female 14. 500 Willeke Teuwissen 1983 Vrouwen masters 35 GAC Hilversum 11:00 Cross-Trail Female 511 Christine Bosch 1985 Vrouwen masters 35 GAC Hilversum 36:01 508 Mirjam Koersen 1974 Vrouwen masters 45…
VIB Loop Maarsseveen 29 oktober 2023
Maarsseveen, 29 oktober 2023 15 km Paul Markus 1:04,59
Lidl Wolfskamerloop 29 oktober 2023
Huizen, 29 oktober 2023 Jeugdloop 2,5 km 33 Cheyenne van den Bos (3e M) 13:07 5 kilometer 1 Lukas Renaud 16:37 2 Tijmen van der Bij 17:01 12 Lars Heldring 17:54 14 Lourens Meeuwsen 18:12 17 Kelly Achterberg (2e Vr)…
C.A.V. Energie Flex Meeting 29 oktober 2023
Barendrecht, 29 oktober 2023 U14 Mannen - 150 meter Naam Resultaat OBP Punten totaal 1 Tim Bultman 19,86 -0.7 m/s 19,69 1 U14 Mannen - 200 meter Naam Resultaat OBP Punten totaal 1 Tim Bultman 27,46 -1.8 m/s 27,18 2…
1e wedstrijd BVC Cross 28 oktober 2023
Veenendaal, 28 oktober 2023 Meisjes junioren D1 / U13 13 Fiene Heuveling GAC Hilversum 4 7:43 4 Jongens junioren D2 / U14 1688 Brent Wierenga GAC Hilversum 5 7:49 5 Meisjes junioren C / U16 1714 Liz Heuveling GAC Hilversum …
Werp 5 kamp GAC 22 oktober 2023
Hilversum, 23 oktober 2023 Masters Mannen - Meerkamp Naam Categorie Kogelsl Kogel Discus Speer Gewicht Punten totaal 1 Bernhard Jongejan Masters Mannen 50+ 34,4 8,68 31,35 35,23 11,43 2502 U23 Mannen - Meerkamp Naam Kogelsl Kogel Discus Speer Gewicht Punten…
GAC recordwedstrijden indoor Assendelft 21 oktober 2023
Assendelft, 21 oktober 2023 Senioren Mannen - 60 meter Naam Resultaat OBP 1 Illia Mikhalov 8,2 --- Daniel van Diest DNS 8,34 Witho Oost DNS --- Senioren Mannen - 50 meter horden Naam Horden hoogte Resultaat OBP Witho Oost 106.7cm…
Mizuno Half Marathon Amsterdam 15 oktober 2023
Amsterdam, 15 oktober 2023 TCS MARATHON POS NAME BIB CHIP TIME 411 Erik Kallenberg 20018 02:45:52 6942 Tanja Seydlitz 12605 F Hilversum V50 04:03:36 03:47:39 58 MIZUNO HALF MARATHON BUSINESS RUN POS NAME BIB CHIP TIME 10 Lars Mol 35590…
Taartwedstrijden masters 15 oktober 2023
naamcathoogdiscusspeerkogelgewichtwerpenJose HilhorstV551.1017.8016.596.877.23Jeroen HilhorstM60-12.8214.575.145.13Jelle DuinsbergenM351.5523.7540.848.155.87Brigitte van de KampV60-19.7118.659.099.96Willem HeinisM60-27.1517.727.056.14Klaas Jan WoudsmaM601.4030.1128.7410.008.34Kees JägersM801.0519.8116.506.098.43Tobias van den BergM401.3017.3231.746.934.03
Biermijl 13 oktober 2023
Delft, 13 oktober 2023 Senioren Mannen - Biermijl Naam Resultaat OBP 52 Jorik Bokelman 9:42,68 20:00,00
CK junioren en senioren 8 oktober 2023
Hilversum, 8 oktober 2023 Masters Mannen - Meerkamp Naam Categorie Kogel Kogelsl Speer 1000 m Ptn Totaal 1 Wim Threels Masters Mannen 70+ --- DNS 40,30 CR NR 3:26,40 CR 1553 2 Bernhard Jongejan Masters Mannen 50+ 8,5 35,12 ---…
Clubkampioenschappen A-Atletiek 7 oktober 2023
Hilversum, 7 oktober 2023 Jongens A-atletiek - Meerkamp Naam 40m 600m Kogel Speer Ver Punten totaal 1 Thomas Dissevelt 6,48 2:08,57 7,44 16,35 4,00 25 2 Jeremy van Werkhoven 6,71 2:08,58 5,86 13,10 3,72 20 3 John Pablo Bartelink Groeneveld…